Jak Dudzie się uda…..

To ucieknie nam Ruda POskuda!!!! Naród dal głos!!! Oczywiście nie kpie z protestujących, którzy się zaangażowali co jest chwalebne lecz mam wrażenie żeśmy duli w DUDY . A w co duje DUDA? Trafnie zauważyła Eska że Duda związkowiec działa w zmowie z Tuskiem i resztą. Ujawnił to o co chodziło w tej „zabawie” protestacyjnej .A mianowicie chodziło mu o postawienie Hausnera na czele rządu .Nie Kaczyńskiego , nie Gowinotuska czy też furera milera ale właśnie Hausnera. No robi się ciekawie. Dlatego zmieniam pytanie zadane w ostatnim wpisie na HAUSNER I DUDA? Bezpieka  odpowiada MOŻE SIĘ UDA!!! Pan Kaczyński realizuje swoja politykę czyli pozwala Platformie zdechnąć w bólach i cierpieniu zyskując z każdym dniem nowych zwolenników . Tak, bo każdy kolejny  dzień rządów Tuska i jego ferajny z Gangu POlsena to tysiące nowych głosów poparcia dla PIS i Obozu Patriotycznego . Pewnie padną pytania dlaczego namawiałem do udziału w proteście , skoro wiem że Duda to POciągana na sznurkach laleczka. Otóż dla Was moi kochani , dla Was .Byście w końcu uwierzyli w siebie i w swoją siłę. Byście zobaczyli ilu Was jest!!! Pomyślcie tylko że te prawie 200 000 ludzi obejmuje władze w Polsce , 200 000 Polaków, którzy są wrażliwi na biedę , bezrobocie, którzy nie zgadzają się z niewolnictwem , upadlaniem Polski .Którzy chcą Nowej Polski  .Sprawiedliwej , przyjaznej dla obywateli . Polski w której będą mogli godnie żyć, gdzie będą się rodziły ich wnuki a dzieci będą mogli zakładać swoje rodziny i snuć plany na przyszłość. Niestety musimy jeszcze trochę poczekać, by ta cześć Polaków, która uwierzyła w bajki o tym że można nie pracować i życ oraz w to że można zjeść ciasteczko i dalej je mieć , przejrzała na oczy. Nic tak jak bieda nie uczy myślenia. Muszą więc na własne oczy i na własny portfel poczuć do czego prowadzi bezgraniczne zaufanie  i brak myślenia osobistego . Tak jak wcześniej pisałem Bitwy i Wojnę o Polskę wygramy na placu który wskaże Kaczyński  i obóz Patriotyczny bo reszta to układanki układu . Na naszych warunkach i na naszym polu musi się odbyć decydujące starcie . Donald Franciszek i układ próbują w tej chwili miękko obalić Tuska .Dla nas jest lepiej by trwał na urzędzie aż same lemingi POprzegryzają mu gardło . Ta polityka zaczyna przynosić efekty ….do tego trzeba dodać zaangażowanie prawej strony w referenda i recepta na sukces gotowa. Ponieważ receptę mamy wypisaną wystarczy tylko wykupić lekarstwo na PO i zażywać zgodnie z zaleceniami lekarza .Wolałbym jednak skupić się na czymś innym . PIS i Obóz Patriotyczny ma do dyspozycji 200 000 ludzi którzy mogą stanowić zalążek nowej Polski , jej administracji i zarządzania i skupmy się na tym by to WYKORZYSTAĆ !!!!3MAJCIE SIĘ CIEPŁO

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Temu Misiu

15-09-2013 [12:02] - Temu Misiu | Link:

Trzeba się spieszyć z kuracją, póki jest skuteczna, bo patogeny szybko uodporniają się na leki.

Obrazek użytkownika kat

15-09-2013 [20:58] - kat | Link:

powiedziałbym raczej , niech choroba trwa dłużej to POdchorowany musi zejsć ze świata......pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-09-2013 [12:10] - NASZ_HENRY | Link:

Pokrzyczeliście, pospacerowaliście z trąbkami po Warszawie - teraz jazda do domu, wracajcie tam, gdzie wasze miejsce i czekajcie aż starsi i mądrzejsi coś nowego wymyślą aby stare się nie zmieniło ;-)

Obrazek użytkownika Basia

15-09-2013 [16:22] - Basia | Link:

i wcale nie uważam, że mam teraz milczeć. Milczeć nie będę i nie podzielam Twojego malkontenctwa.Każde działanie, choy najmniejsze ma sens. Wierzę w to. Bez tej wiary nie mogłabym egzystować.

Obrazek użytkownika kat

15-09-2013 [20:59] - kat | Link:

i brawo bo tam były dwa swiaty .Świat dudy i nasz ...pozdrówka

Obrazek użytkownika Wiewiórskiinzynier

15-09-2013 [12:10] - Wiewiórskiinzynier | Link:

jak przy okrągłym stole.....

Obrazek użytkownika kat

15-09-2013 [21:00] - kat | Link:

otóż to... nie dac znowu du...DY

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

15-09-2013 [14:56] - KOCHAM POLSKE | Link:

Wskazana modlitwa i udział w mszy za OJCZYZNĘ WOLNĄ I POLAKÓW

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

15-09-2013 [16:32] - Krzysztof Pasie... | Link:

Co prawda nieźle mi się za nią oberwało od radykalnych pisowców, ale chciałem Panu przypomnieć pewną notkę:

http://salonowcy.salon24.pl/49...

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-09-2013 [17:12] - NASZ_HENRY | Link:

Duda, Kukiz, Ziobro, Kowal, Gowin - i na końcu choć nie ostatni Krzysztof Pasierbiewicz ;-)

Obrazek użytkownika kat

15-09-2013 [20:59] - kat | Link:

wszyscy oprócz Kaczyńskiego ...pozdrówka

Obrazek użytkownika mkz357

16-09-2013 [19:16] - mkz357 | Link:

drogi Kacie, nie watpie ze powoduja Toba szlachetne intencje, jednak w naszych realiach demokracji pozornej nie wierze w zdobycie wladzy w inny sposob niz przez rewolucje. musialaby dokonac sie zasadnicza zmiana otoczenia geopolitycznego, na co jak wiesz sie nie zanosi. przeciw narodowi naszemu stoja potezne sily wewnatrz i zewnatrz zdolne jak sie przekonalismy absolutnie do wszystkiego. wybory tradycyjnie beda sfalszowane. jest duzy procent ludzi badz zmanipulowanych, badz po prostu obojetnych. mniejszosc mimo wszystko ludzi ideowych i prawych laknacych istotnej zmiany nie ma takiej sily przebicia.
a atmosfera owych protestow przypominala radosny piknik. jesli zwiazek jak czytalem nie moze zorganizowac strajku generalnego, to o czym my mowimy.
chyba zeby nastapil jakis przelomowy kataklizm, ale na to nie ma co liczyc.

Obrazek użytkownika jangw

16-09-2013 [21:42] - jangw | Link:

Zapomniał Pan o jednym, Polska jest częścią państwa o nazwie UE. Wtargana tam po cichu, żeby ptaszka nie spłoszyć, Pan przypomni, kto brał udział w naganianiu. W prowincji ma panować spokój, gospodarka ma być uzupełniającą dla gospodarki głównej, tyle by zarobić na obsługę zadłużenia. Po co ma sie rozwijać a Polaków przybywać. Komu potrzebna jest Polska? W UE, euroAzji lub na świecie? Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa, zastanawiał się Pan?
Nową Polskę, o której Pan pisze należałoby najpierw odwojować. A potem można śnić...
Ja potrzebuję Polski Wielkiej, Dumnej i Samodzielnej. Będzie Wielka albo nie będzie jej wcale. Nie od razu Kraków zbudowano ale zacząć trzeba. Bajdurzenie, że w ramach eurokołchozu można to zrealizować to marzenia ściętej głowy... ;-) Szanowny Panie kat.
I proszę mi przypomnieć, kto nas w to wpakował i wspierał posowieckie grupy trzymające kasę, dla których był to cel nr 1 po rozpadzie prawdziwej ojczyzny sowieckiej.
Odwojujmy ją, ale z realizmem, ślepy zapał i bezkrytyczny entuzjazm nie wystarczą przy tak mielących młynach, chyba że nie o cel chodzi a kolejny pożar lub co gorsza kolejne zmarnowane szanse.