Moje komentarze

Do wpisu: PO jak POvulon czyli łowcy polskich skór
Data Komentarz
dyskretne....hahahaha pozdrówka
postaram się poprawic......pozdrówka
dzięki i pozdrówka
Do wpisu: GrzyPObranie, odgrzybianie a polactwo jak durne tak durne .
Data Komentarz
ja mam Bolesławie pewność co do polskiego chłopa.....nie popuści im a juści.....pozdrówka
to taki "światowy trynd" zrobić z czlowieka bezrozumnego leminga i rządzić nim do końca świata.....pozdrówka
Do wpisu: Z życia Poznanioków
Data Komentarz
Czyli cziełowiek z nadzieżdy ( po rusku) krupskiej moze pójśc i nażreć się do syta oraz pooglądać Bolka z SBlotka jak komunę obalał (winko owocowe) .No no .... chyba im publiki brakuje mocno, ze taka…
Do wpisu: TUSK uwolnij Wiśniewskiego i Brauna
Data Komentarz
ja tez czekam na ciąg dalszy.....pozdrówka
Do wpisu: Umieranie w samotności.
Data Komentarz
daj spokój....my tu o śmierci piszemy i godnym ODCHODZENIU.... pozdrówka
pieknie napisane............pozdrówka i 3MAJ SIE CIEPŁO
badzmy ludżmi.... to wystarczy....pozdrówka
Do wpisu: Czy Lasek jest idiotą?
Data Komentarz
szmatom dość....pozdrówka
masz racje... dosyc....pozdrówka
no własnie po co?
pozdrówka
to twarz cpuna ..... pozdrówka
pozdrówka
Do wpisu: „W” –yrywamy chwasta czyli grzyPObranie w Warszawie
Data Komentarz
jest z Przedsiębiorstwa Holocaust...... pozdrówka Wiewiór
Do wpisu: Debatą w nich, debatą
Data Komentarz
wiec ich szachujmy i matujmy.....pozdrówka
Do wpisu: Smoleńsk, jazda bez trzymanki.
Data Komentarz
DEBATĄ  w nich , debata niech się boja ....pozdrówka
wizja pustej michy się właśnie ziszcza.... za chwile ich rozszarpią....pozdrówka
towarzyszy było 3 miliony.....i została ich garstka....pozdrówka
no to do zobaczenia...pozdrówka
do budy...... możesz nawet do ruskiej
Do wpisu: Atak na serwer nadawczy Niepoprawnego Radia PL
Data Komentarz
kat
Do wpisu: Laskatuska ,Bolkojeb czyli wyszło szydło z wora
Data Komentarz
czas by trumny przemówiły...pozdrówka
Do wpisu: Stanowisko Rządu Ludowego w sprawie Smoleńska
Data Komentarz
ten się śmieje kto się smieje ostatni....pozdrówka
My nie zwariowaliśmy......to oni myslą że maja czarnego luda przed soba.....a z procą to jest dobre rozwiązanie..... pozdrowka
Do wpisu: MY i ONI czyli dwie Polski
Data Komentarz
ładnie ujęte....pozdrówka
popieram i pozdrówka
dokładnie tak .....pozdrówka
Do wpisu: Zamach, Duda - UWAGA!!!!!
Data Komentarz
racja i przesyłam pozdrówka .... TŁUCZEMY W NICH JAK W BEBEN
Do wpisu: Jak Dudzie się uda…..
Data Komentarz
otóż to... nie dac znowu du...DY
wszyscy oprócz Kaczyńskiego ...pozdrówka
i brawo bo tam były dwa swiaty .Świat dudy i nasz ...pozdrówka
powiedziałbym raczej , niech choroba trwa dłużej to POdchorowany musi zejsć ze świata......pozdrówka
Do wpisu: Moja odpowiedź dla "Kata"
Data Komentarz
jednak potrafimy rozmawiać jak Polak z Polakiem i to mnie cieszy..... a to ze jestem ortodoksem to fakt....i oby nas było jak najwiecej....merytorycznie sie odniose w najbliższym wpisie.....przesyłam…
Do wpisu: Gowin i Duda????Bezpieka odpowiada ..... MOŻE SIĘ UDA!!!
Data Komentarz
ja wszczynam awantury w dobrym tego słowa dla Polski znaczeniu..... i taka awanturę o Polskę mam zamiar wszcząć...pozdrówka
Do wpisu: Ortodoksyjny PIS-owiec do Pana Krzysztofa Pasierbiewicza
Data Komentarz
tylko opcja zerowa ....pozdrówka
dzięki i prawdopodobnie masz racje z tymi 200 000 żerującymi na Polsce i Polakach
amen i pozdrówka
rozumiem Pani intencje ale UE jest tworem chwilowym. Zbyt duże nadzieje pokładane w UE okażą się mitem " złotego runa" którego nie ma i nie będzie .Polacy i Polska musza sobie radzic sami bez tzw.…
pozdrówka
Do wpisu: Budowa POmnika Donalda Franciszka i odezwa Rządu Ludowego
Data Komentarz
słusznie prawicie iz bandy te są finansowane i podburzane przez Kaczynskiego , Rydzyka oraz Sakiewicza. Miast korzystaż z dobrodziejstw nasypu czyli POżywać szczaw i mirabelki oni żądają jakichś praw…
Do wpisu: O tem, jak Ziobro ziobrał o głosy.
Data Komentarz
Z krzaków głowa ziobry się wysuwa , śpij spokojnie razwiedka czuwa....pozdrówka
Do wpisu: Bolek czyli MEGA PAVKA MOROZOW
Data Komentarz
co za język....FUJ.... ja osobiscie mam dyspense na Bolka i jego czerwonych kolezków , moge robić z nimi co chce i co zatkało ? Ty, żebym ci nie nagadał misiu
oby się tak stało, byśmy nie musieli grzebać się w gównach........przesyłam pozdrówka z szacunkiem i kłaniam sie nisko kaciskko
Do wpisu: Lech Zborowski: JEST TYLKO JEDNA TWARZ WAŁĘSY
Data Komentarz
i stara zagrywka bezpieki , kat płacze na grobach swoich ofiar, ohyda , ohyda ....Panie Lechu szacunek za ujawnianie takich mend POspolitych i sowieckich agentów .Bolek, ja wiem że to czytasz, więc…
Do wpisu: AVE BOLEK!
Data Komentarz
pozwolę sobie zaprotestować , nie szkoda butów gdy lejesz gadzine......chocby dla spokojności i żeby sprawiedliwość była po naszej stronie jak mawiała matka Pawlaka ....pozdrówka
Do wpisu: Przeżyj to sam…….
Data Komentarz
dokładnie tak pełny ODLOT....oderwanie się od gównianej socjalistycznej codzienności.....a Jarre to naprawde potega talentu....pozdrówka
więcej wiary i nadziei , rozmawiam z młodymi i serce rośnie....tez przez pewien okres myślałem że już lipa ale ......otwarte serce dla innych to znak do naśladowania...pozdrówka