Gmyz poleciał, Szeląg zostaje

Dzisiaj potwierdzono, że redaktor Gmyz napisał w „Rzepie” prawdę, a urzędnik państwowy, prokurator Szeląg noszący polski mundur oficera, skłamał. Jedyną okolicznością łagodząca jest to, że kłamiąc wystąpił w garniturze.

Z całej plejady ekspertów Salonu zniknęli Hypcy, Osieccy i reszta sekty „pancernej brzozy”, której po ścięciu niestety już nie ma. Na placu boju pozostał samotny, rozchwytywany przez wiodące media, były członek PZPR i kontakt operacyjny tajnych komunistycznych służb, Paweł Deresz.

Nie liczę oczywiście posła Ryszarda Kalisza, zaprawionego w najbardziej absurdalnych i bezczelnych mowach obrończych typu „kontuzja goleni” pijanego jak furman, Kwaśniewskiego w Charkowie.

Okazuje się, że w mediach PRL-u bis trotyl na szczątkach wraku jest kolejnym miażdżącym dowodem na to, że nie było żadnego zamachu, zwłaszcza, że przed wylotem samolotu z Okęcia kontrola pirotechniczna nie stwierdziła  śladów trotylu nawet w ilościach szczątkowych.

Nie wiem, co będzie się działo dzisiaj nocą pod klatką schodową budynku, w którym mieszka Paweł Graś, ale panowie Hajdarowicz, Lis, Kobosko, Kurski (Jarosławie) i Olejnik Moniko odziejcie się ciepło i włóżcie czapki, bo ma być -8 stopni, a przecież rano Jarek Kuźniar i spółka muszą już  wiedzieć, jak nienawistne oczy ma szczerzący krwawe kły, „szalony” Macierewicz.

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią.
 Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PS

06-12-2012 [01:08] - PS | Link:

gdzie za kłamstwo się awansuje np. na Marszałka Sejmu, a za prawdę się wywala z pracy?

Obrazek użytkownika To ya

06-12-2012 [10:32] - To ya | Link:

Za dokładne wykonanie zadania, bo chyba nie za prawidłowe zabezpieczenie lotu, dostaje się szlify generalskie jak w przypadku szefa BOR.
Oj dziwny to Kraj a jeszcze dziwniejsza ekipa rządząca i jej elektorat /ok.90% skazanych i 'zamkniętych'/.

Obrazek użytkownika Daf

06-12-2012 [10:41] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

ze matactwami Szelaga (30.10) i Artymowicza (o5.12.) zajma sie adwokaci firmy, ktora produkuje urzadzenie MO2M, sluzace do szybkiego wykrywania nawet sladowych ilosci materialow wybuchowych, w tym trotylu (dokl. 1:100 miliardow) isprzedaje je, jak powiedzial p. Bakszczanin, do 60-ciu krajow swiata, a wiec istnieja obszerne referencje.

Dzialanie obu prokuratorow na szkode przedsiebiorstwa bedzie latwe do udowodnienia. W krajach praworzadnych taka dzialalnosc jest bardzo ostro karana.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Ślepa Kura

06-12-2012 [14:05] - Ślepa Kura | Link:

Ma Pani świetny pomysł. To jest działanie na szkodę firmy poprzez podawanie publiczne OFICJALNYCH I KŁAMLIWYCH informacji podważających dobre imię tej firmy.
Ten Szezląg to on sze bardzo zląkł. Teraz ma podwójne podstawy do "zląknięcia".