Pożar na POkładzie...nawet dwa szkielety sie reaktywowały.

 Następne szkielety na NB...jeden został odkopany po 5 latach...a drugi też się nagle wykopał z sarkofagu.

 Obaj mają nicki na "S" łatwo sprawdzić...

 Zobaczę jak to dalej sie potoczy...na razie dwaj blogerzy wyszli po angielsku...@siukum balala i zaproszony przeze mnie @kemir.

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

21-04-2020 [19:41] - Trotelreiner | Link:

Wzorem kilku blogerów na tym portalu...nie będę odpowiadał na komentarze.
Niestety...już jest więcej chamskich i ordynarnych trolli,niż czynnych blogerów.

Tym trollom powiem w ich języku:auf wiedersehen

Obrazek użytkownika paparazzi

22-04-2020 [01:37] - paparazzi | Link:

Gréfnÿ rektór troll jek ôt Rejchu Niémce robote swó wchalim. Sorry, próbuje po mazursku specjalnie dla rolnika z Mazur pt. WODZU PROWADŹ. Ten ma mniemanie o sobie, chyba bije Bolka.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-04-2020 [08:37] - Trotelreiner | Link:

Szybciej ego Gowina...albo Tuska? :-))

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2020 [04:48] - jazgdyni | Link:

Aż mnie korciło, żeby tu kwieciście nabluzgać. Tak dla jaj. Lecz nie chciałbym kiedykolwiek być uznanym za trolla, lub nie daj Boże, za hejtera.
Poza tym cenię ten kontakt. I może Szanowny Trot (to taki fajny lemowski skrót) coś wie i mi pomoże z Bosco Verticale. Poszukuję pięknego zdjęcia i na tapetę i do druku. Mam taką jedną ścianę, którą chciałbym zalesić.

Ciao i pozdro

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-04-2020 [08:35] - Trotelreiner | Link:

Ja omijam Milano...taka atmosfera...:-))
Mogę Ci tylko podrzucić link;
https://www.google.pl/search?q=bosco+verticale&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjioIuTtPvoAhUqlosKHXJJCG0QsAR6BAgKEAE
Ciao

PS.Widzę,że też zaczytywałeś się w Lemie...mój nick z "Kongresu futurologicznego"...tak czy inaczej...to 22 :-)))

Obrazek użytkownika jazgdyni

22-04-2020 [11:18] - jazgdyni | Link:

Te akurat zdjęcia to mam :-(((. Ale dobra... pogrzebię sobie.

No nie... Lem to bożyszcze młodości. Zazdrośnik Philip Dick napisał nawet, że to nie może być człowiek, że to jakaś komunistyczna zmyła i albo zespół ludzi, albo, jak wtedy nazywano - mózgi elektroniczne. Pamiętam do dzisiaj, że najgorętsza dyskusja i spory były nad "Głosem Pana".

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-04-2020 [15:53] - Trotelreiner | Link:

Lem to klasyka gatunku...kiedyś do naszego klubu przyjechał rosyjski tłumacz książek Lema...miód mu sie lał z ust...i wtedy ja mu zadałem pytanie:
Czy Pan tłumaczył ...w ogóle próbował tłumaczyć CYBERIADĘ.?
Pan tłumacz się zmieszał...cos tam mruczał...ale koledzy moi go zaczęli naciskać...i w końcu wydukał: NIET!

Ja w ramach dobranocek czytałem córkom Bajki robotów i Cyberiadę...Opowieści o Pilocie Pirx-ie już same sobie czytały...jak inne SF...no i Sapkowski w Fantastyce miesięczniku.
Egzemplarze o Smokach...zaczytane...samo białe zostało :-)))

Addio

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-04-2020 [04:44] - jazgdyni | Link:

Kurde,

ja całą fantastykę, nawet nie wykluczając fantasy, czytam na okrągło (no... może nie całą - Harry Potter mnie zdecydowanie wkurzył - czysta, chamska komercja). Kompletuję wszystkie niedługie i rewelacyjne opowiadania Terrego Pratchetta (dziś powinno być Sir Pratchetta, bo brytole, w tym królowa, go uwielbiają), który, nie wątpię, w oparciu o Lema, stworzył ten swój Świat Dysku, z całym purenonsensownym humorem naszego Mistrza. Po przeprowadzce cały mój zbiór Lema i Dicka mam w strzępach, a także w opłakanym stanie są ojcowie sci-fi jak Asimov i Arthur C. Clarke, Bradbury, czy Simak. To temat rzeka... a doprowadzili do tego Swift, Verne, a w moim przypadku, Edgar Allan Poe, Ambrose Bierce i oczywiście H. G. Wells. Czytało się wszystko i sporo się pamięta. Biblioteka Taty, to ponad 10 tysięcy tomów, nie licząc jego medycznych książek.

Ech...

Serdeczności