Otrzymane komantarze

Do wpisu: Totalna opozycja halabardników marzy, że się rypnie
Data Autor
Czesław2
Przez zupełny przypadek, trzy media Newsweek. Onet i RMF podały fakenewsa, że wypuszczą 20000 więźniów.
sake2020
Hm,Hamlet a cóż tu po nim z jego rozterkami?Przeciez mamy kandydatkę na ,,prawdziwą prezydętkę'' zainspirowaną do tworzenia szpitali zastępczych.Czyzby to były szpitale tak ochoczo zamykane przez byłego Ministra Zdrowia Arłukowicza?Oto jest pytanie,co przyszła ,,prezydętka'' chciała przez to powiedzieć. 
kaliszanin
hmm Hamlet... pan powiadasz. pierwszy ci on Hamlet w historii dramatu  trzymający kaczkę miast czaszki czyżby dramat aksjomatu?  
Do wpisu: Dentysta bez ikry – niedościgły wzór dla pani MKB
Data Autor
sake2020
Dlaczego pani Tygrysowa nie poddała sie ,,testowi''lewactwa na pierwszą damę skoro już się nią widzi? Gdzie określenie swojego stosunku do legalnej aborcji i pigułki ,,dzień po''?Przecież to za milczenie w tej kwestii tak atakowana jest obecna pierwsza dama?Jak widać przebierajaca nogami do bycia pierwsza damą pani Tygrysowa też milczy.
Anonymous
Papierowy Tygrys na pilota?
Pani Paulina K-K  wyraźnie rządzi w domu " przyszłego" prezydenta , który siedzi pod jej pantoflem. Wyraźnie pani Paulina ma zamiar w naszym Białym Domu kontynuować ten układ. Jej wystąpienie potwierdziło tylko służalczy charakter Kosiniaka, który spod buta Tuska wpadł pod bucik zonki.
hr.Levak-Levatzky
Ale nic nie przebije historycznego: " Panie prezesie! Melduję wykonanie zadania!"
sake2020
Paniuśka Kamyszowa zapowiedziała,że nie będzie milczacą pierszą damą.No ,to już widać było w konwencji,że milcząca na pewno nie ,przypuszczam że bedzie wygłaszać oredzia niczym Grodzki.
Pani Anna
Ależ, to "chodź tygrysie" przejdzie do historii, a to się nie często zdarza :))) Dla takich momentów warto czasem rzucić okiem co tam się w tej partii "chłopskiej" wyprawia i za to człowiek może zostać w taki sposób niespodziewanie nagrodzony. A w ogóle, to Polska znowu jest powodem dla obciachu dla "europejczyków", nawet z tym całym koronocośtam wleczemy się w ogonie Europy, a właściwie to na samym końcu.  
angela
Pan Kosiniak Kamysz powiedział,  że nie będzie jak Adrian,  pewnie miał  na mysli, Adriana  Zandberga,  bo PSL od jakiegoś czasu intensywnie odcina się od korzeni.  Czy to przypadkiem nie ZSL  przez 70 lat skutecznie podpierało PZPR, że ludzie chcący być "po myśli..."  zamiast do pzpr zapisywali się do zsl.  A teraz proszę,  jaki PREZYDEN ???  nam się szykuje .Spadkobierca akuratny, zaplecze silne,  prawie wiekowe, prawdziwy TYGRYS. Ale Polacy nie chcą być  kolejny raz  zchrupani,  przez tygrysa że wschodu.
sake2020
Co sensownego było w konwencji Kosiniaka-Kamysza? Chamskie doczepianie się do pary prezydenckiej?Kandydat na prezydenta i jego żona mająca takie parcie na szkło zapomnieli ,że w Konstytucji jest zapis mówiący że obrażanie glowy państwa to obrażanie Rzeczpospolitej? A może w ogóle o tym nie wiedzą a ich znajomość Konstytucji sprowadza sie do noszenia koszulek z nadrukiem? Co sensownego było pod względem programowym? Nic,bo nawet zalążków programu PSL tam nie było tylko chamskie pokrzykiwanie.Kosiniak-Kamysz i ta towarzyszaca mu krzykliwa i fatalnie ubrana paniusia jeszcze żadają przeprosin od Kanceelarii prezydenta którego obrazili?
Kryspin
I jako ilustracja poetycka: youtube.com
Kryspin
W Wielkim Poście autor jako przykładny katolik nieco się w tym czasie Wielkopostnym wyciszający (?) i unikający pustych, raczej płochych  rozrywek, z pewnością nie brałby udziału  w owym mega porywającym widowisku jak konwencja wyborcza Dudy w poprzednią sobotę. Te radosne pienia,muzyka, flagi i sztandary, opętańczo spontaniczne owacje i skandowania "dzię-ku-jemy!!!" kandydatowi za dar z naszych pieniędzy w postaci kolejnych dodatkowych emerytur. I ten roześmiany kandydat wychodzący z poza państwowej flagi i  kroczący krokiem majestatycznym w stronę wiwatujących tłumów niczym jakiś Putin przez komnaty Kremla - tyle radości i wesela tyle! Ale były i momenty wzruszenia głębokiego, gdy Sam Prezes przedstawiający swojego "kandydata marzeń" wyposażonego w takie niespotykane atuty jak: rodzice,córka, a nawet skamieniała od 5 lat małżonka, wszyscy obecni na sali, choć milczący znacząco - po prostu łza się w oku zakręciła niejednemu.
RinoCeronte
Jako żywo sprawiedliwość ciągle Tuleyą się toczy. Cóż grawitacja, jak by powiedział Szalony Mike.
Do wpisu: Tonąca elyta palca się chwyta
Data Autor
Jan1797
Wyproszono bombami 800 tys. ludzi z Syrii-wędrująca niespodzianka do Europy prawda? Jeszcze większa, jaką niespodziankę mogą przynieść ?  Tło migracyjne w Hanau? Tymczasem u nas, po prośbie o kulturę w kampanii; dorzeczy.pl Cóż odpowiedzieć, Włosi dużo wcześniej wyjdą z UE, niż Tusk stworzy nową partię a zasługi obydwu, kompletnie mnie nie interesują, zwłaszcza w"opinii wędrowców". O bezpieczniackich dyrdymałach z szafy, czy wreszcie, hasłach z ambasady zapewne będzie można usłyszeć tutaj; twitter.com <W Brukseli rzeczywiście wpadną kiedyś> na rozsądny pomysł? Zdecydowanie nie.
Kryspin
Przeuczony wykład na temat palca, a raczej układu palców jakze nie współgra z oburzeniem A.Dudy na ten knajacki gest owej Lichockiej - czyżby autor chciał ośmieszyć swojego prezydenckiego idola..? A fe!
Piotr Solis
ou mort, tak brzmiało pełne hasło. W Vandei tego nie zrozumiano, wiec otoczono ją i mieszkańców wymordowano co do sztuki, nawet zwolenników rewolucji. Aby nikt nie śmiał przeciwstawiać się samemu dobru i ideałom rewolucji.
Do wpisu: Gadający wieprz rzecznikiem zbuntowanych sędziów
Data Autor
Darek
Tzw. wymiar niesprawiedliwości, a w szczególności sędziowie, to gwarant istnienia i bezkarności ustaleń i beneficjentów Okrągłego Stołu. Bez nich, to wszystko walnie, jak domek z kart. To jest walka na śmierć i życie. Oni nie cofną się przed niczym, a przytaczanie argumentów o niby niezależnych sądownictwie, itp. , to zwykła ściema. Uważam, że rząd powinien przedstawić założenia reformy i epatować tym. Powinny się pojawić info o uproszczeniu procedury, o kamerach w czasie rozprawy, itp.
Do wpisu: PiS pod gilotyną… kompromisu
Data Autor
Dark Regis
Małe sprostowanie. Mówimy zwykle "prompter". Zaś "trombter" to taka wersja dla przygłuchych ;)
Do wpisu: Dyzynteria propagandowa elyt
Data Autor
tricolour
Szanowna Angelo, Gdyby się kiedyś zdarzyło, co nie daj Boże, że jakiś złoczyńca będzie siłą pozbawiał Panią cnoty, to też poczuję się zmuszony zmęczyć się stając w Pani obronie. Na tym polegają zachowania społeczne, że czasem robimy coś dla kogoś... choć wiem, że w kraju priwislańskim jest to z natury obce.
angela
@tricolour, doprawdy współczuję,  że 'musi' czytać autora i tak się męczyć .
Anonymous
Pytanie czy głosowanie z butami w ręku będzie poczytane za istotne naruszenie ciszy wyborczej?
RinoCeronte
W maju ciepło. Wszyscy powinni zagłosować na bosaka.
paparazzi
Ma rozmach ......... /za Siarą/ do doniesień.
tricolour
Nie tylko cierpliwość. Wszystko ma swoje granice...