Rabin się nie szczepi – cz.II

Część I tutaj: https://naszeblogi.pl/58253-ra...

Autor 31. ponumerowanych ustępów (pierwsza połowa tekstu ukazała się w poprzednim numerze) jest osobą znaną w Izraelu. Jego opis pandemii i protest wobec obowiązkowych szczepień w Izraelu jest ważny, bo to głos żyda. Padło wtedy pytanie numer dwa: Dlaczego, jeśli szczepionka jest niebezpieczna, KTOŚ chce przetrzebić obywateli tego kraju?, na które spróbuję dać odpowiedź poniżej.

W tym wypadku możemy posłużyć się przykładem z historii. Przytoczyć pamiętne fakty – w jakiej pogardzie bogaci amerykańscy żydzi mieli swych współbraci w wierze – przedwojenną europejską biedotę. Najpierw futrowali szaleńca Hitlera, a potem, gdy doszło do jawnego zagrożenia ludobójstwem, nawet nie chcieli ratować garstki współplemieńców, którzy uciekali przed zagładą na niemieckim transatlantyckim liniowcu St Louis, by schronić się za oceanem; okręt nie dostał zgody zawinięcia do żadnego portu na drugim kontynencie (Kuba, Kanada, USA), został zawrócony, a jego pasażerowie, po powrocie do Europy, szukający za wszelką cenę schronienia w Belgii, Holandii i Francji, zostali w większości wyłapani i zgładzeni przez Niemców okupujących te kraje. Ocalała jedynie garstka szczęśliwców przyjęta przez Wielką Brytanię.

Dlaczego ta historia nie miałaby się teraz powtórzyć? Przecież nie znamy przyszłości, zamiarów owych planistów określanych jako Deep State lub Mr Global, konfiguracji geopolitycznej po możliwym przebiegunowaniu sił na świecie. Postawmy sprawę na ostrzu noża: Izrael nie bez kozery rozgląda się za terenami poza obecną „macierzą”. Przejął już spore terytoria za długi i odsetki w Argentynie od prezydent tego kraju, pani Fernadez de Kirchner.

Czy koncepcję Polin należy wyabstrahować z tych dywagacji? Ależ skąd! Jeśli lotniskowiec o nazwie Izrael jest nieustannie zagrożony na wzburzonym oceanie arabskim, to może KTOŚ już przewidział, jak wkrótce będzie wyglądać los tego państwa na Bliskim Wschodzie... I zadał sobie podstawowe pytanie: jak szybko i gdzie ewakuować obywateli ośmiomilionowego kraju? A jak się go przetrzebi zatruwającym zastrzykiem, to już będzie łatwiej. Oligarchii żydowskiej w wersji chazarskiej, mającej w genach turecko-azjatyckie okrucieństwo, nie takie (niewyobrażalne) draństwa się przecież zdarzały!

Z perspektywy znad Wisły bieg rzeczy ma się dziś dobrze: czyjaś ręka (Boska?) już, wskutek kowidowych restrykcji i buntu społecznego, ukróciła butę władz Izraela, której nawet nominowanie stolicy w Jerozolimie przez filosemitę Trumpa niewiele pomogło (jak i jemu samemu), by pewniej i raźniej zabiegać o dominację nad światem. Judziciele na razie są zajęci problemem autodepopulacji – z czyjego poduszczenia? Wygląda na to, że ze strony wiarołomnych, bezwzględnych, szaleńczych pobratymców zza Atlantyku i ich jurgieltników w kraju.

Rabin Ch.Weissman – 31 powodów, że nie dam się zaszczepić

21. Rząd zapieczętował swój protokół dotyczący wirusa i leczenia na TRZYDZIEŚCI LAT. Są to informacje, które opinia publiczna ma prawo znać, a rząd ma obowiązek się nimi podzielić. Co oni ukrywają? Czy naprawdę spodziewają się, że uwierzę, że wszystko jest koszerne i że troszczą się przede wszystkim o moje zdrowie? Ostatni raz tak zrobili w sprawie jemeńskich dzieci. Jeśli nie znasz tej sprawy, zapoznaj się z nią. Teraz robią to samo. Nie oszukali mnie za pierwszym razem i na pewno nie oszukają mnie teraz.
22. Rząd może udostępniać nasze osobiste dane medyczne zagranicznym korporacjom, ale nie udostępni nam własnego protokołu w tej sprawie? Wychodzę z tego.
23. Establishment zatrudnił lekarzy, rabinów, media i masy, aby przemawiać do ludzi, którzy nie chcą dostać zastrzyku nowego narkotyku. Nazywają nas najgorszymi nazwami. Mówi się nam, że wierzymy w szalone spiski, że jesteśmy przeciwko nauce, że jesteśmy samolubni, że jesteśmy mordercami, że nie dbamy o osoby starsze, że to nasza wina, iż rząd nadal nakłada drakońskie restrykcje na społeczeństwo. Że to wszystko dzieje się dlatego, bo my nie chcemy, by wstrzyknięto nam eksperymentalny lek bez zadawania pytań. Mówi się nam nawet, że jest to nasz religijny obowiązek, a jeśli tego nie zrobimy, będziemy poważnymi grzesznikami. Mówią, że jeśli nie zgodzimy się na wstrzyknięcie, powinniśmy zostać zmuszeni do pozostania w naszych domach na zawsze i bycia wykluczonymi z życia publicznego. To jest przerażające, obrzydliwe, wypaczenie zdrowego rozsądku, moralności i Tory. To sprawia, że wycofuję się i tylko jeszcze bardziej utwierdza moją nieufność do tych ludzi i mój sprzeciw wobec zażywania ich eksperymentalnego leku. Jak oni mogą?
24. Znam wielu ludzi, którzy zostali zaszczepieni, ale żaden z nich nie studiował dogłębnie danych naukowych o tej terapii, ani starannie nie porównywał potencjalnych korzyści z ryzykiem, nie porównywał tej opcji z innymi alternatywami, nie był naprawdę poinformowany i nie zdecydował samodzielnie, że to leczenie jest dla niego najlepszą opcją. Wręcz przeciwnie, zostali oni zaszczepieni z powodu szumu, propagandy, presji, strachu, ślepego zaufania do tego, w co rzekomo wierzyła „większość ekspertów” (ludzie ci zakładali, że WSZYSCY [eksperci] dokładnie zbadali wszystko i byli w tym całkowicie obiektywni, co jest wysoce wątpliwe), do czego namawiali ich niektórzy wpływowi rabini (jak wyżej) lub powodem był histeryczny strach, że jedyną alternatywą dla zastrzyku jest poważne zachorowanie na tę wirusową chorobę. Kiedy widzę masową histerię i pseudokultowe zachowania związane z medyczną terapią, staję się niezwykle podejrzliwy i będę tego unikać.
25. Firmy farmaceutyczne mają długą i niechlubną historię wywoływania masowych rzezi cudownymi lekami, które narzucają niczego nie podejrzewającym populacjom, nawet po ujawnieniu poważnych problemów. Zamiast wcisnąć przycisk pauzy i wstrzymywać wprowadzanie na rynek tych leków do czasu, aż te kwestie zostaną właściwie zbadane, firmy farmaceutyczne robiły wszystko, co w ich mocy, aby stłumić informacje i nadal promować swoje produkty. Kiedy firmy i ich ludzie demonstrowały tak rażący brak troski o ludzkie życie, nie będę im ufał, kiedy będą wzniecać hałas na temat nowego, cudownego leku. To nie jest nasze pierwsze skrzyżowanie szabli z nimi.
26. Rzeczywiście, opowieści o randze horrorów [dotyczące ubocznych skutków zastrzyków] już nadchodzą z prędkością światła, ale politycy nie przejmują się tym ani trochę, establishment medyczny odrzuca je na bok jako niezwiązane ze „szczepieniem” lub nieistotne, media to ignorują, firmy farmaceutyczne pędzą naprzód z pełną prędkością a ci, którzy podnoszą czerwoną flagę, nadal są prześladowani, cenzurowani i karani. Najwyraźniej moje życie i dobre samopoczucie nie są ich głównym zmartwieniem. Nie będę kolejną świnką morską w ich laboratorium. Nie zaryzykuję bycia kolejnym „nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności”.
27. Chociaż wiele osób zmarło wkrótce po zastrzyku – w tym całkiem zdrowi młodzi ludzie – nie możemy sugerować, że zastrzyk miał z tym coś wspólnego. W pewnym sensie ta presja na nas jest sprzeczna z nauką i spowoduje śmierć jeszcze większej liczby ludzi. Uważam, że zaprzeczanie jakiemukolwiek możliwemu powiązaniu, deprecjonowanie ludzi, którzy podejrzewają, że może istnieć związek i nieokazywanie najmniejszej ciekawości, aby chociaż zbadać, czy istnieje związek, jest tym, co jest antynaukowe i może spowodować śmierć większej liczby ludzi. Ci sami ludzie uważają, że ja jestem zobowiązany do wstrzyknięcia sobie ich produktu. Odwalcie się.
28. Odpycha mnie religijna, pseudokultowa celebra produktu farmaceutycznego i nie będę uczestniczyć w tym rytuale.
29. Mój pracownik „opieki zdrowotnej” nalega na mnie, abym przyjął zastrzyk, ale nie dostarczył mi żadnych informacji na temat tego leczenia ani żadnych możliwych alternatyw. Wszystkiego, co wiem, nauczyłem się od innych osób spoza establishmentu. Świadoma zgoda miałaby stać się uległą zgodą? Odmawiam takiej [konformistycznej] zgody.
30. Widzę wszystkie kłamstwa, korupcję, propagandę, manipulację, cenzurę, zastraszanie, łamanie etyki lekarskiej, brak uczciwości w procesie naukowym, tłumienie niewygodnych niekorzystnych reakcji, odrzucanie uzasadnionych obaw, histerię, zachowania kultowe i pseudoreligijne, ignorancję, zamknięte umysły, strach, tyranię medyczną i polityczną, ukrywanie protokołów, brak prawdziwej troski o życie ludzkie, brak poszanowania podstawowych praw i wolności człowieka, wypaczenie Tory i zdrowego rozsądku, demonizację dobrych ludzi, największy eksperyment medyczny cały czas prowadzony przez chciwych, niegodnych zaufania, bezbożnych ludzi, brak odpowiedzialności tych, którzy żądają ode mnie, że będę gotów zaryzykować wszystko… Widzę to wszystko i zdecydowałem, że mogę każdemu odstąpić swoje miejsce w kolejce. Zaufam Bogu. Skorzystam z umysłu, którym mnie pobłogosławił i zaufam moim naturalnym instynktom. Wszystko to prowadzi do ostatniej przyczyny, która podsumowuje, dlaczego nie poddam się „zaszczepieniu”:
31. Cała sprawa śmierdzi.

Źródło: LifeSiteNews.com
za: http://wawel.neon24.pl/post/16...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

02-04-2021 [07:31] - Pers | Link:

Najwyraźniej ten rabin nie należy do sekty satanistów. Dobrze wyartykułowane i logiczne uwagi myślącego człowieka.
Szkoda, że w Polsce nie uczy się logiki. Ja miałem jeszcze to szczęście na studiach i do dziś mi się przydaje. Zaliczyłem co prawda dopiero na komisie ale pewnie dlatego tak mi się wszystko wyryło.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

02-04-2021 [10:39] - Zygmunt Korus | Link:

Ja zdawałem dwa razy: na AGH logikę matematyczną, a na Historii Sztuki logikę formalną. Z tym że z tą pierwszą jest kłopot z wynikiem, gdy wyliczenie robi się na niewłaściwych danych. W drugiej też grożą sfałszowane przesłanki, ale dochodzenie do konkluzji jest w mądrej głowie zawsze opukiwane z wielu stron, na każdym etapie po drodze. Ci pierwsi idą jak lodołamacze tratując wszystko co po drodze na miazgę, byle do celu!

W następnym odcinku (35) mojej powieści akapit o dochodzeniu do prawdy przez zwykłych ludzi będzie...

Obrazek użytkownika Zofia

03-04-2021 [09:06] - Zofia | Link:

Panie Zygmuncie, wziął Pan na tapetę rozważania rabina bo  epidemia to aktualny temat. Może by się Pan pokusił i rozważył logicznie dlaczego  wyznawcy jehowi nie dadzą sobie podawać krwi. Nawet wtedy gdy ratuje im życie. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

03-04-2021 [17:53] - Zygmunt Korus | Link:

Nieraz myślałem nad tym... wówczas, gdy sprawa odmowy transfuzji przez rodziców umierającemu dziecku stawała się głośna. Teraz, gdy kowidianie dają sobie wszczepiać preparat genetyczny, sądzę że ŚwJ uważają, iż krew człowieka to jego osobowość psychofizyczna, korpuso-duchowa. To przesąd religijny, ale dotąd szanowany. W najbliższym czasie faszyzmu, jaki nas czeka w globalnym wymiarze opanowanym, jak już widać to z obecnej perspektywy, skutecznie przez Lucyfera, zajrzy im się w duszę przymusową iniekcją w imię dobra wspólnego. 
Mnie i Pani, droga Zofio, również, choć ja robię co mogę i manifestuję stale, że mój korpus cielesny to moja ostatnia ostoja wolności i nie pozwolę sobie wkładać patyka do nosa czy wbijać igły, gdy mi to ktoś narzuca. Won ode mnie! Choćbym zdechł u drzwi swoich na tego zasranego kowida! 
Zwyczajnie ufam sobie, czyli Bogu i losowi, co w Jego rękach. A nie naganiaczom.