Zamach, Duda - UWAGA!!!!!

http://www.tvn24.pl/kawa-na-lawe,59,m/nie-mozna-obalic-rzadu-bo-ktos-tak-chce-nawet-jesli-jest-to-lider-najwiekszego-zwiazku,354866.html
Odsłuchać koniecznie!!!

A NIE MÓWIŁAM???
Chcieli obalić Tuska przy głosowaniu nad nowelizacją budżetu, Ziobro mówi to wprost, PSL się wślinia związkowcom, ale numer!
To jeszcze nie koniec!
Jedynie SLD nie chce samorozwiązania  sejmu, reszta aż nogami przebiera do nowych wyborów, a PO wyraźnie powiedziało, że jest na to przygotowane!
Czemu SLD nie chce? To proste, im też rośnie, jak PO spada, choć oczywiście nie tak, jak PiS. SLD czeka na moment, kiedy wyrówna z PO, ale bez PiS sejmu nie rozwiążą - ale jazda!!
No to wszystko czytelne - Ziobro przeszedł na druga stronę mocy już całkiem jawnie, a akcja Dudy ze zbieraniem podpisów ma wymusić na Kaczyńskim zgodę na rozwiązanie sejmu - cwanie to rozegrali, a naród ogłupiony.
No szlag by ich trafił!!!!

Hej, wszystkie ręce na pokład i tłumaczyć publisi, na czym to polega, bo to już jest jawna akcja "wszyscy contra PiS"!!!!!
I pamiętać - żadnego samorozwiązania, dopóki PO ma więcej niż 15%!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kat

15-09-2013 [21:11] - kat | Link:

racja i przesyłam pozdrówka .... TŁUCZEMY W NICH JAK W BEBEN

Obrazek użytkownika Józef Darski

15-09-2013 [21:21] - Józef Darski | Link:

Nikomu niczego się nie da wytłumaczyć. Strata czasu. Mam na myśli skalę większą niż 2 tys. ludzi.

Oficjalnie Kluby GP (Tomek) podpisały umowę o współpracy z Solidarnością Dudy

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

15-09-2013 [21:26] - Teresa Bochwic | Link:

Czyli można liczyć wyłącznie na internet.

Obrazek użytkownika eska

15-09-2013 [22:10] - eska | Link:

Jak zwykle, kiedy idzie na ostro...

Obrazek użytkownika eska

15-09-2013 [22:09] - eska | Link:

No to trzeba zainfekować Karnowskich - ucieszą się i może oni coś popchną. Ale ja ich nie znam....
Jeśli tak faktycznie jest, to Sakiewicz odleciał zupełnie.
Trudno - następna notka to będzie parę pytań do pana redaktora, czyli opieprz dokładny. A co mi tam, i tak nie mnie cytują w GPC :)))

Obrazek użytkownika fritz

16-09-2013 [12:01] - fritz | Link:

teraz Duda.

Wspolpraca oznacza, kluby GP organizuja dyskusje z Solidarnoscia, znaczy z ludzmi Solidarnosci z najblizszego sasiedztwa. Wciagaja ludzi do politycznego myslenia.

To moze byc bardzo wazna akcja rozpolityzowania narodu, nauki politycznego myslenia.

Pytanie tylko, czy w klubach sa ludzie merytorycznie na odpowiednim poziomie (nie chodzi o poziom intelektualny), znaczy w pewnym sensie przygotowani do prowadzenia takiej de facto wychowawczej dyskusji ?

Moze Duda rowniez zajrzy na jakies spotkanie.

Obrazek użytkownika eska

16-09-2013 [18:19] - eska | Link:

nie rozśmieszaj mnie:))
Przy Dudzie ludzie w Klubów GP to są  milutkie i naiwne misiaczki.

Obrazek użytkownika zaginionyląd

15-09-2013 [21:12] - zaginionyląd | Link:

boję się , że tego nie da się wytłumaczyć ludzim którzy są za pisem , nie mają cierpliwości po latach czekania ..... w dodatku nie chcą słuchać tylko sami mówią , mówią ... bo czują misję ,,nawracania,,..... Ja sobie wymyśliłam , jako argument na skróty , że potrzebna większość konstytucyjna więc PO musi bardziej podpaść narodowi...... Absolutnie nie może być zamiany premiera na mniej zużytego ani innych kompromisów .......
niestety media Niemaintremowe też mącą , chcąc się sprzedać szerszej publiczności pewne idee .....
to jest w ogóle problem , nie widzę jak to rozwiązać , albo twarde jądro ortodoksyjne ... to liczbowo zawsze za mało ludzi .... albo szeroki front wabiący dużo głosów i w efekcie tę większość konstytucyjną ... ale masom zawsze łatwo namącić.... że może np nie trzeba J.K. ...nie trzeba aż tak ostro , byle się nie wysilić... trochę zmienić .... jak to u nas , byle jak , bo a nuż wystarczy ... i jakoś to będzie ......My tak mamy jako naród ....zryw , bohaterstwo .... i uszło powietrze
za diabła nie mogę wytłumaczyć inteligentnym ludzim , jaka to koronkowa gra , wymagająca cierpliwości i czasu i konsekwencji
jak pokazuję przykłady innych krajów , skutecznych , to słyszę np że anglicy to świnie bo zdradzili .. inni coś innego obraźliwego ..... pytanie jak oni to robili że im idzie a nam nie wprawia rozmówców w zakłopotanie
potrzeba nam pokoleń demokracji , skąd to wziąć tak już , na zawołanie
i jeszcze ogólny brak umiejętności logicznego myślenia , czyli słabe uczenie matematyki , brak.......... nie ilość znaków mi się kończy... pozdrawiam

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

15-09-2013 [21:23] - Teresa Bochwic | Link:

Wczoraj aż mnie zatkało, że Duda po prostu dmie im w dudy, jak na zamówienie, to taki pomysł na odejście, lud sam chciał, skoro nie uwaliło się rządu uwaleniem budżetu, zbiera się głosy otumanionej publiki za rozwiązaniem sejmu. Własnymy ręcamy naród to zrobi... Oj, powtórka z rozrywki, jak widzę. Raz tragedia (rząd Suchockiej i pełna wygrana postkomuny w 1993 roku), a teraz farsa, jakieś fałszywe bedłki (niejadalne grzybki, bedłki nie betki) trują. Niedoczekanie.
Pewnie rząd "techniczny" tez się znajdzie.

Obrazek użytkownika ogrodnik

15-09-2013 [22:20] - ogrodnik | Link:

Tak powtarzam wszędzie już prawie rok.

Obrazek użytkownika ogrodnik

15-09-2013 [23:06] - ogrodnik | Link:

Dla ścisłości.

Obrazek użytkownika dogard

16-09-2013 [09:51] - dogard | Link:

wbrew POzorom niezla trojka czesciowo roznych segmentow spolecznych--dobrze ,ze sie ukladaja; mniej lub bardziej oficjalnie.Karnoscy tez sa bliscy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-09-2013 [10:39] - NASZ_HENRY | Link:

Poseł Zbigniew Kuźmiuk napisał, że PiS jest gotów poprzeć rozwiązanie Sejmu pod warunkiem powołania przejściowego rządu technicznego, który między innymi przygotuje wybory. Jak zawsze diabeł tkwi w szczególach ;-)

Obrazek użytkownika fritz

16-09-2013 [11:55] - fritz | Link:

ktorego utworzenie zaproponowal JK i co sejm, wlacznie z SP, odrzucil.