USA zakażą wjazdu muzułmanom ?!

W związku z rozhuśtanym nastojem dotyczącym działań wokół Trybunału Prostytucyjnego chciałem poruszyć nieco spokojniejszy temat, taki jak imigracja i islam, a który jak widzę, umknął uwadze polskich mediów. Pierwszy to wypowiedź kandydata republikanów na prezydenta USA Donalda Trumpa, który zasugerował wprowadzenie zakazu wpuszczania muzułmanów do USA. Związane to jest z masakrą 14 niepełnosprawnych przez małżeństwo muzułmańskie podczas przyjęcia przedświątecznego w ośrodku dla niepełnosprawnych. Jego wypowiedź spotkała się z frontalnym atakiem lewackich mediów i administracji Obamy. Dlatego jest tak ważne posiadanie własnej prawicowej telewizji, żeby nie być zakrzyczanym. Pisałem o tym na moim blogu; 
http://naszeblogi.pl/57894-odz...

Następna sprawa z Norwegii. Na Niezależnej było napisane, że ostatnio wyjeżdżają stamtąd muzułmańscy imigranci z powrotem do swoich krajów. Podane jednak były nie do końca prawdziwe przyczyny ich decyzji wyjazdu:

„Katinka Hartmann, szefowa sekcji powrotów norweskiego zarządu imigracyjnego UDI, stwierdziła w wywiadzie dla rozgłośni NRK, że ponad 900 osób złożyło podania o finansowe wsparcie na powrót do domu. Głównym deklarowanym powodem decyzji jest długotrwała procedura łączenia rodzin, odległe od ośrodków miejskich wyznaczone miejsce osiedlenia oraz spodziewane kłopoty ze znalezieniem pracy” 

Podstawowym powodem jest to, że po wygraniu wyborów przez partie sprzeciwiającej się sprowadzaniu imigrantów rząd tego kraju obniżył dla nich o połowę zasiłki i to jest podstawowy powód. Jeśli jesteśmy przy muzułmanach, to polecam mój wpis dotyczący przyczyny tego ich najazdu na Europę; 
http://naszeblogi.pl/57320-zni...

Dopisek 12-12-2015

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nawołuje do kampanii popierającej Prezydenta i rząd Zjednoczonej Prawicy pod przewodnictwem PiS, a na „Niezależnej” blokują mi moje wpisy reklamujące moją akcję ulotkową. Zastanawiam się, o co w tym wszystkim chodzi ??? Robie to, bezinteresownie bez żadnych korzyści finansowych i nie zależy mi na własnej popularności, tylko robię to z myślą o dobrze Polski i nawet z tego powodu stracę 4 tys funtów, ponieważ zmieniłem pracę, żeby mieć więcej czasu. Mogę walczyć z komuchami, ale dlaczego mam walczyć ze "swoimi". Może chodzi o to, że „murzyn zrobił swoje i murzyn może odejść” !!!​

Ulotki wspierające Prezydenta, PiS i wolne media link poniżej;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

08-12-2015 [23:11] - gorylisko | Link:

stawiam dolary przeciw orzechom, że wezma kasę pojadę via szwedy albo szkopy i zostaną ;-) w przyrodzie nic nie ginie... ;-)

Obrazek użytkownika Gniewko

09-12-2015 [11:11] - Gniewko | Link:

Jak już raz przyjechali i zrezygnowali, to na tej podstawie można będzie im odmówić. Chyba że podadzą inne dane, poza tym coraz więcej krajów redukuje zasiłki dla imigrantów tak, że może się to im nie opłacać. Po za tym Szwedzi też się chcą pozbyć tego dziadostwa.

Obrazek użytkownika Adam66

08-12-2015 [23:18] - Adam66 | Link:

No i to jest kolejne potwierdzenie szybkiego rozwiązania problemu muzułmańskich uchodźców - zabrać zasiłki i większość sama się wyniesie....
Kiedy Polacy (i nie tylko) masowo wyjeżdżąli w latach 80tych to w tzw. "obozach uchodźców" np. we Włoszech żadnej kasy nie dostawali tylko pokój do spania i niezbyt dobrej jakości wyżywienie - żadnych zasiłków i wszyscy czekali tylko na wyjazd do kraju docelowego. A w kraju docelowym szybka szkoła języka i do roboty...

Obrazek użytkownika Gniewko

09-12-2015 [11:16] - Gniewko | Link:

Dlatego też napisałem o tym, żeby i polski rząd obniżył dla nich zasiłki, które podwyższyła Kopacz. Im wcześniej, tym lepiej. Do pracy przecież im się nie spieszy, to wolą wrócić do siebie i paść kozy. To nie wymaga wysiłku.

Obrazek użytkownika Ptr

08-12-2015 [23:38] - Ptr | Link:

Amerykanie myślą podobnie jak Polacy, co ciekawe. Też jest deklaracja rządu przyjecia ok. 10 tys. uchodźców i też jest pytanie o to co dalej. I tak samo są wkurzeni na lekceważenie ich bezpieczeństwa osobistego. Tym bardziej po zamachach.
Trump myśli dość konkretnie. Nawet miałoby to sens. Tylko uwarunkowania prawne pewnie zablokują takie pomysły. W każdym razie jego słupki pójdą w górę.

Obrazek użytkownika Gniewko

09-12-2015 [11:23] - Gniewko | Link:

Na razie może i tego nie zastosują, Trump dał jako przykład czasy II Wojny, że zabronione było przyjmowanie Niemców i Japończyków, jak byli z nimi w stanie wojny, tak samo, jak teraz z Państwem Islamskim. Podobno 25% amerykańskich muzułmanów popiera działania Islamistów. Kropla jednak drąży kamień i może za jakiś czas zabronią wjazdu muzułmanom, pierwszy krok został zrobiony.

Obrazek użytkownika Gniewko

09-12-2015 [12:09] - Gniewko | Link:

Na razie może i tego nie zastosują, Trump dał jako przykład czasy II Wojny, że zabronione było przyjmowanie Niemców i Japończyków, jak byli z nimi w stanie wojny, tak samo, jak teraz z Państwem Islamskim. Podobno 25% amerykańskich muzułmanów popiera działania Islamistów. Kropla jednak drąży kamień i może za jakiś czas zabronią wjazdu muzułmanom, pierwszy krok został zrobiony.