Wizja artystyczna... no powiedzmy


Dziś Japonia obchodzi rocznicę zrzucenia bomby A na Hiroszimę,pojutrze będzie rocznica ataku na Nagasaki...

To zdjęcie to wizja pewnego polskiego artysty ....pt. co by było,gdyby...

Realne? Wszystko w dzisiejszym świecie jest możliwe...Rosja nie może sie doliczyć swoich bomb i pocisków,które były na Ukrainie...teraz nawet każdy bwana kubwa w Afryce
może sobie takie pif-paf kupić.

A.Einsteina zapytano,jak sobie teraz wyobraża III Wojnę Światowa..."Nie wiem,ale wiem jak będzie wyglądała IV wojna...na maczugi i kamienie"

Byłem w Hiroszimie kilka lat temu...poszukam zdjęcia na dysku...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

06-08-2021 [23:03] - Pers | Link:

No cóż... Hiroszima i Nagasaki to było takie preludium do eksportu demokracji przez "imperium dobra".
Potem było już z górki: Korea, Wietnam, Jugosławia, Afganistan, Somalia, Irak, Libia i inne.
Wszyscy oczywiście szczęśliwi, że mogli dostąpić zaszczytu poznania demokracji made by USA.

Obrazek użytkownika J z L

07-08-2021 [06:43] - J z L | Link:

Szkoda.
Wielka szkoda że kolejne dwie bombki nie spadły na bandycką rosję.
Dziś świat wyglądałby zupełnie inaczej.
God bless America

https://youtu.be/QAXHr0qccvE

Obrazek użytkownika J z L

07-08-2021 [06:49] - J z L | Link:

Rosja: wojna nowej generacji

Przeczytajcie raz jeszcze powyższy tekst – Oni zakładają, że aż 80 % przyszłej wojny toczyć się będzie za pomocą środków niemilitarnych.
Jakich? Ano mówią o tym otwarcie – wojna nowego typu to nawet 90 % propagandy. Chodzi bowiem o wywieranie presji informacyjnej na przeciwnika za pośrednictwem mediów, organizacji pozarządowych, grantów zagranicznych, organizacji religijnych, propagandy i dezinformacji mających na celu wywołanie chaosu w społeczeństwie.
Widzimy wszak, co się wyrabia z tzw. ruchem antyszczepionkowym. Zły rząd (złyPiS) prowadzi wg narracji często rozpowszechnianej nawet przez osoby cieszące się jakimś autorytetem w społeczeństwie, do świadomej depopulacji ludności.
A zatem są to ludobójcy.
Łatwo sobie wyobrazić, że przy odpowiedniej akumulacji takich bodźców (wszak dochowaliśmy się w kraju całkiem pokaźnej sfory pożytecznych idiotów Kremla, powtarzających oszołomskie opowieści o truciu szczepionkami czy też o ich interakcji ze złowrogim 5G; o zgrozo, są pośród nich dziennikarze!) armia wkraczająca na teren kraju od wschodu może być witana przez wielu jako wyzwoliciele. Ocalili wszak życie.
Co prawda aż tak drastycznie nie będzie, jednak grono wyznawców dr Hałabały jest wystarczająco liczne, by sabotować wysiłki Państwa skierowane na przywrócenie normalności.

A to jest przecież najważniejsze dla Putina i jego towarzyszy.

By Humpty Dumpty

http://pressmania.pl/rosja-wojna-nowej-generacji/

Obrazek użytkownika Trotelreiner

07-08-2021 [08:35] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Jest tu obok komentarz W.Gadowskiego...weź se kliknij i posłuchaj...ty i Kowalski,to czysty objaw nerwicy natręctw i objawowej paranoi.

Obrazek użytkownika J z L

07-08-2021 [21:15] - J z L | Link:

God bless America