O elektryku co kablował i Ruch-ersach

Na ekrany kin weszło wiekopomne dzieło o skromnym elektryku, który kablował na swoich kolegów . To chyba największa praca Andreja Wajdowicza , któren to stworzył takie dzieła jak „ Człowiek który ukradł marmur” , „ Człowiek który handlował żelazem” no i ten najważniejszy film „ Czieławiek z nadieżdą że się nie wyda „ . Kariera tego jegomościa , który jest spakowany i czeka na swojego przewodnika z rogami jest zaiste w hamerykańskim stylu czyli „ od elektryka do kablownika” Film mija się trochu z prawda czasu i zostaje już tylko sowiecka prawda ekranu. Obywatel elektryk elektryk wykonuje tylko swój zawód czyli kabluje bo nikt jak on nie zna się na kablach . Wprawdzie mówi się na nich kapucha , donosiciel albo też qrwa ale to jest slang łobuzów i ludzi spod ciemnej gwiazdy a Bolek kabolek jest przecież spod gwiazdy czerwonej . Dlatego tez serdecznie państwu odradzam pójście do kina , no chyba że przyjdą do was o 6 rano z prośbą o czynne uczestnictwo w seansie filmowym  .A poniżej oficjalne zaproszenie na film :

Ostatnio powstała jakaś partia zboczeńców „ Twój Ruch” .Tworzą go osobniki niewyżyte i zboczone emanujące swoimi przyrodzeniami . Szefem tej sodomii i gomorii  jest  znany wielbiciel penisów , świńskich ryjów . Jak niesie gminna wieść , ponoć dziadek tego osobnika zginał w Oświęcimiu . Tak , tak nie mylicie się państwo on spadł z wieżyczki strażniczej . Jaki człowiek taki przodek !!! Z nieukrywana satysfakcją obserwuje UPADEK tego gnoja .Bo to kanalia nad kanaliami i cham z czworaków . A poniżej  rysuneczek jak skończy to prosowieckie bydle .  


                                                 
A ode mnie prezent dla Bolka i palikota naćpanego zboka

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

08-10-2013 [07:34] - wandaherbert | Link:

ostro, do rzeczy i na czasie.Srednio rozgarniety i orientujący w historii ostatnich 20lat wie kto to Wałęsa i Wajda .Mam nadzieje,że zrezygnują z oglądania tej agitki.Głównie będą go oglądać ORMOowcy,UBowcy i rózne Bolki-Lolki,jednym słowem osobniki o ptasim mózgu!

Obrazek użytkownika kat

08-10-2013 [22:39] - kat | Link:

pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO

Obrazek użytkownika Rybak

08-10-2013 [08:43] - Rybak | Link:

Proponuję Zamiast Ruchersi, używać nazwy Ruchacze.

Obrazek użytkownika kat

08-10-2013 [22:42] - kat | Link:

czyli RUCH Ruchaczy i Ruchaczek.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Daf

08-10-2013 [09:08] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Kanalia nad kanaliami - jak Pan pisze - jednak wybrana demokratycznie przez narod ! W jakiej kondycji psychicznej znajduje sie narod, ktorych takich sobie wybiera, z Bolkiem na czele ?
Narod slucha bez przerwy tego co kto powie roznych pseudogwiazd intelektualnych. Szczytem "elegancji" jest latanie do roznych klubow (klub Ronina) i poddawanie sie tam indoktrynacji. Masochizm ???

U nas nawet cwiercinteligent wie, co dla niego jest dobre, autorytetow NIE MA - czego i Polakom w Polsce zycze.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

08-10-2013 [23:07] - kat | Link:

czego można wymagać od niewolników.... poprą kazdą niegodziwość, którą im wmówiono. Ważne że jeszcze żyje kilka milionów dumnych  Polaków ......pozdrówka

Obrazek użytkownika Daf

08-10-2013 [23:13] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Dziekuje za b. trafna opinie - tylko te kilka milionow dumnych i madrych Polakow sa zagluszane przez niewolnikow, co mnie okropnie wnerwia.
Dobranoc

Obrazek użytkownika kat

09-10-2013 [00:00] - kat | Link:

mnie też wnerwia , ale..... nasz czas juz nadchodzi....przesyłam pozdrówka