Państwo Islamskie - inwazja na Europe także Polskę !!!

Właśnie Brytyjska BBC potwierdziła, co ja napisałem dwa dni temu z rana w moim komentarzu do Niezależnej.pl, który nie został dopuszczony do publikacji, że tak zwana emigracja humanitarna z Libii jest to zaplanowana akcja Państwa Islamskiego w celu przerzutu swoich bojowników do Europy. To jest po prostu inwazja, a polski nie-rząd zgodził się przyjąć tych dzihadystów. Służby specjalne przewidują, że prawie połowa tych tak zwanych emigrantów humanitarnych to są bojownicy Państwa Islamskiego. Dochodzenie jest w toku. Oprócz przerzutu swoich wojsk do Europy odnoszą także korzyści materialne z pozostałych emigrantów, którzy im płacą za przerzut. Tę informację może wykorzystać Andrzej Duda w debacie. 80% emigrantów z Libii to młodzi mężczyźni, wiadomość z BBC.

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające prezydenturę Andrzeja Dudy i kampanię parlamentarną PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, z koalicją. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anka1958

17-05-2015 [11:42] - anka1958 | Link:

Ze 170 tyś. emigrantów,których przyjęły Włochy tylko 70 tyś.jest pod kontrolą urzędu emigracyjnego,setka rozpłynęła się w niebycie.Miesiąc temu policja w Barcelonie zgarnęła grupę tych " biednych" emigrantów,na " wyposażeniu" mieli czerwone kombinezony,takie w jakich zamordowali Koptów.Do wszystkich problemów jakie ma Polska jeszcze oni są potrzebni?

Obrazek użytkownika Gniewko

17-05-2015 [14:26] - Gniewko | Link:

Nie mieliśmy koloni i nie atakowaliśmy innych krajów, dla ropy a teraz będziemy musieli się z nimi użerać. Po prostu trzeba by ich nie przyjmować, a jak już są to ich deportować.