Moje komentarze

Do wpisu: Przeżyj to sam…….
Data Komentarz
ja bym optował za tą piosenką" Platforma ,tańczy na stole, kicke zadziera jak tania dziwka z PRL, Starzy ubecy grają w POkera a ona daje raz po raz".....pozdrówka
oczywiście że pamiętam , The Wall  Pink Floydów był po prostu zajefajny no i Jean Michel Jarre..... ech łza się w oku kręci.....pozdrówka
Dzieki za link , juz go wrzuciłem , rzeczywiście lepsza wersja...pozdrówka
Do wpisu: AVE BOLEK!
Data Komentarz
ja popieram wniosek Oliviera Hardego z onetu aby w każdym miescie stanął gumowy pomniczek tego Bolka z UB-lotka i aby każdy mógł wyładować emocje kopiąc go w dupę.... dla relaksu i dla spokojności…
Do wpisu: Jak Donald Códotwórca zamordował KRYZYSA
Data Komentarz
szalona.....jestem szalona , lalalalalala zaspiewa już niedługo i obudzi się w niej chęć walki o przezycie....pozdrówka
Do wpisu: Granat wpadł do kloaki czyli zamieszanie w POśredniaku
Data Komentarz
inspirująca kompozycja....pozwolisz ze wykorzystam pomysła......pozdrowka
dzieki i pozdrówka
dzieki za miłe słowo...przesyłam pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO
Do wpisu: DONALDZIE FRANCISZKU TUSK,ZWALNIAM PANA DYSCYPLINARNIE!!!!!
Data Komentarz
wiem.....co byś zrobił.....w imieniu moich Pań dziekuje i przesyłam pozdrówka
Amen....pozdrówka
Do wpisu: Czas Honoru czyli dorzynki POlszewików rozpoczęte.
Data Komentarz
dam znać.......:-)
tzw prawdy objawione o ynteligencji z czworaków sowieckich i ich mozliwość poparcia mnie smieszą ..... nie są nam do niczego potrzebni . Wariant zerowy nie przewiduje udziału komuny i postkomuny w…
Polacy to bardzo zmyślny i inteligentny naród . Proszę wziąć pod uwagę wrzesień i fakt, że 11 listopada odbywa się w Warszawie . Ileż moze najechać się  lewaków ? 5 000 ? Na nich wystarczy…
Do wpisu: Polskie Kobiety
Data Komentarz
wszystkim za wpisy , sprawiliście mi ogromną radość komentarzami , przesyłam pozdrówka i kłaniam się nisko .....kacisko
Do wpisu: Kręcenie wora Pana Donaldziora
Data Komentarz
pisze o Chujciakowej y POznania i innych chujciakach..pozdrowka
to POrazka.... totalna POrazka...pozdrowka
Ci sami..... pisałem juz , że lemingi POprzegryzają gardła kłamcom z PO.....pozdrówka
bo to żli ludzie sa i platformiane chwasty , które trzeba POwyrywać....pozdrówka
rewelacja..... zdecydowanie , to pierwsza faza kręcenia wora , szkoda ze nie ma końcówki....musiał nieżle piszczeć...pozdrowka
Do wpisu: Czy Putin wybierze Polsce rząd i premiera?
Data Komentarz
dzięki i pozdrówka
marS na Ciebie
dzięki za miłe słowo , przesyłam pozdrówka i dzięki za link
Witaj na pokładzie .....pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO
szanuje wrogów i doceniam ich KGB-owski intelekt.... nie lekceważę nieprzyjaciół....pozdrówka
kociołek kipi , POkrywka zamknięta musi.....PIERDOLNĄĆ....ciekawe kogo dopadnie POkrywka w locie? Może Miler z SLD padnie na kolana i przeprosi za zbrodnie PZPR i KBW ? A zreszta TUSK IM W BRONKA…
nie gniewaj się ale nie kumasz.....Polska potrzebuje siły radykalnej aby Ci którzy myślą jak Duce lub Hitler wiedzieli ze zyja jeszcze w Polsce ludzie, którzy nie zawahają się przed użyciem siły .…
Do wpisu: Działajmy, bo nadszedł ten czas
Data Komentarz
bardzo dobry pomysł.... tak zdobedzięmy naszą Polskę zwaną przez platfusów Polską B....pozdrówka
Do wpisu: SMOLEŃSKIE SCENARIUSZE, CZYLI KTO, KOGO I JAK MOŻE ROZEGRAĆ
Data Komentarz
dokładnie tak , PRAWDA JEST W TRUMNACH......pozdrówka
Do wpisu: III RzeszaPOspolita
Data Komentarz
krótko mówiąc będzie sądzony zgodnie z ustanowionym przez siebie prawem.....hahahahaahaha ...taka ironia losu...pozdrówka
to tak samo jak sie miesza Lucyfer z tuskcyferem ...... ja tam juz nakrecam nową wersje UPADKU.....z tuskcyferem w roli głównej...pozdrówka
i jakże aktualne..... taka ekspresja antyfaszystowska....pozdrówka
Do wpisu: Odpowiednie pozegnanie dla Meksykanow
Data Komentarz
daj info ile ci platforma płaci bo ciekaw jestem za ile można się tak sqrwić ? Zdzisiu wszyscy wiedzą że piszesz słuzbowo ale pisz z sensem bo całe net się z Ciebie śmieje....może doczytaj coś albo…
Do wpisu: Pozwólmy Platformie zdechnąć
Data Komentarz
walka musi sie odbyc w terminie wyznaczonym przez nas , w miejscu wyznaczonym przez nas i na naszych warunkach.....pozdrówka
nie jest to głupie ale musiałoby zyskac akceptacje RN , PIS i klubów gazety Polskiej
rozumiem Twoja irytację lecz wez pod uwage kilka rzeczy .Marsz Niepodległości może w związku z tym klimatycznym nie otrzymać pozwolenia na przemarsz bo..... coś tam , coś tam , bezpieczenstwo i inne…
ja się nie upieram przy miejscu , może byc i w Licheniu.....byleby było , chociać juz lepszy był by Kraków...pozdrówka
wiesz że twoje wpisy wprawiają mnie w dobry nastrój.... bo to znaczy , że dobrze trafiłem .....hahahahahahaha .Zdzichu napisz czy jestes objęty programem platformy w pisaniu na necie ? I daj info ile…
dobra puenta
Do wpisu: 10 przykazań okiem chuligana patrioty
Data Komentarz
pozdrówka
mógłbyś jaśniej?
Do wpisu: Do tuskobusa wsiadł już Lucyfer!!!
Data Komentarz
już tam tuskocyferem wici piekło rozpuściło , że płacą 100 rubli za dusze temu który ją pierwszy zdobedzie..pozdrówka
A tusk im w bronka..... pozdrówka
Do wpisu: A czapeczka gdzie?
Data Komentarz
komunizm należy wypalać w zarodku...... juz tak mam.....pozdrówka
to co Pani opisała to prawda. Wielokrotnie byłem w sprawach służbowych na Białorusi i musze potwierdzić Pani spostrzeżenia .Pierwsze co się rzuca w oczy to brak śmieci ,drugie to spacery po mieście…
Do wpisu: Blogerzy i czytelnicy NB dla NIEPODLEGŁEJ
Data Komentarz
dziękuje i przesyłam pozdrówka
Do wpisu: Dać w ryj mogę dać
Data Komentarz
 nie przyłaż na mój blog..."grzecznie proszę"
Do wpisu: ŻYD? Długo nie będzie dyrektorem
Data Komentarz
sama widzisz, że komuchy graja ostro.Czas potraktować ich tak jak traktuja nas .... lącznie z wycieczkami osobistymi w ich kierunku....pozdrówka
Do wpisu: Stalowy elektorat Platformy.
Data Komentarz
ty jesteś tym zerem a opcja warstwowa .... jest twoim przeznaczeniem ...... warstwa ziemi , warstwa komunistów, warstwa ziemi...... itd..... zdzisiu słuzba nie drużba ale przegiąłeś.....
piekna odpowiedż nawiedzonym usmiechaczom do lemingów , czyli zdegenerowanej , zebraki  unijnej kasy , co to dla kasy ta kasta nadludzi  zrobi najgorsze qrestwo dla rublików, wynarodowiona…
Do wpisu: „Księża pszczelarze” wczoraj i dziś
Data Komentarz
i tak 3MAJ.....pozdrówka