O tem, jak Ziobro ziobrał o głosy.

Bardzo się wzruszyłem jak Ziobro Ziobrał na Podkarpaciu .Żeby wyZiobrać głosiki , ten mąsz stanu zrobił nagonkę a właściwie zarzucił sieć na wszystkich Ziobrów zamieszkujących Zieloną Wyspę .Niech drżą Ci co mają Ziobro na nazwisko, bo ciemną nocą przyjdzie i każe stanąć do wyborów. A gdy już Bynio nazbiera tych Ziobrów to wszyscy rządzący zostaną ziobrystami . Czujecie to? Prezydent Bronisław Ziobro , premier Donald Ziobro , Marszałki też Ewy Ziobry .Prezydenci miast i radni same Ziobry .Nawet dozorcy w szkołach tez Ziobry . Nikt ale to nikt nie dostanie pracy jeśli nie nazywa się Ziobro . Żałosny spektakl w tym wielkim POśredniaku POlitycznym  III RP-PRL . Żałosny spektakl w którym tysiące Ziobrów patrzą na obłąkany taniec zwany Ziobraniem , gdzie wódz naczelny zwany Zbigniewem tańczy ziorbasa a kulminacyjnym momentem jest ściąganie przez Zbycha majtek przez głowę przy aplauzie ziobrystów . Zbysio swoim piskliwym głosikiem robi niczym jeden z wielu POzytecznych idiotów z razwiedki .Chciał zostać prawym płucem a został prawym POśladkiem Donalda Płaczącego i wypełnia rolę takiego Libickiego prawicy, sasiadując z lewym POśladkiem o który walczą palikot z milerem .Co by nie mówić pośrodku znajduje się tajemny otworek i te trzy partyjki zostaną nim " namaszczone" .Towarzystwo ,które planowało zamach stanu w PIS-ie kończy jak Don Kichot i śmichot. Partia ruch poparcia Zbyszka ma chyba 15 członków choć sama uważa że jest ich tysiące . Kurski wmawia Zbyszkowi że jest ich dużo a bezpieka zaciera ręce że kilka procent głosów urwą Polakom .Panie Zbyszku pełni pan rolę POżytecznego idioty bezpieki  i skończy pan na śmietniku , tak jak skończy tam Platforma Odbytwatelska .Zbyszek prawica cię już nie chce bo jesteś awanturnikiem politycznym i z dedykacją dla Ciebie i Ciemnego Luda Jacusia

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

10-09-2013 [22:55] - bolesław | Link:

Ziobro Ziobra Ziobrem POgania
Z Ziobra to jest kawał drania
Wszyscy Ziobrzyści się ziobrzyli
Nóż w plecy Jarkowi włożyli
Chcieli dokopać, nie dokopali
Na Podkarpaciu przegrali

Obrazek użytkownika kat

10-09-2013 [23:01] - kat | Link:

Z krzaków głowa ziobry się wysuwa , śpij spokojnie razwiedka czuwa....pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

10-09-2013 [23:48] - bolesław | Link:

Za krzakami KAT czuwa
Topór KATa się wysuwa
Pracę swą sumiennie wykona
Ziobrzystów pokona

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-09-2013 [08:09] - NASZ_HENRY | Link:

Matka Madzi już siedzi
Teraz czas na ojca Kasi ;-)

Obrazek użytkownika dogard

11-09-2013 [14:10] - dogard | Link:

po wpisie widac--- nie ginie; dobre.

Obrazek użytkownika Temu Misiu

11-09-2013 [09:14] - Temu Misiu | Link:

W brukselce bynio nauczył się Ziobraniny. Może teraz dorabiać na parkingach pod Re-alem, Biedo-ronką, ale pod kościołem nie! Wara!