"Antysemickie" polskie flagi w Auschwitz

W 74. rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu śmierci „Auschwitz-Birkenau” grupa wrocławskich patriotów postanowiła zorganizować marsz poświęcony polskim ofiarom nazistowskich zbrodni. Manifestacyjnie wnieśli narodowe symbole na teren lagru, gdzie na środkowym maszcie powiewa jedynie flaga Izraela, a inne sterczą gołe. Pośród przybyłych pojawił się, już po odsiadce, Piotr Rybak, który został skazany jako antysemita za spalenie kukły Żyda-Sorosa we Wrocławiu. [Tutaj link o tej sprawie: https://naszeblogi.pl/49536-pi... ]

Sprawozdanie na żywo z tego wydarzenia zrobił Piotr Korczarowski za pomocą kamery telefonicznej poprzez stream-przekaz dla swojej niezależnej telewizji internetowej eMisja TV. Ukazują nam te relacje mnóstwo problemów (oficjalnych szykan, kontroli, wlokących się "ogonów"), jakie mają polscy patrioci oznakowani narodową symboliką, w zderzeniu z narracją żydowską spod znaku "przedsiębiorstwa holokaust". Szokująca jest np. informacja, że grupowe zwiedzanie Muzeum w Oświęcimiu nie obejmuje, w podstawowym 3-godzinnym pakiecie (obowiązkowo z przewodnikiem), martyrologii naszego narodu. Dopiero suplementarne dokupienie za drugie 500 zł kolejnych 3 godzin daje szansę zwiedzenia pawilonów polskich. [Vide film, odnośnik poniżej, pt. "Antysemita" w Auschwitz", od 1'28"50.] Gdy w końcu grupa Rybaka wymusza na przewodniku zmianę trasy zwiedzania, odkrywamy, że polskie wnętrze ekspozycji jest nieogrzane, a zimno jak w psiarni skutecznie odstrasza chętnych do studiowania informacji historycznych zawartych w gablotach pawilonu. Jak kto nie wierzy, proszę sobie wyguglać "pawilon polski" i znaleźć jakąkolwiek informację ułatwiającą, jak się do Oświęcimia wybrać, żeby móc naszą ekspozycję zwiedzić. Życzę powodzenia! Znajdziecie natomiast mnóstwo opisów pawilonów zagranicznych oraz, a jakże, taki "kwiatek-kwitek" (wytłuszczenie moje; proszę przy okazji zwrócić uwagę na zakres lat):
"Przygotowaniem wystawy od strony merytorycznej, plastycznej i wykonawczej zajmowały się organizacje lub ministerstwa z poszczególnych państw. Należąca do tej grupy ekspozycja "Męczeństwo, walka i zagłada Żydów w latach 1933-1945" wykonana została przez stronę polską."

Ciekawa jest wypowiedź zagranicznej kontrmanifestantki, która przedstawiła się jako, nie uwierzycie! – "egzorcystka" (dopytywana kim jest z zawodu, wyznała, że socjologiem), która polski marsz uznała za faszystowski, czemu miała, jak widać, "obrzędowy świecki" obowiązek się przeciwstawić z myślą o wypędzeniu z narodowców złego ducha. [Vide: dwa dźwiękowe zapisy na nagraniu pt. "Kontrowersje na Marszu Polaków w Oświęcimiu" – 21"45 oraz od 1'14"25.]

Otrzymałem kopię listu od Anny Nikodem, która 27 stycznia na ten Marsz Pamięci się wybrała. Pisze w nim m.in.:

Do Szanownego Pana Piotra Rybaka i innych patriotów!

"Panie Piotrze,
27 b.m. byłam obok Pana. Mogę być świadkiem. Byłam też obecna przy rozmowie p. Korczarowskiego z agresywnym chyba Żydem, który obraził mnie, moją Mamę i Babcię – ofiary KL Auschwitz oraz mojego dziadka zamordowanego na Gestapo w Łodzi.
[Patrz: scena z nagrania, odnośnik poniżej pt. "Oświęcimski marsz, o którym usłyszała cała Polska", od 3"25 – ZK.] Mówił, że wszyscy z polskimi flagami to faszyści. Ja w jednej ręce miałam znicz, a w drugiej polską flagę.
Gdyby ktoś mi pomógł, to wytoczyłabym proces temu gościowi o mowę nienawiści wobec nas, poniżenie nas (Mama za zasługi ma Krzyż Oficerski OOP, a ja mam Krzyż Kawalerski OOP. Ojciec Damazy ma z lat 60-tych, gdy jeszcze nie było Przedsiębiorstwa Holokaust, zaświadczenie, że w Księdze Gusen figuruje w grupie, która ocaliła 180 osób. W ilości tej na pewno znajdowali się Żydżi. Ale w latach 50-tych jeszcze ludzkość tak nie podniecała się nieszczęściem Żydów i ich odrębnie nie wyszczególnili. W tych latach ludzie pamiętali raczej o ich kolaboracji z okupantem.)"

I dalej Anna Nikodem zastanawia się, czy nie organizować propolskich uroczystości w tym obozie w innym terminie?

"Nasuwa się pytanie: czy za dzień uczczenia POLSKICH OFIAR NIEMIECKICH ZBRODNI w KL Auschwitz nie obrać innej daty, np. rozpoczęcia Marszu Śmierci albo dzień zgładzenia Maksymiliana Kolbego jako symbolu polskiej postawy wobec śmiertelnego zagrożenia (jakże różna postawa wobec zachowań Żydów).
Może być też rocznica przywiezienia pierwszej partii więźniów. Byli to POLACY z tarnowskiego więzienia. To podkreśli, że pierwszymi ofiarami KL Auschwitz byli rodacy.
Należy czcić wszystkie te rocznice i jeszcze dołączyć rotmistrza Pileckiego. Jeden cały barak powinien być poświęcony wyłącznie Jemu. Nigdy za dużo pamięci o bohaterach.
Jak byśmy parę razy w roku pojechali do KL, to byłoby to minimum. Cześć Ich pamięci!"

I jeszcze o szkolnych wycieczkach z Izraela, podczas których indoktrynuje się żydowską młodzież judząc i szczując przeciwko Polsce i Polakom.

"DZIECIARNIA ŻYDOWSKA SZWENDA SIĘ TAM CODZIENNIE bez należytego szacunku dla zmarłych. Gdy z Mamą (Walentyna Ignaszewska-Nikodem, więzień nr. 8737 – można wyguglać) mijałyśmy hałaśliwą wycieczkę z Izraela, to młody Żyd splunął na nasz widok (Panie Piotrze, załączam nasze zdjęcie na dowód, czy rzeczywiście byłyśmy takie obrzydliwe...). Było to przy Ścianie Śmierci. Po czymś takim można stać się antyżydowskim. A myślę, że moja Mama w tej sytuacji nie była wyjątkiem."

A na koniec, w post scriptum, sarkastycznie dodaje:

"Bijmy się w piersi: mea culpa, gdyż poprzez naszą NIEOBECNOŚĆ dopuściliśmy do propagandowego zagospodarowania terenu KL Auschwitz przez Żydów. Polacy nieobecni na cmentarzysku...? Bo nikt z ich rodzin tam nie zginął?! Wstydzą się tam przychodzić? Czują się winni?
TO NIECH P Ł A C Ą !!!"

 
Anna Nikodem
hankaanka@wp.pl

Odnośniki tematycznie powiązane:

Filmy:
1. "Auschwitz. Nie mówi się trudno!" – Zakłamywana historia niemieckiego obozu śmierci.
https://www.youtube.com/watch?...

2. Żydowski monopol na Auschwitz:
https://www.youtube.com/watch?...

3. Oświęcimski marsz, o którym usłyszała cała Polska
https://www.youtube.com/watch?...

4. Kontrowersje na Marszu Polaków w Oświęcimiu
https://www.youtube.com/watch?...

5. Z Muzeum Auschwitz wyrzucono media!
https://www.youtube.com/watch?...

6. "Antysemita" w Auschwitz
https://www.youtube.com/watch?...

Wpisy:
https://naszeblogi.pl/49551-gu...
https://naszeblogi.pl/49512-de...
https://naszeblogi.pl/49579-ch...

[ Tekst z prawem prasowego pierwodruku przewidzianym dla tygodnika na obczyźnie "Głos" nr 7 (12 – 18.02.2019 r.) Toronto / Nowy Jork ]

Istnieje możliwość prenumeraty czasopisma w wersji elektronicznej, oto komunikat redakcji:

Szanowni Państwo, którzy otrzymujecie GŁOS w formacie pdf przez internet w Polsce.
Uprzejmie proszę o wsparcie naszego wspólnego tygodnika “GŁOS”, wpłacając lub przelewając na podane niżej polskie konto kwotę 50 zł za całoroczną prenumeratę. Proszę wpłaty dokonywać na: Wiesław Magiera, PKO - Bank Polski, Oddział 13, 31-548 Kraków, Al. Pokoju 5. Nr rachunku: 42 1020 2906 0000 1702 0403 5648. Dziękuję. Umożliwi to wydawanie “GŁOS-u”, każdy “grosz” się liczy, jeśli mamy być niezależni i bez “sponsorów”, którzy zawsze dyktują warunki i profil pisma.
Wiesław Magiera – red. Naczelny.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-02-2019 [10:57] - Zygmunt Korus | Link:

Ciekawe. TW Matka. Być może teraz jest komuś potrzebny, żeby komercjonalizować krzyż poprzez show-biznes estradowy? 4 miliony fanów nie ma z tym problemu. Tak to już jest z tymi "prowokatorami" jak Hadacz czy Rybak. Najlepiej zajmować się sprawami, treściami, które tacy ewokują. Ponieważ mocodawcy podpuszczania muszą wtedy brać pod uwagę, że miecz jest obosieczny, często sytuacja wymyka się poza scenariusz. Nie zawsze jest dobrze milczeć i nie dać się sprowokować. Czasem trzeba od razu się odwinąć i dać w mordę, oczywiście wchodząc w pułapkę zastawioną przez danego machera z zaplecza. Prowokacja jest z definicji obarczona ryzykiem o różnych strzałkach, często znoszących się.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

04-02-2019 [14:42] - Imć Waszeć | Link:

Kiedyś prowokatorem i agentem służb okrzyknięto tego gościa, a dziś wygląda niemal jak prorok ;)
Widocznie to jest taka sama metoda, jak "bycie semitą", czyli że czy w prawo czy w lewo, czy dostanie w oko czy coś zostanie zachachmęcone, na jedno wyjdzie.

https://www.youtube.com/watch?...

Jeszcze dla przypomnienia obrazek z historii: https://www.youtube.com/watch?...

 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

04-02-2019 [23:18] - Zygmunt Korus | Link:

@ Imć Waszeć
Dzięki za linki. Zarówno "proroctwo" jak i wiedza historyczna nie mają realnego wpływu na naszą rzeczywistość. Wszystko toczyło się swoją (złą!) koleją i widać tak ma być nadal.
Uścisk dłoni!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2019 [22:31] - Imć Waszeć | Link:

Jeszcze jeden film do kolekcji: https://www.youtube.com/watch?...
Uważam, że PIS dzielnie kroczy w kierunku trybunału stanu za całokształt i gazety prawicowe powinny się dobrze zastanowić z kim trzymają, bo bufet może się skończyć bardzo szybko. Ponieważ Amerykanie z żydami i Bruksela z Niemcami pozakręcali im imadła na jajach, to mogą stać się naprawdę niebezpieczni dla niepodległości Polski. Mogą zrobić lub podpisać takie cyrografy, które spowodują znów kolejny raz w historii walki zbrojne o wyzwolenie Polski. Jak imadła zaczną feralnie uwierać, to na 100% to zrobią. Zwłaszcza, że wielu z nich intelektualnie nie dorasta nawet do Kukiza, już nie mówiąc o Biedroniu. Wyklęci to dla nich niedostępna półka, co jasno pokazało dupczenie w Auschwitz - nikt z nich nie zareagował w obronie polskiej flagi, to ile mogą obchodzić ich inne nasze symbole. Tyle co śmieci pod urynodeszczem byle zdziczałego żyda. Oni nie mają pojęcia o polskim patriotyzmie i tyle.

Rolę szczurołapa odgrywa Salvini i to w jego słodkie fujarkowanie wsłuchał się Kaczyński. Salvini jest cynikiem, gdyż doskonale wie iż żadna oś nie jest w stanie spowodować, żeby Niemcy oddali przywództwo w Unii, zaś PE nic nie może w sprawie ustroju Unii. Najpierw trzeba by było wypowiedzieć kilka traktatów, a do tego nikt się nie kwapi. Dla ludu będzie to jak MMA, gdzie wyjdzie pokurcz w okularach z biura rzeczy znaleziony przeciwko Pudzianowi. Tak należy oceniać próbę odebrania władzy BND w Europie. Prędzej wywołają "kryzys", czyli np. wojnę podobną do rozpadu Jugosławii, przy użyciu milionów Ukraińców i ślązakowców. Szkoda, bo miałem Kaczyńskiego za stratega, a przynajmniej za człowieka myślącego perspektywicznie, a on chce tylko jakoś przeczekać GWno-burzę, aby panował pokój i żeby było miło. Hey :]

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2019 [22:27] - Imć Waszeć | Link:

Art. 127. Zamach stanu
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Art. 129. Zdrada dyplomatyczna
Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Art. 130. Szpiegostwo
§ 1. Kto bierze udział w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 2. Kto, biorąc udział w obcym wywiadzie albo działając na jego rzecz, udziela temu wywiadowi wiadomości, których przekazanie może wyrządzić szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 3. Kto, w celu udzielenia obcemu wywiadowi wiadomości określonych w § 2, gromadzi je lub przechowuje, wchodzi do systemu informatycznego w celu ich uzyskania albo zgłasza gotowość działania na rzecz obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 4. Kto działalność obcego wywiadu organizuje lub nią kieruje, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.

Art. 132. Dezinformacja wywiadowcza
Kto, oddając usługi wywiadowcze Rzeczypospolitej Polskiej, wprowadza w błąd polski organ państwowy przez dostarczanie podrobionych lub przerobionych dokumentów lub innych przedmiotów albo przez ukrywanie prawdziwych lub udzielanie fałszywych wiadomości mających istotne znaczenie dla Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Art. 133. Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej
Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Art. 137. Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwa
§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

05-02-2019 [22:57] - Zygmunt Korus | Link:

Mnóstwo figur podpada pod poszczególne paragrafy. W sumie dałoby to ponad sto lat grupowej odsiadki rozciągniętej w czasie z uwagi na ślamazarne polskie sądownictwo. A że mamy w Polsce do czynienia z Wymiarem Niesprawiedliwości, więc skazań mamy/będzie zero.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2019 [23:37] - Imć Waszeć | Link:

Jeszcze kontynuacja poprzedniego wątku z linku o Auschwitz. O oderwaniu części państwa polskiego, współpracy z żydowskim wywiadem i zdrady okrągłego stolca po kolacyjce Jaruzela z Davidem Rockefellerem w 1985 roku:

1) https://www.youtube.com/watch?...
2) https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

07-02-2019 [09:58] - Zygmunt Korus | Link:

A jednak, jak się spodziewałem...
Piotr Rybak usłyszał w oświęcimskiej komendzie policji zarzuty nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych za słowa "Czas walczyć z żydostwem i uwolnić od niego Polskę! Gdzie są rządzący tym krajem? Przy korycie! I to trzeba zmienić". [Za: radio RMF24 (06.02.2019 r.)]. Grozi mu drakońska kara do 2 lat więzienia. Zapewne tamtejsza prokuratura "uszyje" mu recydywę z "sorosową kukłą" w tle...
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-02-2019 [21:52] - Imć Waszeć | Link:

Ludzie się dopytują gdzie jest ten prowokator żydowski, który oskarżył cały naród polski, a rodziny polskich ofiar Oświęcimia w szczególności, o bycie nazistami i mordowanie żydów. Jeśli to nie była mowa nienawiści, to taka mowa nie istnieje, a jest jedynie narzędziem totalitarnego reżimu udającego zatroskanych dziś o Niezłomnych, a jutro jawnych kolaborantów.
https://www.youtube.com/watch?...