Ponad 20% bezrobotnych Polaków a polityka sukcesu PiS-u

Przy jednym z najniższych w UE wskaźników zatrudnienia 71,1%, czyli 29% Polaków jest bez pracy, rząd otwiera granice dla masowej imigracji. Przy takim dużym bezrobociu serwuje się w TVP propagandę, że bezrobocie spada i jest rynek pracownika, co jest ordynarnym kłamstwem. 100 lat temu Polska wprowadziła 8-godzinny dzień pracy, a obecnie po cichu wprowadza się 12-godzinny dzień pracy przy bezczynności „Państwowej Inspekcji Pracy” kontrolowanej przez rząd. Jeśli pracodawca ma do wyboru Polaków, co chcą pracować zgodnie z „Kodeksem Pracy” tylko 8 godzin a Ukraińcami godzącymi się na 12-godzinny dzień pracy i to bez dodatkowej gratyfikacji. To, kogo wybierze ? Oczywiście Ukraińców. Obrzydliwa propaganda rządowa mówiąca o tym, że chodzi jej o dobro Polaków, w rzeczywistości nie pokrywa się z faktami. Słowa Glapińskiego Prezesa NBP wypowiedziane na Kongresie 590 o pędzącej jak lokomotywa gospodarce polskiej są bajką i nie dodał, że na końcu tej drogi jest przepaść. Taka polityka jest realizacją wizji Komorowskiego wymiany Polaków na Ukraińców. Tak że pomału przestaje się dziwić powtarzanemu sloganowi, że "PiS i PO to, to samo zło".
http://naszeblogi.pl/51325-mor...

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno-lewicowym; http://ruchnarodowy.net/wp-con...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika RinoCeronte

17-11-2018 [09:38] - RinoCeronte | Link:

Pełna zgoda!

Obrazek użytkownika mjk1

17-11-2018 [10:36] - mjk1 | Link:

Niezgoda. Zadałem sobie trud i przeczytałem, te ponad sto stron wodolejstwa, nazywanego szumnie programem Ruchu Narodowego. Jest to taki sam zbiór pobożnych życzeń, jak wcześniejsze „programy” PiS, PO, PSL, LSD i reszty tej sprzedajnej bandy, zwanej elitą intelektualną. Będzie można jednak znów przez jakiś czas zwodzić , zanim do głupiego luda dotrze, że to kolejna ściema.  
 

Obrazek użytkownika angela

17-11-2018 [11:47] - angela | Link:

U Marka to, POmieszanie z POplataniem.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [12:23] - Gniewko | Link:

Konkrety proszę. Co się nie podoba ?
-sprzeciw przeciwko masowej imigracji i że Polska pozostaje państwem dla Polaków, a nie multi-kulti czy Polin
-czy sceptycyzm wobec UE
-a może coś innego ?
A czego brakuje w tym programie ?
Potępiać w czambuł bez podania przyczyny to każdy przeciwnik starych układów będzie. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

17-11-2018 [12:41] - Pani Anna | Link:

Oj, ten program to musi być bardzo skomplikowany, skoro rozumie go i popiera zaledwie promil społeczeństwa, a i towarzystwo tam też doborowe.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [13:13] - Gniewko | Link:

Zobaczymy podczas następnych wyborów, ja też dałem się zwieźć PiS i na nich głosowałem, a nawet robiłem dla nich kampanię, ale to już się skończyło. Takich jak ja są dziesiątki tysięcy, a będzie ich coraz więcej. Zegar tika, tik-tak; tik-tak.

Obrazek użytkownika czytelnik01

18-11-2018 [20:02] - czytelnik01 | Link:

Wszystko jest czytelne i zrozumiale. W czyms pomoc?

Obrazek użytkownika mjk1

17-11-2018 [14:17] - mjk1 | Link:

Fantastyczne pytanie Gniewko. „Czego brakuje w tym programie?”. Tylko jednego i dokładnie tego samego, czego brakowało w programach PiS, PO, PSL, LSD i innych których nie wymieniłem.  Nie ma nawet wzmianki o konieczności odzyskania przez nasz kraj suwerenności finansowej. Bez odzyskania suwerenności finansowej, cały ten program jest tylko i wyłącznie zbiorem pobożnych życzeń. Dokładnie tak samo jak w „programach” poprzednio wymienionych ugrupowań i dokładnie z tego samego powodu, program ten nie zostanie zrealizowany. Jakieś uwagi, pytania?
 

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [18:03] - Gniewko | Link:

Na pewno nie odzyskamy suwerenności finansowej, powodując, że polskie społeczeństwo staje się biedniejsze, a my transferujemy zyski albo na zachód, albo na Ukrainę. Morawiecki musi odejść najlepiej na Ukrainę, którą tak wspiera i niech dołączy do Balcerowicza.

Obrazek użytkownika Swisspola

17-11-2018 [10:37] - Swisspola | Link:

PiS już od dawna zwisa między prawą a lewą nogą polityczną. Przecież to żadna prawica. Kaczyński to taki sam lewak jak K. Morawiecki. Zresztą przez komuchów obaj wychowani i wykształceni! PiS udaje tylko prawicę, ale najbardziej zwalcza prawdziwe ugrupowania prawicowe, które mogą mu odebrać elektorat. Tak było z Kukizem i innymi. Nacjonalizacja, odgórne sterowanie, wszechobecność państwa, no i ten nowoczesny FJN (PiS, Solidarna Polska i Porozumienie). Brakuje im tylko I sekretarza, ale jest I prezes, no i brak Komitetu Centralnego!
Do cholery, już sam nie wiem co gorsze prezes ze swoim "kotem" czy ten rudy ze swoim wrednym i fałszywym uśmieszkiem. Jak piszesz "PiS czy PO to jedno zło" Tylko kogo tu wybrać, przecież nie komunistów z SLD czy Razem ani nie lesbijkę Lubaniem. JKM to tez prowokator i zdrajca idei prawicowych. Najgorsze ze Kukiz coraz wyraźniej daje ciała. Naprawdę nie ma kogo. Gdyby narodowościowy trochę jaśniej określili swój program i tępili szkodników Polski bez podziałów na narodowość i pochodzenie wtedy może mieliby trochę więcej zwolenników. Jednak w Europie a także i u nas zboczenie na lewo jest już chyba zbyt silne! Sytuacja do złudzenia przypomina te z przed II wojny światowej. Niemcy i Ruskie maja swoje interesy, a daleki zachód (alianci) dla swoich interesów rozgrywa Polskę. A mówią ze mądry Polak po szkodzie!
 

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [10:49] - Gniewko | Link:

Żeby coś mówić o Ruchu Narodowym, to trzeba przeczytać ich program i oglądać Media Narodowe, a nie czerpać wiadomości z TVN i TVPis. Co do Kukiz-15 to jest zbieranina, nie wiadomo przez kogo stworzona i w jakim celu.

Obrazek użytkownika mjk1

17-11-2018 [11:09] - mjk1 | Link:

Nie gniewaj się Gniewko, ale gdybyś był tak uprzejmy i napisał, co Cię ujęło w tym programie, byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [12:24] - Gniewko | Link:

Dbałość o Naród Polski.

Obrazek użytkownika mjk1

17-11-2018 [16:03] - mjk1 | Link:

Gniewko, kolejny raz, może tym razem dotrze. Bez odzyskania suwerenności finansowej, wszyscy jesteśmy i będziemy gołodupcami. Wszyscy bez wyjątku, ci z Ruchu Narodowego też. Jak więc gołodupcy mają zadbać o godność gołodupców, będąc gołodupcami?    
 

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [17:59] - Gniewko | Link:

Na pewno nie odzyskamy suwerenności finansowej, transferując zyski albo na zachód, albo na Ukrainę.

Obrazek użytkownika mjk1

18-11-2018 [12:33] - mjk1 | Link:

Nie gniewaj się Gniewko, ale nie masz pojęcia na czym polega suwerenność finansowa, bo z transferem zysków na wschód, zachód, północ, południe, czy gdziekolwiek, nie ma nic wspólnego.
 

Obrazek użytkownika mmisiek

17-11-2018 [16:51] - mmisiek | Link:

Wyborów nie wygrywa się programem tylko mediami i szeroko pojętą reklamą. Do głównych mediów nikt ich nie dopuści, a z resztą sami bardzo mocno słabują.
 

Obrazek użytkownika Lektor

17-11-2018 [12:20] - Lektor | Link:

„  PiS już od dawna zwisa między prawą a lewą nogą polityczną. Przecież to żadna prawica. Kaczyński to taki sam lewak jak K. Morawiecki. Zresztą przez komuchów obaj wychowani i wykształceni!  „
Panie Swisspola, pan nie jesteś normalnym pisząc te bzdury, albo jesteś pan tak niedouczony, że tylko nienawiść panem kieruje !  Napisałbym panu co zwisa między prawą a lewą nogą, ale myślę, śe lepiej będzie jak pan sam posłucha:  https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika Warmia

18-11-2018 [17:14] - Warmia | Link:

Poszanowanie tradycji i kultury, budowanie silnego państwa z tożsamością narodową, ale otwartego, nowoczesnego i wrażliwego społecznie, państwa obywatelskiego. 
Nie ma sensu wciskać się w jakieś ramy prawy - lewy .
Bierzemy to co dla Nas dobre ze wszystkiego.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [17:56] - Gniewko | Link:

Chodzi, żeby być patriotą i pracować dla dobra Polaków i Polski, a nie dla dobra innych nacji z naszą szkodą.
 

Obrazek użytkownika xena2012

17-11-2018 [13:55] - xena2012 | Link:

Jak wynika z Pańskiego blogu a także wczesniejszych wpisów jest Pan działaczem badź zwolennikiem Ruchu Narodowego.Proszę więc odpowiedzieć( o to pytałam już wczesniej) czy struktury tego Ruchu sa gotowe do przejęcia władzy w przypadku wygrania wyborów,do rzadzenia krajem? Jaki jest ich program gospodarczy? Jak chca sie poruszac w problemch wzajemnych między Polską a UE przy wrogości PE w stosumku do nas?Wydaje mi się,że to co Pan przedstawia jako program to są ramy programu,jego ideologiczne założenia które trzeba szczegółowo zapełnić.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [14:23] - Gniewko | Link:

Ruch Narodowy tak jak ja jest przeciwnikiem UE albo UE dostosuje się do społeczeństwa europejskiego, albo musi upaść. Innego wyjścia nie ma. Co do wcześniejszych wpisów to byłem zwolennikiem PiS i nawet prowadziłem kampanie dla nich, ale Ciapowata polityka rządu mnie do niego zniechęciła. Jestem polskim patriotą a nie zwolennikiem globalistów jak kłamliwy PiS.

Obrazek użytkownika xena2012

17-11-2018 [14:32] - xena2012 | Link:

Ale nadal mi Pan nie odpowiedział czy RN jest przygotowany do rządzenia ( nie odnoszę sie do wyników sondazy)?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-11-2018 [14:44] - Imć Waszeć | Link:

Tu nie chodzi o to, co może RN, ale to, że państwo nam się już zaczyna walić i sypać w proch i ktoś będzie musiał to posprzątać, albo nastanie ciemność. Przykład, tylko proszę odsłuchać do końca, bo to jest ważne dla zrozumienia sytuacji z Czarneckim: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [15:31] - Gniewko | Link:

Dziękuje za wsparcie.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [15:30] - Gniewko | Link:

Najlepiej przygotowani są do rządzenia w Polsce są Niemcy i do tego chętni. Czy czy wobec tego to oni mają rządzić w Polsce ?

Obrazek użytkownika Lektor

17-11-2018 [17:15] - Lektor | Link:

Gniewko, przestań już pajacować ! Polacy nie chcą polexitu dlatego RN ma 1,5% poparcia w Polsce, to wszyscy wiedzą tylko nie ty, i ty nie będziesz niestety decydował czy jest inne wyjście czy nie.  Te dzieciaki z RN jak Bosak nie mają zielonego pojęcia o polityce, i aby dojrzeli do organizacji partii politycznej i rządzenia potrzeba im co najmniej 10 lat.  Jeśli zaś piszesz, że PIS jest kłamliwy, to wybieraj PO – bo innej alternatywy obecnie dla Polski nie ma . no chyba że ty jako jedyny ją widzisz.

P.S.  Pani Xeno, oni tzn. Ruch Narodowy jest tak przygotowany do rządzenia jak była partia ryśka Now. i obecna Teraz.
 

Obrazek użytkownika Jabe

17-11-2018 [18:58] - Jabe | Link:

Przed laty widziałem Krzysztofa Bosaka w telewizji, gdy był jeszcze młodzikiem. Rzuciła mi się wówczas w oczy jego rzeczowość i opanowanie. Masowo występujący w telewizji politycy dojrzałych partii wysokoprocentowych do pięt narodowcom nie dorastają.

Obrazek użytkownika Lektor

17-11-2018 [20:59] - Lektor | Link:

Dobrze Jabe, dobrze, napisz nam po którym badaniu psychiatrycznym jesteś obecnie ?  Muszę stwierdzić, że robisz postępy.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [21:38] - Gniewko | Link:

Rzadko się z Jabe zgadzałem, ale teraz muszę mu przyznać rację co do Bosaka.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [19:22] - Gniewko | Link:

Tak PiS pozbierał karierowiczów z Unii Wolności, Platformy Obywatelskiej i nawet z PZPR i ma zgraną drużynę, ale nie patriotów. Na takich nie można liczyć, że będą uczciwi, co widać po ostatniej aferze KNF.

 

Obrazek użytkownika Lektor

17-11-2018 [20:57] - Lektor | Link:

Gniewko, dyskutowanie z idiotyzmami , które tutaj wypisujesz czyni to, że wzmacnia się idiotyzmy.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-11-2018 [21:45] - Gniewko | Link:

Lektor to nie idiotyzmy, tylko szczera prawda. Twój kult jednostki i wiara w nieomylność wodza zaciemnia ci postrzeganie rzeczywistości. Zażyj czerwoną kapsułkę i obudź się z MATRIXA.
 

Obrazek użytkownika Lektor

18-11-2018 [00:38] - Lektor | Link:

Gniewko, rzeczywistość jest taka, że PIS ma 42% poparcia PO ma 21% poparcia , a Narodowcy mają 1,5% poparcia. Jeśli będziemy krytykować PIS po omacku w formie tchurze, nieudacznicy, kraj się sypie, gospodarka leży itd. co jest zupełną nieprawdą, to do władzy dojdzie PO a nie twoi Narodowcy - kapoto ?!
Czy ty nie widzisz co się dzieje w dużych miastach ?  Przecież ty twoimi notkami pomagasz PO wrócić do władzy ! Czy ty naprawdę tego chcesz ?!
A więc krytykuj sprawę jeśli chcesz, a nie, że PIS jest do dupy, bo kilku Ukraińców przyjechało do Polski. Czy ty zdajesz sobie sprawę z tego ilu Polaków uciekało z Polski w czasie wojen (choćby przed tą wypowiedzianą przez Jaruzelskiego i jego WRON wojnie przeciw Polakom ?!!!
No !

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [06:11] - Gniewko | Link:

Przecież nikt nie broni PiS-owi zaprzestać sprowadzać imigrantów i wtedy nie będzie powodu do krytyki. Dopóki tego nie zrobi, będę go traktował jak najgorszego wroga i będę go zwalczał tak samo, jak PO. Tym bardziej że jego twierdzenie, że brakuję rąk do pracy, jest kłamstwem.

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2018 [09:24] - xena2012 | Link:

Czy traktowanie PiS-u jako najgorszego wroga to Pana prywatne stanowisko czy też Ruchu Narodowego? Gdzie w takim razie RN chce szukac koalicjanta do ewentualnego przyszłego rzadzenia? W KO z którą płaszczyzną porozumienia jest wyłącznie walka z PiS-em? Ruch Narodowy musi wyjsc z cienia,a to jest mozliwe choć bardzo trudne tylko  medialnie Niestety nie mozna też na zasadzie ,,siedź w kacie a znajda cię'' czekać nie wiadomo na co.Czy RN sam oskarżany o faszyzm zrobił cokolwiek w kierunku oskarżenia TVN o prowokację pod Wodzisławiem oprócz zdawkowego ubolewania?

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [10:08] - Gniewko | Link:

Jak nie zatrzyma masowej imigracji, co obiecywał, to nie ma o czym mówić. PiS teraz rządzi i nic nie robi ze zdrajcami z PO i innych Totalnych. To rząd PiS-u odpowiada za bezkarność prowokatorów z TVN i złodziei, którzy rozkradli majątek Polaków. Tak dla jasności nie mam nic wspólnego z RN.

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2018 [10:17] - xena2012 | Link:

A nie przychodzi Panu do glowy,że PiS nawet jeśli teraz rządzi nie jest w stanie skutecznie walczyć ze złodziejami,zdrajcami,prowokatorami jeśli wrogów wciąż przybywa?Jeśli PE szaleje z sankcjami,oskarżeniami Polski a tak właściwie jest to tylko narzędzie do usunieciu PiS-u?Czy RN ma wg Pana też do nich dołączyć.Czy RN cokolwiek zyska jeśli krecia robota opozycji wspólnie z UE doprowadzą do przegranej PiS w wyborach albo nawet wczesniej w wyniku ,,pomocy'' Niemiec w dokonaniu przewrotu w Polsce? 

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [10:27] - Gniewko | Link:

Ja jakoś nie widzę, żeby RN szczególnie atakował PiS, jest dokładnie na odwrót. PiS chce zniszczyć wszystkich, co stoją po prawej stronie od niego i promuje lewaków, pokazując ich stale w TVP. Ostatnio chciał zniszczyć Marsz Niepodległości i przemienić go w Marsz Równości z unijnymi i tęczowymi flagami.

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2018 [10:59] - xena2012 | Link:

,,Ostatnio chciał zniszczyć Marsz Niepodleglości i przemienic go w Marsz Równości z unijnymi i teczowymi flagami''.  Chyba żarty się Pana trzymają.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [11:12] - Gniewko | Link:

Przecież zapraszali Totalnych i TW Bolka i Alka. Dla patriotów to zdrajcy i z nimi nie ma pojednania, chyba tylko po odpokutowaniu swoich win. Kłania się program cela+
 

Obrazek użytkownika Jabe

18-11-2018 [10:26] - Jabe | Link:

@xena2012
Spodziewała się Pani, że narodowcy wyślą bojówkę do siedziby TVN? Prowokacją powinna się zająć prokuratura, która jest w rękach PiS-u. Co do wyjścia z cienia, media nie chcą zapraszać narodowców, także te „narodowe”, które są w rękach partii rządzącej. Spodziewa się Pani, że narodowcy wedrą się tam siłą?

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2018 [11:03] - xena2012 | Link:

Narodowcy dysponują bojówkami? Widział Pan takowa na oczy? Bojówki,faszyści to wyswiechtane slogany stosowane przez opozycję i UE do dyskredytowania wszelkich ruchów prawicowych w celu pokazania RN jako ,,ciemnego luda''  polskiemu zmanipulowanemu społeczeństwu. 

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [11:19] - Gniewko | Link:

Takie obrzucanie błotem przeciwników, a nie odnoszenie się do meritum sprawy, czyli masowej imigracji do Polski, którą uprawia PiS, to jest bezczelność i powtarzanie potwarzy wrogów Polski. Jeśli PiS przegra to tylko na  swoje życzenie.

Obrazek użytkownika Lektor

18-11-2018 [12:27] - Lektor | Link:

Gniewko, co ty bredzisz o jakimś obrzucaniu błotem przeciwników ?!  Ty nie wiesz lub nie kontrolujesz co mówisz. Nie martw się tak o PIS. Jeśli Polacy będą chcieli PO to ją wybiorą. Taka jest demokracja Gniewko !  Ale przyczyną takiego wyboru Polaków będziesz m. in. ty i twoi pomocnicy.  PIS ma program, którego realizuje i życzy aby Polakom było jak najlepiej, natomiast PO nie ma programu i życzy Polsce jak najgorzej.
Gniewko, wy tzn. ty i Narodowcy musicie się wyraźnie określić, np.
- natychmiastowy polexit,
- żadnych obcokrajowców w Polsce,
- żadnej pomocy dla ludzi z krau gdzie toczy się wojna,
- tylko rasa polska ma prawo żyć w Polsce (tutaj musisz napisać co z komunistami, parszywym lewactwem typu Pitera, muzułmanami i niemcami z opolskiego i z Gdańska)
- inne określenia.
Dopiero jak się określicie, to my będziemy czytać wasz program.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [14:04] - Gniewko | Link:

Nie pieprz bzdur, tylko odnieś się do mojego wpisu. Co z bezrobotnymi Polakami i obcymi odbierającymi im chleb od ust i dlaczego PiS toleruje nieformalne przywrócenie 12-godzinnego dnia pracy. Kto ostateczne rządzi Polską, czyżby to były zagraniczne korporacje ?

Obrazek użytkownika Jabe

18-11-2018 [14:10] - Jabe | Link:

@xena2012
Skoro narodowcy nie mają bojówek, jak według Pani mieliby zawojować media i co mieliby zrobić w sprawie prowokacji? Zarówno umożliwienie sprawiedliwego dostępu do mediów, jak i postawienie w stan oskarżenia prowokatorów jest w gestii rządzących. Co oni zrobili?

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2018 [15:15] - xena2012 | Link:

Ja nie mówię o zawojowaniu mediów tylko o możliwości dostępu do nich.Doskonale wiem jak to jest trudne dlatego postawiłam to pytanie dla komentatorów.Wydaje mi się,że jedyną drogą jest nacisk społeczeństwa na media narodowe.Jeżeli studio telewizyjne czy radiowe nie zawaliło sie od głupot wypowiadanych przez zapraszaną tam pania Leszczynę to warto zaprosić prawicę do dyskusji.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [15:35] - Gniewko | Link:

No nareszcie usłyszałem coś rozsądnego o braku dostępu do mediów przez prawicę. W TVP króluje lewica nawet 3-osobowa partia „Teraz”, nie mówiąc o innych kanapowych lewackich pozaparlamentarnych płotkach a nikt z prawicy pozaparlamentarnej.
 

Obrazek użytkownika Lektor

18-11-2018 [12:05] - Lektor | Link:

Jak cię znam Gniewko, to znajdziecie sobie kolejny powód do tot. kratyki np. Polexit !!! Gniewko, nie sprzeczaj się, bo nie masz racji. Nie zachowuj się tak nerwowo, a czytaj uważnie co pisze ci xena. To bardzo mądra kobieta.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [14:08] - Gniewko | Link:

Jeśli twoje poglądy są zbieżne z poglądami kierownictwa PiS, to znaczy, że PiS dba o obcych, a nie o Polaków. Ich narracja patriotyczna jest tylko grą pozorów mająca omamić naród polski. Naprawdę chciałbym się mylić !!!

Obrazek użytkownika Lektor

18-11-2018 [17:09] - Lektor | Link:

Jeszcze raz Gniewko, na zakończenie, dyskutowanie z idiotyzmami , które tutaj wypisujesz czyni to, że wzmacnia się idiotyzmy.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [18:02] - Gniewko | Link:

Ja z twoje strony nie zobaczyłem żadnej dyskusji, tylko atak. Nie odniosłeś się do mojego wpisu, tylko opluwałeś mnie i Ruch Narodowy słowami z Gazety Wyborczej. Gratuluje autorytetów.
 

Obrazek użytkownika czytelnik01

18-11-2018 [20:07] - czytelnik01 | Link:

Tak ich maluja w twojej lepetynie. Strasza ONRem wszystkie partyjki. A moze boja sie, ze jak juz ludzie przejrza na oczy bedzie to realna alternatywa dla popaprancow, pisiorow i wszelkiego talatajstwa.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-11-2018 [21:19] - Gniewko | Link:

Odnieś się Lektor do sedna mojego wpisu, czyli do tego, że Polacy pozostają bez pracy, a rząd PiS-u sprowadza Ukraińców, realizując politykę KomoRuskiego podmiany Polaków na Ukraińców.

Obrazek użytkownika Warmia

18-11-2018 [17:30] - Warmia | Link:

Coś się wykluwa i teraz potrzeba czasu, aby to "coś" urosło, dojrzało, nabrało doświadczenia, okrzepło .
Nic gorszego nie może się wydarzyć dla tego rokującego projektu jak jakieś wygrywanie. Zostaną rozniesieni na strzępy, a co ciekawsze kąski wyłuskane i podebrane.
Potrzebny Mózg- Mąż Zaufania, który stanie na czele i będzie trzymał krótko młoda formację. Nie pozwoli jej rozbić przed czasem.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [18:08] - Gniewko | Link:

Ruch Narodowy nie musi wygrać tylko zdobyć takie poparcie, żeby PiS zaczął się z nim liczyć, a nie go lekceważyć i udawać, że go nie ma. Niech będzie tak jak na Węgrzech, gdzie Orban musi się liczyć z Jobikiem i nie może sobie pozwolić na skręt w lewo.

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2018 [18:34] - Pani Anna | Link:

Żeby was ktokolwiek zaczął traktować poważnie, to na  przynajmniej na czele powinniście mieć kogoś innego niż pryszczatego kolesia, co to w VI edycji tańca z debilami zajął 8 miejsce (albo odwrotnie, pewna nie jestem) i komplementuje "książkę" Kasi Tusk na pudelku... To tak na początek. Potem się zobaczy.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [20:50] - Gniewko | Link:

Czyżby taniec był przestępstwem ? Proszę, nie używać terminu powinniście, bo ja nie jestem z RN. Ja po prostu stwierdziłem, że dla dobra Polski jest potrzebna partia o profilu narodowym, czyli na prawo od PiS.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2018 [21:28] - Pani Anna | Link:

"Czyżby taniec był przestępstwem ? Proszę, nie używać terminu powinniście, bo ja nie jestem z RN. Ja po prostu stwierdziłem, że dla dobra Polski jest potrzebna partia o profilu narodowym, czyli na prawo od PiS."
 
Ja nie wnikam gdzie pan jest, a gdzie nie, zaperzył się pan tak, że można by pomysleć, że partia którą pan tak reklamuje jest jakaś wstydliwa.
Taniec z debilami, nawet VI edycja w jakimś TVNie czy innym Polsacie przestępstwem nie jest, ale obciachem to i owszem, a już zwłaszcza dla "przywódcy" narodowców.

Obrazek użytkownika Gniewko

18-11-2018 [21:53] - Gniewko | Link:

Tematem mojego wpisu jest bezrobocie Polaków i imigracja z Ukrainy i nie tylko. Dziwnym trafem każdy krytycznie tu komentujący unika jak ognia tego tematu. Uważam, więc że tacy jak pani komentatorzy to są trolle, które wiedzą, że mam rację i starają się odciągnąć czytających od tego tematu. Co do wstydu to wstydzę się tego, że pomagałem PiS zdobyć władzę.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

18-11-2018 [23:54] - Pani Anna | Link:

Jasne, jasne. 
Na wstyd pomaga podobno terapia.

Obrazek użytkownika Warmia

19-11-2018 [12:00] - Warmia | Link:

U mnie na Warmii bezrobocia brak, a ci co pobierają zasiłki pracują na czarno bo tak wolą. Handel, restauracje, hotele, pensjonaty, tartaki, budowlanka cierpi na chroniczny brak wykwalifikowanych pracowników.
Z desperacji układa się z tzw. panem Heniem w nadziei, że jak dobrze zapłacisz to nie zniknie po 1 - szej zaliczce. Próżne nadzieje.
Tak .
Potrzebna jest nowa formacja, ale prędzej stworzy ją Witold Gadowski- podobno już rusza w Polskę ze swoją książką i potrzebą stworzenia Frontu Niepodległości.
Panowie Wszechpolacy pogiertychowskie sieroty "szansów" nie mają.
Niech sobie tańcują skoro nie rozumieją o co chodzi.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

19-11-2018 [15:13] - Gniewko | Link:

Myślałby kto, że to prawda. Ludzie mają swój rozum i na takie bzdury to tylko urzędasy nieroby na państwowym garnuszku mogą się nabrać.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-11-2018 [15:10] - Gniewko | Link:

Polscy takim jak pani zrobią terapie. Jeszcze chwilę i takie trolle stracą swoich mocodawców.

Obrazek użytkownika Warmia

19-11-2018 [15:19] - Warmia | Link:

Hailujący Polscy chcą zmierzyć się z III pokoleniem AK. 
MMasska oopaadłła.

Obrazek użytkownika Gniewko

19-11-2018 [21:27] - Gniewko | Link:

Takie indywiduum jak ty robi antypolską propagandę. Nie zasługujesz na miano Polaka.

Obrazek użytkownika Warmia

19-11-2018 [15:39] - Warmia | Link:

Ideologiczny bełkot . Mamy neoczekistę Gnewnego Polaka Mściciela.

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-11-2018 [16:24] - Pani Anna | Link:

Ha, ha, tu już pomoże tylko "Czarny rycerz nigdy nie przegrywa" niezastąpionego Monty Pythona... https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika xena2012

19-11-2018 [07:53] - xena2012 | Link:

Nie rozumiem dlaczego Pan narzeka i wytyka zboczenie z tematu notki.Jest tu jak widzę 61 komentarzy tzn ,że temat wzbudził zainteresowanie niekonicznie wątkiem tylko imigracyjnym i bezrobociem.Dyskusji nigdy za wiele nawet jeśli wychodzi poza ramy tematowe.

 Dyskusji nigdy za wiele

Strony