Z czego się cieszycie? Z cudu nad urną?

Chwalcy PiS-u umieszczają czasem takie zdanko na końcu:
"chcąc wygrać jesienne wybory, musi uchwalić ustawę blokującą amerykański artykuł 447"

Tu jest klucz do tego, co zdarzyło nam się obecnie... Zadam więc pytanie: a nie wydaje się niektórym, że to była kolejna noc cudów nad urną? Bo mnie tak. Z 6,1% na 4,55%. To śmierdzi na kilometr. Zresztą nie tylko mnie. Oto link: https://www.youtube.com/watch?... [gdyby się odnośnik nie otwierał, to googlować po tytule, jeśli jeszcze dalsze cuda nie będą miały kontynuacji: Sfałszowane wybory do parlamentu UE? - Janusz Zagórski – YouTube ].
Dlatego byłbym ostrożny, czy nie zostaniemy w efekcie oskubani, otrzymując bazę w pakiecie z żydowskim raketem. Oby mi język skołczał!

Zaznaczam, że pana Janusza Zagórskiego nigdy nie widziałem na oczy, teraz mi podesłał znajomy dwa linki z jego wątpliwościami co do uczciwości obecnych wyborów, które ja podzielam, bo są nieźle uargumentowane, na widocznych gołym okiem przesłankach.
Wcześniej miałem sygnały z zagranicy, że nie zezwolono tam mężowi zaufania sfotografować podpisanych protokołów. A przewodnicząca komisji wyborczej była żoną polskiego dyplomaty z placówki. Na pytanie, dlaczego nie pozwala, odpowiedziała: "- No bo nie...!!!" Generalnie Ruchu Kontroli Wyborów nie było, a Konfederaci byli za słabi, żeby te sprawy przypilnować. Zresztą jak to zrobić, gdy wszystko zostało uszczelnione na najwyższym szczeblu (chodzi o tzw. stalinowski wynik przy końcówce zliczania cyferek i korygowania procentów).
Po drugie ten wspomniany przeze mnie wyżej pan Zagórski [drugi link o tym samym, podaje tytuł filmiku: "Czy wybory do PE mogą zostać sfałszowane ?- Janusz Zagórski na 30 min przed ciszą wyborczą" jako ostrzeżenie: https://www.youtube.com/watch?... ma sporo ważkich obserwacji, które ja podzielam. To odwołanie izraelskiej oficjalnej delegacji było ewidentną ściemą, żeby spece od "przeszeregowywania cyferek" w konspiracji z ABW (w jej siedzibie) zabezpieczyli sobie przyszłą ścieżkę dojścia do efektu 447. Nawet jeden głos o tym teraz nie piśnie na forum Unii. A z nami zrobią co chcą, bo obecnie nie będzie już żadnego bezpiecznika, żeby zaprotestować. Biorę pod uwagę jesienne wybory, jak to dalej tak pójdzie – owo na siłę, ale skuteczne eliminowanie ze sceny politycznej ludzi o jawnie głoszonych poglądach narodowych, bardziej propolskich. Tu nie chodzi nawet o ruską agenturę, bo Skurwin zrobił swoje (dezawuując swoich koalicjantów z Konfederacji przez wpisanie Rosjanki na listę wyborczą; a Braun, dając gębę do TV "Sputnik"? Pewnie przez głupotę, czyli nadmierne reżyserskie ego). Mam w tym wypadku na myśli masy zwykłych patriotów, którzy zaufali organizatorom Marszu Niepodległości, szczególnie że ostatnia manifestacja w Warszawie przeciwko raketerskim roszczeniom USRaelskim odbiła się takim echem i zrobiła faktyczną kampanię wyborczą narodowcom.

Mówi o tym bardzo roztropnie Józef Orzeł z kontroli wyborów, dając także sygnał o możliwości sfałszowania obecnych. Wklejam odnośnik do tej wypowiedzi, który mi podpowiedział bloger Imć Waszeci z ułatwieniem na minutę otwarcia, żeby nie tracić czasu na przeglądanie całości, za co dziękuję w imieniu własnym i Sz. Czytelników mojego bloga: https://www.youtube.com/watch?... [vide STUDIO WYBORCZE - ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ, KRÓL - EFEKT TUSKA NIE ZADZIAŁAŁ, od 10,25].

Konkludując, moje wątpliwości w uczciwość tych wyborów opieram na kilku znamiennych przesłankach oraz "pikaniu lampek" intuicyjnych – bo chodzi tutaj o ogromne pieniądze, żeby w efekcie znów na lata/wieki? zrobić z Polaków rabów.
Ot, nawet jeśli wyjdę na oszołoma, to zwyczajnie boję się takiej przyszłości, jaka nam zdaje się nieuchronnie kroi.
Pytanie, co zrobić teraz do jesieni? Jak zabezpieczyć się przed szczurołapami, jeśli to wzmacnianie jedynowładczości PiS-u ma na celu legalne wyprowadzenie nas na manowce? Strach pomyśleć. Ino się modlić. Bo zdaje się kneSejm zostanie wkrótce za zgodą "nieczujnego" ludu zaklepany na długo. Do kolejnego, bo Żydów cechuje podstawowa cecha, że nie mają umiaru, pogromu.

P.S.
Blogerka Wercia zwróciła uwagę, o czym już przed wyborami było głośno: "Naruszono ewidentnie przepisy ustawy Kodeks wyborczy, z której wynika, że kierownicy publicznych stacji telewizyjnych i radiowych mają obowiązek udostępnić nieodpłatnie czas antenowy podczas kampanii zarejestrowanym komitetom wyborczym. Wykaz tych komitetów przedstawia PKW. W tym wypadku na stronie KRRiT nie ma nawet rozporządzenia prezesa tej firmy dla wyborów 2019."
Jest także pod tym wpisem fajna grafika obrazująca, że narodowcy mogli mieć blisko 34% [https://repsol.neon24.pl/post/... ].
Dodam jeszcze, że jawna nienawiść dyspozytorów władzuni do Narodowców była już tak ostentacyjnie manifestowana, że studio wyborcze pokazywało wszystkie komitety z nazwami, a tylko Konfederaci mieli logo bez podpisu. Żeby przypadkiem ciemnemu ludowi ta wschodząca gwiazda (wówczas, przez chwilę, bo potem już jak widać zadecydowano, że ma to być tylko bezimienny meteoryt) się nie opatrzyła jako istotny podmiot.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [10:15] - jazgdyni | Link:

Pozwolisz,że jeszcze raz umieszczę.

Zygmunt - bój się Boga!
W niedzielę wieczorem już napisałem, że przegrani będą gadać o cudzie nad urną. Ale ani przez moment nie pomyślałem o tobie. Ty odjeżdżasz...
Zobacz jakie masz towarzystwo w tej "odkrywczej" myśli.
https://twitter.com/amazgula/status/1132954138558521345

https://twitter.com/janek_W1/status/1132985219697565696

No daj spokój! Chcesz ramię w ramię maszerować z Mazgułą z którym walczyłeś już pół wieku temu?

Uściski
 

Obrazek użytkownika Jabe

28-05-2019 [10:48] - Jabe | Link:

przegrani będą gadać o cudzie nad urną. – Jak pisowcy przez lata?

Obrazek użytkownika admin

28-05-2019 [11:07] - admin | Link:

Tak, tak, faktycznie "cud nad urną" -- różnica miedzy SONDAŻEM (6,01%) a RZECZYWISTYM wynikiem (4,55%). Gdzie 13% odmówiło uczestnictwa w ankiecie. Natomiast PiS podnosił i słusznie(!) fakt ogromnej liczby głosów nieważnych -- 20 i nawet więcej %, co ciekawe ostro zarysowanych geograficznie. Nie porównujcie więc mydła i powidła -- nie mieszajcie ludziom w głowach.

Obrazek użytkownika Jabe

28-05-2019 [11:23] - Jabe | Link:

Twierdzi Pan, że fałszowanie wyborów nie było ważnym motywem komentarzy z pisowskiej strony? Było. Jednak nic nie zrobiono, by sprawę wyjaśnić. Zatem może proceder trwa? Z jednej strony jestem niechętny teoriom spiskowym, z drugiej wiem, że Konfederacja była bardzo niewygodna tym, którzy kelnerów patriotów nasłali. Mogliśmy się przekonać, że to oni mają w tym kraju ostatnie słowo.

Obrazek użytkownika admin

28-05-2019 [11:57] - admin | Link:

Jak to nic nie zrobiono?! Były bodaj trzy nowelizacje kodeksu wyborczego, żeby takie cuda się już nie działy. Te zmiany nawet dzieci zauważyły: "jakie ładne przezroczyste pudełko tatusiu". I efekty są -- nieważnych głosów było MNIEJ NIŻ 1%! I nawet wiadomo z jakich powodów, mniej więcej połowa bo oddano puste karty i drugie tyle bo zaznaczonych 2 kandydatów. 

Obrazek użytkownika Jabe

28-05-2019 [12:18] - Jabe | Link:

Jakie cuda? Przeanalizował to ktoś? Jest raport? Wiemy już, czy to było celowe? Co robi prokuratura? Ktoś poszedł siedzieć? Nie!

Druga sprawa to te nowelizacje. Dlaczego aż trzy? Nie da się raz a dobrze? Przecież nie tylko w tej sprawie nowelizacja za nowelizacją. Nikt o państwo nie dba, tylko pilnuje się, żeby publika myślała o władzy dobrze. Próba dowiedzenia się, do czego faktycznie doszło, miałaby ten mankament, że mogłoby się na przykład okazać, że fałszerstw nie było. A tu robi się zmianę w ciemno, ale tak, żeby nawet dzieci zauważyły.

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [12:30] - maxilampus | Link:

Pieprzysz kolego..Problem znam z autopsji ,bowiem wielokrotnie bylem mezem zaufania Pis w Konsulatach Lyon i Toronto..Caly ten "demokratyczny cyrk" konczy sie w momemncie jak Przewodniczacy Komisji znikaja za kurtyna z protokolami aby "wprowadzic   do serwerow" te liczby.Jak "przetwarzaja" te dane "serwery" w Wyniki Wyborow  to znamy empirycznie..
Kolega ktory sie tym zajmowal ,stwierdzil " mozna osiagnac zamowiony wynik" bez problemu..PIS o tym wiedzial,bowiem Skandal z "serwerami" ujrzal swiatko dzienne dawno temu...I co zrobil ? .ano NIC...Przejal System i z niego korzysta..

Obrazek użytkownika admin

28-05-2019 [12:44] - admin | Link:

Przecież projekt protokołu (wyniki głosowania) spisuje się RĘCZNIE i każdy z członków komisji go widzi. Można sprawdzić czy wydruki się nie różnią i czy wyniki na stronie PKW nie różnią się z protokołami tworzonymi przez komisje i wieszanymi na wejściu do komisji. 

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [13:06] - maxilampus | Link:

Dokladnie..Nawet wywieszaja wyniki z danego Lokalu Wyborczego na drzwiach..Problem w tym ,ze wynik koncowy jest zbiorem wszystkich indywidualnych wynikow  lokali wyborczych..i nie mozna zweryfikowac jego prawdziwosci..Glitch ( niewinny ,zamaskowany software z algorytmem)..daje zamowiony wynik..Stad biroa sie te roznice w wynikach "estimated" a "realnych"..Zwroc uwage na "poslizg w czasie" w oglaszaniu "realnych' wynikow wyborow..Aby przetworzyc wynik na nowo Algorytm potrzebuje czasu..Aby mogl to zrobic musi znac "pierwszy wynik znany jako estimated " to jest punkt wyjscia..Imc Wasc najlepiej wyjasni mechanizm..

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [13:30] - maxilampus | Link:

Mozesz sie zabawic w potwierdzenie rzetelnosci wyniku koncowego Wyborow..Wystarczy ,ze zaczniesz sumowac podane wyniki z poszczegolnych Lokali Wyborczych z calej Polski i Swiata..Zabierze ci to parenascie miesiecy..ale dowiesz sie Prawdy..Powodzenia..

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [15:06] - jazgdyni | Link:

Pier...ą jak potłuczeni. Kompletnie nie mają pojęcia o szyfrowaniu i zabezpieczeniach. A pewnie ze swoich banków w internecie korzystają z pełnym zaufaniem i bzdur nie wymyślają. Czy oni tak na prawdę uważają, że wszyscy to oszuści, złodzieje i świnie? W najlepszym przypadku debile. Widocznie takie mają osobiste doświadczenia w swoim środowisku.

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [15:29] - maxilampus | Link:

Hmmm...Co za konstruktywna samokrytyka..nigdy cie o to nie podejrzewalem..
Ekspiacja przed oltarzem ,,,ekspiacja...moj drogi...Tylko to moze naprowadzic cie na droge Zbawienia..Publiczny exibicjonizm ktory tutaj uprawiasz nic ci nie pomoze..
Skorumpowana dusza potrzebuje oczysczenia prze Laske Boza...to jedyna droga..

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-05-2019 [18:30] - zbieracz śmieci | Link:

Światowiec jesteś ,kawał czasu spędziłeś na delegacjach bo to i Lyon i Toroto 

Obrazek użytkownika Studentka

28-05-2019 [13:48] - Studentka | Link:

To wreszcie zdecyduj się Jabe czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Dopiero co czytałam twój wpis z końcówkami żeńskimi !!

Obrazek użytkownika Studentka

28-05-2019 [13:52] - Studentka | Link:

Sorry !!  Źle odczytałam twój wpis pod Elig.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-05-2019 [18:27] - zbieracz śmieci | Link:

Dla ciebie i nnych byłoby najlepiej gdyby nie było nigdy 6.oo gdy kolbami w drzwi tradycyjnie łomoca zgarnioajac rózny element a czas kacapskich wypierdków do zgarnięcia nadchodzi !

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [11:47] - maxilampus | Link:

"nie mieszajcie ludziom w głowach."...I ty to mowisz ?? Wstydu nie masz..a uczciwosc osobista sprzedales T.S  za pare groszy...Nic w tym zyciu nie jest tak pewne jak " Karma" ktora i tak cie doscignie..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [15:05] - Imć Waszeć | Link:

Maxilampus, tu nie ma co wyjaśniać. Mechanizm z matematycznego punktu widzenia jest czytelny. Mamy 100 wyborców, z których 35 głosuje na A, 32 na B, 33 na "resztę" C. Dosypujemy 100 głosów i dzielimy je pomiędzy A i B i gołym okiem widać, że względne poparcie, czyli procent głosów na C musi zmaleć. Problemem jest to, jak namierzyć Koczisa. Pewnym śladem jest powtarzająca się już od kilku wyborów sekwencja wydarzeń:

1) Ogłaszane są wyniki cząstkowe, które przewidują, że ktoś przechodzi lub dominuje,
2) Po podliczeniu wszystkich głosów okazuje się, że była to prawda względna i wygrywa kto inny lub dominuje ktoś inny,
3) Nikt nie zgłasza zastrzeżeń lub sąd oddala je seryjnie i dowody znikają.

A teraz trochę matematyki "socjologicznej": Czy na początku wyborów w Polsce zawsze masowo chodzą ludzie głosujący na opcje poza systemem? Albo inaczej: Czy na koniec wyborów zawsze mobilizują się wyborcy jakiegoś kluczowego ugrupowania i robią to na podstawie wróżenia z fusów? Proste, że jest to fenomen godzien zbadania na uniwersytecie.
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [15:08] - jazgdyni | Link:

O! Następny "myśliciel"jak by tu oszukać i rozbić bank w Las Vegas.
Kombinacje, kombinacje to jest nasze polskie życie.
Czy jakoś tak...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [15:26] - Zygmunt Korus | Link:

Ad Imć Waszeć
Tam gdzie włącza się logika, to uczelnie zamykają wrota. A potem ktoś na podstawie takich spostrzegawczości robi doktorat. Dzięki jakiejś dziurze w płocie. Mało to razy tak bywało, choćby magisterium Zyzaka u odważnego Nowaka. 

Obrazek użytkownika Francik

29-05-2019 [09:47] - Francik | Link:

Czy Szanowny Pan uważa, że wyniki cząstkowe podawane przez PKW zależą od czasu głosowania? Czyli, że najpierw podawane wyniki cząstkowe dotyczą głosujących rano a późniejsze głosujących po południu? Proszę się nie kompromitować. Wyniki cząstkowe zależą od czasu dostarczenia protokołów przez komisje wyborcze - a więc najczęściej - od wielkości obwodu głosowania. W mniejszym obwodzie - obejmującym mniejszą liczbę wyborców - głosy zostaną policzone i przesłane szybciej niż w większej komisji. Komisje nie otwierają urn i nie liczą głosów np. w południe, żeby policzyć głosy osób, które wzięły udział w wyborach po porannych mszach. To byłoby przestępstwo przeciwko wyborom. Zależność od czasu głosowania może się pojawić w wynikach exit polls - ankieterzy mogą przesłać dane np. z godziny 12.00 czy 18.00. Ale chyba takie wyniki nie były podawane. Więc to co Pan napisał jest pozbawione jakiejkolwiek logiki.

Obrazek użytkownika maxilampus

29-05-2019 [11:54] - maxilampus | Link:

re "francik"...Nie ma czegos takiego jak "wyniki czastkowe podawane przez PKW"...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-05-2019 [12:39] - Imć Waszeć | Link:

Twierdzi Pan, że wynik rzucania kośćmi sześciennymi w seriach po 100 zależy od czasu podglądu wyników cząstkowych? Czyli na przykład, że każdy początek serii zawiera głównie wyniki parzyste? Albo, że średnio wyników parzystych zawsze będzie więcej na początku? Następnie chyba się wszystko wyrównuje i po stu losowaniach jest teges jak miało być. Powiem Panu jak ja to widzę: Jeśli w pierwszej dwudziestce lub pięćdziesiątce nastąpiła zwyżka wyników parzystych, to pozostała osiemdziesiątka lub pięćdziesiątka tego nie wie i nadal losuje tak, jakby była to ta pierwsza dwudziestka lub pięćdziesiątka. Zna Pan pojęcie łańcuchów Markowa albo procesów stochastycznych o przyrostach niezależnych? Serie to oczywiście kolejne wybory, wyniki parzyste to niepożądany pretendent, którego trzeba podkręcić wynikami cząstkowymi, wynik końcowy to ustalony podział wpływów. Jeśli ankieterzy piąty czy szósty raz z rzędu przynoszą do mediów takie bzdury i nakręcają wrażenie istnienia trendu, to po prostu odwołajcie tych ankieterów. W innym przypadku ankieterzy zaczynają przypominać element jakiegoś systemu kształtowania opinii w wyborach. Ponadto sprawdzanie i powątpiewanie w wyniki w razie najmniejszych wątpliwości, to psi obowiązek każdego wyborcy i Polaka. A nie jedynie przywilej obecnie władającej lemingami partii.

Obrazek użytkownika maxilampus

30-05-2019 [12:39] - maxilampus | Link:

hmmm.Ciekawe poklosy tych wyborow..Poza dziwnym wynikiem wyborow,dowiadujemy sie ,ze brala w nich udzial Rosyjska Agentura....robi sie ciekawie..
Pamietam jak za czasow rzadzacych kanali faszystowsko-komunistycznych z SLD/PO/PSL.."nasi" plakali i narzekali o braku Pluralizmu Politycznego w Polsce
Teraz  (chyba w ramach owej potrzeby) niszcza Pluralizm Polityczny ( Konfederacja)..Uslyszelismy to z ust owych "przesladowanych" z przeszlosci :-))
Nie roznia sie wiec zbyt wiele od tych co odmawiali im prawo pluralizmu..

Obrazek użytkownika HenrykInny

28-05-2019 [15:28] - HenrykInny | Link:

6,01%  a  4,55% ... czy to nie miesci sie w granicach bledu ....itd.  
No tak , pisalem cos wczesniej o przejeciu obowiazkow przez Pana Korusa .... pozwolic nalezy na rozkwit tego "talentu" ...

Obrazek użytkownika cyborg59

30-05-2019 [08:59] - cyborg59 (niezweryfikowany) | Link:

Wystarczy być "technicznym" !
W drugiej klasie technikum elektrycznego jest miernictwo. Nauczą Cię, że pomiar małego napięcia miernikiem o dużej skali wnosi błąd porównywalny z mierzoną wartością. To zostaje na całe życie. Czytasz 6% i 4,5% - myślisz sobie : kurcze ! to badania ankietowe mogą mieć klasę dokładności 1,5 ?! Tak dokładnie ?

Obrazek użytkownika Jabe

30-05-2019 [11:51] - Jabe | Link:

Badania exit poll mogą być bardzo dokładne.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [15:22] - Zygmunt Korus | Link:

Ad jazgdyni [dopisuję, żeby była jasność, bo powoli staje się to wszystko mało czytelne]
Janusz, spokojnie. Jak nic nie wyjdzie z 447, to wtedy pogadamy. Mam w nosie, co ktoś tam sądzi o tym, co ja myślę. Fakty i czyny zweryfikują mnie, bo Mazgułę już mamy od dawna na tacy. Cóż, Ty nie widzisz osaczania Polski przez POLIN, a ja na te podstępne ruchy jestem szczególnie od jakiegoś czasu "przeczulony". Nawet jak w mojej spostrzegawczości uchodzę za oszołoma. Tylko przypomnę Ci, jak wobec warszawskiej manifestacji przeciwko raketerom o ksywce 447, zaczęło być głośno (ja do stolicy pojechałem, Ty siedziałeś w pieleszach), to nagle władzunia się odezwała i jak na sraczkę latała po wszystkich "okienkach", że Polakom od jakichś tam bezimiennych roszczeniowców nic nie grozi. Ja takie myki "czytam", Ty, naiwny, ufny Naczelnikowi, nie. Każdy z nas widzi te kwestie po swojemu. I dobrze.

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [12:17] - maxilampus | Link:

..."Janusz, spokojnie."..

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [12:13] - Imć Waszeć | Link:

Janusz = jazgdyni.

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [12:16] - maxilampus | Link:

Dzieki..juz wymazuje komentarz...

Obrazek użytkownika HenrykInny

28-05-2019 [15:32] - HenrykInny | Link:

Nie nie = Janusz i Korus ... ale to tylko czy az tylko ta sama "stajnia"

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [12:45] - maxilampus | Link:

On "ufny" kazdemu kto przy korycie.."as father as son'..Lone tak maja na Wybrzezu po znanym Medrcu..sa za a nawet przeciw..

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [15:12] - jazgdyni | Link:

Głupek nie potrafi odróżnić szubrawca od przyzwoitego człowieka. Ja potrafię. Nawet w Gdyni. I nawet w PISie.
Lone nie jestem. Mam kochającą rodzinę. A father był lokalną legendą.Tylko się popytaj.

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [15:23] - maxilampus | Link:

Pytalem..Byl trepem LWP w Poborowej Komisji Wojskowej ...Mozna sie bylo z chlopem dogadac i zostac "zdolnym do sluzby wojskowej w odzialach samoobrony'"... jak twierdzi wielu..
panie Kapitanie Marynarki Handlowej :-))
Wielu twierdzi ,ze "chodzisz kanalami" po Gdyni..Twierdza ,ze znaja przyczyne...

Obrazek użytkownika jazgdyni

29-05-2019 [07:44] - jazgdyni | Link:

Gówno pytałeś ofermo. Przeczytałeś jedynie paszkwil, który wysmażył rozpoznany TW piszący jako obibok na własny koszt. Dokumenty o nim dostarczyli mi ludzie z WZZW. Tak właśnie wykańcza się ludzi, którzy komuchom nie pasują. A durnie i świadomi trolle uprawiają szemraną propagandę. Nie kompromituj się leszczu. Tymi nie zaszkodzisz. I nie ważne dla kogo pracujesz. A tu już byłeś o 3 miesiące i 2 tygodnie za długo. Możesz zacząć się pakować.
Portal NB nie potrzebuje współpracowników bolszewickich służb.

Obrazek użytkownika Gniewko

30-05-2019 [07:28] - Gniewko | Link:

To, co zrobił PiS i jego propagandowi sługusy zwani niesłusznie dziennikarzami to połączenie propagandy Goebbelsa, Stalina i Urbana. Zrobili z polskich patriotów agentów Rosji, a sami importują miliony ton węgla rosyjskiego, dając pieniądze Putinowi na zbrojenia. To kto tu jest ruskim agentem czy ten, co importuje rosyjski węgiel, czy ten, który chce tego zakazać ? 

Obrazek użytkownika xena2012

28-05-2019 [10:30] - xena2012 | Link:

Raczej nie sądzę,że spadek procentowy dla Konfederacji to cud na urną.Przy jednocyfrowych i niewielkich liczbach takie wahania mogą się zdarzyć i po przeliczeniu większej ilości głosów mozna się znaleźć pod kreską. Konfederacja powinna wyciągnąć wnioskiJa jednak zwróciłam uwagę na wypowiedzi min.Ardanowskiego co podaje S24.Minister cieszy się że przegrali antysemici.Nic bardziej błędnego-Konfederacja nie jest antysemicka,po prostu ma odwagę powiedzieć prawdę o Żydach,o ich panoszeniu się w Polsce.Udająca ambasadora antypolsko nastawiona Azari i spasiony na polskim chlebie Daniels  pospiesznie i po cichu odznaczyli 23 Polaków medalem Sprawiedliwi wśród Narodów Świata,ciekawe co chcą w zamian i czy ta wiadomość przebiła się chociaż do Izraela .A kiedy minister Ardanowski poruszy sprawę antypolonizmu skoro jest taki ochoczy do przypinania łatki antysemity Polakom?.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [10:48] - Zygmunt Korus | Link:

Pisałem o tym, jak Ardanowski został ministrem po powrocie z Izraela. Teraz przywracanymi liniami autobusowymi ma ponoć zarządzać, dojąca skarb państwa, spółka pejsatych. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [11:14] - Imć Waszeć | Link:

Niech Pani sama sobie przeczyta życiorys. To tak, jakby wyznawcę Jehowy wyznaczyć do zbadania przewin kleru katolickiego. Widać więc wyraźnie z jakiego klucza był dobierany drugi rząd PIS i pośrednio dla realizacji jakiego celu. Jeżeli rząd PIS zrealizuje choćby zwrot jednego centa w ramach haraczu dla żydów, dla mnie to będzie zdrada oraz deal zawarty pomiędzy żydami miejscowymi, ich agentami oraz żydami światowymi, która to "umowa" nie obowiązuje ani mnie, ani żadnego porządnego Polaka. Dla porównania to jest tak, jakby w Paryżu ukonstytuował się rząd złożony z kolesi związanych z Nadrenią, który by wytypował Matę Hari do prowadzenia negocjacji w sprawie odszkodowań za "niesłusznie" poniesione w czasie wojny niemieckie straty w ludności i nieruchomościach na tym obszarze.

Cytat: "Jest człowiekiem głęboko wierzącym, ma żonę, pięcioro dzieci, a w wolnym czasie bada historię Żydów. Jan Krzysztof Ardanowski jest również autorem książki wydanej z Pawłem Sztamą (2014), prezentującej efekt prac badawczych." Czyli typowy judeochrześcijanin (neo-jehowita) szukający uzasadnień w pismach dla racji głoszonych przez swoją sektę. Książka ma tytuł „Z głębokości wołam do Ciebie…”. Po łacinie brzmi to tak "De profundis clamavi at Te (, Dominae)". Czyli psalm 130, odwołujący się do czasów niewoli babilońskiej.

Albo ten tekst Zybertowicza: http://ardanowski.info/?p=1600

Tragedia kobiet pochodzenia żydowskiego, więzionych i mordowanych w podobozach KL Stutthof w okolicach Torunia w ostatnich miesiącach II wojny światowej

Na deser wywiad: https://ototorun.pl/artykul/ja...

"Interesuję się historią "narodu wybranego" i nie jestem w tym odosobniony. W Polsce, także w Toruniu, wzrasta zainteresowanie kulturą żydowską. Literatura, muzyka, taniec, kuchnia itd. stają się przedmiotem ciekawości, ba, zaczyna panować pewna moda na wszystko, co z Żydami związane.  Drugi powód, to powierzenie mi przez ponad stu posłów kierowania Polsko-Izraelską Grupą Parlamentarną. Zadanie trudne, szczególnie w tym okresie. Krytyków zapewne nie zabraknie ani po stronie polskiej, ani po żydowskiej. Ale kto mówił, że w życiu należy podejmować tylko łatwe wyzwania… Spróbuję o naszej trudnej, czasami bolesnej i dramatycznej historii, napisać trochę w kolejnych felietonach dla Oto Toruń. Jestem absolutnie przekonany, że musimy uczynić wszystko, co możliwe, dla naprawy dobrych stosunków zarówno z państwem Izrael, z którym w ostatnich prawie 30-tu latach wolnej Polski współpraca polityczna, gospodarcza i wojskowa układały się wręcz wzorowo, jak i z diasporą żydowską na świecie. To polska racja stanu."

Czyli spłata haraczu w wysokości pięciokrotności repaparacji od Niemiec jest "polską racją stanu" i zostanie niechybnie zrealizowana.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [11:39] - Zygmunt Korus | Link:

W sedno. I tak to leci. Gdzie nie poskrobiesz.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [11:54] - Imć Waszeć | Link:

Niech Pan wygoogluje nazwisko Templin. To wygląda jak coś w rodzaju nazwiska Warszawski albo Poznański. Może się mylę, ale już na podstawie pobieżnych analiz wygląda, że dla diaspory jest to jakieś niesłychanie ważne miejsce. Wiem, czepiam się już nazwisk, ale w tym przypadku sam Pan wie "o co chodzi" :)

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [12:35] - Zygmunt Korus | Link:

ad. Imć Waszeć
Templin. Miasteczko w Branderburgii, Instytut Templin zajmujący się monitorowaniem NARODÓW oraz Czapkutowicz przy boku owego Stasi-"opozycjonisty" Wolfganga Templina z byłego NRD. Jak Pan pokojarzy coś zgrabniej, to czekam na efekty. Jako szperacz w sieci jestem cienias.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [16:42] - Imć Waszeć | Link:

Proszę rzucić okiem do akt IPN: https://katalog.bip.ipn.gov.pl...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

29-05-2019 [08:47] - Zygmunt Korus | Link:

O kurcze... Sprawę umorzono, OK, było to możliwe wobec pionka, tylko maszynistki... Ale dlaczego archiwum w 1990 roku zniknęło? Tu jest pytanie. Może kiedyś się czegoś więcej dowiemy. Teraz tylko ślady, domysły... Wżenił się w Templin. Może to, co teraz, to jest owo noblese oblige...?

Obrazek użytkownika maxilampus

29-05-2019 [17:03] - maxilampus | Link:

Jest tam rowniez zarejestrowana jako "Figurant"..Określenie „figurant” może być mylące w przypadku określeń osób będących agentami Departamentu I MSW (wywiadu SB) – agenci Departamentu I MSW byli rejestrowani jako „figuranci rozpracowania operacyjnego” (rozpracowanie operacyjne Departamentu I MSW), co miało służyć wewnętrznej konspiracji pracy operacyjnej wywiadu.hmmm ?

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [12:14] - maxilampus | Link:

Wskazujesz na PRAWDZIWA linie podzialu..Czysci duchowo i rasowo Polacy versus  agentury Zydowskie, poprzebierane w stroje Judeo-chrzescijanskie..Walka ktora sie toczy o byc albo nie byc w tej czesci Europy Slowian czystych etnicznie i prawdziwych Katolikow ,wyznajacych Prawdziwego Boga..
Nie wiem czy wiesz ,ze Zydzi zadaja zmian w Pismie Swietym,uwazajac Nowy Testament i Objawienie Boga w czlowieku jako Anty-semityzm..Przed 2-ma tygodniami Lojciec Franciszek zaprosil ich do Watykanu ,stworzyl im Konferencje na ktorej Eskimosi zaprezentowali nowa wwesje Nowego Testamentu ktory powinien obowiqzywac w Kosciele Powszechnym
Padaja juz nawet propozycje ze strony Eskimosow : "Levine suggested it might be a good idea to have at least one Jew at every Catholic Mass in the world to act as a check on such tendencies, “but there aren’t enough of us.”..linki :https://cruxnow.com/vatican/20...
Swietnie ujal ten problem z Eskimosami po polsku Lisicki :Rehabilitacja faryzeuszy jest częścią projektu rehabilitacji judaizmu i stworzenia nowej tożsamości Kościoła i chrześcijaństwa. Chodzi o to, by bez żadnych podstaw Kościół nagle uczynił ze swoich dawnych wrogów i prześladowców, z faryzeuszy - bohaterów, partnerów dialogu, nauczycieli, bo w ten sposób skutecznie zwalczy rzekomo wrodzony, stały, zakorzeniony antysemityzm – mówi Paweł Lisicki.https://www.fronda.pl/forum/za...
"Jak w ogóle coś takiego jest możliwe? Dlaczego coraz częściej Kościół de facto rezygnuje z tego, czego nauczał od początku swego istnienia na rzecz… no właśnie czego. Polityki? Politycznej poprawności? Wpływów i uznania? Skąd tego typu pomysły? Po co ta przedziwna potrzeba zrehabilitowania faryzeuszy?"
Link:https://www.pch24.pl/kto-chce-...
Fascynujaca lekrtura nawet dla niewierzacych..Pzdr.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [12:46] - Zygmunt Korus | Link:

Ad maxilampus
To idzie przeciw Polsce jako taran CAŁKOWITY, holistycznie. Tylko składanie puzzli daje nam obraz o skali zagrożenia. Zwykli ludzie myślą cząstkowo - mam 500+, to już mi lepiej. A co dalej? Dlaczego mi to dają? A może to jest kropeleczka-łapóweczka, miniprocencik od przyszłego OGROMNIASTEGO raketu...?

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [13:10] - maxilampus | Link:

Dokladnie..i tak sie to toczy od 1989...J.Kaczmarski https://www.youtube.com/watch?...
A my zostalismy Sowieckimi Trolami..Tego IM do konca zycia nie podaruje !!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-05-2019 [11:20] - NASZ_HENRY | Link:

Śmierdziało by gdyby było 4,47%

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [12:23] - Zygmunt Korus | Link:

Ciepło, ciepło... (ale ktoś w jamie ABW nacisnął klawisz "zimno, zimno" - "stop, wicie, rozumicie, eee, za dużo przy takim przegrzaniu narobimy mrozu...").

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-05-2019 [12:19] - Pani Anna | Link:

Może by panu pomogła dostawa leczniczej marihuany od Liroya-Marca i jakiś jego nowy pornol na otarcie łez?

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

28-05-2019 [13:05] - Zygmunt Korus | Link:

Ad Pani Anna
Dostałem przed chwilą na pocztę mejlową taki odnośnik, co mnie znów ożywił; co Pani na to?:  https://wprawo.pl/2019/04/30/w... 
Wywiad wymyślony czy fakty i obserwacje prawdziwe? Jak Pani sądzi? Podatek katastralny będzie czy nie będzie? Kursanci już są przecież przeszkoleni. Czekają w starterach. Kto i za co (lepiej: w imię czego?) będzie przejmował polskie nieruchomości? Itd, itp. Pani mnie chce pobudzać, ale proszę brać pod uwagę, że może być w tym czasie usypiana. Żeby była równowaga w nadwiślańskiej przyrodzie.

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-05-2019 [13:27] - Pani Anna | Link:

Panie Korus, ja pana nie chcę pobudzać - jeszcze więcej ponad to co już jest w tej chwili, to jest wręcz niemożliwe! Marihuana pańskiego "przywódcy" Liroya podobno nie tylko leczy, ale rozjaśnia umysł, a pornol jego produkcji ponoć relaksuje, czego panu szczerze życzę. Kompromitacja i agonia tych wszystkich dziwnych środowisk weszła na równię pochyłą, a ich kolejne pomysły przybijają ostatnie gwoździe do trumny. Jeżeli nie jest pan w stanie spojrzeć krytycznie na Janusza Mikke i poddać analizie tego, co on wygaduje i sobą reprezentuje, to tylko pozostaje szukać spisków i zamachów.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-05-2019 [18:14] - zbieracz śmieci | Link:

Pani Anno dla wspomożenia -"{Nie śmiejcie sie dzieci z ojca,matki bo paraliż postepowy najzacniejsze trafia głowy[ta zacność to gruba przesada]....!
Weszą teorie spiskową sami spiskując z kacapami to co zyskali to i tak za dużo wobec tego co latami mieli,niecały procent !

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [14:40] - Imć Waszeć | Link:

Wywiad jest wymyślony, niestety. To jest kompilacja, która nie ma cech spontanicznego wywiadu. Ale zwrócę Pana uwagę na kilka fragmentów:

1) "Portal, gdzie ukaże się wywiad, ma charakterystyczne logo: odcisk linii papilarnych. Każdy człowiek ma swój system wartości oraz rutyn postępowania, dominujące kanały percepcyjne oraz struktury intelektualno-poznawcze, niepowtarzalny zbiór wiedzy oraz doświadczeń, używanych słów oraz zwrotów. Ich analiza pozwala na sporządzenie tzw. indywidualnego profilu kognitywno-językowego. Jest on tak samo niepowtarzalny jak wzór dermatoglifów." - Tak właśnie myślałem jakieś 20 lat temu, kiedy zabierałem się za temat metod sztucznej inteligencji do klasyfikacji treści na stronach WWW. Dziś tak nie uważam. To jest podejście czysto mechanistyczne i minimalistyczne. Nie można zredukować człowieka do nawyków i przyzwyczajeń na dostatecznie długim odcinku czasu, tak samo jak nie można przypiąć stałej łatki do danego portalu. Przykładem niech będzie Onet, ja natomiast skupiłem się dawniej na portalach anglojęzycznych typu Wired i Hotwired. Badałem głównie metody bayesowskie, lecz gdy sformułowałem mój pogląd, że klasyfikacji należałoby dokonywać raczej w oparciu o strukturę hipergrafu, a nie grafu (HMMs), to otrzymałem jakieś dziwne ostrzeżenie od prof. Skowrona, że ludzie się za jakiś trudny temat biorą, rozgrzebują, zawalają się informacjami, a potem im nic z tego nie wychodzi. Prawda, że to dziwna rada, nawet jak na Uniwersytet Warszawski i wydział matematyki teoretycznej, gdzie kolega z roku kroił zamrożony mózg szczura, zaś inny liczył algorytmy przeszukiwania na DNA bakterii? ;) To mi nasunęło podejrzenie, że w Polsce role już dawno zostały przez kogoś przydzielone i podział sztuki na akty i antrakty jest już nienaruszalny. Przypomnę, że wtedy wchodziliśmy do NATO, a potem do Unii.

2) Kolejne akapity są dość dobrze omówione w poniższym filmie. To ważne: "Generalnie, państwo samo sobie przyznaje wyłączny monopol na legalne stosowanie siły. Jego istotnymi ośrodkami są: wojsko oraz służby specjalne. Uzupełniają je organizacje związane z „obróbką i praniem mózgu”, czyli edukacją, mass-mediami, rozrywką, religiami oraz różnymi ideologiami. Tzw. demokracja parlamentarna – to fasadowa konstrukcja, służąca do zwodzenia nosicieli syndromu „pożytecznych idiotów”. Polski przypadek dobitnie pokazuje, że doszło do demontażu oraz rozbrojenia armii, a także społeczeństwa, zaś służby specjalne już od 1944 roku wysługują się obcym ośrodkom władzy."
Film: Dr Leszek Sykulski o najpotężniejszej broni naszych czasów! Jak zatruć rozum!? - https://www.youtube.com/watch?...
To właśnie się dzieje na naszych oczach. Podam tylko hasło "intoksykacja" oraz stary zapomniany temat z NB "memetyka i wirusy umysłu (replikatory, wirusy psychologiczne z filmu)". Pamięta Pan to jeszcze? Mówiąc, że dziś Izrael to taki mały ZSRR dopełnia obrazu.
 

Obrazek użytkownika tricolour

28-05-2019 [13:05] - tricolour | Link:

Pani Anno,

Może lepiej zapytać kolegę skąd ma takie egzotyczne - w Pani mniemaniu - pomysły? A może wejść w polemikę i próbować wykazać ich bezsens lub też samemu się przekonać o ich słuszności? To byłoby o niebo lepsze i skuteczniejsze niż Pani kolejna aluzja seksualna do tematu, który nic z seksem wspólnego nie ma.

Naprawdę nie zauważa Pani, że jakiekolwiek cudze pomysły, z którymi Pani się nie zgadza, kierują Pani myśli wyłącznie w stronę tyłka? Nie uważa to Pani za żałosne i jednocześnie sugerujące, że jest jakiś nabrzmiały publiczny problem z tylną częścią Pani ciała?

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [13:37] - maxilampus | Link:

hmmm.Typowe objawy przekwitania..

Obrazek użytkownika Pani Anna

28-05-2019 [13:38] - Pani Anna | Link:

Tricolour, tobie się naprawdę zawsze  wszystko kojarzy jednoznaczne i nie bedę tu publicznie roztrząsać, jaką ty część ciała masz nabrzmiałą, żałosny trollu.  Czy to moja wina, że Konfederacja zaprosiła do współpracy Liroya- Marca, producenta filmów pornograficznych, a teraz szukają winnych i wypłakują się, że nikt ich nie kocha? Więcej takich "koalicji", więcej takich trolli jak ty, a o przyszłość i jesienne wybory można byc spokojnym. 

Obrazek użytkownika tricolour

28-05-2019 [14:28] - tricolour | Link:

Pani Anno,

Różnica między nami polega na tym, że ja nawet nie wiedziałem, że Liroy produkuje filmy porno, bo mnie ten temat nie interesuje. Nie piszę też, że np. Liroy produkuje gazy, bo to oczywiste jest, że każdy człowiek, ba, każdy żywy organizm, wydala produkty przemiany materii.  Nie piszemy o tym, bo nie ma o czym. Ale jeśli po raz kolejny pisze Pani o tym samym przy temacie nic nią mającym wspólnego z seksem, to zaczyna to zwracać uwagę. Więc uprzejmie ja też zwracam Pani uwagę, że myśli jej krążą wokół narządów rozrywkowych w nadmiarze - w mojej oczywiście ocenie.

A o jesienne wybory też jestem spokojny ponieważ radykalnej zmiany dokonają wyłącznie Powązki.

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [15:19] - jazgdyni | Link:

Ja tych wielu kolegów na prawdę nie rozumiem. jak można żyć w nieustannym strachu i takim napięciu?
Toż to zabójcze! Liroy ma kiepski towar. Zygmunta wyślemy służbowo (zrobimy zrzutę dobra?) do Amsterdamu. Dam mu adresy. A mnie staremu przywiezie ciasteczka.
Musi jechać.Najlepiej by tam posiedział do listopada, bo przez tych żydów z konfederacji (coś pokręciłem?) się nam chwat wykończy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-05-2019 [18:19] - zbieracz śmieci | Link:

Nie dali rady żymianie nabić im na 44,7 % bo wtedy mieliby okazje do gadania o naszym antysemityżmie !

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [13:13] - maxilampus | Link:

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [13:25] - maxilampus | Link:

Cztajcie !!...wydany w listopadzie 2018 roku dokument „An end to antisemitism”, bo on najpełniej oddaje on zjawisko które juz  nazwano religią Holokaustu lub holokaustianizmem. Jak się okazało, dokument ten stanowi podsumowanie debaty, która miała miejsce w Wiedniu, gdzie około tysiąca osób, profesorów różnych wydziałów humanistyki, intelektualistów, publicystów, pisarzy, polityków i działaczy społecznych zebrało się razem, żeby radzić, jak walczyć z jest to najbardziej obłędny i rasistowski współczesny dokument, jaki czytałem od lat. Jego autorzy, a są to wybitni przedstawiciele studiów żydowskich z kilku ważnych uniwersytetów – w Nowym Jorku, Tel Awiwie, Wiedniu – nie tylko opisują w absurdalny sposób zjawisko antysemityzmu, ale też przedstawiają cały pakiet konkretnych kroków, które mają zaradzić temu, co nazywają „nienawiścią do Żydów”. Przy czym definiują ją tak ogólnie i szeroko, że antysemitą może się okazać każdy, kto tylko choćby wyraża wątpliwość co do słuszności obecnej polityki izraelskiej, nie wspominając już o krytyce religii żydowskiej czy żydowskiej etyki. Jeśli tekst ten nie jest klinicznym wręcz opisem manii prześladowczej, to co nim jest? Jego autorzy żyją w świecie, w którym wszędzie czai się wróg, w którym każdy przejaw niechęci od razu ma prowadzić do ludobójstwa, w którym całe dzieje świata i cała polityka obsesyjnie kręci się wokół tego jednego, wokół Żydów i rzekomych prób ataków na nich. Miesza się fakty i pomówienia, a zjawisko marginesowym i jednostkowym nadaje się złowieszczy sens. Kto nie przeczytał tego dokumentu nic nie zrozumie. To w nim właśnie tkwi odpowiedź na pytanie: jak to możliwe, że współczesny Kościół wyrzeka się własnej pamięci i gotów jest przyjmować za swoją wrogą, obcą opowieść. To on właśnie stanowi tak naprawdę odpowiedź na Pańskie pierwsze pytanie.. Tekstu nie znałem, więc natychmiast go sobie ściągnąłem z Internetu i po prostu zaniemówiłem. Może mi pan wierzyć, albo nie, ale wręcz przez kilka chwil nie mogłem do siebie dojść. To, co starałem się wyinterpretować i obnażyć, oto było przede mną czarno na białym....https://www.pch24.pl/kto-chce-...

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

28-05-2019 [14:45] - Imć Waszeć | Link:

Tak, tak właśnie zaczyna się Armageddon ;)
Polecam: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika maxilampus

28-05-2019 [15:15] - maxilampus | Link:

Dziekuje za link ! Tego powinno sie uczyc dzieci od przedszkola..Pamietam czasy kiedy Prawda byla widoczna i rozpoznawalna..Dlatego jest nam latwiej walczyc z tym wirusem..Nie mozna tego powiedziec o naszych dzieciach i wnukach..Zyja w swiecie relatywizacji wszystkiego..
Ja mam juz dosc tej "Polski" Michnika i Sakiewicza...Wyjezdzam stad..nie mam zamiaru zyc pomiedzy zarazonymi mutantami..Kaczynski i jego "polska" wkrotce zniknie..a Polacy i jego wyznawcy rowniez..Pzdr.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

28-05-2019 [17:48] - zbieracz śmieci | Link:

Znikasz bo przestają płacić a tym bardziej za nieskuteczność .Poniewaz przyroda nie znosi próżni ożywią cię przed jesienią !

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [15:23] - jazgdyni | Link:

Ten Armagedon to takie biegi dla tych co się nudzą. Imci odpada - za wysokie systole i diastole plus tachykardia.

Ale dla innych:

http://armageddonchallenge.pl/pl/home-2-2/

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2019 [15:33] - jazgdyni | Link:

Cud!
W jeden dzień znikają główne problemy naszego Kraju!

-Nie ma pedofilii
-Działka Premiera już nie problemem
-O 447 cisza (zakręconych permanentnie nie liczę)
-O Żydach też (zakręconych permanentnie nie liczę)
-Nauczyciele nie mają już "głodowych" pensji
-Hartwich leci na wakacje
Tylko inteligencja Rysia została na swoim poziomie.

Wybory to CUD!

Obrazek użytkownika Jabe

28-05-2019 [15:53] - Jabe | Link:

No tak, rządzący już wyrazili swoje przedwyborcze kategoryczne „nie” wobec roszczeń. Ten jakże nieistotny temat pozostaje jedynie w zainteresowaniu „zakręconych permanentnie” – zgodnie z planem.

Strony