28.06.2020...CORAZ BLIŻEJ...NA NASZYCH BLOGACH WYSYP!

Ze starych szkieletów...@levak levacki @jabe,@trzyklory,@PaniAnna,@marek1taki...
Jeden nowy:Edeldreda z Ely

Ze 100 blogerów na NB ilu zostało czynnych?

Niektórzy wyszli "po angielsku",inni raz na rok sie pokażą,aby utrzymać konto.

Ale ten trend widzę od dawna...zły pieniądz wypiera dobry...blogerów zastępują trolle i "chamska hołota" [cytat z klasyka]

Czyżby ---w założeniu Pana Targalskiego--prawicowy portal...miał sie skończyć?

Trolle i agenci niemieccy przejmą i zniszczą tę witrynę...jeszcze jest czas na wywalenie wroga i obserwowanie...czy nie wchodzą oknem.

Do zobaczenia...T

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-06-2020 [09:07] - RinoCeronte | Link:

Trzeba czytać Erica Blaira. To pomaga na chandrę.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

09-06-2020 [10:05] - AŁTORYDET | Link:

Niestety, ale ta sowiecka hołota, robiąc gnój, psuje publiczną dyskusję. Może Pan mieć za adwersarza, człowieka z licznymi deficytami, ale wymiana zdań, będzie miała sens. Ten sens znika nieodwracalnie, gdy dyskutant ma ewidentną złą wolę. Nie dyskutować, zniszczyć - ks. Sowa wyraził to dobitnie. Jak tem zapobiec? Przychylam się do Pana sugestii: wywalić i obserwować, czy nie wracają. Ale czy to się uda? Skoro nawet w Sejmie panoszy się bydło?

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [12:22] - sake3 | Link:

Ten wysyp dziwacznych komentatorów na NB jest nieprzypadkowy.Po prostu stosując nakazaną przez centralę metodę obrażania ,nazywania innych baranami,planktonem czy rozważaniem  ich,,miałkości'' intelektualnej powodują wycofywanie się z wszelkiej dyskusji.W końcu za to mają płacone.Brak wszelkiej kultury i poczucie wyższości wynikłe ze wsparcia opozycji znajduje kącik do okazywania swojej pogardy dla blogera i komentatorów.Kazda okazja jest dobra by ,,przywalić'' rządowi z jednoczesnym pokazaniem elektoratowi PiS-u że to oni rozdają karty.Blogerzy tez się wykruszają,każdy z nich bowiem liczy na dyskusję pod swoim tekstem,a ta jest utrudniona ze względu na powolne tempo dopuszczania komentarzy. Wysyp blogerów chamskich,pełnych buty i arogancji można zreszta zauważyć i na innych portalach chocby na S24 czy Frondzie.. 

 

Obrazek użytkownika maxilampus

09-06-2020 [15:28] - maxilampus | Link:

Masz kompleksy :-)) nazywanie rzeczy po imieniu jest doskonala okazja do wlasnej konstruktywnej krytyki ,poczucia wlasnej rzeczywistosci i ograniczen :-)) Ja robie tobie i temu tutaj Sorosowcowi przysluge wytykajac wam "brak intelektu czy inne przez ciebie wymienione. Moje uwagi powinny was inspirowac a nie dolowac i wprawiac w kompleksy..

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-06-2020 [16:35] - jazgdyni | Link:

Ktoś tutaj ma ślicznie wypasione ego.

Nadmierna wiara we własne zdolności naraża nas na ryzyko i hamuje rozwój. Wątpliwości na temat samego siebie odgrywają kluczową rolę w osiąganiu dojrzałości intelektualnej.
Tak ciebie inspiratorze ja widzę. I jeszcze paru kolegów też.

Skromność i pokora to niełatwe sprawy. 

Obrazek użytkownika maxilampus

09-06-2020 [17:06] - maxilampus | Link:

Janusz .Ta twoja fascynacja perukami i meskimi ponczochami to twoja niezdarna proba "comming out" ? :-)) Zona juz o "TYM" wie ? :-))

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [17:18] - sake3 | Link:

Jak na razie doprowadzasz mnie do śmiechu maxilampusie,fakt należy Ci się podziękowanie za taka przysługę.Nawet moje koty śmieją się z takiego giganta jak Ty intelektu.Mniej pieniactwa stary pierdoło.

Obrazek użytkownika Pani Anna

09-06-2020 [12:25] - Pani Anna | Link:

Trotel, to ci polecam na wzmocnienie tych "snów o potędze": https://www.youtube.com/watch?...
Żeby nie było niczego...

Obrazek użytkownika maxilampus

09-06-2020 [13:30] - maxilampus | Link:

Targalski wylecial bo dopuscil na NB takich jak ty wypisujacych te Sorosowskie nonsensy..
Czuj sie szczesliwy ,ze admin jeszcze cie nie wykopal..ale najwyzszy czas na taki ruch..

Obrazek użytkownika maxilampus

09-06-2020 [13:34] - maxilampus | Link:

Yeaah..niedlugo zostana tutaj ,tylko takie Gwiazdy pisowskiej blogosfery jak ty i Janusz :-))
Ale z tym Januszem to nie jestem do konca pewny..za "cienki" na ten status..ma problemy z ortografia i wlasnym mysleniem..

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-06-2020 [14:52] - Trotelreiner | Link:

@maxilampusx2
Zapomniałem o tobie...zatem uzupełniam...oprócz ataku ad personam...i wymysłów...potrafi tylko nasrać pod drzwiami...chyba ci nie płacą za trolling na NB?
Musieliby być większymi idiotami od ciebie...

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [15:48] - sake3 | Link:

@Trotelreiner.....A to się Panu dostało ,a po drodze i panu z Gdyni od prawdziwie uczonego  i światłego męża.

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-06-2020 [16:56] - jazgdyni | Link:

@Trot

No i widzisz całą jakość. Atakuje chamsko dożywotni aspirant do wejścia w grono intelektualistów. Lecz pomylił adresy z yntelektualystami . Jourdain, który właśnie pojął, że mówi prozą.
A słomy nie wyjął. Tragedia....

Obrazek użytkownika jazgdyni

09-06-2020 [16:38] - jazgdyni | Link:

Wesołek 8-)))))

Na clownów i zabawiaczy wybiera się zazwyczaj tępych i graja zazwyczaj samych siebie.

Obrazek użytkownika paparazzi

09-06-2020 [17:28] - paparazzi | Link:

Witam, wysyp trolli niesamowity! To świadczy jak gorąco się zrobiło, politycznie ma się rozumieć. Tez to zauważyłem jeszcze nie czytając pana komentarza. Ciao.

Obrazek użytkownika Jabe

09-06-2020 [17:44] - Jabe | Link:

Najprościej exodus blogerów i „prawomyślnych” komentatorów można tłumaczyć zwątpieniem będącym rezultatem konfrontacji z rzeczywistością. Zauważmy, że zostali głównie ci, którzy od konkretu stronią, zajmując się połajankami na konkurencję i wyzywaniem komentatorów od troli.

Obrazek użytkownika sake3

09-06-2020 [21:06] - sake3 | Link:

Jak to dobrze,że zdobył się Pan na samokrytykę jako stroniący od konkretów.

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2020 [07:17] - Jabe | Link:

Dziękuję za upomnienie.

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2020 [09:18] - sake3 | Link:

@Jabe.....Żyję nadzieją,że przeczytam kiedyś coś konkretnego w Pańskich komentarzach.Chyba,że Trzaskowski zostawszy prezydentem(oby nie) wypali w amoku rozpalonym żelazem internet i zastąpi pogorzelisko jedynym słusznym przekazem.

Obrazek użytkownika Jabe

10-06-2020 [16:28] - Jabe | Link:

Często zadaję konkretne pytania o konkretne źródło wiedzy blogerów i komentatorów.

Obrazek użytkownika angela

09-06-2020 [18:43] - angela | Link:

Trotelreiner,  aleś walnął w klatkę,  małpy drugiego sortu  zawyły,  bo ten pierwszy, wyje w sejmie i się nazywa niby opozycja. 

Obrazek użytkownika Maverick

09-06-2020 [19:06] - Maverick | Link:

Nie ma drogi powrotu, ludzie zdesperowani jak stracą wszystko, to wtedy wszystko im jedno. Gdy ludzie coraz to bardziej zdesperowani, a Trump opowiada im bałwochwalcze bajki, o wspaniałym kraju, gdzie american dream dawno już zdechł. Nie dziwmy się że wszystkie high end sklepy na Manhattanie zostały rozkradzione i nawet bankomaty zostały rozbite i splądrowane.
Jest zbyt wiele frakcji i aktorów w tym wszystkim co się dzieje.
Ja przyjmuję swoją zasadę, i wszystko mnie jedno byle bym nie został martwym bohaterem. Polacy bardzo często lubią być wrobieni w bycie bohaterami, a masońska kabała nad tym pracuje, bo wielu moim rodakom brakuje świadomości i Boga w sercach.

Obrazek użytkownika paparazzi

09-06-2020 [20:37] - paparazzi | Link:

I znowu sie pojawiłeś trollu za kopiejkę. Co chciałeś wyartykułować bo ni .uja nie panimaju. A w USA już nie bija murzynów a zabijają, to?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

09-06-2020 [20:31] - Roz Sądek | Link:

Dyskusja skończyła się wraz z usenetem. Teraz to możemy dyskutować jedynie w rodzinie, jeśli jest normalna. Fora i blogi to teraz gra interesów.
Inaczej już nie będzie, ludzie nie zatrybią, bo zegarmistrzowie ustawili im zbyt ciasne pasowania.
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

10-06-2020 [18:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Ze starych szkieletów..."

Czuję się niedoceniony i niezauważony.
Może nadszedł czas bym się wypisał z NB?