O „czerwonym guziku” i III wojnie światowej

Do czasu “znormalnienia” tego blogowiska, t.j. do czasu wprowadzenia przez Admina - standardu na innych blogach – możliwości eliminacji przez blogerów, wizyt niechcianych gości ( o czym wcześniej wspomniałem) , ograniczam zakres mojej aktywności na NB. Konkretnie: będę zamieszczał jedynie “zwiastuny” moich publikacji.

Staram się nie dawać przystępu do siebie propagandzie wojennej i związanej z nią histerii, w szczególności, możliwości wybuchu wojny nuklearnej. Tymczasem autor dzisiejszej publikacji, rosyjski opozycycyjny publicysta, ukrywający się pod pseudonimem Ехидный Douglas, którego darzę sporą dozą zaufania, utrzymuje - przekonywująco przy tym argumentując - że jest ona nieomalże nieunikniona...


Przez wszystkie 22 lat putinowskiego "rozkwitu”, „podnoszenia się z kolan”, „odrodzenia Rosji” i innego propagandowego bełkotu, wciąż mocno wiszącego na uszach pobliskiej, wielomilionowej masy upokorzonego i oszukanego rosyjskiego. filisterskiego plebsu, niejednoktotnie przychodziło mi poruszać temat możliwości użycia przez Rosję broni masowego rażenia i początku III wojny światowej.

Czytaj dalej: https://www.salon24.pl/u/bezme...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

01-05-2022 [13:15] - Ijontichy | Link:

Rosji nie wystarczy Czarnobyl i Fukuszima....tereny skażone na wieki wieków,teraz wyobraź sobie bombkę...średnio mocniejszą 20x od tej na Hiroszimę i Nagasaki...
Można walnąć,ale co potem? 30000 lat trzeba siedzieć w schronie,żeby można było wystawić nos.
PO CHOLERĘ ROSJI TAKIE ZDOBYCZE??? Putin oszalał? Chyba nie...on kalkuluje...i cały czas mu wychodzi,że 2x2=7
Jak u Lema....i podobny koniec jak z jego maszyną.:-))

Obrazek użytkownika Ijontichy

01-05-2022 [18:47] - Ijontichy | Link:

<>

Obrazek użytkownika angela

01-05-2022 [13:33] - angela | Link:

"30 lat siedzieć w schronie", to jeszcze cudownie, a najpewniej putanowski narodzik zaliczy vice versa, I kim  wtedy rządzić, kto poprze bandytę, będzie wódz bez narodu.

Obrazek użytkownika sake3

01-05-2022 [13:55] - sake3 | Link:

@Angela......Ale to wypasiony schron.

Obrazek użytkownika Ijontichy

01-05-2022 [18:50] - Ijontichy | Link:

@angela 13.33
Nie 30 lat,tylko trzydzieści tysięcy!!!
Zer se nie policzylas.Okres połowicznego rozpadu..niektórych pierwiastków.

Obrazek użytkownika admin

01-05-2022 [16:14] - admin | Link:

Cóż, ubolewam nad powyższym ale nie mam takich technicznych możliwości Autorze. 

Obrazek użytkownika bezmetki

01-05-2022 [21:21] - bezmetki | Link:

Dziękuję. Zrozumiałem. Żegnam.

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-05-2022 [17:57] - Tezeusz | Link:

@bez majtek
"Do czasu “znormalnienia” tego blogowiska, t.j. do czasu wprowadzenia przez Admina - standardu na innych blogach – możliwości eliminacji przez blogerów, wizyt niechcianych gości ( o czym wcześniej wspomniałem) , ograniczam zakres mojej aktywności na NB."

Od dawna pisałem,że jesteś niechacianym gościem na moim blogu i co... i nic dalej właziłeś i obrazałeś mnie i innych - udowodnić ?

Nie będziesz właził na mój blog to i ja nie będę na twój i tyle.

Obrazek użytkownika Ryan

01-05-2022 [19:19] - Ryan | Link:

Gruzowanie ruskiego BTR
Wschodni front, ukraińska artyleria w akcji.

https://streamable.com/nbzw8i

Obrazek użytkownika Maverick

01-05-2022 [19:29] - Maverick | Link:

Ten wasz obrońca genderyzmu, i zniszczenia rasy białych, demented czyli pogrążony w starczej demencji Biden pseudo-katolik co nie robi nic aby wstrzymać mordy dzieci poprzez aborcję, pewnie nie zawacha się nacisnąć guzika pocisków termonuklearnych bo do tego sterują nim kabalarze chazarscy co przejęli kontrolę nad USA a on sam jest ich kukłą dla którego zfałszowali wybory. Tak właśnie wygląda liberalna demokracja, upadek moralny etyczny, brak odpowiedzialności fiskalnej za naród.

Jak nie wierzycie posłuchajcie co ten idiota mówi sami.

Tucker Carlson to ostatni głos zdrowego rozsądku w USA, ale jak jeszcze długo zanim kabalarze go usunąc, bo już każda stacja jest zapchana agentami CIA którzy o łeb biją tych KGB.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Maverick

01-05-2022 [21:31] - Maverick | Link:

Dodam: Upadające imperium zła USA które maskuje się jako imperium eksportujące dobro i demokracje, staje niebezpieczne i nie chce oddać swojej pozycji dominacji nad światem
i to może być czynnikiem eskalacyjnym do wojen. Jednak głęboko się mylą myśląc ze znajdą frajerów do swoich wojen, wyjątkiem ukraińcy i Polinioki gotowi ginąć za komunistyczną rewolucję znowu narzucaną światu poprzez gender i zboczenia. Na czubku rewolucyjnych kontrolerów znowu chazarki co chcą ludzkość uczynić niby lepszą.

Nie tylko Rosja odchodzi od dolara ale i Arabia Saudyjska, gdzie już nie odbuerają telefonów od Bidena, przysłanego na misję zmuszenia Saudyjczyków do zwiększenia prrodukcji ropy, Jake Sullivan bezceremoralnie wyrzucono z kraju; ( W Polin nie mieli by takiej odwagi bo w podskokach wykonyją każdy rozkaz chazarków i mentalnie upośledzonego Bidena.)
https://www.youtube.com/watch?...

Chiny  za ropę będą płacić swoją walutą i wszyscy na to idą, a Poliniacy w swoim waslastwie nawet zagrywają z Chińczykamy aby się tylko przypodobać Chazarkom. Sam Izrael już odszedł od płatności w dolarze, a wygląda że w Polin znowu o wszystkim dowiedzą się za 200 lat zapóźno.

Saudyjczycy poprostu nabijają z Bidena, gdy w Polin walą przed głowami w chodniki.

https://www.youtube.com/watch?...

Wam tego w Poliniacko - chazarskie TV nie pokażą:

Tutaj a clip.
https://www.youtube.com/watch?...