Tęsknota PiS-u za komunistami

Telewizję publiczną nie da się już oglądać, bo króluje w niej lewica tak jak dzisiaj w Woronicza17, gdzie został zaproszony Wenderlich z SLD, którego nie ma w parlamencie i nawet jakiś bubek od Biedronia. Widocznie kierownictwo TVP zaprasza lewactwo, bo PiS czuje się jak w wśród swoich pomiędzy lewicą i tęczowym ruchem LGBT. Często zapraszani są także z partii Razem i nawet Ikonowicz z lewackiego nic nieznaczącego ugrupowania lewicowego. Nie ma za to Winnickiego z RN, który od czasu do czasu ich wspierał w Sejmie. Tego lewackiego bełkotu w TVP nie da się już słuchać.

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno-lewicowym; https://ruchnarodowy.net/wp-co...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

25-11-2018 [10:36] - mjk1 | Link:

Nie gniewaj się Gniewko, ale ja nie mogę zrozumieć dlaczego jeden z przywódców RN niejaki Winicki, będąc posłem na sejm najjaśniejszej, nie walczy w tymże sejmie o suwerenność jego i naszej ukochanej ojczyzny. Dlaczego ani razu!!! w czasie bieżącej kadencji sejmu nie zaprotestował przeciwko łamaniu konstytucji? Podkreślam: łamaniu każdego dnia artykułu, którego przestrzeganie jest gwarancją naszej suwerenności. Byłby Pan łaskaw wytłumaczyć?   
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [12:45] - Gniewko | Link:

Nawet tutaj zwolennik KOD-u się trafił.

Obrazek użytkownika paparazzi

25-11-2018 [14:56] - paparazzi | Link:

Jak odpisałeś to odpowiedz. A jak chcesz ignorować trolli to nic nie pisz.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-11-2018 [15:02] - zbieracz śmieci | Link:

Brata swego rodzonego się zapierasz udając zdziwienie !?

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [18:03] - Gniewko | Link:

Dlaczego SLD i ruch ruch Biedronia, których nie ma w Parlamencie, mają dostęp do telewizji publicznej a Ruch Narodowy nie ?

Obrazek użytkownika mjk1

25-11-2018 [16:19] - mjk1 | Link:

Nie wiem co moje pytanie ma z KODem wspólnego, ale nie gniewam się i doprecyzuję. Artykuł 227 punkt 1 określa naszą suwerenność, dokładnie suwerenność finansową. Bez suwerenności finansowej zaś, nie może być mowy o jakiejkolwiek suwerenności!!! Tenże artykuł Konstytucji RP jest łamany (nieprzestrzegany) każdego dnia. Pytam więc dlaczego przez całą kadencję Sejmu poseł Winicki, który ma gębę pełna frazesów o suwerenności, ani razu nie zaprotestował przeciw łamaniu prawa?
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [17:41] - Gniewko | Link:

A gdzie jest 236 przedstawicieli PiS ?

 

Obrazek użytkownika mjk1

25-11-2018 [18:10] - mjk1 | Link:

Nie gniewaj się Gniewko, ale Ty naprawdę taki tępy jesteś, czy tylko rżniesz głupa? Sejm najjaśniejszej RP składa się z 460 posłów, 459 z nich ma w nosie naszą suwerenność, bo reprezentują nie nasze interesy. Winicki zaś ma być tym nowym, jedynie słusznym liderem, który rzekomo walczy o naszą niepodległość. Dlaczego więc od trzech lat nie protestuje przeciwko łamaniu prawa. Konkretnie łamaniu artykułu 227 punkt 1. obowiązującej Konstytucji RP. Artykułu, którego przestrzeganie warunkuje naszą suwerenność o którą ten „mężyk stanu” rzekomo walczy.   
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [19:39] - Gniewko | Link:

Ty @mjk1 głosowałeś i popierasz PiS, ale to od Ruchu Narodowego wymagasz, żeby zachowywali się jak Rejtan. Co za hipokryzja. PiS zdradza swój elektorat każdego dnia, np. sprowadzając wrogie hordy do Polski i realizując politykę KomoRuskiego wymiany Polaków na Ukraińców i to ci nie przeszkadza ?

Obrazek użytkownika mjk1

26-11-2018 [13:46] - mjk1 | Link:

Gniewko. Ponieważ nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, spróbuję wytłumaczyć. Napisałem, że 459 posłów w Sejmie reprezentuje obce interesy. Logicznym więc jest, że na nich nie głosowałem, bo dbam o interesy polskie. Wśród tych 459 posłów są wszyscy posłowie PiS. Pozostaje Winicki, który plecie farmazony o niepodległości i nic w tym kierunku nie robi. Tylko gada. Czego nie robi a powinien, napisałem wcześniej.
 

Obrazek użytkownika mjk1

25-11-2018 [10:51] - mjk1 | Link:

Nie gniewaj się Gniewko, ale ja nie mogę zrozumieć dlaczego jeden z przywódców RN niejaki Winicki, będąc posłem na sejm najjaśniejszej, nie walczy w tymże sejmie o suwerenność jego i naszej ukochanej ojczyzny. Dlaczego ani razu!!! w czasie bieżącej kadencji sejmu nie zaprotestował przeciwko łamaniu konstytucji? Podkreślam: łamaniu każdego dnia artykułu, którego przestrzeganie jest gwarancją naszej suwerenności. Byłby Pan łaskaw wytłumaczyć?   
 

Obrazek użytkownika Lektor

25-11-2018 [13:32] - Lektor | Link:

Co za upierdliwość !!

Obrazek użytkownika Lektor

25-11-2018 [14:16] - Lektor | Link:

Może to nie jest tęsknota jak piszesz Gniewko, ale odreagowanie na poglądy polityków i sympatyków  totalnej opozycji i nowo powstających partii jak ostatnio „teraz”, czy razem – jakoś tak. Odreagowanie na ich kłamstwa, na ich nienawiść, podłość, głupotę, obrażanie innych, butę, itd, itp.
Wszyscy wiemy, że to złodzieje, kłamcy i zdrajcy,  po prostu przestępcy,  a. ich postępowanie to jakaś schizofrenia. Przestępców nie można tolerować jak normalnych obywateli. Ludzie !  Obudźcie się ! I zacznijmy ich odsuwać .... obojętnie gdzie. Nie zapraszajmy ich do mediów, bo albo tam kłamią, albo udają głupów. Oni nie mają nam nic do powiedzenia !!!    Ich trzeba, podobnie jak z palikociarnią, odsunąć od życia politycznego i publicznego. Nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich.
A zatem ignorujmy ich i traktujmy jak przyjezdnych, gdzieś ze wschodu, albo jako ludzie znikąd, ludzie nienawistni, bez przeszłości, bez historii, kultury. Oni nigdy nie byli Polakami, a ich hasłem jest „Polskość to nienormalność”.  Niech pracują, ale bez angażowania się publicznego. Część z nich po prostu wymrze, część ulegnie mutacjom, a część z nich z pewnością wyjedzie.
Skoro nie z nimi to z kim ?.. Uważam, że dyskusje z wieloma członkami (z wyjłtkiem Czarzastego, Senyszyn i Iwińskiego) SLD są o wiele kulturalniejsze, bardziej merytoryczne niż z innymi. A więc dlaczego ich nie zapraszać skoro taka jest prawda i skoro chcemy w dyskusji lewicową przeciwwagę.
 
Jeśli zać chodzi o Narodowców, to oni muszą zacząć pracować na płaszczeźnie politycznej.  Innej drogi do dołączenia w rządzeniu państwem nie ma. In szybciej się ci młodzi ludzie ockną tym dla Polski lepiej, ale czekaniem aż ktoś ich „zawoła” nic nie zrobią.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [17:33] - Gniewko | Link:

Widocznie PiS-owi bliżej do komunistów i przedstawicieli LDGB Biedronia, bo tak go promują w TVP niż do patriotów. Dlatego nic nie robili i nie robią z tęczowymi piątkami w szkołach. Pies z nimi tańcował.

Obrazek użytkownika Lektor

25-11-2018 [18:03] - Lektor | Link:

Gniewko, też coś o psie:  http://pl.memgenerator.pl/mem-...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-11-2018 [19:44] - zbieracz śmieci | Link:

Uciekł od ciebie ten pies czy odebrali gdy się dowiedzieli ,że ta miłość zaszła za daleko...!? W takiej Szwecji to mozna i do woli ale musi zwierz wyrazić w sposób wyrazny ,że jest za !
Napisac ma czy cuś ...!?

Obrazek użytkownika terenia

25-11-2018 [14:56] - terenia | Link:

@Gniewko ,proszę się nie obrażać,ale tęczowi to LGBT (Lesbian,Gay,Bisexual,Transgender) czyli po polsku lesbijki,geje,biseksualiści i osobnicy transgenderyczni.Pragnę zaznaczyć,że nie jest kodziarą,ani żadną z wymienionych w tym skrócie,zatem uprzedzam,by mnie pan nie "szufladkował" jak poprzedniego komentatora.Taka życzliwa rada,proszę tak emocjonalnie nie reagować,bo w ten sposób zaprzepaszcza pan sprawę,której służy a jestem przekonana,że ma pan dobre intencje.Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [17:37] - Gniewko | Link:

A Biedroń to kogo reprezentuje ?

Obrazek użytkownika terenia

25-11-2018 [18:46] - terenia | Link:

Pan nie wie??? napisałam wyżej  LGBT...a pan dalej pisze LDGB (co to jest???) 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [19:56] - Gniewko | Link:

Ma pani rację ale ja nie interesuję się wynaturzeniami tak że proszę mi wybaczyć że źle napisałem, chociaż D można tłumaczyć jako dupki.

Obrazek użytkownika mmisiek

25-11-2018 [21:25] - mmisiek | Link:

"ale tęczowi to LGBT (Lesbian,Gay,Bisexual,Transgender) czyli po polsku lesbijki,geje..."
 
W kwestii formalnej - "geje" to wcale nie po polsku. Po polsku to pederaści.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-11-2018 [14:57] - zbieracz śmieci | Link:

Ty komuchu ,to typowa zagrywka kacapskich speców od maskirowki aby uwagę odwrócić od siebie !
Na sztandarach macie trzy słowa i jedno splugawiłeś kłamstwem w Dzień Święty jaką jest niedziela .
Gdzie byliście gdy w Sejmie szaleli puczyści i dlaczego nie głosowaliście za obniżeniem emerytur byłym ubekom i esbekom,siepaczom komuny ,mordercom Żołnierzy Niezłomnych...!?
Może zapmniałeś dzięki komu zostaliście zarejestrowani mimo delegalizacji za II RP ?
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [17:36] - Gniewko | Link:

PiS udowadnia że mu bliżej do komuchów niż do patriotów.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-11-2018 [18:24] - zbieracz śmieci | Link:

Może jak się zakolczykujecie jak bydło czy isza nierogacizna to wtedy będzie wiadomo żeście wsie patrioty.

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [19:42] - Gniewko | Link:

Czyżby teraz PiS zatrudniał Ukraińców do trollowania ? Wydałeś się banderowcu swoją PiSownią.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-11-2018 [19:53] - zbieracz śmieci | Link:

Wania ty durak czy co ,zdekonpirowałes mnie i trzeba będzie nick zmienić -długo ty kopiejki nie zobaczysz !

Obrazek użytkownika Novalia47

25-11-2018 [18:18] - Novalia47 | Link:

A skoro o TVPiS mowa, to już nawet wśród dobrozmianowców budzi ona irytację i mówią np. tak: „Ta wulgarna ludowość przekazu, promocja obciachu w kulturze, jak Zenon Martyniuk i sam Kurski śpiewający »Oczy zielone«. Ta paździerzowa TVP Info z nachalnym komentarzem, tandetną propagandą i udawaniem niezależnego dziennikarstwa” – wylicza jeden z posłów PiS na jednym z prawicowych blogów.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

25-11-2018 [19:25] - zbieracz śmieci | Link:

Gdyby to była prawda to już bys nie poskąpiła namiarów i na portal i posła ,nieprawdaż czwartej świerzości nowalijko !?

Obrazek użytkownika Novalia47

26-11-2018 [16:43] - Novalia47 | Link:

Odezwał się  pilny telewidz KurWizji chłonący z niej całą wiedzę na temat tego, co się w Polsce dzieje i jak to należy rozumieć - gratulacje!
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-11-2018 [19:46] - Gniewko | Link:

Ja też dałem się nabrać przez PiS, jak i wielu patriotów, ale nie jestem tak zaślepiony, jak inni. Jak się mówi co za dużo to niezdrowo.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

26-11-2018 [00:33] - Zygmunt Korus | Link:

@ Gniewko
Winnicki i Bosak to dziś najlepsi posłowie w POLSKIEJ części parlamentu. Najodważniejsi i najmądrzejsi. Trzeba umieć słuchać ze zrozumieniem co mówią, kogo reprezentują i jakiego są formatu. Pójdę na całość i walnę bez ogródek: pan Kaczyński ostatnio, zwłaszcza jeżdżąc po kraju i agitując na rzecz swoich z góry przegranych "wałachów" w terenie, ale także podczas innych konferencji czy wystąpień sejmowych, proszę wybaczyć, gdyby  z nimi, młodymi narodowcami, stanął w szranki sam na sam w debacie publicznej, to by wypadł jak zaśniedziały ramol, co nie umie do pięciu zliczyć, zebrać myśli, ujawniając przy tym bezwiednie, że nie wie, gdzie się znajduje na ziemi i we współczesnym świecie. Bolesne to, ale wcześniejsze symptomy schyłku prezesa stały się smutną i gorzką prawdą, która jest już nie do podważenia, a rola naszego bohatera nie do obronienia. Król, pardon, Naczelnik okazał się nagi. Winnicki czy Bosak mogliby być lepszymi premierami i prezydentami, w miejsce tych, jakich mamy, "dzięki" panu Kaczyńskiemu obecnie. Proszę więc sobie nie wycierać zajadów Winnickim (czy Bosakiem), tylko obiektywnie studiować co mówią i czym się zajmują, a także ku czemu zmierzają. Dajmy sobie już wreszcie spokój z rzekomym geniuszem taktycznym i strategicznym przywódcy PiS-u, którego realna wybitność sprowadza się do cichego, acz porywającego grania na fujarce - jako Szczurołapa (miano nadane przez Michalkiewicza), który ma nas wyprowadzić jak redyk w pole, jasno już określone i głośno wyartykułowane jako POLIN. Poprzez Unię, bez nacji właśnie, bo tylko wtedy enklawa jidisz będzie mogła znaleźć się bezproblemowo i funkcjonalnie w nowej, zmienionej strukturze ustrojowo-terytorialnej, powstałej w miejsce dotychczasowej, która jako spoiste, narodowe państwo polskie zniknie z mapy Europy. Kto tego nie widzi i tego zagrożenia nie "czyta" i nie przewiduje, ten jest już potencjalnym parobkiem u Niemca, Żyda i innych panów-oligarchów. Finita la commedia! [ http://naszeblogi.pl/52019-fin... ]

Obrazek użytkownika Gniewko

26-11-2018 [05:36] - Gniewko | Link:

@Zygmunt Korus
Zgadzam się z Panem, że RN z Winnickim i Bosakiem to odpowiedni ludzie do zastosowania kuracji oczyszczającej polską politykę. Nie ośmielam się jednak przewidywać myśli i zamiarów Kaczyńskiego i jego obozu, tym bardziej że nie jest on jednorodny. Widzę objawy chorobowe i profilaktycznie chcę zastosować na nie lekarstwo w postaci Ruchu Narodowego.
 

Obrazek użytkownika Novalia47

26-11-2018 [16:41] - Novalia47 | Link:

Wprawdzie z p.Korusa po raz kolejny, choć może bardziej dobitnie niż poprzednio, wyszło z worka szydło nacjonalizmu i antysemityzmu: wychwala Bosaka i Winnickiego  zauroczony ich "mądrością" ,a raczej młodością (bo takich dzisiaj w Sejmie prawie zupełny brak) i ich quasi ideologią. Jednocześnie bardzo trzeźwo widzi PiS, a zwłaszcza jego - pożal się Boże! - wodza czy raczej zużytego już watażkę. Który zresztą tę partię i cały jej potencjał niezadługo do zguby przywiedzie.