|
|
Też tym wszystkim się martwię. Przywracanie znaczenia słów. Ba, przywracanie słów dawno zapomnianych, jak przyzwoitość, lojalność, czy uczciwość. Te słowa kompletnie wypadły z obiegu. Twierdzę, że… |
|
|
TO NIE BYŁ ŻADEN ATAK !!@! ;-)
Chłopaki! Nie przejmujcie się. Przepraszam za ten mały test psychologiczny, a @Maxi dziękuję za wnikliwą analizę moich motywacji z tradycyjnym odniesieniem… |
|
|
Proszę się nie martwić - ja już znikam. Oceniłem, że mam do czynienia z zamkniętym kółkiem fachowców (choćby dwuosobowym kółkiem, jak brakuje IW), którzy nie życzą sobie żadnych obcych argumentów, na… |
|
|
Nie dziwacz i nie odwołuj do PRL.
Gdy piszę w liczbie mnogiej, to moja uwaga dotyczy obu dyskutantów, którym arogancko wszedłem w paradę. I tyle.
Czy dyplomacja wymaga bym się po kolei zwracał do… |
|
|
Arogancja..... ?
Czwarty stopień pychy: chełpliwość?
Szósty stopień pychy: zarozumiałość?
A może Jedenasty stopień pychy: swoboda grzeszenia?
?
A może zamiast arogancji rozważyć dystopię,… |
|
|
… |
|
|
Zapraszam na forum kognitywistyki, to sobie pogadamy z czym się można urodzić, a z czym nie.
Ps.Czy miałem problemy? Nie, bo sam sobie stworzyłem własną definicję i się tego trzymam. |
|
|
Nie. Sofistykę, ale nie w znaczeniu greckim. (metoda argumentacji polegająca na wykorzystywaniu wieloznaczności pojęć) |
|
|
Absolutnie nie. Bóg mądrości nie rozdziela. Mamy tu wolną rękę. Mądrość budujemy sami. I rośnie (albo nie) wraz z naszym wikiem. Gdybyś zaproponował - "inteligencja", co jest cechą wrodzoną, to bym… |
|
|
Czysta sofistyka i nic więcej.
No dobra... Ja się nie zamierzam tak bawić i pokornie się wycofuję. Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć, że prawdziwą RADOŚĆ daje tylko MIŁOŚĆ (proszę sobie samemu wyszukać w… |
|
|
Sarkazm niepotrzebny. I mam wrodzoną niechęć do wszelkich zinstytucjonalizowanych form istnienia, więc żadnej schizmy nie planuję. Tak, jak kongregacji.
Kwestię większej boskiej opieki nad… |
|
|
Jestem święcie przekonany, że nasz dobry Ojciec bardziej kocha błądzących i grzeszników. Wątpliwości, gdy nie zapominamy o cnocie pokory, świadczą, że "Boski Produkt" - człowiek, gdy został… |
|
|
@kmeehow & maxilampus
Nie wytrzymałem
W swoim opisie zaznaczyłem, że jestem weredykiem. Więc sorry amigos.
Czytając wymianę komentarzy, uczciwie przyznam, rozbawiony, poczułem, jak bym czytał… |
|
|
Szanowni Panowie
Jeżeli chodzi o atomową skalę ataku na kościół, głównie na Watykan, to z obowiązku zapoznałem się z książką Frederica Martela "Sodoma" z podtytułem "Hipokryzja i władza w Watykanie… |