Krowie samice – niedościgły wzór dla aborcjonistek

Aborcja! Planowanie rodziny! Przerywanie ciąży! Regulacja urodzin! Skrobanka! Spędzanie płodu! Sztuczne poronienie! Usuwanie ciąży! Zabijanie! Z medycznego punktu widzenia każde z tych określeń dotyczy tego samego, że użyję eufemizmu, zabiegu.
Z etycznego skrobanka i zabijanie leżą na antypodach aksjologii, między warunkowym prawem kobiety do decydowania o własnym ciele, a bezwarunkowym prawem człowieka do życia od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci. Darwinizm kontra kreacjonizm.
Stwierdzając, że aborcja z przyczyn eugenicznych jest niezgodna z polską Ustawą Zasadniczą Trybunał Konstytucyjny wsadził kij w mrowisko. Argumenty zwolenniczek skrobanek nachalnie wciskają swemu targetowi generatory rzeczywistości urojonej, polskojęzyczne szczwalnie od pięciu lat judzące przeciw legalnej władzy. Racje obrońców życia głosi publiczna telewizja i prawicowe media. Internet, jak zwykle, pomijam, bo zawiera cały bełkot skrzeczącej pospolitości. Co nie znaczy, że lewackie brednie nie są bełkotem. Owej tautologii używam celowo dla wyostrzenia mej opinii.
Zagony wściekłej lewackiej żulii grasując po ulicach, bezczeszcząc kościoły, wrzeszczą coś o piekle kobiet, które będą zmuszane do heroizmu rodzenia zdeformowanych płodów konających w mękach na oczach bezradnych matek. Obrońcy życia pokazują zdrowe dzieci kwalifikowane w czasie ciąży do anihilacji na skutek błędnych diagnoz ginekologów. Ba, żyją nawet szczęśliwcy wydobyci z łon matek w trakcie aborcji, którzy zamiast do kubła trafili do inkubatora.
Jako żaba czy wręcz kijanka nie ogarniająca złożoności spraw fundamentalnych życia i śmierci, heroizmu i godności w sytuacjach ekstremalnych, nie zamierzam udawać podkutego konia. Tylko jako katolik, dla progresywistów katol, po prostu pytam nie spodziewając się zresztą odpowiedzi. Co powoduje większą traumę kobiety brzemiennej, wyszarpnięcie z jej łona zdeformowanego ciałka, które często jeszcze w kuble jako odpad medyczny wykazuje oznaki życia czy urodzenie nieuleczalnie chorego dziecka, które będzie można pochować w poświęconej ziemi? A nie liczę na rozstrzygnięcie, bo wiem, że trauma nie podlega gradacji.
Jednak mimo wszystko nie mogę się oprzeć ironicznej refleksji. Jakiś czas temu usłyszałem w pewnym rynsztokowym radiowęźle opinię lekarki weterynarii, że samice krów wykazują często mocniejszy instynkt macierzyński niż samice ludzkie. Wówczas oburzyły mnie zarówno konkluzja, jak i forma tej opinii. Wszak obserwując uliczne zadymy, słysząc wulgarne hasła, widząc bezrefleksyjną zapiekłość i butę rozwydrzonych kobiet, zaczynam doceniać krowy.
 
Sekator
 
PS.

- Chwała krowom, ale już na przykład bociany stosują odłożoną aborcję - wyrzucają niewydarzone pisklęta z gniazd - wzdycha mój komputer.
- Niczym Spartanie - potwierdzam. - Jednak ku sromocie Spartanek, bo nie były feministkami.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

28-10-2020 [08:58] - sake3 | Link:

Czy naprawdę pisząc o traumie kobiet kiedy wyszarpują ciałko dziecka z jej ciała Pan wierzy w to?Nawet widząc to teraz wyprawiają na ulicy?Przecież one są szczęśliwe,że już jest ,,po klopocie''.Czyż niespełniona skąpo obdarowana głosem i urodą piosenkareczka nie chwaliła się,że po zabiegu w Czechach odczuła ulgę,lekarka z troską pochylała się nad nią zapewniając ,,że już po wszystkim'',partner trzymał za rączkę,a w gabinecie dyskretnie i kojąco grała muzyka.Pełen komfort i pełnia szczęścia.Do tego żeby pieniądze wydane na zabieg i podróż zwróciła się postanowiła zarobić układając piosenkę w której śpiewa o uldze.Takich paniuś jest wiele więc ,zadnej traumy nie odczuwają.Ma Pan okazję oglądać je codziennie na protestach,gdzie Pan widzi tę traumę? 

Obrazek użytkownika Kaciszek

28-10-2020 [11:20] - Kaciszek (niezweryfikowany) | Link:

Czy można odpowiedzieć na pytanie o traumę kobiet-aborcjonistek?
Kobieta, która zabiła swoje dziecko nie przestaje być matką - ale od tej chwili staje się ona matką, która zabiła. Nihilistyczna agresja, którą publicznie prezentują te matki jest właśnie dowodem na ich traumę. Tylko spowiedź i zadośćuczynienie.

Obrazek użytkownika angela

28-10-2020 [12:28] - angela | Link:

Awanturniczki uliczne, wyzbyte uczuć,  krzykiem zagłuszają  krzyk wyrywanych z nich  łona  dzieci.
Ale one walczą,  o ustawę,  kiedy wielu matkom będą wciskać,  że jej dziecko podlega aborcji , że jest niepełnosprawne lub, zagraża jej  życiu.
To sa ogromne pieniadze, tu nikt nie liczy sie z traumą,  i psychiką matek, ktore piętno zabicia dziecka, będą nosić do końca życia, a każde dziecko spotkane na ulicy , przypominać wiek jej zabitego dziecka.
Z tym się nikt nie liczy. 
Lawinowy wzrost aborcji z "przyczyn"  choroby Downa, świadczy o wykorzystywaniu ustawy do zabijania dzieci zdrowych.

Obrazek użytkownika sake3

28-10-2020 [12:45] - sake3 | Link:

Sądzi Pani,że te osóbki mogą nawet odczuwać cokolwiek po aborcji oprócz zadowolenia?Proszę nie pisac o piętnie i pamięci bo ich to po prostu g...o obchodzi lub jak wycięcie czyraka.Jak uczelnie wspierają strajkujące studentki? Dają rozkaz wykładowcom uczelni by zwolnić ze zdalnych zajęć trwających aż 2 godziny dziennie a po strajkach wesprzeć w opanowaniu materiału.Pewnie i egzaminów już nie będzie.Nic tylko poddawać się aborcji,może nawet uczelnie płacić będą tak wspaniałym i odważnym studentkom.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-10-2020 [14:44] - wielkopolskizdzichu | Link:

Oto dwóch/je przedstawicieli/lki elektoratu pisowskiego zakładają, że kobiety gremialnie udają się do gabinetów by zabić swe dziecko w celach rozrywkowych.
Oto czym się kończy pisowsko koscielna agitacja.
Przymus prawny do urodzenia dziecka martwego lub w stanie uniemożliwiającym samodzielny byt jest skończonym ku...stwem i domaganiem się cierpienia.
Nie ma tu żadnej mowy o obronie słabszych ponieważ w takiej sytuacji to kobieta i jej stan psychiczny i fizyczny jest ważniejszy od dobrostanu dziecka w jej łonie. To że wiele kobiet donosi obumarłe dziecko lub pozbawione szans na życie wynika  często z egoizmu, a nie miłości.
W złotych czasach chrześcijaństwa istniało pojęcie ciosu miłosierdzia w stosunku do wroga, by nie sycić się jego męką.
Okazuje się, że w tych podłych czasach wzorem matki jest osoba chcąca koniecznie widzieć swego maluszka, który umiera w bólu.
Ot postęp w rozumieniu Prawdziwych Katolików i równie Prawdziwych Polek.

Obrazek użytkownika angela

28-10-2020 [16:24] - angela | Link:

Zdzichu. Bol się leczy skutecznie, jak zwykle kłamiesz.
Dlaczego z kolei lekarz musi wykonac zabójstwo, a matka nie ponosić odpowiedzialności za swoje dziecko.
Jakim szykanom poddany byl lekarz, jak odmowil aborcji. 
Jak sie Zdzichu z Anną wystroją  w fartuchy, i będą zabijać dzieci, to uwierzę w ich intencje "ciosu milosierdzia".
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

28-10-2020 [16:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Bol się leczy skutecznie"
Niestety nie zawsze, poza tym problemy z jakimi rodzi się często dziecko stwarzają sytuację po której pseudo obrońcy życia będą oskarżyć lekarza o umyślne zabicie noworodka.
Najczęściej tego rodzaju aferki wypływają gdy jakaś instrumentariuszka została wymieniona w łóżku lekarza na nowszy model, wtedy wkur...na biegnie do redakcji Niedzieli i Naszego Dziennika i udaje przejętą losem dzieci.

Obrazek użytkownika sake3

28-10-2020 [18:05] - sake3 | Link:

@ Zdzichu z Wielkopolski......Prosze nie opowiadać głupot.Nigdy nie było mowy o donaszaniu przez kobiety obumarłych płodów.Po to sa kontrole ciąży przez kolejne miesiace,by sprawdzać czy dziecko żyje.Jeśli lekarz stwierdzi,że dziecko nie żyje w łonie matki natychmiast wywołuje się sztucznie poród aby wyeliminować zakażenie.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

29-10-2020 [04:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Nigdy nie było mowy o donaszaniu przez kobiety obumarłych płodów."
Jeden z bardzo znanych doktorów pseudo "złota łyżka" na starość postanowił być świętym. Za młodu świętym nie był, to się obłowił, na zabijaniu dzieci w łonach matek.
Świętość tego celebryty polegała na utrzymywaniu na siłę życia dziecka i wmawianiu matkom, że wszystko jest na dobrej drodze.
Kiedy okazywało się, że niestety nie, by być w zgodzie ze swym sumieniem odsyłał matki z dzieckiem w łonie ,w stanie termalnym do innej kliniki. Ot typowy Katolik dbający by statystki i fama przedstawiały go w jak najlepszym świetle. 

Obrazek użytkownika sake3

29-10-2020 [08:36] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu......W swoim poprzednim komentarzu odpowiedziałam Panu na ewidentne kłamstwo jakoby zmuszano kobiety do donoszenie obumarłej ciąży przez kobietę.Nigdy i to od dawna tak nie jest.Martwe dziecko w łonie matki musi być usuwane przed końcem ciąży o ile nie nastąpi wczesniej poronienie.Kolejnym kłamstwem jest sugerowanie że kobiety są zmuszane do donoszenia ciąży pozamacicznej która jest patologią i nigdy nie doprowadzi do porodu.Te obie sytuacje są doskonale znane,nie są nowością dla lekarzy a takie przypadki wymagają natychmiastowej interwencji.Dlatego jest podłością oskarżanie dr Chazana o zmuszanie do donaszania takich ciąży

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-10-2020 [14:16] - Pani Anna | Link:

Angela takim kobietom jak ty, to faktycznie każdy może wcisnąć dosłownie wszystko. Dopuszczenie aborcji nie oznacza nigdy przymusu jej wykonania. Ponadto nikt mnie nie przekona, że tobie i innym fanatykom ideologicznym rzeczywiście chodzi o ochrone życia, nie, kiedy zakazuje się aborcji ciężko uszkodzonego płodu (nie mówimy tu o zespole Downa), a równocześnie dopuszcza się i prawnie sankcjonuje przerwanie całkowicie zdrowej i niezagrożonej ciąży, tyle, że pochodzącej z gwałtu.