Jak bloger@bezmetki JPII i Żołnierzy WP obraził

Rzadko się zdarza,że w publicznej dyskusji , nieraz gorącej, można mnie obrazić czy urazić. Ale zdarzyło się coś o czym chcę jednak z Państwem się podzielić. Nam Polakom od wieków święte są słowa o Bogu - Honorze i Ojczyżnie. Miliony Polaków za swoją ojczyznę oddawało życie na frontach walk czy barykadach powstań. Większość społeczeństwa Polskiego oddawała i oddaje cześć " Wielkim Polakom" np. Świętemu Janowi Pawłowi II. Jego pontyfikat wywarł szczególny wpływ na losy świata, a postawa w obliczu cierpienia i choroby stała się źródłem nadziei dla milionów ludzi. Kim był i jest dla nas Wielki Prorok naszych czasów, Jan Paweł II?

Gdy pragnąc uhonorować pamięć o tym Wielkim Polaku napisałem materiał okolicznościowy pt "Święty Jan Paweł II - Wielki" (https://naszeblogi.pl/62033-sw...) to pod tym materiałem w komentarzu bloger @bezmetki napisał cytuję jego słowa :
"Obłudna, świętojebliwa - BLADŹ"
Jako katolik poczułem się tymi słowami  bardzo oburzony ( o czym dałem wyraz) i zdziwiony gdyż przyjęliśmy tego blogera na portalu NB dość ciepło. Wielu blogerów portalu NB potępiło tego blogera za jego postawę czując się po prostu urażonymi.

Wszyscy wspieramy walkę Ukrainy o wolność, potępiając bezmiar ofiar niewinnych ludzi dokonywanych przez bandytów z roSSji. Piszę o tym dużo, wiedząc także,ze Ukraina broni też i naszych granic przed imperialnymi zakusami Putina. Nasze granice są chronione przed wojną hybrydową ze strony Białorusi. A ostoją naszego bezpieczeństwa i naszych rodzin są nasi wspaniali bohaterscy żołnierze. Często pod materiałami i komentarzami pragnę oddać im cześć za te służbę słowami:
"Murem za Polskim Mundurem" - to chyba takie naturalne. Ale nie dla wszystkich, jak się okazuje.

Gdy dzisiaj wstawiłem materiał na NP pt. "Musimy zabić wszystkich: dzieci, kobiety" - roSSja" (https://naszeblogi.pl/62372-mu...) chcąc ukazać bezmiar ludobójstwa dokonywanego przez bandytów putina na niewinnych dzieciach na Ukrainie. W komentarzach pod materiałem napisałem słowa " MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM", gdyż to oni są naszą ostoją wolności, bezpieczeństwa bloger @bez metki napisał tak pod tymi słowami cytuję :
" MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM " - do rzeźni !"

To ja się publicznie pytam blogera bezmetki - Czy pragniesz by nasi wspaniali Żołnierze Wojska Polskiego stojący na straży naszego bezpieczeństwa i naszych rodzin szli do rzeżni !! do rzeżni !

DYGRESJA !
Nie chcę oceniać tutaj postawy blogera @bezmetki, to nie jest sąd kapturowy, pragnę pokazać fakty i jeszcze raz fakty postaw i wypowiedzi.
Straszysz mnie blogerze bezmetki cytuję :
"Jeszcze cie frajerze nie raz "połaskoczę". Nie masz z lotów!"

Widzisz blogerze ja się nie boję, ba powiem iż jestem odporny na twoje chamstwo i strachy odpowiem słowami Prezydenta RP Andrzeja Dudy  :" Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz". Faktycznie ktoś ciebie nazwał @ bez majtek i niech tak pozostanie. Piszesz o sobie tak cytuję :"Po gwarancji. i po przejściach"a ja dodam: po gwarancji ROZUMU !!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

30-04-2022 [10:15] - angela | Link:

Faktycznie, myślałam ze @bezmetki, to ktoś inteligentny, a po  dociśnięciu, okazało się,  że to tylko antypolski  zadaniowiec, pełen nienawisci do wartosci i świętości Polaków. 

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [10:27] - sake3 | Link:

Wydaje się raczej,że ten bloger patrząc na sty to raczej skrzyżowanie panów Korwina -Mikke i Brauna. Silenie się na oryginalność w połączeniu z grubiaństwem i obrażaniem.

Obrazek użytkownika admin

30-04-2022 [10:33] - admin | Link:

Naprawdę warto temu poświęcać notkę? Co i tak było tłuczone w komentarzach.. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [10:34] - Tezeusz | Link:

Adminie nieraz warto ! Pozdrawiam

Obrazek użytkownika admin

30-04-2022 [10:44] - admin | Link:

Tezeuszu, rozumiem było o co robić halo, też mnie te słowa bezmetki zaskoczyły. Ale to jest już trochę szczucie. Spory powinny być wygaszane, nie rozgrzewane bo to rozwojowi tego miejsca nie służy. Trzeba się pogodzić z tym, że nie wszyscy myślą tak samo jak my. A mało nas. Nie bądź jak de Torquemada

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [10:56] - Pers | Link:

@admin
//Ale to jest już trochę szczucie.//

Szczucie, wyzwiska i kalumnie to specjalność ścierwousza.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [12:16] - Tezeusz | Link:

"Szczucie, wyzwiska i kalumnie"
@ No Pers vel Ruszkiewicz - kłamiesz jak zwykle i kto to pisze ? pierwszy cham na NB.Przypomnieć - proszę !
https://naszeblogi.pl/62340-kl...
https://naszeblogi.pl/61013-ch...

Lepiej pilnuj ścierwoneonka NEon24 już nie istnieje, zaraz domena Fundacji Nowy Ekran Neon24 zniknie - zakład ! Tam mi przykro. hahahahahaha

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [11:02] - Tezeusz | Link:

ADMINIE !
https://naszeblogi.pl/62042-pa...

A to ?
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-04-2022 [11:08] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Obłudna, świętojebliwa - BLADŹ" 
1. Trzeba bardzo dużo złej woli wykazać lub być bezmózgowcem aby skojarzyć ten komentarz z charakterystyką 
JPII.
2. Jak inaczej opisać paru tępych blogerów udających patriotów płci obojga, którzy wycierają sobie plugawe mordy Papieżem.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [12:10] - Tezeusz | Link:

@ zdzicho komuszku
"Jak inaczej opisać paru tępych blogerów udających patriotów płci obojga, którzy wycierają sobie plugawe mordy Papieżem."
Tym tępym blogerem ty jesteś jak mniemam.
Przypomnę twój dorobek intelektualny na NB przez pięć lat pobytu jest ZEROWY ! Zero to zero także intelektualne. A czytać ze zrozumieniem uczyli w podstawówce ! Widocznie nie ukończyłeś - a szkoda !

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

30-04-2022 [12:35] - wielkopolskizdzichu | Link:

"na NB przez pięć lat pobytu"
Piętnaście lat tezeuszku. 

Obrazek użytkownika bezmetki

30-04-2022 [14:18] - bezmetki | Link:

Szanowny Adminie,
Puls mam fizjologicznie niski jak w Miedonii. Sumienie,choć używane, wciąż w niezłym stanie (jeśli wziąć pod uwagę przebieg), plus zdrowy sen i apetyt oraz regularne wypróżnienia. A pod sufitem - mniej więcej - równo.

Zastanawiam się czy zostawić bladź tezeusza - nie mylić z JPII – odłogiem i z ostatnim słowem,
czy “wyłożyć z kujawiaka”… O ego ani o widownię - nie dbam. Sterowanie autonomiczne.

Muszę się z tym przespać.

Jako bezwyznaniowiec nie mam nic do papieża.. Niech mu ziemia lekką będzie.
O zmarłych dobrze lub wcale. - Ale przecie nawet same katoliki mają do niego anse, bo ten pan, co najmniej  tolerował, jeśli nie chronił pedofilów. Ale to ich w końcu, ich  fanów zmarłego - sprawa. Llnki: https://www.ncronline.org/news...
https://en.wikipedia.org/wiki/...
https://www.bishop-accountabil...
https://www.thenation.com/arti...

Natomiast podtrzymuję opinię o niejakim tezeuszu - "obłudnej, świętojebliwej BLADZI"  - uprawiającym na NB nikczemną propagandę, grając na sentymentach - domyślam się - młodych i naiwnych rodaków.

Jakoś pozostają te niegodziwe praktyki w związku z aktualnymi wrzutkami rosyjskiej propagandy o rzekomych polskich zamiarach zbrojnego wkroczenia na Ukrainę.

“Murem za polskim mundurem”. Znowu ich wygnać diabli wiedzą gdzie i poco, jak to w historii wielokrotnie bywało: ratować Wiedeń ( w podzięce zabór austriacki), frajerskie politycznie, oddanie militarne Napoleonowi (niesławne pochód na Rosję, Samosierra i Santo Domingo), a w II WŚ Churchillowi, który Polaków wy.. bez mydła w Jałcie, a potem krwawe Lenino. A po wojnie najazd z polskim udziałem w 1968 r. na Czechosłowację, udział w rozbiorze Jugosławii, Udział pod fałszywym pretekstem i w cudzym interesie w najeździe i okupacji Iraku, udział w imperialistycznej awanturze w Afganistanie – to jedynie co głośniejsze epizody nadużyć wobec polskiego żołnierza..

jakie jeszcze mają w zanadrzu plany, możni tego świata, dla uzasadnienia kolejnego upustu polskiej krwi.. ?

Komu służy wspomniane inywiduum i dlaczego jest na NB tolerowane?

Myślę, że konstruktywnym rozwiązaniem notorycznie karczemnych (z ubolewaniem - przyznaję, dałem się w nie wciągnąć) pyskówek mogą być tylko : doraźne ostre ingerencje Admina, lub – lepiej i trwale - udostępnienie blogerom możliwości izolacji od niechcianych kontaktów. Podobnie jak usuwania nieproszonych gości z domu.. Nic w tym zdrożnego. Prawo wyboru z kim się chcemy zadawać, a komu wycieraczka za drzwiami.

Pozostaję w oczekiwaniu na skuteczne remedium.

Pozdrawiam przyjaźnie,

Obrazek użytkownika u2

30-04-2022 [13:42] - u2 | Link:

O zmarłych dobrze lub wcale. - Ale przecie nawet same katoliki mają do niego anse, bo ten pan, co najmniej  tolerował, jeśli nie chronił pedofilów. Ale to ich w końcu, ich  fanów zmarłego - sprawa (linki na życzenie).

Oczywiście zapodawaj linki. Inaczej to twoje kolejne wycieranie sobie gęby zmarłym JP2.

PS. Zacytowane przez Tezeusza twoje tezy o JP2, o patriotyzmie, o polskich żołnierzach są obraźliwe.

Obrazek użytkownika tricolour

30-04-2022 [13:49] - tricolour | Link:

@bezmetki

Co się dziwisz? Poglądy i sposób ich wyrażania przez największych "patriotów" forumowych są identyczne z tymi z "wieczoru z władimirem solowiowem". To ta sama szkoła, te same emocje.

Im kto niżej, tym głośniej krzyczy, zagłuszając frustracje wnuków, kucharek, czy innych nieudaczników, którzy realnie nic nie znaczą, a net pozostał ostatnią tubą. I dlatego, że ostatnią, to nie znoszą sprzeciwu w żadnej formie, nawet przecząc podstawom arytmetyki, bo jeśli nie ostatnia deska ratunku, to już tylko tuje? Nigdy!!!

Dla mnie to oczywiste więc się przyglądam z rozbawieniem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [14:09] - Ula Ujejska | Link:

Cieciu bez majtek
Ty się dałeś wciągnąć w pyskówki??? No nie mogę! Łachudro sam pierwszy zacząłeś rzucać "bladziami" i innymi wulgaryzmami w wątku Tezeusza przez nikogo nie zaczepiany. Nie dość że jesteś kłamca to i pospolita świnia. Prowokator któremu rzeczywiście trzeba utrzeć ryja i przypomnieć parę jego wrzutek, no choćby ostatnia do Tezeusza per "schmuck". Przywlokłeś się z rana do naszych wątków i bluzgałeś świnio bez majtek. A teraz kłamco manipulujesz. Masz coś jeszcze do powiedzenia zakłamany bydlaku?

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-04-2022 [14:59] - Pani Anna | Link:

Wypowiedział się sam kwiat NB. Jakim trzeba być idiota/idiotka, żeby nie zrozumieć pod czyim adresem był skierowany komentarz i, że bynajmniej nie dotyczył  JP2. Rozbiór zdania podrzędnie złożonego przekracza możliwości kwiatu NB, a tym dwóm komentatorkom/blogerkom (czymkolwiek tu są,  bo człowiek już dawno pogubił się w niuansach regulaminu NB i jego wykładni dokonywanej przez admina) sprawia trudność zrozumienie nawet prostego zdania. I śmieszno i straszno. Za to, według szefostwa NB z pewnością patriotycznie. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [15:54] - Tezeusz | Link:

@Ania scierwoneonowa twoj dorobek na NB to zero !! takie zero intelektualne NEonek w likwidacji..

Obrazek użytkownika tricolour

30-04-2022 [16:18] - tricolour | Link:

Ty, Tezeusz, ty ciągle wyskakujesz z tym dorobkiem. Co to jest ten dorobek? Te twoje marne cytaty, które kradniesz brakiem cudzysłowu? To jest ten dorobek, juma?

A może dorobek, to ten twój rynsztok od rana do wieczora? Gdyby dziadek wyklęty mógł to przeczytać, to gdzie byłby jego żołnierski honor?

To co to jest ten dorobek?

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-05-2022 [07:05] - Tezeusz | Link:

@trzykolorowy twój dorobek umysłowy poszedł w dooopeee w LGBT ! Nie pasuje to po co włazisz LGBT !

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [23:20] - Ula Ujejska | Link:

Anulu
Jak typowa "blondynka" nie zauważyłaś jednego: cieć bez majtek siedzi codziennie całe noce i zmienia swoje notki i komentarze, na taką właśnie okoliczność. Pod jedną z moich notek najpierw oskarżył mieszkańców mojego miasta o faszyzm, potem to wyciął by następnie oskarżyć o "żydokomunizm" 😁 W tych inkryminowanych zarzutach zrobił podobnie. Uczeń Psierbiewicza. Powróżę co będzie dalej: Teraz jak Pasierbiewicz zacznie nas obszczekiwać na Salonie. Kumasz blondyneczko, czy za trudne?

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [16:19] - Tezeusz | Link:

@bez majtek
"Natomiast podtrzymuję opinię o niejakim tezeuszu - "obłudnej, świętojebliwej BLADZI"  - uprawiającym na NB nikczemną propagandę, grając na sentymentach - domyślam się - młodych i naiwnych rodaków."

Jesteś prostak i cham totalny taki smieć intelektualny.Zwyky komunistyczny bladź .
Obrażasz chamie ludzi jesteś kompletnym...... pozbawionym intelektu. sciekiem..Obrażasz JP2 i Żołnierzy WP takie są fakty sowiecki trollu. Desant scierwoneonowy.
Jesteś ewidentnym kłamcą i manipulantem przyłapanym na obrażaniu. Fakty, fakty a tlumaczysz się jak szczyl bez ambicji i honoru.
Wstyd !!
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [17:29] - Tezeusz | Link:

@bez majtek
Włazisz nie proszony na mój blog obrażasz ludzi, bluzgasz, pomawiasz a jak dostajesz po nosie i ujawniam kim jesteś - to bek ! Kłamca i do tego zwykły sowiecki tchórz !

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [18:01] - Tezeusz | Link:

@ bez majtek - ty żulu
Jedyny patriotyczny tekst twój na NB to jak życzysz żołnierzom WP śmierci. w... rzeżni ! co za palant !

Obrazek użytkownika admin

01-05-2022 [05:52] - admin | Link:

Bezmetki -- dzięki za wyjaśnienie. Cieszę się, że to było w zasadzie nieporozumienie :) 

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-05-2022 [07:02] - Tezeusz | Link:

Adminie !
Żart ? nieporozumienie ! obrażajac żołnierzy WP - to chamstwo czyste chamstwo. Nie wspominając jak ten.. obrażał JPII

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [14:14] - sake3 | Link:

Wydaje mi sie,że najlepszym wyjściem byłoby przytoczenie treści tego konkretnego bloga i komentarzy w tym i wpisu pana @bezmetki..Łatwo będzie ustalić kto co powiedział ,jak zrozumiano treść tego wulgarnego komentarza i kogo rzeczywiście dotyczył i zamknąć sprawę.Admin ma rację,nie ma sensu dalej tego ciągnąć,choć dziwi dlaczego dotąd pan @bezmetki nie był uprzejmy dotąd wytłumaczyć się ze swoich słów skoro były wątpliwości i robi to dopiero teraz.Zmarły papież nie może się bronić przed wyzwiskami i posądzeniami ,niestety zyjemy w czasach gdzie każdą świętość mozna szargac do woli. Kościół katolicki przeznaczony do odstrzału musi się z tym liczyć.Oskarżenia o pedofilię czy jej ochronę łatwo rzucić,bo nawet nie trzeba się tłumaczyć i pan @bezmetki doskonale o tym wie.Szkoda że bezwyznaniowcy czy wrogowie KK tak gorliwie nie szukają pedofilii w swoich szeregach. Pan @Tezeusz reaguje emocjonalnie ale spowoduje tylko,że @Bezmetki będzie miał wielką uciechę i powód do podobnych w wulgarnym stylu wystąpień.Nie dawajmy mu więc powodu.. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [14:31] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Cieć pozmieniał swoje wpisy, więc nie da się już ustalić kontekstu. Ale pewne jest jedno, do tej "bladzi" Tezeusz go nie zaczepiał był mu nawet przyjazny. Teraz też bez majtek zmienia swoje wpisy. To taki neo Pasierbiewicz, zakłamana świnia.

Obrazek użytkownika sake3

30-04-2022 [14:42] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Nie pamiętam tytułu ani daty tego blogu więc możliwe że coś pozmieniał.Wtedy z tym wulgarnym komentarzem wyskoczył jak Filip z konopii a na moje zapytanie dlaczego tak postac papieża jest mu nienawistna odpowiedział dwoma czy trzema wulgarnymi słowami skierowanymi nie wiadomo do kogo. Niemniej jednak chyba papieżowi nie zależało by na tym ,by sprawę ciągnąć.Również dyskusja z tym panem jest chyba bezowocna.

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [14:47] - Pers | Link:

@sake
//Nie pamiętam tytułu ani daty tego blogu//
Ale ja pamiętam doskonale.
Te, słuszne zresztą, słowa były skierowane do ścierwousza.
A że to mały manipulancik to wyrwał z kontekstu i przeinaczył.
Bardzo często to robi. Bardzo nieudolnie zresztą.
Nie mam żadnego osobistego powodu, żeby bronić @bezmetki więc możesz mi wierzyć.

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [15:55] - Tezeusz | Link:

Ruszkiewicz pierwszy cham  i kłamca na NB
 Udowodnić ? Wracaj do NEonka póki jeszcze jest.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-04-2022 [14:54] - Ula Ujejska | Link:

Sak3
Cieć bez majtek siedzi tu całe noce kiedy nikogo nie ma i kombinuje: usuwa i zmienia swoje notki i wpisy często nawet ich kontekst. Widziałam w swoich notkach. A jak ktoś się wnerwi vide Tezeusz, to cieć łże jak bura suka, bo wie że posprzątał niewygodne komentarze. 

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [17:31] - Tezeusz | Link:

@ Sake3
Fakty i konkrety są opisane w powyższym materiale z linkami jako żródło - co więcej potrzeba ! Gdyby @ bez majtek kierował do mnie słowa to by napisał  - proste tego uczą w przedszkolu !

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [16:07] - Tezeusz | Link:

desant scierwoneonowych chamskich rusifili oj, oj  hahahahaa..
Persy, bez majtki, anny, zdzichy czujecie smród ...komuszego łajna NEonowego

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [16:02] - Pers | Link:

@admin
//Persy, bez majtki, anny, zdzichy czujecie smród ...komuszego łajna//

Coś się adminie szanowny twoje "blogery" rozpuściły...

Obrazek użytkownika Tezeusz

30-04-2022 [19:31] - Tezeusz | Link:

@ Ruszkiewicz
Przypomnieć twoje chamstwa, matactwa i kłamstwa na NB - żaden problem ! Pilnuj NEonka - w kompletnej likwidacji wraz z domeną Nowy Ekran- tak mi przykro- hahhahahaha

Obrazek użytkownika Kaczysta

30-04-2022 [20:00] - Kaczysta | Link:

dachowy kałmuku
i ja teraz  czuje tu  smród ...komuszego łajna
​idz się wykąp

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [20:08] - Pers | Link:

@kaczuś & ścierwousz
Buda!

Obrazek użytkownika Ryan

30-04-2022 [20:11] - Ryan | Link:

ruszkiewicz
ależ tu naprawdę wali kocim trupim jadem
​masz sodę kaustyczną?

Obrazek użytkownika Pers

30-04-2022 [20:23] - Pers | Link:

@kaczuś & rjanek
//dachowy kałmuku
i ja teraz  czuje tu  smród ...komuszego łajna ​idz się wykąp

//ruszkiewicz
ależ tu naprawdę wali kocim trupim jadem
​masz sodę kaustyczną?//

Popisujcie się matołki, popisujcie :)
Czytelnicy wyrobią sobie zdanie o was :)))))
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

01-05-2022 [06:24] - Tezeusz | Link:

@ Pers ty już sie nie musisz popisywać twoje poglądy liżacę putlerka zna naprawdę wielu internet je czyta- nie tylko internet ! jesteś sławny inaczej ! A chamem nr 1 na NB ty jesteś chcesz dowody ? Pilnuj antypolski scierwoneonek bo w likwidacji !!!hahahahahahha