|
|
Dziękuję za te oznaki podziwu. Traktuję je poważnie, bo nigdy jeszcze celebrytą nie byłem. |
|
|
Witam Teutonicka!
To chyba pierwszy komentarz u mnie, więc witam serdecznie.
Ad rem.
1. Należałoby tu ściśle określić określić <powiernictwo>. Ja trzymam się idei, że Polska jest CEO - chief… |
|
|
Co to za sowiecka metoda wyrywania zdania, które akurat pasuje. To czysta manipulacja. |
|
|
No to myślimy podobnie. Prof. Chodakiewicz, wg. mnie najlepszy polski znawca trójkąta USA - Izrael - Polska, w 26'50"- "Hurra - patriotyzm i marzenia nie zastąpią rzeczywistości. Bo jest, tak, jak… |
|
|
Powiedz Cybie, co się dzieje? Czy ludzie w zastraszającym tempie głupieją? Niepoprawni.pl praktycznie już w całości opanowany przez idiotów pod wpływem antypolskich agentów. Tutaj też rozprzestrzenia… |
|
|
Tutaj trafiłeś - "Chodzi o dominację w skali pokoleń". Toż bez przerwy o tym piszę. Toczy się niewypowiedziana wojna cywilizacyjna. I warto być mądrym i znaleźć się po stronie zwycięzców. Bez względu… |
|
|
Drogi Marku!
Tak,Izrael to kupa kamieni. I sąsiednie państwa też. Powiem więcej - pół świata to kupa kamieni. Lecz nie interesują nas kamienie, tylko ludzie. Polacy przeżyli dokładnie 123 lata bez… |
|
|
No i właśnie! Matematycy nagle przecierają oczy, bo nagle urodził się im nowy twór - krętość. Podobnie było lat temu parę z fraktalami. Żeby było jasne - ja jestem prostym inżynierem, z kiedyś tam… |
|
|
Jutro.
Ps.ksziążkę otrzymałem, lecz jeszcze nie rozpakowałem. Mimo, ze śpię tylko 4 godziny, to brak mi czasu. Tak wygląda starość? |
|
|
O to właśnie tutaj wg. mnie chodzi. Kwestia odpowiedniej percepcji narzuca własną, oryginalną interpretację. |
|
|
Tak, Michalkiewicz jest dobry jako kalamburysta. Dlatego przyciąga wszystkie stare baby jakie znam. Czytają, a potem wydają: - Hi, hi. |
|
|
Ależ SzPanie!
Mnie zastosowanie teorii chaosu w księgowości kompletnie nie interesuje.
Miałem na myśli bifurkacje Hopfa w działaniu całego świata. Generalnie chodzi mi o struktury niestabilne, oraz… |
|
|
Proszę bardzo, absolutnie nikomu nie dyktuję doboru autorytetów. Jednakże sam uważam, że szacunku nie dostaje się w pakiecie ze smartfonem, szacunek trzeba sobie zdobyć. Toteż sam sobie wybieram… |
|
|
Ciekaw jestem, czy uwzglednia SzPan bifurkacje w takim chronologicznym analizowaniu strumienia informacji |
|
|
Ja Ciebie, Zygmuncie do hurra-patriotów nie zaliczyłem. Byłeś korwinistą - sam mi o tym powiedziałeś. A teraz guru Michalkiewicz. Co oznacza, że byłeś neo-liberałem i nim pozostałeś. W przyciasnej… |
|
|
Świtoń, Kobylański na sztandary!
Ps.Sprecyzuj - Kaczyński szczurołap, czy jego kot? A jak Kaczyński, to dlaczego szczurołap? Może to jakieś regionalne określenie, którego nie rozumiem? A może chodzi… |
|
|
Ja się nie napieram. jedni wolą filozofię, a inni pornografię. Żeby było jasne - twoich preferencji nie znam. A jakjuż obrzydzamy sobie filozofię, to, może już wiesz, jestem neo-tomistą, więc… |