Otrzymane komantarze

Do wpisu: Maja Komorowska i ksiądz Boniecki pod tęczową flagą
Data Autor
angela
Depresja dopadła sekatora,  za oknem leje,  'chmurno i durno', ale normalnie myślących też dużo,  dużo więcej,  i nie znaczy, że jak ktoś wymachuje tęczowym ręcznikiem, to wszyscy wkoło tacy sami. Blad w tym, ze zwykli ludzie za bardzo im pobłazają, i ta mniejszość bezczelnie panoszy się na ulicach siejaąc grzech i zgorszenie wśród  młodych. Kazda parada wyuzdania i wszelkiej  perwersji na ulicach,  powinna byc przyjęta przez ludność, tak jak na to zasługuje .    Zwykle zolnierzy na defiladach  obrzucano  witano kwiatami,  a to  towarzystwo na siłę pchające się na ulicę , zachowując się tak, że przechodzac przypadkowo, trzeba dzieciom oczy zasłaniać,   ludność powinna potraktować tak, jak na to zasługują, a przy okazji,  i tych "wielkich," i "zasłużonych ". Więcej by nie wylezli.   Dlaczego zmuszają do przyglądania się ich wynaturzeniu, a brak reakcji , czy aprobata dla takiego zachowania,  jeszcze bardziej ich  rozzuchwala..  
Do wpisu: Żar odmóżdża elyty
Data Autor
angela
Dobre.  Jak się chce kobitki, to i płeć wlasciwa szybko wróci.  Czyz nie fajne 
angela
Maverick, ojej ojej, wg autora tego słowotoku, nikt wcześniej czosnku nie znał,  a w sprawie pandemii miliony oszukanców,  ale nawet oszukują jak umierają, i to lekarze mają czelność kłamać i umierać. Szok z tym oszustwem.  Ktoś podobno jeszcze puste trumny zakopuje. 😬??? Rząd dla żartów zamykał zakłady i  rozdajwal pieniądze, ryzykując niepopularne dla siebie  decyzje. 😷 Oto jest pytanie, kto tym wszystkim ludziom, co uważają,  ze pandemia to zwykła grypa,  w glowach namieszał, że nie widzą,  co się na świecie dzieje.  Ze  to systemowa walka z nasza populacją, w celu wytracenia osób starych, bezuzytecznych, a którym trzeba jeszcze. placic, albo schorowanych młodych, obciazajacych system służby zdrowia, a małe z nich korzyści. Dobrze przynajmniej, ze mamy mądry rząd, i nie idzie drogą tych lewackich , gdzie gospodarkę stawiają przed człowiekiem, a i tak efekty mają mizerne, w przeciwieństwie do Polski,  kiedy Polski Rząd   broni ludzi,  a gospodarka działa świetnie.   
Maverick
To taka sobie drobna uwaga na marginesie, bo jak sociotechniką was zaprogramowali wasi kontrolerzy, że nawet nie zauważyliście że staczacie się w państwo orwellowskie. Więcej na linku. youtube.com Przepraszam za parę literówek, inny rostaw klawiatury i czasami uderzę w zły klawisz i zje literkę..
Pani Anna
@Maverick Pan tu o czosnku jako naturalnym antybiotyku, to już jest wyższa szkoła jazdy. "Experci" w przeddzień otwarcia szkół dla uniknięcia armagedonu kataru są na etapie nauczania narodu, że trzeba wietrzyć pomieszczenia dla "zdrowotności" i myć rączki po siusiu, i przed obiadkiem.
sake2020
@jabe.....No nie,tubylcze głowy przegrzane są jedynie świetlaną perspektywą 56 płci.Którą wybrać jak modną kieckę,ot zawrót głowy.
sake2020
@Maverick....A ile pan bierze za wizytę i poradę lekarską?Przy tak wysokim IQ trzeba chyba słono zapłacić.Czy poleca Pan jakieś inne specyfiki prócz czosnku?
paparazzi
Maverick i zapomniałeś o najważniejszym, lekko przeczyszcza nie przerywając snu. Dobranoc dla miłośników czosnku.
Uj ale wasc masz wysokie IQ, ale glupis jak moj sandal
Jabe
Ostatnio był jakiś postęp w sprawie 447, więc postanowiono prewencyjnie rozgrzać przegrzane upałem tubylcze głowy.
Maverick
Ggdybyście miali trochę IQ, to wiedzielibyście że braki minerałów jak potas, selenium i cynku w waszej diecie powodują że przy stanach zapalnych organizm musi zwalczać zapalenia bakteryjne i żużywać te minerały w nadmiarze a gdy masz złą dietę pozbawioną owoców, i warzyw to już masz ich braki, Te minerały są potrzebne aby przetworzyć tlen w płucach, a jak ich nie masz to się dusisz, osłabiasz serce i inne organy pozbawione tlenu i otrzymujące jego zmniejszoną dawkę są powodem komkomplikacji. Pompowanie powietrza raspiratorami w płuca pacjenta w niczym nie pomoże tylko porozrywa ci pęchęrzyki płucne. Co jest powodem wielu zgonów. To niby wykształceni lekarze i to nie tylko w Polsce powodują większość zgonów brakiem wiedzy. Widzisz jaką masz miklą wiedzę dlatego też wierzysz w bzdury o raspiratorach i wirusku. Takie zalecenia dostają od globalistów aby powodować więcej zgonów i potrzymywać stan paniki u ludzi słabych psychicznie i umysłowo. Takie durnie potem zakładają zamordniki i duszą wdychaniem dwutlenku węgla jeszcze bardziej osłabiając swoje płuca inne organy. Właśnie takie ateistyczne i mudre inaczej niedouczone i nie umiejące wyciągać wnioski lekarzyny co nawet nie kwalifikują się być znachorami, narzucają falszywą pandemię jeszcze głupszym baranom co do ich zaleceń się stosują.  Amerykanie jak Polinioki mają niskie IQ. Jedzą co zobaczą w reklamach, Nie czytają zestawów składników. Tak czosnek nie jest antybiotykiem ale działa jak by nim był; tylko bez konsekwencji ubocznych. Usuwa stany zapalne w naszych oragach jaks serca, nerki czy płuca. i pity z wodą szybciej dociera do nerek bo napoje są szybko poprzez organizm przetwożone. Około 5 minut. Tylko tydzień spożywania pozwoli ci oczyścić płuca z flegmy i będziesz głębiej oddychał. Co się tyczy liczb to jest fikcja do kontroli tych z niskim IQ, w celu wywoływania pandemii ale głupoty o tych słabych w intelekcie i duchowo. Dlatego rekomenduję zamiast jedzenia czosnku surowego czy z rusztu w oliwie dużo lepiej go konsumować rozgnieciony w szklance wody. Działa szybciej i mnie nieprzyjemnych zapachów.  Rozjaśnia umysł i myśli się bardziej krytycznie i samodzielnie a nie według sociotechniki globalistycznej kliki NWO. Ludzie co mają demony w duszy boją się czosnku.
Do wpisu: Dziś Bareja nakręciłby „Homisia”
Data Autor
angela
Degeneracja  Polski  postepuje?  Myślę że nie,  to właśnie oni coraz bardziej się ośmieszają. Był już sposób  z 'panią'  Anną Grodzką,  akcesoriami pana Palikota,  a teraz mamy Michałka igraszki z płcią,  przezyjemy i to. Osady pozostaja na dnie, a zycie z jego realnymi problemami,  plynie dalej.
hr.Levak-Levatzky
A kto to so dzisiaj te elyty - hę? Wszystko wiedzo najlepiej,na wszystko majo monopol,wszystko psujo, eleyty psiekrwie jedne!
Do wpisu: Tęczowy sztandar nad Kupą LGBTitd
Data Autor
tricolour
@Sekator Gdy Pan i Pański komputer siedzicie w domowym zaciszu, to bojówkarze grasują na ulicach. Pytanie: do kogo należy ulica? Do kogo należy miasto?
angela
Podobno można i tak???? Krótko, i na temat...  facebook.com
Do wpisu: Szczwalnia kontra szczujnia i wolny stolec Moniki O.
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
Ta upstrzona erudycyjnymi zawijasami i makaronizmami filipika będąca obroną Częs...pardon: Telewizji ongiś publicznej jako wzorca z Sevres prawdy,uczciwości i wszelkich dziennikarskich cnót,to ci dopiero groteska! A autor jaki miłośni zwieraczy pewnie sam się z zachwytu nad tym tekstem posikał.
Do wpisu: Grymasy upadającej klasy
Data Autor
angela
Przestepca nie zagłosuje za prokuratorem, tylko za swoim adwokatem. A najlepszym adwokatem przestepcow, za czasow rzadow POPSL,  byl sam rząd, pozwalali im na wszystko, mafie hulaly po kraju, a przstepcom jeszcze wypłacano odszkodowania. Niestety rząd, pisząc ustawy musi poruszac się w granicach prawa, a przestępcy,  łącznie z sądami, to prawo omijają lub mocno naginają,  A z senatem w którym ma większość opozycja ,  to już problem.  
angela
Dobrze że pan Hołownia nie został księdzem,  bo puscilby wiernych w skarpetkach. Oprócz tacy,  każdemu podsunął pod nos nr konta,  dla pana Hołowni. Po dychu,  jak pan Petru.  
Kazimierz Koziorowski
PAD nie zrobil porzadku z nadzwyczajna kasta to kasta zrobi wszytko zeby zrobic porzadek z PAD. zagrozenie jest zbyt duze ze w razie II kadencji, nie majac juz nic do stracenia, moglby sie prezydent posunac do posprzatania. frekwencja ponad 70%  w malej sycyli oddaje jak gleboko wpijaja sie macki kasty w "ludzi z miasta". mobilizacja srodowisk kastozaleznych na 12 lipca moze byc rekordowa. grunt pali sie pod nogami. mam nadzieje ze PAD ma profesonalna ochrone podczas wiecowania
Do wpisu: Nabzdyczony kaszalot twarzą(?) totalnej opozycji
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
Sake3 jak widać, gustuje  raczej w pohukiwaniach,pokrzykiwaniach i "mussolińskich" minach innego kandydata,tak bardzo zawsze upajającego się swoim głosem,że nie może skończyć swoich występów,a zawsze coś palnie nie przystającego do jego stanowiska (b.oględnie mówiąc). No cóż;są gusta i guściki...To może małą próbkę: facebook.com;
Jabe
Pani taka przepełniona miłością...
sake2020
Jabe się myli.Nabzdyczenie widac wyraxnie u jego pupila Trzaskowskiego.Jak zaczyna przemawić,krzykliwie się nakrecać to gdzieś ginie ten ,,hollywoodzki'' usmiech,uwodzicielskie (acz nieco głupawe spojrzenie zamglonych oczu znika zostają tylko usta wykrzywione nienawiścią i krzyk.Aż chcialoby się zaspiewać jak Cugowski,,sza,cicho sza,czas na ciszę........''
hr.Levak-Levatzky
To Jabe też z kandyduje na prezydenta RP!?!? No, bo skoro Frau Angela stwierdziła, że ma on swoich stronników, to musi że startuje. Gratulacje załączam! A gdzie można przyjść na jakiś wiec wyborczy p.Jabego - hę?
Jabe
Nie mam stronników, ale gdybym miał, z pewnością nie fatygowaliby się na wiece kandydatów okrągłostołowych.
hr.Levak-Levatzky
@Frau Angela Faktycznie wystarczy obejrzeć chociażby ten filmik z wiecu wyborczego p.Trzaskowskiego:  facebook.com]-