"Musimy zabić wszystkich: dzieci, kobiety" - roSSja

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała kolejne wstrząsające nagranie. Słyszymy rosyjskiego żołnierza, który rozmawia z matką. Mówi o Ukrainie, którą "trzeba zmieść z powierzchni Ziemi". Słowa wojskowego dają do myślenia.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała wstrząsające nagranie. To przechwycona rozmowa syna z matką. Rosyjski żołnierz mówi o "zmieceniu Ukrainy z powierzchni Ziemi". Jak podaje SBU, "Rosja rekrutuje do swojej armii zwolenników nazizmu".
Gdy rosyjska propaganda mówi, że Rosja "wyzwala" Ukrainę od nazistów, sami okupanci rekrutują ich do swoich sił - piszą ukraińskie służby. Z wpisu dowiadujemy się, co rosyjski żołnierz Ivan Klimenko sądzi o Ukrainie. W rozmowie z matką wyznał, "że jego zdaniem ten kraj nie powinien istnieć. - Musimy zabić wszystkich: zarówno dzieci, jak i kobiety. Wszystkich, jak leci" - mówi matce Rosjanin.
"Cała Ukraina powinna być po prostu zmieciona z powierzchni ziemi, aż po Lwów. Tak, aby tego kraju nie było na mapie. Trzeba ich wymazać z ziemi "- dodaje żołnierz.

Jak podaje SBU, mężczyzna ma kilka kont w mediach społecznościowych. Niektóre z nich są podpisane fałszywymi nazwiskami. - Jest to powszechna praktyka wśród rosyjskich wojskowych, którym zaleca się "nie wychodzić na światło dzienne" w sieci - informuje Służba Bezpieczeństwa Ukrainy.

Wśród zamieszczonych postów znalazło się jego zdjęcie w mundurze wojskowym oraz zdjęcie z symbolami nazistowskimi. Służy w Gwardyjskiej Tamańskiej Dywizji Zmechanizowanej, która jest uznawana za oddział sił zbrojnych Federacji Rosyjskiej.
Rosyjscy żołnierze są bezwzględni wobec ludności cywilnej w Ukrainie. Jak donoszą organizacje humanitarne i władze Ukrainy, każdego dnia dochodzi do gwałtów oraz innych zbrodni wojennych. Jednym z symboli rosyjskiej brutalności jest miejscowość Bucza, gdzie żołnierze Putina dokonali masakry.
https://www.o2.pl/informacje/r...

To jest ta " druga, niezwyciężona armia na świecie" jak ją charakteryzował Putin. A okazała się ta roSSyjska armia faszystowska armią pedofili, złodziei, gwałcicieli, pospolitych bandytów i ludobójców. Kałmuki bez rozumu, bez ludzkich odruchów dzicz zbydlęcona do końca.Sam ich przywódca okazał się zwykłym bandytą siedzącym ze strachu w podziemnych bunkrach.

Wszyscy ci faszystowscy roSSyjscy mordercy ludobójcy i osoby nimi kierującymi oraz ich wspierającymi czeka ten sam los- procesy i sprawiedliwe wyroki sądów międzynarodowych w tym publiczne potępienie. Oby jak najszybciej !
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maverick

30-04-2022 [06:35] - Maverick | Link:

Cały świat się śmieje ale z Poliniaków.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [07:19] - Tezeusz | Link:

@ maverick
Jaką masz pogodę w Moskwie ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [07:20] - Ula Ujejska | Link:

Maverick
Spieprzaj ruski dziadu - nic już nie ugrasz.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-04-2022 [11:22] - rolnik z mazur | Link:

@ Maverick

NIkt na NB tego nie zalapie. Tu większość to ukraińscy " patrioci" piszacy po polsku. Dawni kowidowcy a dzis korespondenci wojenni. Pzdr

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [11:28] - Tezeusz | Link:

@rolnik
"Tu większość to ukraińscy " patrioci" piszacy po polsku" - ja wiem piszesz o sobie. A jarmułka wyprana ?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-04-2022 [12:02] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeuszku

Jarmulka czyli krymka gotowa. Wróciłeś juz zz Ukrainy po świętach wielkanocnych na utrzymanie polskiego podatnika? 
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [12:18] - Tezeusz | Link:

@ Rolnik a jak tam twoja gnojówka intelektualna ?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-04-2022 [13:10] - rolnik z mazur | Link:

@ Tezeuszku
wiesz jak korzystać z toalety?  Nie wszyscy z twoich przyjaciół wiedzą. 

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [14:32] - Pers | Link:

Waldek
Oni w czworakach nie mają jeszcze toalet.

Obrazek użytkownika Ryan

30-04-2022 [17:29] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
skoro matole srasz w pampersa to gdzie masz swoją sławojkę

Obrazek użytkownika Jabe

30-04-2022 [14:50] - Jabe | Link:

Tu większość to ukraińscy „patrioci” piszacy po polsku. Dawni kowidowcy a dzis korespondenci wojenni.

Tak to właśnie wygląda, przekwalifikowali się. Pojutrze, w dzień flagi wywieszą niebiesko-żółtą, bo taka jest mądrość etapu.

Obrazek użytkownika Maverick

30-04-2022 [18:13] - Maverick | Link:

Rolniku! Wzajemnie i podzrówka z Nevady. Piszę to siedząc na tarasie i jedząc śniadanko a aromat columbijskiej kawy czyni dzionek piękniejszym, spoglądając na Strip w Las Vegas.
Amok wojenny mnie się nie udziela, widzę tych kowidowców co łatwo nabierają się na tanią propagandę, nie tylko wyszczepili się trucizną co odbiera kognatywne myślenie i teraz są pod pełną kontrolą kabalarzy, albo sami są kabalarzami chazarskimi udającymi Polaków. Tazeuszek to taki dobrze zamaskowany, ich specjalność to judzenie jednych na drugich. Prawdziwi liderzy i konserwatyścinigdy  nie judzą ludzi i nie dzielą ich, ale jednoczą wokół wspólnego dobra i wartości. Niestety takich chwastów i zakał jest w naszym narodzie sporo.
Tylko przechrzszta lewacki może się tak zachowywać. Ci lewacy to wypaczeni umysłowo psychopaci, wciskają gender małym dziecią, wywieszają flagi gejowskie na ambasadach USA bo teraz wszystko opanowała lewacka "Woke Culture" ..i nie tylko w USA. Ci nowi trockiści są bardzo niebezpieczni.

https://rumble.com/v12whha-wia...

 

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [07:14] - bezmetki | Link:

Uwaga: Dywersja! Propaganda  głupka dla głupków!
Neon24.pl -----------> tylko w drugą, juessejską stronę !
Tylko czemu głupka najęli? - Bo tani, punktualny i pracowity na każdej szychcie?

 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [07:18] - Tezeusz | Link:

@bez majtek
"Tylko czemu głupka najęli? - Bo tani, punktualny i pracowity na każdej szychcie?" - piszesz o sobie - tyle samokrytyki i prawdy o sobie piszesz - wiemy, wiemy !
"Dywersja! Propaganda  głupka dla głupków!" - to na NB wciskasz, wiadomo kim i czym jesteś !

Jak sam o sobie piszesz : "Po gwarancji. i po przejściach" dodaj - UMYSŁOWYCH !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [07:19] - Ula Ujejska | Link:

Cieciu bez majtek
Jak mi podpowiadają znajomi, to właśnie ty siedzisz tu całe noce i dnie - i spamujesz urojeniami, prowokujesz i bluzgasz. A taki ładny chciałeś być , a wyszedł bliźniak Chyży Ruj.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [07:23] - Tezeusz | Link:

@Ula
@bez majtek jak to bez majtek dodaj - bez rozumu ! Ważne ,że się soviet ujawnił taki drugi @ Pers tylko bardziej chamski. ja jego wypociny mam naprawdę w głebokim...poważaniu ! Niech pisze, zawsze dostanie odpowiednią odpowiedż.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-04-2022 [08:55] - wielkopolskizdzichu | Link:

"ja jego wypociny mam naprawdę w głebokim...poważaniu !"
Zważywszy tezeuszku ile uwagi poświęcasz autorowi tych "wypocin", stwierdzić należy iż strasznie ci on głęboko siedzi w tym czymś co masz na końcu niewykształconej szyi.
Jak wiadomo "noworotki"* takie jak tezeuszek cierpią na anencephalię.

* noworotek - wkład tezeuszka w rozwój języka polskiego

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [07:23] - bezmetki | Link:

A jakie zollidarne te bliźniaki z jeednej listy płac. Jak się bronią i wspierają nawzajem!

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [07:25] - Tezeusz | Link:

@ bez majtek
"A jakie zollidarne te bliźniaki z jeednej listy płac. Jak się bronią i wspierają nawzajem!"
Piszesz o swojej rodzinie- znowu ? no wiesz nieładnie tak publicznie.....aj brak kultury takiej sowieckiej !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [07:37] - Ula Ujejska | Link:

Cieciu bez majtek
Żebyś wiedział że jesteśmy solidarni w tępieniu wszelkiej maści antypolskiej swołoczy. Nam się nie znudzi - a tobie? Nadawaj nadawaj - nic już tu nie ugrasz.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [07:50] - Tezeusz | Link:

@Ula
@ bez majtek pod materiałem o zbrodniarzach roSSyjskich i mordowaniu niewinnej ludności pokazał kim i czym jest- tak jak sklął Świętego J.PII pod materiałem wspomnieniowym o tym Wielkim Polaku.
Cóż faktycznie jest, jak sam pisze, po przejściach - ale umysłowych ! i tak należy jego traktować !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [08:02] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
To prowokator z GWna. Tylko czeka na antysemickie wpisy aby GWno miało czym atakować Naszą Strefę.  Przerabiałam takich cieciów wiele razy na różnych stronach. Pamiętam jak lata temu na stronie KPPiS taki cieć zbierał memy moderatora DonekvonDancing. Po tygodniu napisał artykulik w GWnie że administracja strony to antysemici i faszyści. Biliśmy mu brawo, bo oglądalność skoczyła nam o 300%. Cieć  dał nogę, bo właściciel strony wyśmiał GWno.

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [08:06] - bezmetki | Link:

Propaganda dla baranów na drogę do rzeźni !

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [08:12] - Tezeusz | Link:

@ bez majtek
"Propaganda dla baranów na drogę do rzeźni !" - piszesz o swoich materiałach, które wstawiasz na NB. Wreszcie się przyznałeś - BRAWO !! ahhahahahahah !!!

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [08:09] - Tezeusz | Link:

@ Ula
"bez majtek" zniknie tak szybko jak się pojawił. Dywersja się nie powiodła został  szybko zdemaskowany. Podobnie jak @Pers myślał,że NEon24 jest nie do ruszenia i co ..nie istnieje, zrobili na kolanie domenę pod szyldem Fundacji Nowy Ekran ale i ta wkrótce przestanie istnieć. Koniec zabawy z wrogami Polski i sowiecką propagandą. I tak trzymać.
" MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM "

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [08:21] - bezmetki | Link:

" MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM " - do rzeźni !

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [08:27] - bezmetki | Link:

ZERO informacji - 100% propagandy (od głupka dla głupków)!

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [08:43] - Tezeusz | Link:

@bez majtek
znowu o sobie.
,"ZERO informacji - 100% propagandy (od głupka dla głupków)!"

Taki jesteś głupi ? niebywałe !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [08:29] - Ula Ujejska | Link:

Cieciu bez majtek
Za chwilę zaczniesz nas wciągać na listę i straszyć odwiedzinami, rabunkiem i gwałtem lub bombami od cara? Jesteś przewidywalny jak każda ruska swołocz.
Nie stać cię na odwiedziny mojego rancza. Nawet car nie zapłaci ci tyle kasy abyś miał na bilet. 😁

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [10:02] - Tezeusz | Link:

@ bez majtek piszesz cytuję :
""MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM " - do rzeźni !"

Obrażałeś  JP2 teraz obrażasz  Żołnierzy WP.
Jak śmiesz trollu kacapski !

 

 

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [13:13] - bezmetki | Link:

Jeszcze cie frajerze nie raz "połaskoczę". Nie masz  lotów!

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [10:01] - Tezeusz | Link:

@ bezmajtek
Tu masz odpowiedż
https://naszeblogi.pl/62376-ja...

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-04-2022 [09:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

;"Pamiętam jak lata temu na stronie KPPiS"
Wyszło szydło z worka po paru latach. To chyba gośka zamiast zapłacić za domenę wydała pieniądze klubu pisiorów na dyktę. W efekcie działania, a raczej braku tegoż w wykonaniu prawdopodobniej gośki, klub pisiorów stracił domenę i w tej chwili KPPiS jest stroną Klubu przyjaciół pieczywa i sera.
Ot co alkohol robi z ludźmi.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [10:33] - Tezeusz | Link:

@ zdzicho
"Ot co alkohol robi z ludźmi." Faktycznie, spójrz na siebie !

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [08:54] - sake3 | Link:

No tak,muszą zabić wszystkich w tym kobiety i dzieci.Wobec palącego problemu uzupełniania niezwyciężonej armii kolejnymi dostawami żołnierzy obiecuje im się przeprowadzkę na Ukrainę ,ziemię i domy po wygranej wojnie. 

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [10:42] - Pers | Link:

@sake
//No tak,muszą zabić wszystkich w tym kobiety i dzieci//
I zjeść z grilla.
Chociaż słyszałem, że Pan Prezydent Putin (PPP) lubi czasami przekąsić jakieś niemowlę albo dziewicę crudo.
Tylko z solą i pieprzem z odrobiną limonki. Orki już tak mają...

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [10:58] - sake3 | Link:

@Pers....A ty co lubisz przekąsić czasami? Naturalnie kiedy masz wolny czas,przecież rozumiem,że pełnisz misję dziejową. Teraz wziąłeś na swe barki problem zdrowego żywienia a'la Putin? To czemu on po tych frykasach taki osłabiony i trzyma się ledwo stołu?

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [11:40] - Pers | Link:

@sake
//To czemu on po tych frykasach taki osłabiony i trzyma się ledwo stołu?//
Może mało jebiedaczek?...

//Pers....A ty co lubisz przekąsić czasami?//
Ja też lubię dziewice ale duszone. W sosie z prawdziwkami i odrobiną szafranu.
Domniemywam, że tobie z mojej strony (kulinarnej) nic raczej nie grozi... :)
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [12:19] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz pilnuj ścierwoneonka już w likwidacji wraz z nową domeną Nowy Ekran.... tak mi przykro..ahahhaahhahahaha

Obrazek użytkownika Ryan

30-04-2022 [14:54] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
Repsol to dziewica?
Kiedy wiec ruszkiewicz ujawnisz czy ty jestes on czy ona dla repsola
 

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [15:12] - sake3 | Link:

@Pers....A ze strony niekulinarnej grozi? Znowu zapowiedź wizyty prokuratora-koleżki z nakazem,smutnych panów i twoja?.Przyszykujcie się,że nie będzie łatwo mam obrończynie,już od dziś w oczekiwaniu na wizytę przestaję im obcinać pazurki

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [15:26] - Pers | Link:

@sake
//prokuratora-koleżki z nakazem,smutnych panów i twoja?//
Prokuratorów, sędziów czy adwokatów to akurat znam sporo :)
Tylko, że ja ci nie obiecywałem nigdy mojej wizyty... 
Nie podniecaj się tak sake :)
Co ja miałbym do szukania wśród twojego tłumu fatygantów?
Wszak sama powiedziałaś, że  jesteś laska nebeska nie z tej ziemi. 
Dla mnie za wysokie progi...

Obrazek użytkownika Ryan

30-04-2022 [16:48] - Ryan | Link:

ty
ruszkiewicz
kiedy debilu bedziemy mieli pierwsze przesluchania u twojego kolegi

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [17:37] - Pers | Link:

@rjanek
//ty ruszkiewicz
kiedy debilu bedziemy mieli pierwsze przesluchania u twojego kolegi//

Zaraz po ukraińskiej defiladzie zwycięstwa w Moskwie.
Czyli niedługo :))))

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [17:09] - sake3 | Link:

@Pers....Nie widzę powodu do podnicania się.Przecież jako denuncjator musisz potwierdzić ze ja to poszukiwany naziol,wtedy pan prokurator odczytuje mi moje prawa,a smutni panowie wyciągają kajdanki. 

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [12:06] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Nie marnujmy czasu na jałowe dyskusje.Wywieśmy naszą  polską biało-czerwoną.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [15:08] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Masz rację 🍺