Profesor Czarnek – sprawiedliwy w Sodomie

Jest taki stary wierszyk: “śniło się dentyście, że go czyści. Obudził się i rzeczywiście”. Ostatnio skrzecząca pospolitość bije na głowę najbardziej dezynteryjne sny potwierdzając diagnozę poety, że życie to sen wariata. W USA dwóch leciwych stendaperów dało popis nawalanki na najwyższym szczeblu. I tylko estradowa proweniencja stendapu pozwala na potoczne określenie debaty Trump – Biden kabaretem starszych panów, bez jakichkolwiek skojarzeń ze spektaklami Przybory i Wasowskiego.
Aż strach pomyśleć co będzie, gdy listopadowe wybory wygra tyleż progresywny, co stetryczały Biden, jeśli wielki przyjaciel Polski Donald Trump pozwala co rusz wcielać się swej ambasadorce w Warszawie, pani Mosbacher, w rolę Nowosilcowa. Przypomnę, że ów rosyjski dyplomata był wszechwładnym namiestnikiem cara Aleksandra Pierwszego w Królestwie Polskim. Polecam “bal u senatora” z “Dziadów”.
Aż chciałoby się odwarknąć pani Mosbacher i kilkudziesięciu innym ambasadorom akredytowanym w Polsce: wara od naszych spraw, zwłaszcza, że opieracie swą epistolografię na bredniach i fejkniusach suflowanych wam przez awangardę progresu zainfekowaną aksjologicznie postmarksistowskimi miazmatami.
Odpowiedzią na takie “insynuacje” jest natychmiastowy ryk pożytecznych idiotów multiplikowany przez funkcjonariuszy frontu propagandowego tak zwanych wolnych mediów… Bez wsparcia gastrologów zidentyfikowałem niektóre elementy owej dyzynterii, na przykład obiektywizm a rebours i brak powściągliwości manipulacyjnej. A do kompletu dołożyłbym jakże kompatybilne w tym kontekście pocieszne miny pewnej leciwej frontmenki TVN 24, pysznie ilustrujące powiedzonko o defekującym kocie na puszczy.
Jedną z żałosnych osobniczek, której szkalującymi Polskę wypowiedziami sycą się zagraniczne progresywne do zidiocenia media jest pani prezydent Gdańska Dulkiewicz. Trzeba mieć chyba IQ ameby i wredny charakter wiedźmy, by tak oczerniać własny kraj. Słyszałem kiedyś w szemranym zaułku pijaną dziwkę wrzeszczącą, że Polska jest do dupy. Cóż to za stonowana krytyka w porównaniu z plwocinami pani Dulkiewicz.
Ale generatory rzeczywistości urojonej wolą sekować nowego ministra edukacji i nauki, Przemysława Czarnka czyniąc zeń wroga publicznego numer jeden. Na szczęście jak większość Polaków nie należę do tej publiczności. Ba zgadzam się praktycznie ze wszystkimi poglądami profesora choć być może niektóre wyraziłbym w nieco innej stylistyce, co zresztą i tak zdałoby się psu na budę, bo progresywna szczwalnia potrafi zmanipulować nawet twierdzenie Pitagorasa: a kwadrat + b kwadrat = c kwadrat.
Przyznaję zatem, że istotnie wiele kobiet goniąc za karierą przegapia najlepszy biologicznie czas na macierzyństwo, jak gdyby obu tych społecznych ról nie można było pogodzić. A prokreacja po czterdziestce jest raczej odstępstwem od naturalnej normy, że o sześćdziesięcioletnich pierworódkach nie wspomnę.
Na tak zwanych paradach równości, zwłaszcza w krajach awangardy demokracji, roi się od zboczeńców i dewiantów, zwykle w obsceniczny sposób manifestujących swoją wrogość do chrześcijaństwa. Mimo wszystko stwierdzenie, że to nie ludzie, jest na razie zbyt daleko idące. Ale ewolucja a la Darwin, nie powiedziała jeszcze ostatniego  słowa.
Klaps jako czynnik perswazyjny w wychowaniu dzieci ortodoksyjni moderniści utożsamiają z przemocą, podobnie jak danie w pysk dorosłemu łajdakowi, np. Boniemu przez Korwina-Mikke. Jest to jeszcze jeden dowód potwierdzający moją hipotezę, że ludzkości nie zgubią pandemie, klęski żywiołowe czy jakaś kosmiczna katastrofa, lecz poprawność polityczna powodująca już aksjologiczne odmóżdżenie na wyższych uczelniach.
Ufff, trochę mi ulżyło, ale dla desperatów ceniących tradycyjne wartości nadchodzą ciężkie dni, ba, lata. Jednak nic to. Przetrwamy, bo sprawiedliwych w dzisiejszej Sodomie jest znacznie więcej niż za czasów Lota.
 
Sekator
 
Ps.

- Że też ci się zachciewa manifestów – prycha mój komputer.
- Jedynie dodaję sobie wigoru, gdy płoną rubieże zdrowego rozsądku - wyjaśniam nie licząc ma zrozumienie.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

07-10-2020 [09:08] - Darek65 | Link:

Myślę, że Biden, to słup. Co do nominacji Czarnka, to pożyjemy - zobaczymy. PIS ostatnio lubi zaskakiwać negatywnie.