Czy Lasek jest idiotą?

Zdecydowanie tak. Robi z siebie idiotę za kasę . Niewiarygodne jest zeszmacenie się tego człowieka i jego bezczelność . To „flanela” najgorszego gatunku czyli sowieckiego . Jakim trzeba być idiota żeby człowiek prowadzący śledztwo w imieniu rządu Tuska żądał od zespołu parlamentarnego ( komisja społeczna nie mająca dostępu do dokumentów źródłowych) dowodów w sprawie katastrofy . lasek wybitny szkodnik a prawdopodobnie agent wpływu obraca kota ogonem i strzela w śledztwo obywatelskie żądaniem przedstawienia dowodów . Ty głąbie sowiecki , ty POlitruku , ty flanelo Tuska wal się na ryj zaprzańcu . Najpierw udostępnij dowody które zebrała komisja Milera , pokaż całej Polsce co badaliście i jak badaliście .Udowodnijcie że zrobiliście wszystko w celu wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej . Dla mnie tacy jak ty potwierdzają  tylko moja diagnozę że Polską rządzi koteria sowiecka i niemiecka . Jak już przyjdzie czas , czy tutaj na ziemi,  czy tam po drugiej stronie będziesz za swoje kłamstwa smażył się w piekle . Tą droga pozdrawiam Pana Antoniego Macierewicza życząc wytrwałości i opieki Matki Boskiej. Bo prawda musi zwyciężyć. Wszystkie poszlaki i ustalenia wskazują na zamach . Jakże nisko upadliśmy jako naród , że pozwalamy takim flanelom rządzić , prowadzić śledztwo . Naczelna Prokuratura Wojskowa to zespół do zacierania śladów , do kłamstw i oszustw . Wszyscy zamieszani w to zacieranie śladów będziecie ścigani przez Polskich prokuratorów , nie damy wam uciec abyście ponieśli odpowiedzialność za całe zło , które wyrządzacie Polsce. Myślicie że zdusicie   siłą  i kłamstwem wolnych Polaków? Mylicie się. Tu jeszcze żyją ludzie którzy się was nie boją .Tu żyją ludzie którzy poczuli już sowiecki i niemiecki but . My tu wiemy czym pachnięcie i potrafimy się bronić . Nie myślcie sobie że wam to zapomnimy ….. . Wasze kłamstwo ma  nogi krótkie  i dlatego chodzicie na dupie . Dla mnie jesteście zaprzańcami i zdrajcami . Jesteście sowieckim gównem nasranym przez NKWD w Polsce . I my to gówno uprzątniemy!!! Wrócicie tam gdzie wasz miejsce …. Do szamba !!! Szczyt waszej hiPOkryzji  przekroczył barierę śmiechu i żenady!! Jesteście żałośni w tych waszych kłamstwach i oszustwach  .Ja mówię wam DOŚĆ!!! I cierpliwie poczekam żeby was dopadł Polski Sąd i Polski Prokurator . Ten wasz spokój zostanie zburzony gdy dojdzie do konferencji o Smoleńsku. Ja wiem że się tego boicie jak ognia bo to dla was kołek osikowy w serce .Dlatego lasko Tuska dawaj o informacje ilu was tam jest żebym mógł wystrugać odpowiednia ilość kołków osikowych  aby unicestwić czerwonego szatana , którego sługami jesteście. Na POhybel wam , na POhybel !!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena

28-09-2013 [23:13] - Magdalena | Link:

A to zupełnie osobna, historyczna wręcz kategoria :)

Obrazek użytkownika zaginionyląd

29-09-2013 [13:23] - zaginionyląd | Link:

tak to się nazywa ,, pożyteczny idiota ,, i to jest inna para kaloszy Pozdrawiam Kata i Panią

Obrazek użytkownika kat

29-09-2013 [21:04] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika Noemi

29-09-2013 [07:12] - Noemi | Link:

Jestem ciekawa, czy twarz Laska to wynik charakteryzacji czy rzeczywistość, bo patrząc na nią to wyłącznie widać bezmyślność.

Obrazek użytkownika kat

29-09-2013 [21:05] - kat | Link:

to twarz cpuna ..... pozdrówka

Obrazek użytkownika aiwaplatz

29-09-2013 [07:24] - aiwaplatz | Link:

Ale celnie.

Obrazek użytkownika kat

29-09-2013 [21:06] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-09-2013 [10:09] - NASZ_HENRY | Link:

Panie Lasek!!! Chciałoby się zakrzyknąć, PO co to panu??? Za 6,5 tys +5,5dodatku + parę godzin wątpliwej sławy przed kamerami tak się zeszmacić i ześwinić! Czy warta skórka wyprawki? Żyłeś pan sobie spokojnie do momentu w którym skusiła władza i wątpliwa sława. Czy warto było doktorku? Z czym do ekspertów Macierewicza, którzy swoimi osiągnięciami mogą pana i pańskich ekspertów przykryć jak chińczycy świat czapkami! POzwól pan, że jeszcze raz zapytam: PO co Ci to było doktorku ;-)

Obrazek użytkownika kat

29-09-2013 [21:06] - kat | Link:

no własnie po co?

Obrazek użytkownika Freiherr

29-09-2013 [12:03] - Freiherr | Link:

Ostro, jakby komara szpadlem przywalić. Ale tak właśnie trzeba, dość już głaskania po główce.

Obrazek użytkownika kat

29-09-2013 [21:20] - kat | Link:

masz racje... dosyc....pozdrówka

Obrazek użytkownika ba.a

29-09-2013 [12:53] - ba.a | Link:

tylko batyst,imitacja muślinu.Cienki tak,że aż przezroczysty.Wszystkie felerne,zabłąkane nitki widoczne.Barwa, no jakby biała,ale nie od bieli odstaje.A gniecie się od samego patrzenia na nią.Za to krzepiącym jest to, że żywotność bardzo krótka,tej szmaty.

Obrazek użytkownika kat

29-09-2013 [21:21] - kat | Link:

szmatom dość....pozdrówka

Obrazek użytkownika dogard

29-09-2013 [18:43] - dogard | Link:

bezapelacyjnie..