Patriotism - the Last Refuge of a Scoundrel *1

"We wszystkich okresach niegodziwcy starali się maskować swoje niecne postępki - wymogami
religii, moralności i patriotyzmu"
- Heinrich Heine

"Męskie granie". - Napisałem i podtrzymuję : “obłudna, świętojebliwa bladź” , czym na blogu - ksywka Tezeusz - pod wpisem o JPII, wywołałem konsternację, jeśli nie oburzenie - poczciwców. Wyjaśniam, -“już się smaży”.
Chodzi o “moralnie i patriotycznie słuszne” - alibi, dla zdziczenia, części uczestników i dyżurnej(?) chłopo/baby (co to i "kurwą", gromko zaepatować potrafi ), jakie obserwuję na Portalu, na tle rozpętanej przez Kreml, wojny na Ukrainie.

W razie wątpliwości, kilka przykładów:

27-03-2022 [14:42] - Tezeusz | Link: To nie są ludzie to ścierwo
To nie są ludzie to ścierwo skurw...bandyci i mordercy dla nich tylko worki foliowe i w dół jeb...bandytów,

23-03-2022 [04:54] - Tezeusz | Link: "Większość tych oprawców
"Większość tych oprawców upiekli na grilu komandosi z pułku Azow."
Oni czynią tak z roSSjanami bandytami i mordercami dzieci według przysłowia " A na drzewach zamiast liści.." A liści dużo jest co zapełniać

17-03-2022 [02:59] - Tezeusz | Link: @pani anna
@pani anna
A jednak czujecie jak :
Wali sowieckim gównem ścierwoneonowym pani anna admin ścierwoneonowy nas odwiedził i jak u persa ząbki nie umyte od lizania gówna sowieckiego i wali śmeieciem.

Notuję częste wizyty, szukającej tu "fartu", skompromitowanej agentowni z Neon24. A one - agentura i wojna, jak się okazuje, to inicjator reakcji przechodzących przez rozszczepiający pryzmat,  ukazujący szpetotę osobowości , niektórych spośród nas.

"Neoludy", że ich ich tak określę zbiorowo, są nam wszystkim znani i “lotów” tu nie mają. Są izolowani jak małpy w klatkach.
Naturalne dla normalnych - popatrzeć, obejść i nie drażnić… Tylko niesforne dzieciaki, bez nadzoru będą je dźgać patykami. Albo  jak ułomni, kompensujący własne niedostatki w komforcie aprobaty i bezkarności“moralnie słusznego terroru” - czujnie wypatrują', "urodzonych ofiar" i pretekstów. To jak pod gitowską celą - "przecwelić" frajera a potem na kiblu posadzić.
Przyjemność, słuszność i nobilitacja, z "bycia lepszym". -  Niż Cygan, Rusek, Żyd lub Szwab.

Uniwersalnie - "pierwszą ofiarą wojny, jest prawda" a zwycięzcą - odczłowieczająca demonizacja przeciwnika.

Oto eksemplifikacja: "kolejny wysoki rangą dowódca wojsk rosyjskich został zutylizowany podczas inwazji na Ukrainę. Jak informuje serwis pułku Azow w Donbasie wystawiono psom na pożarcie truchło podpułkownika Witalija Słabcowa,"

Stąd łatwość oblania szczura benzyną i podpalenia go  (bo to przecież tylko szczur) z ciekawości, jak daleko poleci - ale "uwaga, daleko od stodoły". Stąd, niedaleko już do szmalcownika, który i zarobił i “patriotycznie”, się wykazał. Zrozumieć więc można - też "jak do stodoły - zapędzić, zamknąć i spalić skurwysynów, co "bolszewię girlandami witali".
Psychoza tłumu,”zomoza” mobbing, lynch i KKK.  - Wiele nazw i uzasadnień, dla zbrodni.

Wpierw na mszę a potem wpierdol - kibicom Widzewa.

W tym mechaniźmie usankcjonowanego sadyzmu i atrofii uczuć pozytywnych, łatwo zrozumieć, jak Tezeuszowi łatwo - gównem Persa obrzucić ( bo to tylko cwel i ruska onuca”) i  samemu się nim nie umazać i zaraz potem białym, puszystym i niewinnym – Ojca Świętego uwielbić.... "Kali - ukraść - dobrze!"

“gdzie Bóg - Honor- Ojczyzna jest moim przewodnikiem. Wnuk Żołnierza Wyklętego “.
Być wnukiem "wyklętego"- gites. ubeka- krewa. "Lepiej i gorzej" urodzeni. "Cudy nie widy, świat się kończy" - Wnuki wybierają sobie dziadków! Panie wybierają panów- a "Panów" wybiera - IPN.
Nic, tylko się pochlastać. :-((
“Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich, dziatek chowanie” - w wapnie, "niegaszonym"?

“Obłudna, świętojebliwa bladź"- co było do dokazania.

I jeszcze nurtujące pytanie - kto go, skurwiela - wynajął?

1.*.  Samuel Johnson (1709-84)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [02:18] - Ula Ujejska | Link:

Autor
Pod moją notką, powiem to grzecznie: manipuluje Pan prawdą i parszywie sugeruje coś nieprzyzwoitego. Teraz się Pan wścieka na "język" dyskusji a sam użył wulgarnego słowa w wulgarnej odpowiedzi do Tezeusza. Coś mi tu nie gra Szanowny Panie.... więc jak to z Panem jest, brzydzi się Pan kłamstwami i wulgaryzmami ale wyłącznie cudzymi? Czy przypadkiem nie jest to tylko obłuda, bo nie brzydzi się Pan swoimi kłamstwami wulgaryzmami? 
Zacznij Pan od siebie zanim innych zaczniesz pouczać i nawracać.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2022 [02:23] - Tomaszek | Link:

Ujejska
Cóż za wykwintny język . Pewnie ci twoje chamsko tryzubie korzenie nie pozwalają fikać do kogoś wyżej postawionego w łańcuchu pokarmowym blogerów . Liderka "profesorów anatomii między nogami a brzuchem , z wyjątkiem dla onucy . Nie ma to jak "wykształcona z dużego miasta ". 

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [08:35] - sake3 | Link:

@Tomaszek.......Co z szczęście spotkac komentatora o tak wykwintnym języku jak Pański.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [09:11] - Ula Ujejska | Link:

Zwisie męski zwany Tomaszkiem
Ruska świnio bez honoru ja z ruskim bełkotem nie dyskutuję. Ja go obnażam.
Won za Don posowiecki plemniku!

Obrazek użytkownika bezmetki

03-04-2022 [03:59] - bezmetki | Link:

"Uderz w stół" itd. Mówię z konieczności po "waszemu" - w słusznej sprawie. Inaczej - nie zrozumiecie!

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [07:41] - Tezeusz | Link:

@bez majtek
"Uderz w stół" itd. Mówię z konieczności po "waszemu" - w słusznej sprawie. Inaczej - nie zrozumiecie!"

A po twojemu po sowieckiemu to jak będzie ?

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [08:33] - sake3 | Link:

@bezmetki....A jakaż to słuszna sprawa i jaki ma związek z Janem Pawłem II-im?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [09:16] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Bezmetki już dał odpowiedź że nic nie rozumiemy, jesteśmy głupcami ...itd. Doskonale znasz ten przekaz, od wyciorów, ciulen mazuren czy zwisów. Tak zwyczajnie, objawiło się kolejne kurwiniątko które musi nas nawrócić 😁

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [09:28] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......Myślę,że pan @bez metki nie jest żadnym blogerem albo bardzo słabym blogerem. Chyba nawet nie wie,że blogerstwo zobowiązuje do kultury,do kulturalnych odpowiedzi na pytania.prowokuje do dyskusji.Oczywiście nie spodziewam się żadnej odpowiedzi tego pana na moje zapytania,przecież już z automatu wiadomo,że należę do tych ,,onych'' z którymi pełen wyższości @bez metki nie dyskutuje.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-04-2022 [09:32] - Pani Anna | Link:

@sake3 raczy żartować od rana? No doprawdy Ujejska to wzór kultury i kulturalnych odpowiedzi oraz dyskusji. Jaki filtr do okularów sake3 stosuje, że tego nie widzi?

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [12:21] - sake3 | Link:

@Pani Anna.....Moje wpisy nie dotyczyły oceny wypowiedzi pani Ujejskiej tylko wczorajszej wypowiedzi pana bezmetki odnosnie postaci Jana Pawła II. Pan bezmetka jakoś uchyla się od wytłumaczenia swoich wczorajszych słów więc i okulary nie są mi potrzebne.Szkoda bo mógł mi logicznie i spokojnie wyjasnić dlaczego tak bardzo papieżem -Polakiem pogardza zamiast bredząc o zgredach i cwelach.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-04-2022 [13:25] - Pani Anna | Link:

@sake3 rozumiem, że  jest to filtr patriotyczno - papieski tym razem. 

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [14:11] - sake3 | Link:

@Pani Anna.....To nie żaden filtr paniusiu tylko pogląd do którego mam prawo.Tacy jak pani chcieliby narzucić wszystkim wasze poglądy i nałożyć kaganiec na niepokornych.Cóz takiego złego,że na NB ukazała się wpis mówiący o papieżu.Czyżby papież-Polak tak Pani i blogerowi bezmetki wadzi że nie wolno o nim nawet wspominać? Patriotyzm tez jest passe? To o czym mają być te blogi żeby nie wzbudzały waszej krytyki i oburzenia? I czy Pani potrafi nawet dyskutować o czymś więcej niż tylko wbijać szpilki w nielubiane osoby? Ja  nie zaczepiam,ani nie oceniam Pani komentarzy ale drwiny z cudzego ,,niedowładu''umysłowego nie są ani podstawą ani sensem dyskusji.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-04-2022 [14:22] - Pani Anna | Link:

@sake3 umiejętność czytania ze zrozumieniem jest jednak zarezerwowana tylko dla niektórych i niech tak zostanie. Twoje infantylne komentarze po prostu nie nadają się do "komentowania".

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [16:50] - sake3 | Link:

@Pani Anna......Więc proszę nie komentować,proste? I trochę popracuj paniusiu nad ortografią bo handlarze nie pisze się przez ..ch. A to się paniusi przytrafiło chyba wczoraj.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-04-2022 [16:58] - Pani Anna | Link:

@sake3
Ten komentarz zniknął,  ale chciałbym cie zapytać co to znaczy "zeświedczenie", bo takiego zwrotu użyłaś w swoim pierwotnym komentarzu? Pilnuj ortografii, akurat do tego się świetnie nadajesz.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [12:28] - Ula Ujejska | Link:

Anna 
Po żołniersku odpowiadam takim jak ty świniom bez honoru. I nie latam do Admina ze skargami jak podobne tobie łachudry grożą mi gwałtem i napadem. Będę wam pluła w bolszewickie ryje za każdym razem, jak tylko spróbujesz mnie tknąć. Teraz świnio domagasz się kultury? Omijaj mnie szerokim łukiem to nie spotkasz się z ostrą żołnierską odpowiedzią.
Zrozumiano?
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-04-2022 [13:22] - Pani Anna | Link:

Ujejska, mnie ani wasze bluzgi, ani odpowiedzi nie interesują.  Osobiście uważam,  że macie coś z tym co między uszami, a co normalnym ludziom służy do myślenia. I nie latam do admina,  wręcz przeciwnie,  często pokazuję wasze bluzgi,  żeby ludzie widzieli,  jak wygląda "zaplecze" PIS I do jakiego poziomu zeszły NB.

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [13:54] - Tezeusz | Link:

@Ania S.
Do jakiego poziomu upodlenia w szkalowaniu i opluwaniu Polski  doszedł administrowany przez ciebie  portal antypolski NEon24. Do jakiego?
Pokazuję to codziennie na portalach internetowych i  nie  tylko.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [15:36] - Ula Ujejska | Link:

Anna 
Krótko po żołniersku
Kurwinowski przygłupie, twoja rola tutaj polega na cmokaniu w ... (domyśl się)  ... tym wszystkim co jak pisałam wyżej, chcieliby mnie gwałcić i napadać. Mogę dać świnio bez honoru wiele przykładów jak przylatywałaś do moich wątków i cmokałaś z poparciem ... różnym "ciulom von mazuren und kiekutenn" oraz zwisom męskim. I nie raziły cię ich bluzgi, raziły cię tylko moje odpowiedzi. Sama nawet próbowałaś szczekać. Teraz świnio bez honoru próbujesz udawać ruskie niewiniątko które zapomniało jak dawało po kątach "d"? Jesteś żałosna. I tyle w temacie. Poszczekaj sobie dalej - tyle ci pozostało, bo nie masz tu z kim pogadać.

Obrazek użytkownika Pani Anna

03-04-2022 [15:32] - Pani Anna | Link:

Ujejska, no nie mogę się powstrzymać i nie odpowiedzieć.  Wy Ujejska bardziej ubolewacie, że co niektórzy jakoby chcieli was gwałcić,  czy też nie możecie się doczekać tego wydarzenia?
 🤣

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [15:38] - rolnik z mazur | Link:

@ UJejska
krótko po mazursku! Ty pomiocie banderowski spierdalaj za don i walcz o swoją ojczyznę i odpierdol się od Polski bo przynisisz tu wstyd łącznie ze wszystkimi kotespondentami.  Zrozumialas stara ukraińska q ...o.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [15:53] - Ula Ujejska | Link:

Ciulu z Mazur
Wspólniku morderców, Polska Pani mówi ci dzisiaj tak:

Już idą te czasy że takie kutasy
Będą przed Polakami na baczność stać
I dłoń nam nie zadrży jak liść osiki
Gdy będziem w te ruskie ryje lać!

PS.
Aniu aport!
Kiedy przylecisz cmoknąć ciulen von mazuren w ,,, sama wiesz w co? Bo on tradycyjnie zaaportował i przyleciał ci z pomocą. Widzisz jak ja wiem kiedy prętem uderzyć w wasze klatki na NB? Czekam! 
😁😁😁

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [16:03] - rolnik z mazur | Link:

@ UJejska
to pizdo stara nawet juz krzty honoru nie masz. Mowie spierdalaj za don i daj normalnym ludziom zyc. Walcz z tymi swoimi azowzami do ostatniego. Banderowca. Tym lepiej dla Polski. Wyrznijcie się tam nawzajem - powodzenia. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [16:11] - Ula Ujejska | Link:

Żałosny ciulu z Mazur
Umiesz czytać po polsku? Podobno mnie zidentyfikowaliście .... hehehehehe. Jak więc wygląda twój żałosny kociokwik do mnie na tym tle? Słyszysz ten śmiech dookoła?
Jesteś zwykłym ciulem i świnią bez honoru.
Papa - Pani  nie ma czasu na zajmowanie się ruską onucą, ma ciekawsze zajęcia 😁😁😁

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [16:41] - rolnik z mazur | Link:

@: UJejska
​[] Jeszcze dostaniesz mendo rachunek od Polaków. Wstydź się !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [16:45] - Ula Ujejska | Link:

Ciulu z Mazur
Znów mi grozisz? Ostatnio dałeś nogę, więc się zdecyduj ba ja na takich jak wy wprost się nie mogę doczekać Nawet wierszyk dla zachęty ci wyżej napisałam. []z Persem czy wreszcie mnie odwiedzicie? 😁😁😁

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [16:20] - Tezeusz | Link:

@ cwoku z obory

"to pizdo stara nawet juz krzty honoru nie masz. Mowie spierdalaj za don i daj normalnym ludziom zyc. Walcz z tymi swoimi azowzami do ostatniego. Banderowca. Tym lepiej dla Polski. Wyrznijcie się tam nawzajem - powodzenia."

Chamie, prostaku obrażający kobiety, taki z ciebie sowiecki śmieć ! Co za skur....cieć

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [16:27] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeuszku
Ok tlumoku. Gdzie ci mam obic mordę podaj miejsce. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [09:07] - Ula Ujejska | Link:

@Bezmetki
"Po naszemu..."
​Od tego trzeba było zacząć, a w ogóle bym się nie odzywała. Na dyskusję z kurwiniętami i innymi pociotkami JKM to ja nie mam czasu. Znam te wasze tekściki od wielu wielu lat. Piszecie tak do każdego ...ale waszym językiem, nie naszym.  Jesteśmy głupcami, nic nie rozumiemy, mamy się modlić o zdrowie  - bo śmiemy mieć swoje zdanie itd. Można mnie napaść i zgwałcić, wulgarnie wyzywać etc. A jak po żołniersku takim kurwiniątkom jak Pan, dosadnie odpowiem co myślę ... to lecicie do Admina i wielkie halo. No i jak widać w tym wątku, jesteś Pan bohaterem kurwinowskich przygłupów. Gratulacje. Mnie proszę już omijać - bo Wersal się skończył.

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [08:38] - Tezeusz | Link:

@Ula
Czyżby kolejna V kolumna scierwoneonowa taka sowiecka "bez majtkowa" ? Ciekawe szczególnie biorąc pod uwagę  fakt tak mocnej obrony " sołdatów putka " przez tego pana.
Tacy to wyzwoliciele mordujący strzałem w tył głowy zgwałconych kobiet i zabitych dzieci.
Ale @ bezmetki jak widać oburza się jak bandytów nazywa bandytami nawet w ostrych słowach.. Obłuda  tego pana czy jednak  głupota po przejściach.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [09:08] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
To kolejne kurwiniątko - i tyle w temacie.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2022 [02:10] - Tomaszek | Link:

Autor
Zapomniałeś wyjaśnić Te...uszowi ( wykropkowałem żeby mi Admin puścił bo to brzydkie słowo tutaj moim zdaniem ) że UPA to nie żołnierze wyklęci .

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [07:46] - Tezeusz | Link:

@Tomaszek
zlot @ bez majtkowych  ścierwoneonowych czarownic ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [09:20] - Ula Ujejska | Link:

Zwisie męski

Nie zapomnij Autora cmoknąć w ... we wzajemnym cmokaniu w ... jesteście najlepsi. Zaraz tu z cmokiem przyleci ciulen von mazuren. Zrobi się wam miłosna atmosfera kurwinowskie cioteczki.

Obrazek użytkownika bezmetki

03-04-2022 [06:46] - bezmetki | Link:

Ukraińskie media, powołując się na wiceminister obrony Annę Malyar, donoszą, że obwód kijowski całkowicie znalazł się pod kontrolą Sił Zbrojnych Ukrainy, wojska rosyjskie wycofały się z całego jego terytorium.
Mapki ilustrujące zmianę sytuacji:

https://ic.pics.livejournal.co...
https://ic.pics.livejournal.co...

źródło: https://el-murid.livejournal.com/
 

Obrazek użytkownika Czesław2

03-04-2022 [07:56] - Czesław2 | Link:

Pozorowany atak na Kijów może się zakończyć, to było tylko wiązanie sil Ukraińskich.  Skupią się na prawdziwym celu, czyli opanowaniu wschodu. Jeśli się to uda, nastapi zawieszenie broni i odbudowa. Rosji, nie Ukrainy. Ta będzie nadal niszczona rakietami.

Obrazek użytkownika bezmetki

03-04-2022 [08:56] - bezmetki | Link:

  “Skupią się na prawdziwym celu, czyli opanowaniu wschodu.”

- Wygląda na to,że przeszli do zminimalizowanego planu “B”. - Odgryźć następny kawałek, zabezpieczyć, mieć czas na “peredyszkę”, do czasu ew. następnego wtargnięcia. W grę zapewne wchodzi również wzmocnienie pozycji na rokowaniach -żeby ew. było z czego zrezygnować.

Sytuacja nie jest jednak statyczna. Zachód robi się mniej płochliwy i aktywniej, również wagowo, zaczyna wspierać Ukrainę, Niemcy właśnie obiecały dostarczyć, po przeglądzie, sporą partię BTR-ów w spadku po DDR. Oczywiście upychają opancerzony szmelc ale precedens jest. Za nim - jestem przekonany – pójdą dalsze kroki… Rzecz w tym, że Ukrainę wspiera wiele krajów a Rosja robi bokami a będzie bardziej. Nikt politycznie z wyjątkiem może Chin, a i to w ograniczonym zakresie, chyba się nie wychyli w stronę Kremla.. Ciekawe jest milczenie Indii, a pmiętajmy, że niezadługo, przed napaścią, Putin odbył nagłą i krótką wizytę do Dehli. Intrygujące….
Chyba ustalił się już konsensus, że dni Putina są policzone, świat proamerykański będzie aktywnie wspierać zmianę dekoracji na Kremlu, jako doraźny cel. Co w dalszej perspektywie nie wiadomo … Tak to widzę, bez pretensji ...

Obrazek użytkownika Czesław2

03-04-2022 [09:22] - Czesław2 | Link:

Oczywiście, że sytuacja nie jest statyczna, a buldogi, czyli głowni gracze gryzą się pod stołem. My tylko możemy obserwować zewnętrzne objawy wojny. Kto i co ugrywa przy kantorkach i jakie są wpływy i wypłaty z kont to tylko domysły.

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [09:27] - Tezeusz | Link:

"Szkoda, że nie wszyscy blogerzy  NB potrafili oddać należytą  cześć  i szacunek oraz przyzwoicie się zachować wobec osoby  Świętego Jana Pawła II  Papieża Polaka - tak drogiego naszym sercom.
Trudno, prawdziwe natury ludzkie  jak widać ujawniają się zawsze. Nawet nie stać ich na komfort milczenia, o pokorze nie wspomnę.."

 Dotyczy to pana @bezmetki za słowa o Papieżu JP2 cytuję :

"Obłudna, świętojebliwa - BLADŹ"

bo napisane pod materiałem o tym Wielkim Polaku.

Nie tylko hańba i wstyd. Dla mnie jest pan kompletnym zerem. Nigdy pana w niczym nie obraziłem i uwłaczyłem  godności,ale na zasadzie retorsji każdy pana materiał bede anlizował... i to tyle i aż tyle...

Okazał się pan scierwoneonowym bucem. Czyży jednak wykrzyknik ze znakiem zapytania ?

PS. pan by nazywał morderców Ukraińskich dzieci, gwałcicieli, roSSyjskich pewno " wyzwoliciele"..
Co za obłuda, klamstwo a może takie poglądy i trudno nosić płaszcz na dwóch ramionach.

Pers nazwał pana " bez majtek" i chyba w tym przypadku miał rację.

 
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [09:29] - Tezeusz | Link:

Autorze" bez majtek"

Stań przed lustrem i powiedz o sobie tak :
"Być wnukiem "wyklętego"- gites. ubeka- krewa. "Lepiej i gorzej" urodzeni. "Cudy nie widy, świat się kończy" - Wnuki wybierają sobie dziadków! Panie wybierają panów- a "Panów" wybiera - IPN"

Wolisz tych czerwonych jak się ujawniłeś....

"jeszcze nurtujące pytanie - kto go, skurwiela - wynajął?"  piszesz  tak kulturalnie obłudniku @ bez majtek - a ja dodam od siebie .....na portal NB. Kto ????
"Po gwarancji. i po przejściach" jak piszesz o sobie. Faktycznie po gwarancji ale...umysłowej...

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [08:08] - sake3 | Link:

@bezmetki.......Wczorajszy blog Tezeusza przypomniał nam postać papieża Polaka -postać piękną którą zawsze kochaliśmy i podziwialiśmy. Pan postanowił to zohydzić w sposób tak ordynarny właściwie dlaczego? Jeśli takie zdanie ma pan o Janie Pawle II to chyba należało to uzasadnić zamiast bluzgów.Jeśli natomiast te bluzgi nie odnosiły się do papieża tylko do bliżej nie wymienionych osób to jaki to ma nawet związek z treścią bloga i postacią JPII?  Przecież jako bloger mógł swoje ,,oburzenie'' wyrazić w osobnym swoim blogu.Czy może pisał Pan to pod wpływem alkoholu lub używek,bo trudno inaczej to wytłumaczyć

Obrazek użytkownika Es

03-04-2022 [10:35] - Es | Link:

Owszem, " postać piękna". Ale zastanowili się niektórzy tutaj, czy rzeczywiście potrzebuje wściekłych psów do głoszenia i ochrony swojej chwały?

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [11:42] - Tezeusz | Link:

@Es
”"czy rzeczywiście potrzebuje wściekłych psów do głoszenia i ochrony swojej chwały?"

Czy te wsciekłe psy na JP2 to ty ?

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [11:51] - sake3 | Link:

@es......Dzisiaj nie mówi się o Jego chwale,bo tę systematycznie się niszczy stąd moja obrona Nie sądzę jednak że ma pan rację nazywając mnie jednym z wściekłych psów.Najpierw proszę sobie przeczytać wczorajszą wypowiedź tego pana podobno blogera zanim tak nazwie innych.

Obrazek użytkownika Es

03-04-2022 [13:39] - Es | Link:

@sake
To nie do Pani. Spieraliśmy się wiele razy. Znam język, którego Pani używa,
Czytałem. Nie wiem co tam blogerowi pod czaszką kołacze, ale jak do tej pory nie widać, żeby lżył na czym świat stoi wszystkich dookoła i składał jednocześnie ręce do kapliczki czy obrazu jak adresat jego słów.

Obrazek użytkownika terenia

03-04-2022 [14:04] - terenia | Link:

@sake3 
Droga Pani ,te brzydkie słowa pana bezmetki wg mnie dotyczyły nie Jana Pawła II,lecz Tezeusza.....najpierw Tezeusz umieszcza notkę ,gdzie m.in pada stwierdzenie o truchle jakiegoś ruskiego generała,które zostało pożarte przez psy. W niedługim czasie umieszcza Tezeusz piękną notkę z okazji 17 rocznicy śmierci naszego Wielkiego Polaka. Dysonans poznawczy. Najpierw się pokazuje mało pochlebne cechy swego człowieczeństwa ,za chwilę bohaterem notki jest Wielka ,Świetlana Postać .I tu jest ten zgrzyt. Ja również potępiam agresję Rosjan (zresztą generalnie potępiam wszystkie wojny czy to w Syrii,Czeczenii,Libii,Iraku itd),co nie oznacza ,że daje mi to powód ,by obdarzać adwersarzy wyzwiskami.Pani  potrafi  zachować kulturę wypowiedzi .Kiedyś zaglądałam na portal Niepoprawni ,lecz w momencie pojawienia się tam podobnych komentarzy jak teraz na Naszych Blogach przestałam odwiedzać tamten portal.Choć jedno  rozwiązanie tam było dobre (niektóre komentarze były  ukrywane).Szanujmy się,bo gdy sami przestaniemy się szanować to inni też nie obdarzą nas szacunkiem. Coraz więcej wampirów energetycznych wokół nas.   https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [14:42] - sake3 | Link:

@Terenia.....Po tej wypowiedzi blogera poprosiłam go o szersze wyjasnienie by w odpowiedzi zobaczyć jego komentarz o cwelach,zgredach i innych a wszystko w bełkotliwym tonie.Nie wiem w końcu czy to była dalsza ocena papieża czy tez tak zwrócił się do mnie.Niesmak pozostał. Tylko że teraz wszystkie portale przeładowane są agresją komentujących i gdyby teraz je ukrywać (tak jest na s24 )to chyba ekran pozostałby pusty.Pan Tezeusz jest istotnie nazbyt emocjonalny w wypowiedziach,ale pisząc o wojnie jak ma ją przedstawiać? Wojna to nie gra komputerowa i wyzwala w ludziach całe pokłady bestialstwa oraz pokazuje nie tylko rozpacz ,gwałty zburzone domy ,bezdomne psy. a takie obrazy towarzyszą każdej wojnie.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [15:31] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Nie dasz rady zrozumieć takiego typa w pierwszym przekazie - najpierw obserwuj takie typy i czytaj ich "genialne objawienia" ,  a wtedy szybko zrozumiesz ich przekaz: "Jesteś za głupia by ich zrozumieć, módl się o zdrowie ... " itd. Będą Ci tłumaczyć coś innego niż wynika z bezpośredniego przekazu np. blogera Bezmetki. Poczytaj co mi odpisał w moim wątku jak mu zwróciłam uwagę że kłamie i manipuluje ... podobno to ból menstruacyjny. Czyżby Bezmetki miał bolesne doświadczenia? O to już nie zapytam - szkoda nafty.

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-04-2022 [08:49] - Ijontichy | Link:

Słowa Admina:
Wszelkie słowa blogerów na NB,nie są moderowane! Czyli idą automatycznie do notki.
Należy zgłaszać osobiście do Administracji,adres jest na górnym pasku.

Obrazek użytkownika sake3

03-04-2022 [11:18] - sake3 | Link:

@Ijontichy.....Wiadomo ze słowa nie są na NB moderowane.Jednak chyba istnieje coś takiego jak kultura słowa.Wczorajsza wypowiedź pana @bezmetki była zdumiewająca.Nikt mu przecież nie każe szanować papieża,zgadzac się z jego naukami czy działaniami,mamy też swobody religijne ale czy to usprawiedliwia takie chamstwo jakim wczoraj ów bloger błysnął? Swoich słów nawet nie usiłował w swej wyzszości wyjaśniać a na moje grzeczne pytania o uzasadnienie odpowiedział niezrozumiałym bełkotem składającym się z bluzgów.Przykre jest i to że na NB gdzie z taka swadą wypowiada się wielu pominięto jego wypowiedź milczeniem .Widocznie papież też już trafił do panteonu wyklętych i nic nas nie obchodzi przynajmniej w rozumieniu pana bezmetki który i dzisiaj kontynuując wczorajszą wypowiedź dalej nie tłumaczy dlaczego postacią papieża tak pogardza a skupia się na obrażaniu innych..

Obrazek użytkownika u2

03-04-2022 [11:28] - u2 | Link:

Wpierw na mszę a potem wpierdol - kibicom Widzewa.

Osobiście nie mieszałbym religii z piłkarskimi ustawkami. Kibole to doskonały materiał na żołnierzy, tak o nich się wyraził gen. Petelicki. A taka "Gazeta dla głupich gojów" demonizuje kiboli. Fakt, gangi rekrutują wśród kiboli, ale poddani żołnierskiej dyscyplinie kibole będą dobrymi żołnierzami :-)

Co do wojny Tezeusza z Ja.Rus., to nie byłoby jej, gdyby Admin nie dbał trochę przesadnie o "wolność słowa" na NB :-)

Obrazek użytkownika Pers

03-04-2022 [12:41] - Pers | Link:

@u-bocik
Mnie ta "wolność słowa" nie dotyczy.
Jest zarezerwowana dla chamów ze statusem "blogera" (sic!)

Obrazek użytkownika u2

03-04-2022 [14:01] - u2 | Link:

Mnie ta "wolność słowa" nie dotyczy.

Gdyby to ode mnie zależało, to już by ciebie Ja.Rus., nie było na NB :-)

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [16:26] - Tezeusz | Link:

@Pers
Twoja wolność mieszka w Moskwie to co się plujesz.
Takiś inetligentny inaczej :

"Kaczuś...
Daj już sobie spokój i wracaj do swoich kumpli - hujskiego ścierwouszka i do tej zdziry ujejskiej.
Tu znowu nie zrobisz kariery.

A Zawiszy po prostu mi żal...
Kolegowaliśmy się wiele lat a teraz wskoczył sam w rolę hujskiego."

Faktycznie masz coś w głowie nawalone, albo w niej brak... rozumu

Obrazek użytkownika AgnieszkaS

03-04-2022 [20:14] - AgnieszkaS | Link:

"Mnie ta 'wolność słowa' nie dotyczy."

Powinna dotyczyć, ale tylko taka wolność słowa, jaką serwują kłamcy i mordercy z Kremla, albo też jej podobna, czyli taka, z jakiej dumni są klerycy w Iranie - ci niszczący świat za pomocą Hezbollahu. Irańska wolność słowa dla wszystkich Persów!!! Dlatego ten nick "Pers" się pojawił. Nie od dachowców i nic z kotami nie ma wspólnego, ale za to bardzo wiele z totalitarną władzą, mordem, przemocą, dezinformacją i cenzurą. 

A teraz w sprawie notki:
Ów rzekomy ekspert wykształcony w USA, the Saker, czyli Andrei Martyanov, to rosjanin  urodzony w Baku i tam zdobył on swoje wykształcenie. Sowiecki ekspert zamieszkuje w USA ,na Florydzie, i pomimo nienawiści do kraju, w którym mieszka, jeszcze się z USA z powrotem do Baku nie przeprowadził. Jego blog jest przepełniony kacapskim kłamstwem i faszystowsko-komunistyczną demagogią. 
https://www.stopfake.org/en/the-saker-blind-loyalty-disguised-as-defiance/

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [21:33] - Tezeusz | Link:

Nasz rusofil pierwszoplanowy @ Pers tak pisze cytuję :

"I dlatego Ukraina musi zostać poćwiartowana. Rosja nie chce niszczyć fizycznie całego ukraińskiego wojska bo to nie są sami naziole i to oni w zamyśle (naiwnym?) mają pilnować porządku w swoich nowych republikach. Wojska rosyjskie z pewnością nie mają zostać na Ukrainie."

"Z" będzie towarzyszył moim tekstom do czasu zakończenia Operacji Specjalnej NA Ukrainie.
Już kiedyś nawet Jarema Wiśniowiecki (Rusin) wiedział, że hołotę można przywołać do porządku tylko ogniem i mieczem.
Teraz musi to zrobić Putin..."

Faktycznie liżący dupsko putkowi bandycie i mordercy. Kto popiera zbrodnie ludobójstwa na Ukrainie jest wrogiem Polski lub idiotą albo jednym i drugim - proste i przejrzyste. Przeklinać nie będę bo bloger @ bez majtek znowu zawału dostanie.
Trafiony - zatopiony !

Obrazek użytkownika Pers

03-04-2022 [22:02] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Nasz rusofil pierwszoplanowy @ Pers //
Tak się zastanawiam ścierwouszu co jest większym wstydem?
Być "rusofilem" czy miłośnikiem bandery jak ty?

Obrazek użytkownika J z L

03-04-2022 [22:34] - J z L | Link:

pam..pers
Co jest wstydem
Być człowiekiem i Polakiem czy ruskim śmieciem i polskojęzyczna wszą z Szamba 24r.u
Dla Polaków pytam

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВОЇНАМ!
Chwała Ukrainie
Chwała gierojom z Azow
Wieczna im Chwała
Śmierć polskojęzycznym rosyjskim żołdakom 

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-04-2022 [22:40] - Tomaszek | Link:

"Kto popiera zbrodnie ludobójstwa na Ukrainie jest wrogiem Polski lub idiotą albo jednym i drugim " Jeżeli chodzi o Wołyń , to się sam trafiłeś i zatopiłeś . Możesz wybrać z proponowanych przez siebie opcji . To i tak delikatnie w porównaniu z tym co mi odpowiesz . Ale i tak doskonale wiesz w jakim poważaniu mam twoją odpowiedź . Piłuj ryja dalej .

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [14:18] - Tezeusz | Link:

SZOK! Tak się „bawią" mordercy od Putina. Rozstrzelali kobiety i dziewczęta, a następnie rozjeżdżali ciała czołgami .
O armii Putina nie powinno mówić się "ludzie". Szczyt ich bestialstwa po masakrze na ludności cywilnej w Buczy to jedno, ale najnowsze doniesienia z frontu są jeszcze bardziej makabryczne..
Będzie wiecej tych zdegenerowanych bandytów morderców zbrodniarzy trzeba wybić o nogi żeby szybko się nie podnieśli !!! bandzior degenerat przestepca i zbrodniarz putler musi zdechnąć jak szczur dla tej faszystowskiej kanalii nie ma miejsca na ziemi !!!
Napiszę najgrzeczniej jak się da. Skurwieli bandytów osranych zabójców putka zabijać ile się da. AZOW do działania.

A bloger @ bez majtek może się obrażac, mam to w głęboko w doopie..

Niech dalej obraża Świętego JP2. Co za skur...
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [16:18] - Tezeusz | Link:

"Szkoda, że nie wszyscy blogerzy  NB potrafili oddać należytą  cześć  i szacunek oraz przyzwoicie się zachować wobec osoby  Świętego Jana Pawła II  Papieża Polaka - tak drogiego naszym sercom.
Trudno, prawdziwe natury ludzkie  jak widać ujawniają się zawsze. Nawet nie stać ich na komfort milczenia, o pokorze nie wspomnę.."

 Dotyczy to pana @bezmetki za słowa o Papieżu JP2 cytuję :

"Obłudna, świętojebliwa - BLADŹ"
bo napisane pod materiałem o tym Wielkim Polaku.

Nie tylko hańba i wstyd. Dla mnie jest pan kompletnym zerem. Nigdy pana w niczym nie obraziłem i uwłaczyłem  godności,ale na zasadzie retorsji każdy pana materiał bede anlizował... i to tyle i aż tyle...

Okazał się pan scierwoneonowym bucem. Czyży jednak wykrzyknik ze znakiem zapytania ?
PS. pan by nazywał morderców Ukraińskich dzieci, gwałcicieli, roSSyjskich pewno " wyzwoliciele"..
Co za obłuda, klamstwo a może takie poglądy i trudno nosić płaszcz na dwóch ramionach.

Pers nazwał pana " bez majtek" i chyba w tym przypadku miał rację. A ja dodam.
bez rozumu !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [16:25] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Okazuje się że i Bezjaj - a to już trzeci w ostatnim czasie. Klan cioteczek i ciulen und kiejkuten powiększa się co tydzień. Okazało się że nasze NB tak tu obśmiewane przez ciulen und kiejkuten, kogoś mocno uwiera. Nawet się domyślam kogo, ale poczekam z tym jeszcze trochę - będzie śmieszniej.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [16:46] - rolnik z mazur | Link:

@ UJejska 
ty ścierwo banderowskie spierdalaj za don i napierdalaj sie z sowietami im więcej was zginie tym lepiej dla Polski. Wytluczcie się tam debile do cna. Przynajmniej nie przekażecie genów

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [16:34] - rolnik z mazur | Link:

@ autor 
tych ukrainskich patriotów trzeba tępić gdzie się da. Za chwilę tak się tu rozprzestrzenią, ze .... szkoda gadac. Te wszystkie mendy ujejskie, tezeuszki i inne uboty to nam zyc nie dadzą. Skąd się to gówno wzięło? 

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [17:03] - Tezeusz | Link:

@ Debilu z mazur

"@ UJejska
TY jesteś zwykla kurwa ukrainska"
"ty ścierwo banderowskie spierdalaj za don i napierdalaj sie z sowietami im więcej was zginie tym lepiej dla Polski. Wytluczcie się tam debile do cna. Przynajmniej nie przekażecie genów"

Nie dość że jesteś zwykły cham z obory, potrafisz tylko obrażać kobiety wyzywając je od kur... ty padalcu ełnuchu z bimbru to byłeś i jesteś zwykły prymityw sowieckiego łajna wali od ciebie na kilometr smród komucha.. Wal się cwelu. Delikatnie napiszę bo @ bez majtek zawału znowu dostanie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [18:00] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeusz 
GNojku, chuju, pierdolonu patriotu ukrainski banderowski nie dla ciebie miejsce w Polsce. Nie rozumiem, ze ktoś te gówno czyta . Mordę ci trzeba obić wypierdku banderowski

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

03-04-2022 [18:08] - Ula Ujejska | Link:

Ciulu z mazur
Świnio bez honoru, twoje miejsce na tym portalu jest w śmietniku i tam wkrótce wylądujesz. A dalej zobaczymy, bo znów zaczynasz grozić ruska łachudro. Szczekaj sobie dalej.

Obrazek użytkownika Tezeusz

03-04-2022 [18:28] - Tezeusz | Link:

@rolnik
""Mordę ci trzeba obić wypierdku banderowski"
To są grożby karalne. Uważaj bo przecholujesz !!
Znam  twoje pełne dane personalne, dla mego adwokata .

Art.190.  [Groźba karalna]
§  1. 
Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§  2. 
Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

03-04-2022 [20:20] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeuszku
no to do roboty. 

Strony