GrzyPObranie, odgrzybianie a polactwo jak durne tak durne .

Jak ja tak sobie to wszystko oglądam  i kontestuję neokomunistyczną rzeczywistość to dochodzę d o wniosku że w tym szaleństwie Tuska jest metoda .Metoda komunistyczna na „dwa konie”  .Otóż woźnica mający dwa konie o różnych charakterach  ( jeden spokojny ,drugi hardy ) aby wymóc posłuszeństwo  na hardym , bierze bata i lejąc  sPOkojnego mówi do Hardego „ Jak będziesz niegrzeczny to ci też tak wpi…le”  W kraju wielkie odgrzybianie z  czerwonego platformianego grzyba i POsożyta  trwa w najlepsze a polactwo jak siedzi cicho , tak siedzi . Nic. Po prostu nic!! Rąbnęli im 120 miliardów złotych ze składek a ONI nic!!! Cisza. Rąbnęli 15 milionom ludzi po 8000 zł na łeb  i cisza. Przekręt niesamowity. 120 miliardów z OFE pójdzie na ZUS w obligacjach Skarbu Państwa ( czyli długu) ze składek ściągniętych pod przymusem z obywatela a ZUS je państwu umorzy . przekręt doskonały jak maszynka do robienia pieniędzy TUSKotum mobile . Tusk z Rostowskim  realizują to co niemożliwe „zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko” a polactwo milczy!!! Na litość boską , ludzie jak wy już własnych pieniędzy nie potraficie upilnować to będą was dymać ażdo śmierci !!!!Duda dmie w dudy a właściwie to należałoby przytoczyć dowcip o dmuchaniu . A mianowicie szczytem silnego POlitycznego dmuchnięcia jest takie dmuchnięcie baranowi w dupę żeby mu się rogi wyprostowały . Nie znam osobiście Pana Dudy ale jak domniemywam chodzi z wyprostowanymii rogami . POchodził sobie , POkrzyczał, POnarzekał i co ? NIC!!! Że w szpitalach ludzie umierają w kolejkach? I co ? i NIC!!! Że rąbią malutkich po kieszeniach a supermarkety wyprowadzają miliardy złotych  z Polski ???? I co? NIC!!! Że obce banki kroją polskich obywateli nie płacąc podatków w Polsce i wywożą kasę z Polski? I co ? NIC!!! Że przekręt na przekręcie …. I co? NIC!!! Polactwo ma to w dupie .Więc ja osobiście polactwu życzę udanych łowów na śmietnikach  , bo dla mnie ktoś kto nie pilnuję własnych pieniędzy nie wspominając o  Ojczyźnie jest najzwyklejszym durniem którego można dymać do bólu bo i tak nic nie powie i będzie się ciągle bał . Tusk dymaj ich w cztery litery , żeby im się rogi wyprostowały . My zaś poczekamy żeby wydymani zawyli z bólu .Być może się opamiętają i dymacza , gwałciciela i rozbójnika luną w pysk . Wtedy będę wiedział ze warto o nich powalczyć , bo teraz to mam ich w głębokim poważaniu. Donald strasz ich niech się boja , bo gdy już nadejdzie nasz czas to nie 60 % obywatelstwa poprze PiS ale 90 % , czego państwu i sobie życzę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ość

04-10-2013 [22:31] - ość | Link:

Świnta prawda ale, nie myśl Kacie, że dotyczy to tylko osobników zamieszkujących Polskę. Ten sam tumiwisizm daje sie zauważyć w wielu krajach z USA włącznie a może przedewszystkim. Ludzi wymożdżono skutecznie, planowo i systematycznie za pomocą uzależniających przekaziorów ale i wielu innych narzędzi.
Pozdrówka

Obrazek użytkownika kat

05-10-2013 [07:56] - kat | Link:

to taki "światowy trynd" zrobić z czlowieka bezrozumnego leminga i rządzić nim do końca świata.....pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

04-10-2013 [22:57] - bolesław | Link:

"Gdy chłop jest młody i zdrowy
To idzie w teren na łowy
Tu przycupnie
Tam przycupnie
Czasem sobie też i dupnie
Gdy już wpadnie w sidła
To mówi, że mu zbrzydła
I znów
Tu przycupnie
Tam przycupnie
Czasem sobie jeszcze dupnie"
Kacie mam nadzieję, że polski chłop się przebudzi i wydupcy tych co trzeba.
Pozdrówka przesyłam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

05-10-2013 [07:58] - kat | Link:

ja mam Bolesławie pewność co do polskiego chłopa.....nie popuści im a juści.....pozdrówka

Obrazek użytkownika potok

05-10-2013 [12:32] - potok | Link:

lecz czy znasz sposób na wybudzenie polactwa ? samo wykpiwanie lemingów nie obudzi w nich postaw obywatelskich.

Obrazek użytkownika Pokrzywa

05-10-2013 [13:30] - Pokrzywa | Link:

ad. "bierze bata i lejąc sPOkojnego mówi do Hardego
„ Jak będziesz niegrzeczny to ci też [..]"

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

06-10-2013 [11:43] - KOCHAM POLSKE | Link:

Właśnie musimy coś zacząć robić, kiedyś pisałeś o pomyśle tworzenia bibuły...mogłyby to być małe ulotki...które moglibyśmy we własnym zakresie powielać i naklejać na przystankach, wrzucać do skrzynek. Nie wszyscy czytają teksty w Internecie, inni młodzi-mają sprane mózgi przez TVN i RMF -mają nastawienie konsumpcyjne i polityka ich nie interesuje-nie uświadamiają sobie ,że polityka to wszystko to, co warunkuje ich własne życie i rodziny...
RÓBMY COŚ!!!