|
|
@Imć Waszeć
No to się kurcze Panie Profesorze w pełni rozumiemy. Taka nas czeka przyszłość. Damy radę? Tak jak linux z windowsem? Będą nam podsyłać fałszywki.
W tek chwili oni mają najlepszą… |
|
|
@kmeehow
Właśnie był w tvp wywiad z wice-marszałkiem. Na razie chcą przekonywać i osiągnąć konsensus.
A dalej? Kolejny zamach majowy? |
|
|
@Imć Waszeć
Jako hardware'owiec powiem dobitnie - przykra sprawa - nie da się ukryć. Face Surveillance to tylko nieduży fragment wielkiego problemu.
"...is not in the public’s interest." piszą… |
|
|
@Imć Waszeć
No to jesteśmy w domu. Świat to fraktale. Więcej - Wszechświat. A nad tym wszystkim Teoria Chaosu. Czy jest to ważny przełom w nauce?
Mentalnie trzeba się przystosować. Nieco mnie… |
|
|
Tomasz Wróblewski jak zwykle świetny. Trafnie ocenia, wyciąga wnioski i interesująco mówi. Niestety - nie dociera to prawdziwej głębi. Fragment o mikroczipie był bardzo trafny. To była ogromna… |
|
|
A w układach elektrycznych stany ustalone (wszystko wewnątrz kręgu Nyquista). |
|
|
Cykliczność jest stagnacją?
Przecież ma pan ciągi, funkcje okresowe i stabilne. |
|
|
Ano właśnie!
Na początku był chaos...
A z chaosu powstał porządek...
Ile jeszcze kroków potrzebujemy? |
|
|
Wolę się bawić mrówką Langtona.
langtonant.com
Dlaczego nagle supeł się prostuje? |
|
|
Należy się nagroda za ten wywód, który trzeba przeczytać 3 razy (by zrozumieć).
Dla mnie najpiękniejszy głos. Żeński. A-ha... I moja ukryta szkocka krew.
youtu.be
No dobrze, to jeszcze trochę… |
|
|
Miło mi. Cieszę się. |
|
|
No nie do mnie, ale nie mogę wytrzymać.
Miałem duży spór z ateistami z Torunia (UMK) na forum kogniwistycznym, tak że w końcu to forum zamrozili. Właśnie takie banalne, proste pytania:
- co to jest… |
|
|
Na wstępie taka ciekawostka - gdy w sektorze moich prac poruszam się w obszarze, gdzie napięcie elektryczne przekracza 50V, noszę zawsze w kieszeni na piersi czujnik w kształcie grubego długopisu,… |
|
|
Panie Waszeciu,
czy jak Szanowny zainstaluje sobie w kompie Windowsa, albo Linuxa, tak, że komputer sprawnie działa, to czy jest potrzeba, żeby ktoś od tego Windowsa, czy Linuxa siedział i patrzył,… |
|
|
W moim świecie, jak w świecie tego przeklętego wirusa, zdecydowanie co jest martwe, a co jest żywe, może być trudne, czy wręcz niemożliwe, Patrząc na płatek śniegu, czy piękny kryształ też możemy… |
|
|
Wtrącę się, jeżeli można. Bo latami nad tym rozmyślałem. I w końcu znalazłem ukojenie w nauce i filozofii. Dlaczego? Bedąc z pokolenia 68 miałem chwilowy deficyt wiary. I dodam wyraźnie - wiara jest… |
|
|
Witam
"Odrodzenie umysłów i dusz jest blisko..."
Tylko nad tym od kilku lat paru z nas nieustannie pracuje.
Ale opór materii niestety jest niesłychanie duży.
Szacunek
|