Rzekoma mowa nienawiści odszczepieńców

Przykład:
"Zdecydowałem się zabrać głos, bo przeczytałem przesiąknięty jadem tekst, skierowany do tych, którzy się zaszczepili.
Zacząłem przy tym zastanawiać się, czy ten jad bezwolnie sączy się z takiej, a nie innej natury Autora, czy też jest celowym działaniem nakręcającym jeszcze bardziej spiralę wzajemnej nienawiści."
[Nick: dratwa3; https://niepoprawni.pl/blog/zy... ]
To odnośnie tekstu znajdującego się także na naszym forum: https://naszeblogi.pl/58893-wy...

Odpowiadam tym, co mi zarzucają jad i syk w tonie wypowiadania się i mowę nienawiści: jako zdeterminowanego antykowidowca.
TAK, mój głos jest wyrazem wściekłości na tych "bezmózgów", głupio acz skutecznie zanęcanych, co swoim owczym pędem, bez dochowania należnej ostrożności wobec naganiaczy-morderców ze strzykawkami w łapskach i propagandą z pysków, uwiarygodniają faszyzm, który mnie właśnie dosięgnął. Bez aplikacji QR-wowidowej (żem filo-plandemista "zaświrusowany pozytywnie")  w telefonie osobistym nie mogę już teraz korzystać z przysługujących mi wielu praw obywatelskich – państwowej opieki uzdrowiskowej, podróżować swobodnie przez niby otwarte granice w ramach niby sojuszniczej niby Unii (w sensie faktycznym: związku sił despotyzmu i wszelkiego zła), prowadzić firmy importowej, pozwalającej mi utrzymać rodzinę. Nie godzę się być czarną owcą w stadzie baranów, do którego (redyku) ich rogi wraz z owczarkami mnie zapędzają.

Dlatego wszelkie osobniki, owe lubowniki "kłuj-kłuj" odpowiednio dobrze wobec moich wyrazistych poglądów rezonują... Tak, to co słyszycie, to mój głos pełen jadu i nienawiści...!!! Dla morderców i cymbałów, którym wespół-zespół w prokurowaniu faszyzmu "w to mi graj!". I posunę się z konieczności jeszcze dalej, bo chazarstwo już za chwilę sięgnie po małolatów – podlotki i gołowąsów – by to pokolenie nie miało następców, kolejnej progenitury. zMorawiecki z gminy Lubimy Lubawicz et consortes wdrażają nam właśnie "ustawowo" (bo wbrew Konstytucji) kolejny etap do realizacji chazarskiego Polin, a my dyskutujemy, czy język jest z jadem...?

Tak, QR...a, musi być taki, bo jeden kolec białka wstrzykiwanego preparatu "korona-śmigusa" to prion, co przedostaje się do mózgu i czyni w nim po czasie spustoszenie, a sama wakcyna akceleruje ucieczkę zarazka kanałem immunologicznym w korpus osoby na stałe, do końca życia naiwniaka, i w dodatku ten sterowalny patogen znajduje sobie skrytkę do ponownego ataku pro futuro w drogach rozrodczych.

I co? I nic. Młodziaki, w okresie hormonalnego formatowania się, są teraz na muszce i celu, pod paluchami na spustach, tych naszych/światowych zwyrodnialców spod masońskiego emblematu, szczycących się już jawnie swym diabelskim piętnem, którym chcą nas oznakować dla siebie i pod siebie, wypalając go jak u bydła, tym razem umieszczając w genach. Mówią o tym zagrożeniu nadwiślańskiej populacji ze łzami w oczach zacni profesorowie, co się już wycofali, po przejrzeniu na oczy, z grona doradców tego krzywoustego cynika i kłamcy, który bezwiednie grymasem uśmieszku ujawnia mimicznie, co myśli naprawdę o Polakach; rzecz jasna gdy zwodniczą szatańską gadkę skonfrontuje się z czynami i skutkami Lucyfera.

I to właśnie jest kolejny krok na wyższy etap odbierania nam wolności osobistych, umożliwiony gremialną zgodą na "zaszczypawkowanie" się przez tych wszystkich wcześniej "przekonanych" do wiary w kłamstwa i absurdy serwowane przez mafię usadowioną na szczytach decyzyjnych. Proste, barany, dlaczego ukształtowany przez baców ze Wzgórz Golan redyk jest tak w tej segregacji groźny! Na razie mamy apartheid bio-kenkartowy... A za chwilę... już nie będzie można nawet pisnąć w proteście, tylko trzeba będzie sięgać po broń! W jakiejś wojnie domowej, bo do tego ta swołocz rządząca (razem z tą pseudo opozycją) chyba prze...?

"Bierność wystraszonego, sparaliżowanego i – co najważniejsze – podzielonego jak nigdy dotąd społeczeństwa, umożliwiła sprawowanie rządów za pomocą faktycznego (mimo, że nie ogłoszonego oficjalnie), permanentnego stanu wyjątkowego." [P. Relich, https://pch24.pl/opinie/kiedy-...

Dlatego apelowanie o rozważną dyskusję, gdy sprawy posunęły się już tak daleko, to tylko irytowanie każdego, co nie jest takim "lelum-polelum" jak, za przeproszeniem, posmoleński pomazaniec, co zapomniał pomścić brata. I mamy teraz tego skutki. Tej wiary w mniejsze zło i legalizm w obchodzeniu się z bandziorami... Szczurołap zagrał nam, Polakom, na fujarce i wywiódł w pole. Na groźne manowce być albo nie być.

Tekst ukazał się w druku na łamach kanadyjsko-amerykańskiego tygodnika polonijnego "Głos" nr 24/2021 (19.06), s.17.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika EsaurGappa

10-06-2021 [16:28] - EsaurGappa | Link:

Panie Zygmuncie drogi,jak mawia taki jeden pan z Gdyni dla dobra wspólnego nie szarpmy się z rzeczywistością,niech oni robią z nami co chcą, możemy im zaufać,oni są dobrzi do szpiku kości,po co mamy psuć większości społeczeństwa taką piękną ułudę w której żyją.Przeprośmy za tem rześmy zgrzeszyli przeciwko rzadzącym i całej armii wyszczepionych aniołow.

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [16:42] - Pers | Link:

Zygmunt
Bolszewia zostawiła wiele sierot, które teraz znowu mogą w coś uwierzyć bo w Boga nie wierzyli nigdy..
Ja bym ich tak ostro nie potępiał.
Bóg jak chce kogoś ukarać to najpierw odbiera mu rozum.
Niech się wyszczepiają na zdrowie!
Niedługo zwolni się dużo dobrych miejsc pracy i dużo mieszkań. A młodzi, mądrzy, potrzebują pracy i mieszkań.
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-06-2021 [16:57] - Tezeusz | Link:

Persie już zwakniasz miejsce pracy i mieszkanie i do swoich Kałyma czeka.

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [17:00] - Pers | Link:

tezeusz
Gdzie leży Kałyma"
I co mam "zwaknąć"?
Możesz napisać to po polsku?

Obrazek użytkownika admin

10-06-2021 [16:59] - admin | Link:

"naganiaczy-morderców ze strzykawkami w łapskach i propagandą z pysków, uwiarygodniają faszyzm". Uderz w stół.. 
Jeśli już, to mordercy i faszyści to dzisiaj tacy, którzy bez żadnych ograniczeń rozsiewają lub mogą rozsiewać wirusa po populacji. W imię własnej wolności osobistej 

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [17:03] - Pers | Link:

admin
//lub mogą rozsiewać wirusa po populacji.//
Wyszczepieni też mogą rozsiewać. Nie ogląda admin telewizora?

Obrazek użytkownika admin

10-06-2021 [18:02] - admin | Link:

@Pers Że mogą to jest wielkie uproszczenie, czyli manipulacja. Bo co mają roznosić, skoro nie zachorują? A jeśli nawet zachorują, to bezobjawowo czy skąpoobjawowo, z niewielką i krótkotrwałą replikacją wirusa. Czyli roznoszenie ograniczone do minimum minimorum, jeśli w ogóle. Pers poczyta, za dużo przed TV  spędza czasu.. 

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [18:06] - Pers | Link:

admin
//Pers poczyta, za dużo przed TV  spędza czasu.. //
Pers w tv ogląda jedynie programy kulinarne :)

//Bo co mają roznosić, skoro nie zachorują?//
Nie zachorują? A kto tak powiedział? Mogę prosić o źródło?
Może sam się wyszczepię? :))

Obrazek użytkownika admin

10-06-2021 [18:09] - admin | Link:

@Pers -- to się nazywa trolling albo kompletny brak wiedzy o przedmiocie 

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [18:13] - Pers | Link:

admin
//to się nazywa trolling //
Czy posiadanie własnego, odmiennego od niektórych, zdania to "trolling"?

//albo kompletny brak wiedzy o przedmiocie //
Z pewnością otarłem się o inną wiedzę niż serwuje Horban z Gutem.
No ale to foliarze i płaskoziemcy pisali, choć niektórzy dostali kiedyś nawet Nobla.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [17:12] - rolnik z mazur | Link:

@ admin

Ty też nie wierzysz w liczby i fakty? To wyjdź na ulicę. Czy już wszyscy stracili rozum? Pzdr

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-06-2021 [17:15] - jazgdyni | Link:

Jakie liczby i fakty?

Rozumiem... Wsypałeś się, jak biedny Zygmunt. To przecież kabała.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [17:24] - rolnik z mazur | Link:

@ jaź
To se ich poszukaj. Kto ci dał inżyniera? Chyba za kury i kaczki. Wylacz tv i poszukaj liczb. 

Obrazek użytkownika admin

10-06-2021 [18:07] - admin | Link:

@RzM Porównaj % zaszczepionych i nowych przypadków w Izraelu

https://www.worldometers.info/...

https://ourworldindata.org/cov...

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [18:23] - Pers | Link:

admin
A ja mam trochę inne dane:

Poniżej główne tezy raportu Izraelskiego Komitetu Ludowego, niezależnej grupy śledczej, która zbiera i gromadzi ekspertyzy medyczne, prawne i epidemiologiczne. Opublikowała raport podsumowujący doświadczenia z eksperymentalnymi szczepieniami masowymi w Izraelu, w których stosowana jest szczepionka Pfizer mRNA.

 Dane zebrane przez grupę tworzą ponury obraz:
 - Ogólna śmiertelność w okresie szczepień styczeń-luty była w 2021 roku wyższa niż w jakimkolwiek innym roku w poprzedniej dekadzie. W grupie wiekowej 20–29 lat śmiertelność w tym okresie była wyższa o 32% niż rok wcześniej.
 - Ogółem grupie zgłoszono 288 zgonów, głównie w ciągu pierwszych 10 dni po szczepieniu. Liczba ta jest ponad sześciokrotnie większa niż 45 zgonów oficjalnie uznanych przez Ministerstwo Zdrowia. - Grupa podaje następujące szacunki śmiertelności wśród zaszczepionych: ogólna 1: 5 000; wiek 20–49 lat, 1:13 000; wiek 50–69 lat, 1: 6000; wiek 70+, 1: 1600.
 - Wśród śmiertelnych i nieśmiercionośnych zdarzeń niepożądanych odnotowano stosunkowo wysoki odsetek urazów serca, z których 26% wystąpiło u młodych ludzi w wieku poniżej 40 lat, częste występowanie masywnych krwawień z pochwy, uszkodzeń neurologicznych, kostnych i skórnych oraz zdarzenia bezpośrednio lub pośrednio związane z koagulopatią (zawał mięśnia sercowego, udar, poronienia, zaburzenia dopływu krwi do kończyn i zatorowość płucna).
 Zdaniem autorów sporządzenie raportu było poważnie utrudnione z powodu utrudnień ze strony władz rządowych, które polegały w szczególności na zamknięciu wszystkich systemów monitorowania i śledzenia zdarzeń niepożądanych.
 Grupa zauważa, że ​​chociaż „Izrael służy jako globalny model ogólnokrajowych szczepień” i „Pfizer wybrał nas na kraj eksperymentalny”, „mechanizmy wyciszania systemu opieki zdrowotnej dotyczące zdarzeń niepożądanych szczepionki stworzyły sytuację, w której Izraelczycy [i międzynarodowa] opinia publiczna jest prawie całkowicie nieświadoma istnienia, charakteru i częstości występowania [tych] niekorzystnych zdarzeń ”.
 Raport kończy się następująco:
 „Liczby te podkreślają również niewyobrażalną lukę między oficjalnymi doniesieniami izraelskich mediów a tym, co faktycznie się dzieje, umożliwiając sytuację "dwóch światów" z powodu dziennikarskiego braku wyczucia, zidentyfikowania i poinformowania o tym, co [dzieje się] w prawdziwym życiu obywateli."
 Źródło oryginalne https://doctors4covidethics.me...

Ciekawe kto ma rację?...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-06-2021 [08:43] - Zygmunt Korus | Link:

Dwa nie przystające do siebie światy... Już to przynajmniej powinno dawać do myślenia, że trzeba włączyć bezpiecznik ostrożności w oparciu o kontradykcyjność informacyjną... Każdy, kto rozsądny, by tak postąpił... A tutaj... Lepiej poddać się eksperymentowi niż zwyczajnie losowi, zadbać o odporność codzienną, i poczekać jak to pójdzie dalej. A tak...? Niczego w sprawie nadymanej grypy to nie zmieniło, a tylko reżimy pokazały wilcze kły i się umocniły w oparciu o stada baranów w sformatowanych i zarządzanych przez rozmaitych kapo redykach... No i dobrze, bo te faryzejskie nieRządy odsłoniły się teraz w całej swej diabelskiej okazałości.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [19:43] - rolnik z mazur | Link:

@ admin
nie ośmieszaj się ignorancją. W Izraelu - dobre sobie. Pzdr

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-06-2021 [19:40] - jazgdyni | Link:

Boże! Chłopie mazurski! Co za odpowiedź  - to se idź poszukaj...

Takie właśnie prymitywy ( przepraszam, ale sam się wystawiłeś) chcą rządzić w internecie.

Głupota zalewa tych co krótszych Diszą się  tej panice. A Prusacy im na to verpiss dich. Won do szparagów.

Biedny mazurze...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [20:02] - rolnik z mazur | Link:

@ jaź

Kto tu chce rządzić w internecie? Pisałem, że nie umiesz liczyc. I faktycznie nie umiesz. Do szparagów to możesz sobie sam iść ciemny marynarzyku. Tacy durnie jak ty doprowadzili tenkraj do takiego właśnie stanu. Zdaje sobie sprawę, że tego nie lapuesz, bo tto przerasta twój horyzont poznawczy. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

10-06-2021 [17:03] - Kaczysta | Link:

Panie Z.Korus

Czy prawdą jest że Elvis Presley założył na NB własnego bloga

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [17:22] - rolnik z mazur | Link:

@ Zygmuncie, 

Tak trzymać, zemsta, zemsta na wrogach. Z Bogiem albo i bez Boga. 
Nikt nie jest przeciwko sensownym szczepieniom. Ale ja jestem przeciwko przymusowym eksperymentom medycznym. A z takimi mamy do czynienia. Jeśli ktos przy zdrowych zmysłach chce się im poddać to droga wolna. Ludzie nie strzelajcie tu są ludzie. To co się dzieje to komuna jakiej nikt nie widział jeszcze.  Pzdr

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

10-06-2021 [19:10] - Zygmunt Korus | Link:

Dotąd było "a niech się zatruwają samobójczo", ale teraz już nie. Bo niby dlaczego mnie tym bezdennie durnym czynem obarczają i legitymizują w Polsce apatheid? A przecież na żadne pytanie, jakie przy drowych zmysłach człowiek sobie zadaje, to szczypawkowanie pozytywnie nie odpowiada, ich przed niebezpieczną przyszłością nie chroni. A skutki jakiegokolwiek uczestnictwa w tej plandemii będą nieodwracalne! Bo segregacja już jest, która za moment ich samych dopadnie. Polskie bio-kenkarty, jak słyszę, właśnie nie są honorowane za granicą i nasi, złapani w podróżną pułapkę, są zmuszani do odbycia odpłatnej kwarantanny. Odszkodowania i wypłaty składkowe pośmiertne przepadają! Faszyzm to rozmaite mordy na ludziach "po uważaniu" krok po kroku. Jak ktoś tego nie rozumie i nie widzi, to mogę tylko ubolewać nad przyszłością moich dzieci i wnuków, jeśli mamy do czynienia z masami, uwiarygodniającymi tego rodzaju draństwa. Zdrowia taki filo-kłucieniec (skłócieniec!) i tak teraz, jak widać, nie obroni, siebie narazi na niewiadome skutki, ale innym na drodze do życia stanie, pieprząc androny, że to dla wspólnego dobra. Dość! Moja spolegliwość dla samobójców skończyła się, kiedy na plecach tych padalcowatych durni wyrósł morderczy system, który mnie wyklucza z bycia Polakiem w wolnym kraju osobiście. Ani kroku dalej! Choćbym miał zdechnąć w kazamatach szpitalnych owinięty kaftanem przez policję sanitarną, po zabójczej strzykawce trucizny z ich kopytnych kończyn. Nie, i nie! Na razie krzyczę, choć to wołanie zdaje się na puszczy...

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2021 [19:25] - sake3 | Link:

Sam Pan się wyklucza z bycia Polakiem,bo Polska tak naprawdę Pana nie obchodzi.Zamiast urządzać tu seanse nienawiści proszę zainteresować się bieżącym sprawami Polski,jej sytuacją w UE po dzisiejszych debatach i głosowaniach.Wreszcie proszę raczyć spojrzeć na polskie problemy,bo tej Polski wkrótce może nie być dzięki naszej opozycji i takich jak Pan pieniaczy i krzykaczy.Proszę w tych obelgach pod naszym adresem(bemózgowce,padalce,dranie) nie nadużywać słowa ,,faszyści'' tak ulubionym przez naszą opozycję  i unijnych europosłów skoro Pan tego słowa nawet nie rozumie.Dla Pana Polska to Polska niezaszczepiona,ale wkrótce może Pan jej nie mieć,bo obcy tylko czekają na takich pieniaczy jak Pan.

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2021 [17:52] - sake3 | Link:

Zamiast tych dramatycznych słów pełnych wściekłości adresowanych do bezmózgów i naganiaczy morderców ze strzykawkami w łapskach i propagandą faszystowską z pysków proponuję bardziej spektakularne i widowiskowe ujęcie modne dzisiaj-KRZYK. Rozbierać się do pasa Pan nie musi ,bo sam krzyk wybrzmi dostataecznie głośno.

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [18:00] - Pers | Link:

sake3
Czy twoje marudzenie to nie jest przypadkiem efekt uboczny po-wyszczepienny?
Jakoś dziwnie pobudzona jesteś i sensu wypowiedzi ciężko się doszukać... :)))))

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2021 [20:47] - sake3 | Link:

@Pers....A kto ci każe szukać?Zajmij się czyms,podlej kwiatki na balkonie,a w telewizji włacz Planete+,tam są kapitalne programy o świecie.obserwowanym z góry.

Obrazek użytkownika Pers

10-06-2021 [21:36] - Pers | Link:

sake3
Czyżbym trafił?  :)
Kobiety zwykle mają takie humorzaste nastroje w pewnym czasie.
Ale jak to jest efekt po-wyszczepienny?
Pomyślałaś o tym? :))))

Obrazek użytkownika paparazzi

10-06-2021 [17:58] - paparazzi | Link:

Najlepiej by pan podyskutował z Kazimierzem Jarząbkiem. Nota bene jak zdrówko panie Jarząbek?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-06-2021 [18:30] - Imć Waszeć | Link:

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [19:48] - rolnik z mazur | Link:

@ imć, 
No proszę. Nie przypuszczałem, że po pięćdziesieciu latach będzie takie aktualne. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-06-2021 [18:39] - Pani Anna | Link:

Jak ci ludzie, łącznie  z Adminem przeżyli  dotąd  to życie? Oddychając  powietrzem, w ktorym unosi się  co najmniej kilkaset wirusów,  bakterii i wszelkich innych świństw? Nie do wiary.

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-06-2021 [19:49] - jazgdyni | Link:

Pani wie co mówi?

Chyba nie...

2 kilo. Wie pani co to jest? To ilość bakterii które nosimy. I one nie mogą żyć bez nas, a my bez nich.
Tego pani niemcy nie mówią. Bo ich g. pachnie fiołkami i Polkom z tego powodu ma być przyjemniej.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [19:53] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna

Powiem więcej- bez bakterii, wirusów, grzybów byśmy nie przeżyli nawet kilku dni. Takie larum o jakiegoś niezbyt groźnego koronawirusa to świadczy o ignorancji albo świadomej robocie. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-06-2021 [20:38] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
No dokładnie! Przecież tak właśnie buduje się  odporność.  Najbardziej chorowite są  dzieci przesadnie wydelikacone, trzymane pod kloszem. A od stałego  i nadmiernie częstego  mycia rąk  można  co najwyżej dostać grzybicy. Tradycyjne szczepienie przecież  właśnie na tym polega, na celowym zarażeniu organizmu, żeby mógł sobie w przyszłości sam poradzić!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-06-2021 [22:17] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna

No dokładnie. Pamiętam, że tego uczyli na lekcjach przyrody w starej podstawówce. To chyba każdy to wie tak samo jak to że CO2 to normalny składnik powietrza. Niech się q... wyszczepia to może będzie mniej durni. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

10-06-2021 [22:44] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
Tak, ja też  to pamiętam jeszcze z podstawówki.  Ze szkoły pamiętam również, że kiedy któreś  z nas chorowało,  to mieliśmy  obowiązek  takiego  kolegę czy koleżankę  odwiedzić  z zeszytami do uzupełnienia.  Kiedy któreś z nas bylo kilka dni nieobecne,  nauczyciele od razu pytali, czy już go odwiedziliśmy.  Nikomu do głowy  nie przyszło,  żeby chorego zostawiać samego w izolacji ze strachu przed katarem. Jestem bardzo ciekawa, jakie będą dlugofalowe skutki tej całej  dezynfekcji,  dystansu i masek, również te społeczne, nie tylko zdrowotne.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

11-06-2021 [11:52] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna, 

Skutki już widać. Depresje i inne choroby psychiczne, brak odporności, więcej chorób nowotworowych ( przez maski - zakwaszenie organizmu), itd. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

11-06-2021 [13:00] - Pani Anna | Link:

@Rolnik
Sek w tym, że  chyba tylko tacy jak my, Pan, ja i kilkoro innych się  nad tym w ogóle zastanawiamy. Przestaliśmy już  być  ludźmi dla sprawujących nadzór powierniczy w państwie z dykty, jesteśmy tylko "populacja do wyszczepienia". A Pan, czy ja  i wszyscy, ktorzy zachowali rozsądek i nie zapomnieli co mówiła pani na biologii staliśmy się współczesnymi czarownicami i tylko patrzeć,  aż pogonią nas z widłami. 

Obrazek użytkownika Marek Kudła

10-06-2021 [18:41] - Marek Kudła | Link:

✍ Z informacji bieżących:
Agresywność tych niezaszczepionych lewicowych ekstremistów, lub tchórzy bojących się strzykawki, nie wynika z tego, że oni kompletnie nie pojmują co to jest pandemia, lecz to, że szczepienie zarządził rząd PIS-u.  Przeczytajcie sobie te najbardziej zajadłe komentarze, te najbardziej agresywne oskarżenia – one dotyczą w zasadzie znienawidzonego przez tych obłąkanych PIS-u !  Z drugiej strony oni czują, że jako niezaszczepieni będą za każdym razem przechodzili kwarantannę, będą zmuszeni robić testy i płacić za nie własnymi środkami, że nie będą wpuszczani na stadiony sportowe, obiekty kultury i rozrywki. 
Oni w tym zacietrzewieniu tracą logikę i przepisują bezmyślnie zdania tych najbardziej opętanych ! Dochodzi do tego, że to nie oni, ale my zaszczepieni będziemy umierać na covod-19.  To jest dosłownie to samo co reprezentują parlamentarzyści z ich ukochanej partii PO:  Kłamią, kradną i zdradzają Ojczyznę !
Na koniec słowo do przeciwników szczepienia:  Nie szczepcie się skoro wam nic nie grozi. Wasz wybór. Zachowajcie to sobie w tajemnicy ! To, że nie chcecie się szczepić, obchodzi nas Polaków tak samo jak zeszłoroczny śnieg !  Skoro nie wy  lecz zaszczepieni będą umierać, to czego wy cierpicie, o co wam chodzi ?! 
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-06-2021 [08:47] - Zygmunt Korus | Link:

Tak, dobrze rezonujesz propagandysto Kudła: każdy rząd, co wprowadza zamordyzm, winien usłyszeć "Won!". A obrona przed apartheidem powinna być czymś naturalnym, więc na razie jest to wojna domowa na słowa, na razie... Więc nie czuj się komfortowo, gdy stoisz po drugiej stronie barykady i wychwalasz faszyzm... Bo los może się odwrócić i cała ta depopulacyjna hucpa zakończyć się jakąś Norymbergą... Jaskółki się już pojawiają, a protektorzy ze strzykawkowej mafii mogą bardzo szybko stracić grunt pod nogami, bo wiemy skąd tym sterują... Tam już powoli kowidianie są wypychani z terenu, gdzie jeszcze niedawno rządzili szaleńcy! A może właśnie strach przed możliwym osądzeniem każe sukinsynom na stolcach, nie tylko u nas, tak dociskać poddanych? Bo czują, że innej drogi wyjścia już nie mają...? My albo wy? Wóz albo przewóz?
Nie mówiąc o tym, że kres każdego z nas jest w ręku Boga... 
Tak, tacy jak Wy, właściwie rezonujecie na słowa takich jak ja... A przy tym stale wsłuchujcie się w sensory sygnalizacyjne dochodzące z własnych genotypów już z kornikiem mRNA sterowanym algorytmicznie! Tak, tak, do końca własnych dni, niezależnie jak się świat dalej będzie toczył, nie zaznacie już spokoju... Pewni, żeście się zaszczypawkowali dla zdrowia, jednak w 100 proc. nie będziecie... Możecie ten Wasz samobójczy gest wypierać z podświadomości, ale niczego to Wam nie da. Nie zaznasz spokoju ty, któryś uwierzył diabłu... Sprzeniewierzył się instynktowi, rozumowi, zaatakował bliźnich w imię wyimaginowanej wyższości imperatywu moralnego, nie opartego na realnych podstawach, które rozeznaje się rozsądkiem, tylko na absurdach propagandowych, graniu na negatywnych emocjach społecznych za pomocą podstępnej socjotechniki, stosowaniu reżimu jak w obozach koncentracyjnych...!!! Ja w tej sytuacji, bo nie mam już innej alternatywy, krzyczę śmigusom z igłami "Zejdźcie mi z drogi! Wypad!"

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-06-2021 [19:13] - NASZ_HENRY | Link:

Szczepionki  są  skuteczna w 666 ‰ ☻

Obrazek użytkownika jazgdyni

10-06-2021 [19:50] - jazgdyni | Link:

Blebnął Henry.

Hahaha.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-06-2021 [07:15] - NASZ_HENRY | Link:

Diabelski (666) podział już się dokonał na ozdrowieńców i szczepionkowych  odmieńców, znaczy mutantów ☺☻

P.S. - specjalnie dla szczepionkowych optymistów ;-)
http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C87821%2Cszczepionka-johnson-johnson-skuteczna-przeciw-nowym-wariantom-sars-cov-2-z
"W Afryce Południowej skuteczność szczepionki oceniono na 64 proc. przeciwko umiarkowanemu do ciężkiego COVID-19 oraz blisko 82 proc. przeciwko ciężkiej i bardzo ciężkiej (krytycznej) chorobie w 28 dniu po szczepieniu. Skuteczność została również utrzymana u uczestników w Brazylii - z 68 proc. skutecznością przeciwko umiarkowanej do ciężkiej chorobie i ok 88 proc. skutecznością przeciwko ciężkiej i bardzo ciężkiej chorobie."  Skuteczność innych szczepionek jest taka sama!
P.S.S.
Specjalnie dl JzG ;-)
64% < 666‰ <68%

Obrazek użytkownika sake3

10-06-2021 [20:26] - sake3 | Link:

Panie Autorze....Ubolewa Pan nad życiem swoich dzieci i wnuków w Polsce upatrując przyczyny w szczepionkach.Ale czemu nie zainteresuje się Pan problemami Polski,a tych przybywa z dnia na dzień.Oczywiście oprócz sprawy szczepień nic co się dzieje w Polsce Pana nie obchodzi bo takim to Polakiem Pan jest.Nie interesują Pana ostatnie ekscesy radykalnych feministek uderzających w rodzinę którą postrzegają jako cytuję,,obrzydliwą,toksyczną,przemocową tradycję i w której toczą się potworne rzeczy.Heteroseksualizm jest z tektury a więc też do ,,przewietrzenia.'' .Takiej Polski chce Pan dla swoich dzieci i wnuków jeśli je ma? I czy nie czas zaprzestać strachliwego milczenia w tej sprawie?Kto tu ma postawić tamę jak nie my sami?To ,,duma ''jest tylko cechą homoseksualistów a reszta społeczeństwa nawet tego nie wie bo tak jak Pan zajeta się opluwaniem osób zaszczepionych.Dzisiaj w PE odbyło się głosowanie w sprawie tzw.warunkowości ,nawet dwa a oba przeciw Polsce.Wie Pan chociaz o tym,obchodzi Pana ta Polska choć trochę?

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-06-2021 [07:44] - Zygmunt Korus | Link:

W moim tekście jest wszystko to, co mi się zadaje jako pracę domową do odrobienia... Tylko czytać uważnie! Jest tam też o ratowaniu Polski przez konieczny polexit. Itd, itp.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2021 [10:00] - sake3 | Link:

@Zygmunt Korus.....Pracę domową do odrobienia w postaci mieszaniny wszystkiego po trochu i dla każdego coś niemiłego i okraszoną bluzgami nie da się ocenić inaczej niż na ocenę niedostateczną.Możnaby od biedy zrozumieć,żeby coś takiego wyszło spod pióra młodego,zacietrzewionego lewicowego aktywisty szkolonego w nienawiści do wszystkiego co polski.Pan chyba jednak jest już dojrzałym człowiekiem więc chociażby wyzywanie nas od faszystów jest dla mnie zdumiewające.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-06-2021 [11:08] - Zygmunt Korus | Link:

Segregujecie obywateli, to na inne należne miano nie możecie liczyć. Tu wiek oceniającego takie zamiary i postępowanie jest bez znaczenia. Zamordniki przechodzące w bio-kenkarty tylko ludzie o duchowości kapo mogą spokojnie akceptować. Tak, tak, słowa o takich osobnikach dźgają prawdą bolesną... A że to niektórych dotyka, to przynajmniej tyle - bo jest szansa obudzić w nich jakieś resztki człowieczeństwa, by się sami wycofali z tego diabelskiego wkręcenia...

Obrazek użytkownika Pers

11-06-2021 [12:13] - Pers | Link:

sake3
Faszyści chyba nie.
Raczej bolszewicy.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

11-06-2021 [16:04] - Zygmunt Korus | Link:

A co za różnica?

Obrazek użytkownika Roz Sądek

11-06-2021 [16:07] - Roz Sądek | Link:

@Autor
Miałem napisać jakiś komentarz, ale właściwie nie wiem o co Panu chodzi. Może Pan napisze, jak się Panu powodzi, np. materialnie. To może rozjaśnić sprawę.
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

15-06-2021 [09:03] - Zygmunt Korus | Link:

Chciałbym odpisać obszerniej, ale nie wiem o co w tym pytaniu chodzi... O "po powodzi"? To mogłoby odmulić kwestię treści zapytania.