Asymilacja muzułmanów, czyli - „Marzenie ściętej Głowy”

Nie ma najmniejszych szans na współistnienie Chrześcijaństwa i Islamu to jest tak jak napisałem w tytule „Marzenie ściętej Głowy” dosłownie i w przenośni, kto sądzi inaczej niech zasięgnie informacji o działaniach muzułmanów w krajach zachodnich, tworzą tam enklawy niedostępne dla innych i obowiązują tam ich prawa, a nie prawa gospodarza. Jedyne wyjście to pozbyć się ich jak najszybciej, póki jest jeszcze czas i nie jest ich zbyt dużo. Islam jest jak rak, który zabija swojego żywiciela !!!

Mamy prawie 3 milionów Polaków żyjących poniżej progu ubóstwa, którym musimy zapewnić godne życie, a nie utrzymywać nierobów, którzy przyjechali tu na życie na zasiłkach. Poza tym mamy dużą emigrację i wiem, bo sam jestem emigrantem ze większość chce wrócić do Polski i czeka na możliwość znalezienia pracy w Polsce. Następna sprawa to zagrożeni wojną Polacy na Ukrainie i ostatnia sprawa przesiedleńcy z Kazachstanu. W sumie mamy parę milionów Polaków do sprowadzenia do Polski. Żadnych imigrantów mamy swoich !!!

Żeby tak zwani "imigranci" przyjeżdżali tutaj zarabiać, ale oni tutaj przyjeżdżają na podbój niewiernych i dla świadczeń socjalnych i wcale do pracy im się nie spieszy, mamy ich wziąć na utrzymanie, a oni poczekają na okazję, żeby w podzięce poderżnąć nam gardła.
http://europejczycy.info/10204...

W Szwajcarii Wśród uchodźców z Erytrei 91 proc. nie pracuje, jeśli chodzi o przybyszy z Iranu 84 proc., a w przypadku Syryjczyków 87 proc. Nawet uchodźców ze Sri Lanki, którzy uchodzą za najlepiej zintegrowanych, nie ciągnie specjalnie do pracy. 75 proc. jest bezrobotnych i żyje z zasiłków. Oraz 89 proc. Turków. Najbardziej pracowici są Chińczycy, ale i tak 69 proc. z nich jest na garnuszku gmin, które nie wiedzą już skąd wziąć pieniądze na wypłatę zasiłków.

Brytyjczycy mieli straty 140 miliardów na imigrantach z Azji i Afryki, tylko imigranci z Europy wschodniej, czyli w większości Polacy dali im zysk 20 miliardów funtów. Tak że Polacy nie jadą na czyjś garnuszek, ale przysparzają tym krają znaczący dochód. W Angoli w 2013 roku zakazano islamu i zburzono meczety jako siedliska terrorystów i mają spokój.

O najeździe tak zwanych "imigrantów" pisałem już od 17 maja z ostrzeżeniami linki poniżej;
http://naszeblogi.pl/57320-zni...
http://naszeblogi.pl/56921-uni...
http://naszeblogi.pl/54758-pan...

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-10-2015 [11:05] - Ula Ujejska | Link:

Islam jest na takim etapie rozwoju na jakim było Chrześcijaństwo w wiekach średnich. Tak czy inaczej, cywilizowany świat poradzi sobie z tym barbarzyństwem.

Obrazek użytkownika Gniewko

03-10-2015 [11:18] - Gniewko | Link:

Chodzi o to, że tak zwany cywilizowany świat przygotował nam tą gehennę, pisałem już o tym, co to ma na celu.
http://naszeblogi.pl/57320-zni...

Obrazek użytkownika Gniewko

03-10-2015 [11:34] - Gniewko | Link:

Tu się z Panią nie zgadzam, Chrześcijaństwo ma w swoich doktrynach miłość do bliźniego, a Islam nienawiść i zbrodnie, inkwizycja to było odejście od zasad, a w Islamie mordowanie niewiernych jest zasadą i nawet po wiekach się nic nie zmieni.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-10-2015 [15:25] - Ula Ujejska | Link:

No to trochę historii ...

W wiekach średnich w Chrześcijaństwie ogólnie pojętym nawracano ogniem i mieczem vide "osiągnięcia" Zakonu Krzyżackiego i Wypraw Krzyżowych czy konkwistadorów. W tym czasie Islam już stosował tzw. "dżihad" - i tak im zostało do dziś. Natomiast po wykładzie Pawła Włodkowica na Zachodzie, dotyczącym min. pokojowego krzewienia wiary na Litwie przez Polskę, w zbrojnym sporze z Zakonem Krzyżackim, świat chrześcijański od tego momentu zaczął się cywilizować, odrzucając argument siły na rzecz pokojowej ewangelizacji - i tak nam zostało do dziś :)

Obrazek użytkownika Gniewko

03-10-2015 [16:13] - Gniewko | Link:

Tak zgadzam się, że Chrześcijanie też nawracali siłą, ale jak już wcześniej zaznaczyłem, to było przeciw kanonom chrześcijaństwa, było to wypaczenie. Natomiast w Islamie ten, co nie zabija niewiernych, to działa wbrew ich koranowi. Tak że widać zasadniczą różnicę tak, że nie widzę możliwości zmiany Islamu na pokojową religię i jej ucywilizowanie.

Obrazek użytkownika ość

03-10-2015 [18:53] - ość | Link:

W przypadku islamistów przyjeżdżających gremialnie do Europy, proszę używajmy właściwych określeń:
INWAZJA - zamiast imigracja,
OKUPANCI - zamiast uchodźcy

Obrazek użytkownika Gniewko

03-10-2015 [19:35] - Gniewko | Link:

Trochę przeredagowałem mój wpis, żeby Pana zadowolić, ale nawet bez tego wychodziło z mojego artykułu, że to są najeźdźcy. Lepiej czasem okrężną drogą coś powiedzieć niż dosłownie.

Obrazek użytkownika ość

04-10-2015 [00:44] - ość | Link:

@ Gniewko, zgoda, NAJEŹDŹCY jest bardziej adekwatnym określeniem w obecnej początkowej fazie.
Drażni mnie nagminne pisanie "imigranci" i "uchodźcy" tak jakby nie było właściwszych słów. Często, bywa, źle się dzieje, gdy nie umiemy nazwać zagrożenia.
Pozdrawiam
ość

Obrazek użytkownika Gniewko

04-10-2015 [15:53] - Gniewko | Link:

Ja piszę tak zwani "uchodźcy" albo "imigranci" w cudzysłowiu to znaczy, że to nie jest prawdą.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika neatus

04-10-2015 [10:35] - neatus | Link:

W tekście jest o Iranie. Chyba chodziło o Irak

Obrazek użytkownika Gniewko

04-10-2015 [15:50] - Gniewko | Link:

To są dane Szwajcarów, a oni się raczej nie mylą, to dotyczy starych imigrantów, bo z obecnych oni nie przyjmują, wcześniej widocznie przyjechało trochę Irańczyków.

Obrazek użytkownika Obserwator_3

04-10-2015 [12:45] - Obserwator_3 | Link:

A propos życia na emigracji:

https://www.youtube.com/watch?...

A dlaczego mimo to wyjeżdżamy?

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Gniewko

04-10-2015 [15:47] - Gniewko | Link:

Dziękuje za podrzucenie mi tych piosenek o emigracji czysta prawda, ludzie tu nie chcą zostawać, ale czasem muszą. Zdecydowana jednak większość zamierza wrócić z moich znajomych, z którymi się ostatnio spotykałem, wszyscy wracają w następnym roku do Polski.
Pozdrawiam.