|
|
To przykre, lecz niestety ani pani ton, ani pogardliwa argumentacja nie zachęca do wymiany zdań. Nie mam ochoty na swary z osobą która nie widzi powiązania szacunku z kulturą.
Pani odpowiedniki widzę… |
|
|
Jako, że zaledwie w cudzysłowie, to mogę mówić w pani "stylu". Nie pojmuję co ma oznaczać kwantyfikacja JAKAKOLWIEK kobieta. Współczesne panie wiele sobie nagrabiły by w "dżentelmenie" uśpiła się… |
|
|
Dzieci... Czego my dla nich nie chcemy? Sporo samodyscypliny to wymaga, by nie rozpuścić latorośli. Ja sobie wtedy przypominam, że jeszcze wiek temu w Anglii w kopalniach zatrudniano 5 - latki. A… |
|
|
Dziwi mnie to nieco, że pani tak silnie utożsamia się z tą wspomnianą "pindą". Ani pani nie znam, ani nigdy nie widziałem więc nie mam punktu odniesienia. Czy ma pani napompowane policzki, usta w… |
|
|
Faktycznie zdarza się Dżebe. Bystry jesteś. Tak na oko to za durniów mam chyba z pięciu. Co wobec półtora tysiąca czytelników czyni około 0,3 promila. A to oznacza, że mimo wytężonej pracy… |
|
|
Oczywiście.
Ciamajdom wychodzą tylko ciamajdany. |
|
|
@sake3
Durnia nigdy nie zadowolisz. Są jak dzieci. Obiecałeś, a nie dotrzymałeś to masz piekło. Co z tego, że jak jechałeś do kina to rozbiłeś samochód. Miało być kino i nie ma zmiłuj się. Płaskie… |
|
|
Ejże, coś ci pod tą Troją wydziwiali. Pewnie już się przyzwyczaili do Światowej Nescafe. Bo kawa po turecku, lub gdzieniegdzie, kawa po ottomańsku istnieje i jest nawet na liście dziedzictwa… |
|
|
Byłbym ostrożny z wyciąganiem wniosków. Często narkotyki dodają im fałszywej odwagi i brutalności.
A potem jak trzeźwieje, to zupełnie kapcanieje. |
|
|
Chyba intuicyjnie przewidywałem taką przyszłość. Już jako 10 latka dałem go na kurs karate. Serce mi się krajało, jak pojechałem do niego na obóz do Żarnowca, a twardy trener ćwiczył ich stojących w… |
|
|
Siła woli to za mało, jeżeli nie ma się w sobie nieco drapieżności i takiego poziomu godności, co jeszcze w II RP nazywano honorem, by obelg i ataków na siebie nie puszczać płazem.
Nie da się mieć… |
|
|
Cześć Trotel
Masz rację.Kogoś bojowego zabrakło, by w atmosferze zagrożenia epidemią, przetrzepać skóry najgorszym szkodnikom. Ponieważ tam większość to tchórze, to by się w swych jamach, jak to… |
|
|
Nikt chyba nie ma wątpliwości, że po przejęciu władzy tu były wyłacznie stajnie Augiasza. Wszędzie. W każdej dziedzinie.
Lecz zgadzam się - działania w oczyszczaniu chlewu są ciągle słabiutkie. |
|
|
Tak się zastanawiam, co u nich, tzn. prezydenta, premiera, prezesa z poczuciem godności. I z powiązanym z tym nieodłącznie szacunkiem do samego siebie.
Czyżby u nas nagle ukazali się następcy, albo… |
|
|
Tylko tak to potrafię wytłumaczyć, że za opozycję mamy bandziorów, gdzie nawet ostrzega się czynnych polityków przed ciemnym zaułkiem, a ten, kto to wypowiedział reprezentuje azjatycką, kacapską… |
|
|
Panie Doktorze
Nie przywołałem Łukaszenki, bo uważam go, za postać nieco teatralną, aczkolwiek wyjątkowo sprawną. Podziwia go Pan, ale czy również darzy szacunkiem? Jeżeli ma Pan nadal krewnych na… |
|
|
Witaj Lechu
Mistrzostwo Twoje zawsze mnie podnosi na duchu.
Pozwalam sobie do mego tekstu dołączyć końcówki obu wierszy.
Serdecznie pozdrawiam |