Otrzymane komantarze

Do wpisu: Rośnie upiór dzienny dzięki białoskórym elytom III RP
Data Autor
Warmia
Szary poseł nie jest szarym posłem.  Wybory to mój obywatelski przywilej i mam nadzieję, że każdy kto będzie przeszkadzał i zagrażał mojej wolności zostanie odpowiednio potraktowany.
Suriw
Skoro już o groźbach elyt,to nie zapominajmy i o takiej: "Wybory odbędą się 28 czerwca,a kto będzie  próbował je zablokować,zostanie przeciwko niemu  użyty cały aparat  państwowy!" I kto to powiedział? Ano nie marszałek Sejmu RP, do której należy wyznaczenie daty wyborów, nie minister spraw wewnętrznych i współczesnego zomo, lub minister  tzw.sprawiedliwości, ale pewien szeregowy poseł, który coraz częściej i coraz groźniej przypomina nam od kogo zależy wszystko, co się dzieje w naszym państwie.
Do wpisu: Giertychowi znów odbiła szajba
Data Autor
HenrykH.
Pani robi cały wykład o po-wskich działaczach a p.Jabe zrozumiał jedno słowo:) .Nie warto karmić ,zrozumieć i tak nie zrozumie.Naubliża na koniec ,bo rozmawiać       to On nie przyszedł.
Jabe
Tacy jak ja, czyli jacy robimy takie złe rzeczy? Co jeszcze się dzieje w Święto Niepodległości, prócz marszu?
Pani Anna
"Za miesiąc wybory". Jest Pan pewien? Bo ja bym 10zł na to nie postawiła.
MFW
youtube.com
sake2020
Święto Niepodległości to nie tylko Marsz Niepodległości ,ale całokształt obchodów kolejnych rocznic odzyskania niepodległości.Tacy jak Pan czekacie tylko na zadymę,organizujecie prowokacje,podpalacie budki pod ambasadą żeby odpowiedzialność zwalić na prawicę,z upojeniem liczycie na marszu ,,faszystów''razem ze swym guru dupiastym Timmermansem i szczerbatym Verhofstadtem.Wam to święto potrzebne jest tylko do awantury,oskarżania rzadu o wszystko i pokazania się w niemieckich mediach jako ,,wielcy Europejczycy''którym Polska wyraźnie nie pasuje.Nawet bojówki niemieckie zapraszacie z kastetami i łańcuchami do bicia grup rekonstrukcyjnych i tych tubylców jak Pan nazywa Polaków..
Jabe
Toć „prawica”, o której Pan pisze, żadnych demonstracji, Marszu Niepodległości w szczególności, nie organizuje, a od nadwiślańskich tubylców wyraźnie stroni.
Do wpisu: Karcer dla Macierewicza
Data Autor
Anonymous
Kazik mógł napisać "Mój przebój jest lepszy niż twój." Zawsze jeszcze może, a Niedźwiecki gdzieś mu to przepchnie. Kto jednak przepchnie kandydaturę Trzaskowskiego? Duda z PiSem? Skąd on to wie, że jakieś wybory z jego udziałem się odbędą? Konstytucja tego nie przewiduje.
Do wpisu: Gowin jako pandemiczne zombie?
Data Autor
MFW
"...że samica krowy...." Taki zwrot jest merytorycznie niepoprawny, gdyż "krowa" to nazwa samicy gatunku zwierząt zwanego bydłem(czyli "krowa" nie może być "samicą krowy"). Samiec tego gatunku zwierząt zwanego bydłem jest "buhaj" albo "byk".
Do wpisu: Prokurator Ewa W. i Wenus z Willendorfu, czyli dwie gracje
Data Autor
sake2020
Z koncem kwietnia upływa kadencja niejakiej Gersdorf.Choć jedna miła wiadomość.
Anonymous
Pani prokurator ma dość prokuratorską urodę więc doceniam szyderczą tezę i antytezę. Rzadkie skojarzenie z naddunajska mieściną, ale przypadkiem zdarzyło mi się skomplementować pewną wenus tym mianem - polecam, warto. Na wszelki wypadek pozdrawiam, bo nawet data się zgadza.
Do wpisu: Makiaweliczny pan Sułek spindoktorem opozycji
Data Autor
kaliszanin
wieść gminna niesie, albo się rozrasta że na Polsce w ruinie zysk przy urnie wzrasta  
Do wpisu: Alleluja głuszone przez chór wujów
Data Autor
Suriw
Czy ktokolwiek jest w stanie wyobrazić sobie Polskę, gdyby obaj bracia zginęli w zamachu smoleńskim?!
Jan1797
Kilka dni wstecz, mądry człowiek napisał; choroba matki zatrzymała w domu jednego z braci, ten uratował byt Polski, więc słychać kwik.
Suriw
To najprawdziwsza prawda, co napisał autor i co potwierdza komentarz Angieli: tylko zaślepiona nienawiść do Pana Prezesa powoduje  opozycją wyliczającą te brednie,takie oczywiste kłamstwa o Panu Prezesie,że rzekomo łamał prawo obowiązujące w stanie  epidemii pod pomnikiem ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i na cmentarzu, gdzie jest pochowana jego ś.p  Matka! Przecież Pan Prezes w ogóle tam nie był, co przecież potwierdza nawet komentarz  Angeli. Trzeba być prawdziwym wrogiem Polski,płatnym agentem Moskwy i Brukseli, podłym targowiczaninem żeby wymyślać takie potworne kłamstwa!!!
tricolour
Gdyby nie było próby lekceważenia praw natury, to by nie było potrzeby latania z wieńcami...
angela
Jak pan Grodzki,  przywędrowal do senatu, bez kwarantanny ,  po powrocie z Włoch,  to było wszystko w porządku. Czecia osoba w państwie,  nie jacyś posłowie,  z posłem Kaczyńskim na czele, którzy nie ruszali się w ostatnim czasie nigdzie.   
Do wpisu: Goebbelsi, Urbani, matka Teresa i Clausewitz
Data Autor
Anonymous
"Pierwsza nakazuje ratować każde życie za wszelką cenę. Druga twierdzi, że najważniejsze dla przyszłości narodu jest wygranie wojny ekonomicznej." Teza, że są sprzeczne jest fałszywa. Ratowanie życia za cenę życia innych ludzi jest dobre? Bo w telewizji nie pokażą? "Co widać, czego nie widać" Fryderyka Bastiata dotyczy też decyzji w tej kwestii. Jeśli się komuś zdaje, że mięso na kartki nie miało wpływu na poziom białka w surowicy, w tym białek odpornościowych, to jest w błędzie.
Do wpisu: Skowyciorkwik elyt III RP
Data Autor
Jabe
Nigdzie nie skręcili. Są, jacy byli.
angela
@Jabe, przecież opozycja w sejmie, jak i pan Marszałek senatu,  pokazali, że nie boją się koronawirusa, a pana marszałka senatu, to i koronawirus  się boi,  więc o co chodzi z tymi wyborami. Najwidoczniej dlatego ze kandydatka dała nogę,  i teraz trzeba  zrobic szybką podmiane, na kogoś bardziej elastycznego w odbieraniu sprzecznych instrukcji. To musi być fachowiec od  propagandy, a przedstawiciel partii obrotowej, najlepiej sie nadaje, bo programu, zero.!! PSL na tym funkcjonuje, że wspiera komunistów.  Tak było od początku,  zsl współpraca z PZPR , a teraz PSL, współpraca z liberalami, co mocno skręcili  w lewo.  
Francik
No popatrzcie jakie wzmożenie towarzyszy, robią na trzy zmiany, siedzą przy komputerze i piszą swoje wrzutki po nocach. Niedługo będą mieli gotowy komentarz jeszcze zanim bloger zamieści swoją notkę. Mołodcy!
angela
Dajcie spokój, opozycja nie może przeprowadzić kampanii, a tyle mieli ludziom do powiedzenia,  'inspiratorow'  do przekazania, a ile jabłek i uśmiechów,   a przed świętami Wielkiej Nocy, to ile pisanek ludziska by nazbierały. A teraz tylko dzielenie 212 miliardów im pozostało. Nie tak dawno pytali, 'skąd rząd na to wszystko weźmie pieniądze ', a teraz proszę,  jak dzielą. 260 Poprawek.  Szczegolnie kandydat  dr Kamysz, rolnik, krzyczy!!! Dajcie, zwalniajcie,obnizajcie, przesuwajcie!!!!!!!  No, przynajmniej teraz się  wyżyje, jaki to on dobry i ludzki. Tylko ze, jak rzadzil  pana  Kosiniaka PSL , to podwyższanie/wiek emerytalny/, zabieranie/ podatek VAT/, wyprzedaż majątku narodowego,  a jak niewiele zostało,  to nocą tylko PiS uratował przed PSL em , nasze Polskie Lasy.  Gdzie byl wtedy pan Kosiniak???  Bo czerwony z wściekłości, pan  Piechocinski,  że sprzedajna ustawka  przeszła im  kolo nosa, do dzis mi stoi  przed oczyma. I oni mają teraz jeszcze coś do POWIEDZENIA????? Lasów,  ani POLSKI,  wam nie damy,  bo klamaliscie, klamiecie, i będziecie kłamać i sprzedawać, a wasza teraz bezczelność i hipokryzja,  nie zna granic.  
Jabe
Ostatnim detonatorem wzmożenia ujadania stały się zmiany w ich ordynacji. – „Ich”. frazesów o niedopuszczalności przeprowadzania wyborów w czasie pandemii – Takich „frazesów” jest więcej, choćby zakaz zgromadzeń, czy nakłanianie do pozostawania w domu. Gdy pisowiec dostrzeże u siebie jakąś wadę, natychmiast innemu zarzuci.
Kryspin
Popis  knajackiego hejterstwa w sprawie domagania się przełożenia terminu majowych wyborów świadczy o poziomie  wiedzy autora o uwarunkowaniach prawnych i faktycznych tego problemu równym chyba tylko amebie. Ale jeszcze chwila i jego uwielbiany idol ogłosi,że wyborów jednak w maju zrobić się nie da. I co wtedy powie nasz dzielny hejter,no co?