Zniszczyć Chrześcijaństwo i zasady moralne

Wielu się zastanawia, komu zależy i kto zainspirował ten najazd muzułmanów na Europę. Jedni mówią, że to Państwo Islamskie drudzy, że Niemcy trzeci, że Rosjanie następni, że lewacy i wszyscy mają rację, ale tylko po części myślę, że są jeszcze potężniejsze siły, które tym kierują, a które się nie ujawniają jak wielkie korporacje zmierzające do globalizacji.
Przy okazji proponuję obejrzeć film „Persecuted” to może poszerzyć punk widzenia i uświadomić, że odpowiedź nie jest taka prosta.
Przede wszystkim trzeba się zastanowić, co to ma na celu. Według mnie osłabienie Chrześcijaństwa i moralności chrześcijańskiej, a także państw narodowych, które przeszkadzają w traktowaniu ludzi jak motłoch, z którym można zrobić co się chce. Siły te już od dłuższego czasu walczą w mediach z chrześcijaństwem, ale nie mogą przełamać oporu ludzi wierzących. Wymyśliły, więc że trzeba napuścić na nich islamistów i spowodować zamęt i walki pomiędzy islamską dziczą a chrześcijanami i wtedy mogą wprowadzić stan wyjątkowy i ograniczyć wpływy wiary a szczególnie chrześcijaństwa. Później nikt się im nie sprzeciwi, telewizje będą kształtować moralność, a raczej jej brak według zasady„hulaj duszo piekła nie ma” dla korporacji.

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika pietrek

20-09-2015 [12:00] - pietrek | Link:

Naród wybrany......
kto ma mózg zamiast pierdo....go styropianu TO WIE!
Unia pada i powstaje rząd swiatowy. Zresztą wg scenariuszu obranego...Rzygać mi się już chce jak to staram się tłumaczyć ludziom znajomym a oni tylko łykają jak karpie kulki proteinowe co im ciśnie po czaszke telewizja i net.Marionetki typu makrela czy tusek robią skutecznie swoje a islam to tylko młotek.Trzyma go narod wybrany.Ludzie ocknijta się wreszcie ze smu misia i zacznijta myśleć.
Pietrek
Noi tradycyjnie z Panem Bogiem

Obrazek użytkownika Gniewko

20-09-2015 [12:29] - Gniewko | Link:

W korporacjach jest wielu żydów i im się śni żeby panować nad gojami, tak że to jest całkowicie możliwe, ale też inni, przede wszystkim chodzi o globalizację rządy bogatych a resztę batem poganiać.

Obrazek użytkownika LeeHuu

20-09-2015 [13:04] - LeeHuu | Link:

Szanowny Gniewko,
">>Bulu<< ci u nas dostatek..."-szczególnie teraz!

Obrazek użytkownika Gniewko

20-09-2015 [18:38] - Gniewko | Link:

Tak że nie potrzebny nam dodatkowy z tak zwanymi imigrantami a w dużej częsci terrorystami.

Obrazek użytkownika Lektor

20-09-2015 [17:33] - Lektor | Link:

Muzułmanów powinni przyjmować tylko ci którzy tego chcą - kropka, żadne przymusy i żadne kwoty.

Obrazek użytkownika Gniewko

20-09-2015 [18:36] - Gniewko | Link:

Muzułmanów czy nie muzułmanów mamy prawie 3 milionów Polaków żyjących poniżej progu ubóstwa, którym musimy zapewnić godne życie, a nie utrzymywać nierobów, którzy przyjechali tu na życie na zasiłkach. Poza tym mamy dużą emigrację i wiem, bo sam jestem emigrantem ze większość chce wrócić do Polski i czeka na możliwość znalezienia pracy w Polsce. Następna sprawa to zagrożeni wojną Polacy na Ukrainie i ostatnia sprawa przesiedleńcy z Kazachstanu. W sumie mamy parę milionów Polaków do sprowadzenia do Polski. Żadnych imigrantów mamy swoich.