Otrzymane komantarze

Do wpisu: Nabzdyczony kaszalot twarzą(?) totalnej opozycji
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
Taki awans społeczny Frau Angeli znacznie podniesie poziom NB,bardzo znacznie!
hr.Levak-Levatzky
Frau Angela to jak chodzi ubrana? Czy słoma nadal z butów wystaje...? Tak tylko pytam.
angela
Wielka szkoda, bo Jabe dzień i noc pilnuje komputera,  i nikt go nie docenił, ale  niech oderwie na minutę wzrok  od komputera, to zobaczy "prawdziwą" kulturę swoich stronników na wiecach wyborczych prezydenta Dudy.  Tam się dzieje. 
Jabe
W uznaniu zasług na polu kultury osobistej pani Angela została awansowana do rangi blogerskiej. Gratulujemy!
angela
Motłoch ustrojony w garnitury i adidasy,  ott i cała opozycja.  Z chama nie zrobisz pana.
hr.Levak-Levatzky
Z nabzdyczenia i to znacznego zawsze znani byli bracia Kaczyńscy, pozostało dzisiaj tylko nabzdyczenie Jarozbawa...
Dark Regis
Stary kawałek Paktofoniki doskonale opisuje to środowisko polszewickie: youtube.com
Do wpisu: Gej gazu, czyli ideologia LGBTitd
Data Autor
sake2020
@hr Levak-Levatzky.....Czy w moim komentarzu przytoczyłam choć jeden nieprawdziwy fakt?Czyżby pan Trzaskowski nie jest śliczny wg Pana,ale czy przy całej swej urodzie uroku nie groził wypalaniem gorącym żelazem?Ach przepraszam pewnie powiedział to ktoś inny.Myte przez niego okno też widziałam na fotce,no ale chyba mam słaby wzrok i kogoś innego musiałam zobaczyć.Gnoję pana Hołownię niecnym podejrzeniem o płacz i smarkanie do kamery/Przepraszam znowu mi się pomyliło.Pan Kamysz nie chwali się swoim zawodem lekarza/No cóż musiałam się przesłyszeć.Tylko pan Biedroń z mamuśką zrezygnował z wizyty w Pałacu Prezydenckim o którą tak zabiegał.Całe szczęście bo jakby urządził  prezydentowi taką ,,jesień Średniowiecza'' jak swojej mamusi przed laty to prezydent nie mógłby wystąpić w debacie dzisiejszej.
angela
Pan Biedroń proponuje prezydentowi spotkanie,  że przyjdzie na spotkanie razem z mamą,  tymczasem strach go oblecial,  i zrezygnował.  Moze bal sie ,ze mama za dużo powie. tvp.info Mądrzą się,  ale jak przychodzi do konfrontacji,  to uciekają.  Boją się prawdy?
paparazzi
Trzy na jednego, na razie;-).
Jabe
W jaki sposób pan Bosak wysługuje się PO?
hr.Levak-Levatzky
@sake3 Oto wypowiedź iście chrześcijańska, jak na PiS-owską patriotkę przystało: wyśmiać,zgnoić przeciwnika i użalać się na hejt i ataki z jego strony.
sake2020
Społeczeństwo 28-go czerwca zaliiczy test.Kogo wybierze?Dylemat wielki bo przeciwnicy Andrzeja Dudy wspaniali i elokwentni okładają go kułakami.Ten od rozgrzanego żelaza i leczniczej Trzaskowianki taki śliczny z tym swoim hollywoodzkim uśmiechem i uwodzicielskim spojrzeniem zamglonych oczu zadnej roboty się nie boi.Ostatnio mył okna gąbką kuchenną wzbudzając entuzjazm pań wpatrzonych weń jak Jaguś w Antka.Następny przypomniał sobie że kiedyś studiował medycynę i choć nie ma za sobą jednego dnia pracy w tym zawodzie uparcie na spotkaniach wtrąca ,,ja jako lekarz'' choć wszyscy wiedzą,że to obrotowy jak w wiejskim oberku aparatczyk.Pan Hołownia już zdążył osuszyć zapłakane oczęta i wysmarkać się w chusteczkę i teraz dziarsko pokrzykuje,a pan Biedroń rusza na podbój Pałacu Prezydenckiego z mamuśką i jakimś ordynarnym zwolennikiem,by urzadzić prezydentowi zapowiadaną przez siebie ,,jesień Średniowiecza''.Pan Bosak tak naprawdę chyba nie hce zostać prezydentem,woli wysługiwać się PO aż mdłości można dostać.
hr.Levak-Levatzky
Dobre to czy złe rady p.Autora dla kandydata Dudy i jego sztabu generalnego..? Duda musi realizować założenia,retorykę,strategię i taktykę prezesa,który słusznie obawia się,że nie wybranie Dudy to początek końca PiS. Więc prezydent swoim zwyczajem pokrzykując żwawo i upajając się swoim głosem grzmi o "ideologii LGBT" i uchodźcach,choć Polaków w dzisiejszej dobie może bardziej interesuje stan epidemii i kondycja służby zdrowia i upadającej gospodarki. Widocznie lepsza jest odwrotność marksistowskiej zasady czyli,że to świadomość określa byt - ciekawostka...
Do wpisu: Cyrylica i szwabacha czyli charakter pisma Trzaskowskiego
Data Autor
hr.Levak-Levatzky
Wiele w tym tekście o kulturze czy wręcz dobrych manierach i trochę plucia na p.Trzaskowskiego, że śmiał stanąć w szranki o fotel prezydencki,a przecież - jak piszą inni też "publicyści" -  już babka jego macochy  i.t.d.,etc..,wiadomo...Toteż przyklejanie temu kandydatowi łatki z cyrylicy i szwabachy można uznać wręcz za komplement na tle innych insynuacji i inwektyw.Oczywiście nie ma to nic wspólnego z mową nienawiści, podobnie jak  oznajmienie Urbi et Orbi przez Oberprezesa znowu z  sejmowej trybuny, że opozycja (i jej zwolennicy) to nie tylko zdradzieckie mordy,kanalie i mordercy śp.Lecha Kaczyńskiego,ale także chamska hołota. I o co się tak opozycja obraża? - pyta retorycznie autor i komentująca jego tekst jedna Pani.  I jak można tak działać na szkodę państwa,jak p.Trzaskowski twierdząc,że przekop  Mierzei Wiślanej nie jest pilną inwestycją na obecne coraz cięższe czasy i wielce kosztowną, podobnie jak projekt wybudowania Centr.Lotniska w dobie gdy upadają linie lotnicze,a nowe lotnisko w Radomiu od dawna zieje pustką (pomimo, iż pewien mędrzec rządowy twierdził,że stamtąd będą odlatywać  Polacy na Południe, bo to znacznie bliżej). I jakoś przez ostatnie 30,300 i więcej lat nie przez brak przekopu Wiślanej Mierzei traciliśmy niepodległość. A co do chińskiego Wielkiego Muru, to faktycznie była to całkowicie chybiona,niepotrzebna inwestycja, bowiem Chiny nigdy nie zostały nawet zaataprzemawia przeciwko wybujałej,niepotrzebnej i powodującej ogromne straty finansowe kowane od strony tego Muru i nigdy nie broniono kraju od strony tej budowli. Co dodatkowo gigantomanii w rodzaju Centr.Portu Lotn. czy przekopania Wiślanej Mierzei.   
hr.Levak-Levatzky
Asz Dziennik  - świetna dowcipna, satyryczna witryna,ale tylko dla myślących, bo inni uwierzą we wszystko, co tam piszą. A co do p.Trzaskowskiego, to miałby się czym pochwalić,choćby znajomością kilku języków obcych czy studiami w Oxfordzie i nie tylko. Ale się nie chwali,natomiast szczyci się swoimi przodkami zasłużonymi w historii Polski.A jego kontrkandydat owszem,chwali się i nadal się uczy - vide: facebook.com facebook.com  
Anonymous
Ależ tak, czemu nie, ekspertom od WHO coś należy się.
Pani Anna
@Marek1taki Pan o kopalniach, więc nie jest mi wcale wesoło, ale jednak zapytam jako fachowca, czy medycyna przewiduje utworzenie nowego działu "chorób bezobjawowych"?
Anonymous
Trzaskowski kasuje plany w marzeniach. Szumowski zamyka działające mimo podatku CO2 kopalnie nie żadną metodą na wirusa tylko w obronie Śląska. wpolityce.pl
Edeldreda z Ely
A to Pan zna?      aszdziennik.pl
Jabe
Siebie warci.
Pani Anna
Najbardziej bawi mnie to, że gdy Prezes użyje zwrotu "chamska hołota", bądź "zdradzieckie mordy" to obraża się pół Polski bez mała, z "elitami" na czele. Ja tam na "ciemnogród" ani analfabetów nigdy się nie obraziłam. Ale to jak w tej jednej z wielu anegdot o Janie Himilsbachu, który wszedł kiedyś do kawiarni w której zwykle przesiadywało wielu człowieków kultury  ze słowami: "inteligencja wyp....lać!". Na to wstał Gustaw Holoubek i rzekł:  " nie wiem jak reszta, ale ja wyp...lam".
Do wpisu: Rośnie upiór dzienny dzięki białoskórym elytom III RP
Data Autor
Jan1797
Wypada zauważyć; „Słowenia czy Słowacja” dorosła i nie mnie przystanie leczonym być przez tę awangardę. Jako budyń pisowski, czyli stolarz z trzema językami w wyniku skaleczenia wolnością nie mogę się oprzeć wrażeniu, że kończysz notkę jak ja komentarz, psując mimo racji :-)  
Czesław2
Rozumiem, że gdyby użyć całego aparatu państwowego, aby wyborów nie było ( stan wojenny) byłoby wszystko w porządku.
tricolour
Szary poseł jest formalnie tylko szarym posłem. Powinien mieć takie prawa jak inni szarzy posłowie, a jeśli ma więcej - a ma - to znaczy, że nadużywa władzy. Nawet Putin raz byl premierem, raz prezydentem, ale nigdy nie udawał stajennego.