Które to już aj-waj!?

Pięć lat temu, w sierpniu 2013 roku, rozgrywało się w Polsce żydowskie podejście do wprowadzenia oficjalnie nad Wisłą rytualnego uboju. Zaobserwowałem wówczas zjawiska, które warto przypomnieć, bo dziś widać, jak zmieniło się nasze podejście do kwestii Judeopolonii: wtedy za poruszenie tego tematu wyleciałem z Naszych Blogów, a dziś władza centralna zbiera punkty w sondażach, gdy o możliwych scenariuszach szachowania nas kłamstwem z Tel Awiwu wyraża się otwarcie i zdecydowanie.

Przypomnijmy zatem (wytłuszczenia obecne): [ https://wirtualnapolonia.com/2... ]

"W Polsce od dłuższego już czasu idzie pełną parą, na kanwie spolegliwości łatwowiernego filosemityzmu, realizacja idei zwanej Judeopolonią [ http://www.4shared.com/folder/... ].
Ni stąd ni zowąd pod stołeczną Zachętą robi się i nagłaśnia happening z orłem w Gwieździe Dawida. Potem pojawia się projekt, że spółka z Jaffy, ulokowana już w Szczecinie, chce przejąć całą krajową dystrybucję wody; to znów przemysł holokaustu, by nas zdołować, sponsoruje kłamstwa o naszej historii i godności w formie wrednego „Pokłosia” – tysiące drobnych sygnałów, które coraz jaskrawiej domykają układankę z rozsypanych dotąd puzzli. Gdy tylko ktoś, nie daj Boże, odezwie się na ten temat publicznie, zaraz usłyszy – aj, waj! – że jest antysemitą.
Oto czytam ogłoszenie na katowickim portalu, że prowadzone są w klinice Śląskiego Uniwersytetu Medycznego bezpłatne szkolenia dla pielęgniarek jak odbierać porody od Żydówek. Ot, taki chwalebny drobiazg: dokształcają się nasze „światowe” dziewczyny, gdyby zechciały poszukać pracy w Tel Awiwie. Bo nie sądzę, że śląskie miasta odwiedzają tak liczne turystki mówiące w jidisz, by szkolić dla nich położne. Czy nie jest przypadkiem już tak, bo coraz więcej za tym faktów przemawia i pojawia się danych liczbowych, że te kilka milionów „hebrajczyków” (z konstelacji żydoubecji), ukrywających się metodą mimikry pod polsko brzmiącymi nazwiskami, systematycznie zasiedla nasze tereny, obejmując z góry przygotowane stanowiska kierowniczo-administracyjne? To dla nich potrzebne są nowsze regulacje prawne – zarówno bytowe jak i okołokultowe."

I dalej:
"Polski Nierząd niech nie zawraca Wisły kijem, choć po Smoleńsku nikogo porządnego nie powinno już dziwić, co może jeszcze nawyczyniać ta szajka zdrajców i zaprzańców u steru.
Bezduszność nacji chazarskiej jest znana i opisana. Zachowanie żydowskiej policji w gettach wobec współbraci czy późniejsze torturowanie przez żydoubecję Żołnierzy Wyklętych, bądź dręczenie autochtonów na Śląsku i Pomorzu przez stalinowskich licznych Moreli, mściwych szefów więzień i obozów, to są sprawy, które w kategoriach miłosierdzia trudno wyjaśniać. Rytualne dręczenie bydła w żadnym wypadku nie leży w naszym interesie narodowym, choćby nie wiem jak gospodarczo go uzasadniać. Uderza ono bowiem w podstawy polskiej duszy, opartej na wierze katolickiej, kulturze przychylności dla fauny i flory, tradycji żywieniowej z przydomowego gospodarstwa i – powiem też górnolotnie – na boskiej kreacji bytów i człowieka w wymiarze eschatologicznym. „Bóg chrześcijan nie oczekuje hekatomby” – napisał bloger Szary kot.(http://niepoprawni.pl/blog/710... ) "

Napisałem wtedy, jak mogłaby wyglądać realpolitik wobec państwa Izrael:
"Musimy przyglądać się uważniej filosemityzmowi, bo poza pożytecznymi, spolegliwymi idiotami, jest cała masa karierowiczów, faryzeuszy, cwaniaków i zakamuflowanych (nie noszących mycek) agentów wpływu, którzy prowadzą działania na rzecz rekonkwisty Polski na wzór judaistyczny, obecny w naszej historii. Izrael i powiązany z nim bankowy biznes amerykański chcą ponownie zawojować nadwiślański raj – niepustynny, z żyznymi glebami zraszanymi naturalnie, no i z gościnnym naiwnym „polactwem”, które można ponownie, „nowocześnie” skolonializować i sfeudalizować.
Powiem obrazoburczo: należy się na naszym gruncie stanowczo przeciwstawiać judaizmowi talmudycznemu, bo to ostudza zapały syjonizmu politycznego i narzuca mu wędzidła, czyli hamuje rozprzestrzenianie się podstępnych „misjonarzy” Izraela, którzy marzą o totalitarnym panowaniu nad światem. Polacy – z racji wciąż mocnej religii chrześcijańskiej, którą trzeba by najpierw pokonać, i wskutek minionych związków historycznych z Żydami, które stanowią dobry przyczółek w ekspansji – są na ważnej flance tego procesu podporządkowywania świata pejsatej lichwie w czarnych kapeluszach. Wskrzeszana półjawnie Judeopolonia jest na razie dającym do myślenia pojęciowym koniem trojańskim (politycznym sofizmatem), a bestialstwo koszerne uprawomocniane nad Wisłą to tylko jeden z kroków w kierunku przeobrażania państwa kamuflowanymi metodami żydowskiej propagandy, hasbary. Cóż, podgotówka gojów do roli parobków nie ustaje."

Potem był jeszcze Knesejm na Wawelu; tu cytat (proszę zwrócić uwagę na agenta Mosadu, rozdającego obecnie w Polsce karty z pozycji doradcy PAD-a): "Pomysłodawcą i projektantem tego bez precedensu przedsięwzięcia (nazwijmy je umownie Jerozolima-Oświęcim-Wawel), by mógł mieć sesję wyjazdową w obcym państwie nietamtejszy, niewłasny sejm, jest Jonny Daniels, założyciel i dyrektor organizacji From the Depths, rzekomo walczącej o zachowanie pamięci o Holokauście, która „pragnie łączyć przeszłość żydowską z jej przyszłością". [ http://naszeblogi.pl/43756-dwa... ]" A także: [ http://naszeblogi.pl/47552-kne... ]

No i patrzcie, tak dobrze żarło, a tu nagle przestało... Szlaban, stop judzicielom! Stąd hucpa. Dla naszego rządu cała ta sytuacja to błogosławieństwo: dyplomacja tonuje, a ludziska wyrażają myśli na głos. Władza się legitymizuje w działaniu, nie za bardzo może się (nie ma jak?) sprostytuować. Polityka polska oficjalnie zderza się z mackami żydowskich wpływów, skrywane niecne konszachty przy chanukowych świecach wychodzą na szerokie forum światła dziennego.
Interes polski nieoczekiwanie jest taki sam dla nawy państwowej jak i przeważającej większości jej obywateli.
A zatem: po pięciu latach jakże mamy inne aj-waj! Rzecz jasna bądźmy pewni, że usłyszymy jeszcze niejedno. Jeśli my, obywatele, będziemy Polski pilnować.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Obserwator_3

19-02-2018 [00:05] - Obserwator_3 | Link:

Dobry wieczór Panu

Panie Zygmuncie, mógłby mi Pan na pocztę wewnętrzną podesłać szczegóły na temat tego, że "...spółka z Jaffy, ulokowana już w Szczecinie, chce przejąć całą krajową dystrybucję wody..."? Będę wdzięczny.

Pozdrawiam
/-/ Obserwator

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

19-02-2018 [00:49] - Zygmunt Korus | Link:

Tu jest oficjalny program współpracy rządu T(f)uska z Tel Awiwem i cały rozdział o wodzie: https://wolna-polska.pl/judeop...
A nazwy izraelskiej firmy ulokowanej w Szczecinie i starającej się o koncesję zawiadowaniem wodą na cały kraj  teraz nie pomnę. 
I takie coś: "Potwierdzamy informację dr Jaśkowskiego zawartą w artykule o wykupowaniu ujęć wody pitnej przez żydowskie koncerny. Piszącemu te słowa obywatel polski żydowskiego pochodzenia powiedział w 2010 r., że w spółce „córce” globalnej korporacji Nestle w Polsce jest tajna żydowska komórka zajmująca się wykupowaniem ujęć wody butelkowanej w postaci tajnych umów." [Za: http://www.klubinteligencjipol... ]

Obrazek użytkownika Obserwator_3

19-02-2018 [12:04] - Obserwator_3 | Link:

Dzięki. Ciekawe jest, że wieloletnia implementacja "Dyrektywy wodnej" UE zaowocowała powstaniem przedsiębiorstwa "Wody Polskie", które przejęło od 1 stycznia tego roku kontrolę nad całą wodą w Polsce. O ile do 9 stycznia podmiotem odpowiedzialnym było Ministerstwo Środowiska (p. min. Szyszko), o tyle od 9 stycznia "Wody Polskie" przeszły pod Ministerstwo Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej, z którego pochodzi nowy prezes. A co się tam dzieje, można przeczytać tu: https://www.facebook.com/PGW-Wody-Polskie-2018-314889138986787/, natomiast opis sytuacji (taki bardzo konkretny) jest w wywiadzie z przewodniczącym NSZZ "Solidarność" w "Wodach Polskich" tu: http://www.portalsamorzadowy.pl/praca/pracownicy-wod-polskich-domagaja-sie-ogloszenia-strajku,104087.html.

I w kontekście powyższego oraz stwierdzenia prezesa "Wód Polskich" na konferencji prasowej, że ma zamiar zamówić w firmie zewnętrznej audyt celem zbadania sytuacji w firmie i określenia potrzeb organizacyjnych (podkreślam, firma powstała 1 stycznia 2018 roku, człowiek jest prezesem od 17 stycznia, konferencja prasowa jest z 1 lutego, wyciąg jest tu: https://inzynieria.com/wpis-branzy/wiadomosci/2/51199,prezes-wod-polskich-przeprowadzimy-audyt, a samo nagranie konferencji tu: https://portalkomunalny.pl/wody-polskie-zdezelowane-komputery-brak-samochodow-i-58-mln-zl-dziury-budzetowej-369463/, pierwsze nagranie, czas 08:00 - 08:35 - jednocześnie w ostatnich sekundach tego nagrania prezes się chwali, że już rok temu p. Minister Gróbarczyk zlecił mu objechanie "terenu", więc powstaje pytanie co prezes robił przez ten rok), ciekawie i niepokojąco wygląda to co jest napisane o owym tajemniczym porozumieniu rządu Tuska z rządem Izraela z 2011 r. ("Wspólna deklaracja pomiędzy Ministerstwem Środowiska Rzeczypospolitej Polskiej oraz Ministerstwem Przemysłu, Handlu i Pracy Państwa Izrael dotycząca współpracy w dziedzinie zaopatrzenia w wodę oraz polityki i technologii zarządzania energią odnawialną") - o ile oczywiście to wszystko jest prawdą, bo nie widzę materiałów źródłowych, tj. tekstu tej deklaracji.

Natomiast zgodnie z ustawą "Prawo wodne" bez zgody "Wód Polskich" (i bez stosownej opłaty) nie będzie można pobrać przysłowiowej "szklanki wody"...

Może "pospolite ruszenie" wzięłoby sprawę "na warsztat", każdy w tym co może, bo niewesoło zaczyna to wyglądać...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

19-02-2018 [12:01] - Zygmunt Korus | Link:

Składniki NATURY Polski są w obszarze zainteresowania Izraela. Polin to realne wrogie przejęcie naszego kraju. Trzeba głośno na zimne dmuchać!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-02-2018 [12:40] - rolnik z mazur | Link:

Potwierdzam. Będziemy płacić jako rolnicy za wodę nawet z naszych własnych ujęć. Już sporo kos na sztorc wstawionych mamy. Trzeba szukać dalej. Za chwilę wprowadza podatek katastralny także na wsi i ostatni gasi światło. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika krystal

19-02-2018 [15:41] - krystal | Link:

Ta firma to "Tahal".

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

19-02-2018 [20:03] - Zygmunt Korus | Link:

Właśnie. Przypomniałem sobie tę nazwę, gdy teraz ją przeczytałem. Dziękuję. Ale coś z nią ucichło...? Jaki finał tych starań?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika krystal

19-02-2018 [15:50] - krystal | Link:

Sprawa jest w toku już od 2015 roku na niepoprawnych (łącznie z batalią o Nasze Lasy; ale gdy lasy zostały chwilowo ocalone, obywatele przysnęli, a "biznesmeni"  chcący przechwycić Wodę kuli żelazo) : http://niepoprawni.pl/polecank...
„3) Za urlop nad wodą (rzeka, jezioro, morze) będziemy płacić haracz tzw. Polskim Wodom, w których Polska ma tylko pewne udziały (ustawa podpisana).”- źródło: http://mirakus.pl/german-death...
http://www.klubinteligencjipol...
http://biztok.money.pl/biznes/...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

20-02-2018 [09:00] - Zygmunt Korus | Link:

W Szwajcarii - mimo że własność prywatna jest tam bardzo szanowana - dostęp do lasów, rzek i akwenów jest konstytucyjnie zagwarantowany dla obywateli. A Polacy mają coraz więcej zakazów, żeby się swobodnie nie mogli cieszyć swoją przyrodą. Szlag mnie już coraz częściej trafia, jak mam się wybrać na łono natury. Same tablice "Stop". To jakiś omal "faszystowski" zamordyzm urzędników i wszelkich szarogęszących się "prawodawców" produkujących okólniki na każdym możliwym szczeblu sobiepaństwa, żeby uprzykrzać życie innym. Odgradzamy się nie tylko płotami, szlabanami, ale przede wszystkim mentalnie: nie wolno, zabrania się, teren prywatny, zakaz wstępu, pod groźbą kary, itp, itd.
Grzyby, ryby, woda, powietrze, spacery, widoki - zapłać (choćby klimatyczne), to ci pozwolimy skorzystać, ale "stąd dotąd", że niby są, ale reglamentowane, biletowane, kontrolowane, ograniczane itp.
Czy mamy jakieś skrawki kraju, gdzie idzie jak u siebie żyć? Znacie?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-02-2018 [10:38] - zbieracz śmieci | Link:

Helena Łuczywo przewidując upadek wymiotnej odeszła na emeryturę jako bardzo bogata kobieta bo posiadane przez nią akcje Agory miały wartość dnia emisji ,powiedziała na spotkaniu pożegnalnym wprost"Gazeta wyborcza powstała aby bronić interesów żydów i ich samych w tym kraju"cytat z pamięci a oparty o zwierzenia michała cichego autora skandalicznych tekstów o mordowaniu przez AK podczas powstania złapanych żydów.Jak twierdzi cichy do napisania tych paszkwili został przymuszony przez michnika który był zastępcą łuczywo .
To był naprawdę cud ,że koalicji po zsl nie udało się uchwalić ustawy o lasach państwowych przy wsparciu gajowego,mieliby dość czasu gdyby przeszła aby do kolejnych wyborów lasy przeszły w obce ręce jako odszkodowania za holocaust żydów dokonany rękoma Polaków.
Jeszcze jedna sprawa ,trzeba przymusić rząd a szczególnie Jurgiela aby przeprowadzili kwerendę komu ,ile i za ile poszła nasza ziemia.To miało być sprawdzone do dna i jakoś nic nic nie słychać aby cokolwiek w tej sprawie zrobiono,albo specjalnie nic się nie robi albo to przerasta Jurgiela.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-02-2018 [12:29] - rolnik z mazur | Link:

A liczba katedr judaistyki i studentów wciąż rośnie. Przydadzą się jako tłumacze. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika spike

19-02-2018 [21:28] - spike | Link:

Witam.
Coś mi wygląda, że nadchodzi czas, by naprawić błędy historyczne naszych przodków i pójść za przykładem innych, którzy przepędzili tą watahę, wiemy dlaczego, wszędzie gdzie byli, robili to samo, co teraz chcą w Polsce, tak to jest, jak się uratuje skorpiona, ten zawsze jednakowo się odwdzięcza.
Pzdr.