|
|
Bardzo chętnie bym się coś dowiedział o tych źródłach. Mniemam, że nie publicyści.
Ps. Andrzej Skowron? Matematyk? |
|
|
Rany! Znowu wyznawca Michalkiewicza - Korwina-bis! Rosja to bardzo lubi. tak, jak Korwin Rosję. |
|
|
Widzisz - to akurat nie Kant. Jeszcze gorzej. Wiem, wiem... filozofia większość mierzi. Mówi się przecież -nie filozuj! |
|
|
Z "górnolotne mnogosłowie premiera" zgadzam się bez najmniejszych zastrzeżeń. |
|
|
Również na posła Jakubiaka patrzę nieco podejrzliwie. Jego odwaga wsparta jest wyłącznie na majątku jaki posiada. Zbłaźnił się dla mnie czyniąc siebie ekspertem od wojskowości. Proszę spojrzeć w jego… |
|
|
Czystym chciejstwem jest dążenie człowieka i społeczeństw do doskonałości? Życzę sukcesów w klimacie, który nazywam "Polska tandeta", co jest, jak to twierdziła ferajna Tuska - ciepła woda w kranie,… |
|
|
Dobra, ma być ostrzej, będzie ostrzej.
Zapewne Ciebie też, tak jak mnie, mierzi brak wierności i lojalności. Gdy w 2015, zapewne jak i Ty, głosowałem na PIS, to nie wyłącznie by wypieprzyć… |
|
|
Zygmuncie!
"Janusz Kamiński wychwala tajne zabiegi dyplomacji, o których wie tyle samo, co inni Polacy (ze mną włącznie), co czytają fusów lub wierzą propagandzie (100% obcej); ja się temu… |
|
|
Imci Waszeci,
co to za polemika? Bedziemy sobie dobierać różne publicystyczne i często marne autorytety i oni mają coś udowodnić? Mamy swoje rozumy i swoje przemyślenia. Więc ciekawi mnie, co waszeć… |
|
|
Powiedz mi, dlaczego logika nie jest obowiązkowym przedmiotem w szkole? I co każe ludziom zdecydowanie sądzić, że nie może być innych mądrzejszych? |
|
|
Nie wiem, co się dzieje...
To mądry i dobry człowiek. Zrobił sobie taką satyrkę, czy przedtem kpił sobie z nas? A może grzybki? A może kwas? |
|
|
Z szacunkiem potwierdzam, że celem jest wielka Polska.Polska, którą dopiero trzeba stworzyć, a sami nie damy sobie rady, by to zrobić. Gdy już będziemy silni, to inni będą zabiegać o to byśmy to my… |
|
|
Inteligencję i wyobraźnię rozdawano w różnych proporcjach. A dodatkowo nakładają się ukształtowane poglądy. I Lisickiego i Gadowskiego zawsze warto wysłuchać. Lecz w tej sprawie najwyższe kompetencje… |