Budowa POmnika Donalda Franciszka i odezwa Rządu Ludowego

W dniu dzisiejszym, w stolicy prywiślanskiego kraju doszło do „przestojów w pracy” . Bandy warchołów wznieciły marsze przeciwko Rządowi Ludowemu ulegając podszeptom reakcyjnym  niejakich Polaków . Ci bandyci , bo tylko tak ich można nazwać , ci kibole w strojach robotników wystąpili przeciwko Rządowi Ludowemu któren całe dnie i noce pracuje na rzecz miłości , pokoju i sprawiedliwości społecznej . Niezrównoważeni przywódcy tych band i hołoty żądają sprawiedliwości , marzy im się Polska sprawiedliwa i godnie wynagradzająca obywateli .To mrzonki , to fanaberie reakcjonistów , to moherskie zachcianki i kibolskie okrzyki. W związku z zaistniałą sytuacją Rzad ludowy wezwał do Warszawy posiłki . Wezwał do Warszawy dobrze zarabiających nauczycieli , pielęgniarki ,.Wezwał akcjonariuszy Amber Gold . Zadowolonych pacjentów  i  dobrze sytuowanych emerytów . Wezwał przedsiębiorców ,którzy w jednym okienku załatwiają wszystkie sprawy a wszystkie urzedy sa im przyjazne i przychylne. Wezwał wszystkie dzieci z laptopami i szklanką mleka . Wezwał budowniczych autostrad i dróg krajowych , którzy są zadowolenie ze swojej pracy za która zostali hojnie wynagrodzeni . Wezwał kolejarzy którzy mkną po torach z prędkością 200 km na godz. w  nowych Pendoliniach . Wezwał rolników ,którzy wreszcie dostają dopłaty na poziomie innych unijnych rolników. Można by powiedzieć że Rząd Ludowy wezwał do Warszawy wszystkich tych dla których zrobił wszystko co mógł aby ci co podjudzają , co podpalają Polskę zobaczyli jak bardzo się mylą i błądzą. Tych wszystkich którzy są normalni Rząd Ludowy wzywa na dzień 14 września do Warszawy by położyć kres warcholstwu i bandytyzmowi politycznemu garstce szaleńców . Rząd Ludowy na was czeka . Nie czekaj , nie stój z boku ,przyjeżdżaj , pomóż by zbudować POmnik chwały Donalda Franciszka

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

11-09-2013 [21:32] - Wiewiórskiinzynier | Link:

Donald Franciszek Tusk,niedoszły Kanclerz i Prezydent z pewnoscią nic sobie nie robi z protestów płatnych wichrzycieli PiSu.Reakcyjne bandy finansowane przez Rydzyka i Kaczyńskiego ,tylko jeszcze bardziej kompromitują w oczach postępowej opinii publicznej "moheryzm".
Postępowa część społeczeństwa,korzystając ze zdobyczy i dobrobytu II Irlandii odrzuca głos ciemnogrodu i zacofania.
Często w rozmowach z moherami słyszę pytanie:"Po co jest Pendolino?"
Odpowiadam.Pendolino jest po to,żeby dziura budżetowa była większa.
A po co jest wyższa akcyza na wódę i papierosy,skoro każdy głupi wie,że wpływy z niej spadną,zaraz po jej podniesieniu?Żeby można było kreatywnie rozpisać przyszły budżet,opierając prognozy na obecnych danych sprzedaży.

Obrazek użytkownika kat

11-09-2013 [21:57] - kat | Link:

słusznie prawicie iz bandy te są finansowane i podburzane przez Kaczynskiego , Rydzyka oraz Sakiewicza. Miast korzystaż z dobrodziejstw nasypu czyli POżywać szczaw i mirabelki oni żądają jakichś praw , ktore im nie przysługują . Bo czyż niewolnik jest w stanie zrozumieć co mysli PAN i NADLUDŻ? Słuszną linie ma  Partia Odbytwatelska która ma w odbycie obywatela . Bój to jest ich ostatni .....pozdrówka

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

12-09-2013 [07:01] - Wiewiórskiinzynier | Link:

i jakże słuszną wlakę z totalitaryzmem i faszyzmem,mobilizując do tego nawet wojsko,w razie otrzeby.

Obrazek użytkownika bolesław

11-09-2013 [23:06] - bolesław | Link:

W związku z "przestojami w pracy" Ojczyzna Ludowa straciła bardzo wiele. Nie wyprodukowano dwa tysiące samochodów, sto tysięcy telewizorów, tysiąc foteli (tych najdroższych) dla Ministerstwa, tysiąc czołgów, milion karabinów, opóźnienia będą w budowie schetynówek i boiskach typu Orlik. Będzie brak chleba, masła, sera i mleka( nie wydojono krów)itd.............
W czasie tych przestojów nie wyprodukowano parę tysięcy szubienic takich jak na załączonej fotce. I to akurat Rząd Ludowy ucieszyło bo szubienice miał być dla nich przeznaczone!!!!
Topory, które Ty Kacie używasz jednak wyprodukowano. I w tym jest nadzieja.Będzie czym pracować.
Przypominam Kacie, że Rząd Ludowy wezwał też policjantów w celu ochrony przed moherami i warchołami. Policjanci jednak się zbuntowali i stanęli nie PO tej stronie co mieli.W telewizorni widziałem na własne oczy stojących obok Dudy.Nie wyglądało na to aby mieli Go aresztować.
Dodam, że sesja zdjęciowa SUPER!!!
Pozdrówka przesyłam,
bolesław