Co rozgrywa Gowin,kto za nim stoi..?

I dlaczego jeszcze istnieje na scenie!?

Libicki...ten senator na wózku...ten który był juz we wszystkich możliwych służ...chciałem napisac partiach...nie umiał wytrzymać,albo specjalnie się wygadal.
Gowin przez całą opozycję będzie zgłoszony...na MARSZAŁKA SEJMU!

Plan jest chytry...Dudzie nie pozwolą na zostanie prezydentem...będą szukać sposobu...i znajdą...więc kto zastąpi prezydenta?

Marszałek sejmu [ma być z małej]...czyli Gowin!

Kto to wymyślił?

Libicki...chyba nie...ten Howking ...jest za głupi.
Budka---no nie...
Korwin...?
Tusk...?

WSI,SB,MOSAD,BND,KGB,GRU...Urszula von,...Merkel razem z Mackronem?

Cóż...Kaczyński nie jest Filipem II Macedońskim...on wiedział co sie robi ze zdrajcami...nawet Oktawian zlikwidowal wszystkich spiskowców ..
winnych śmierci Cesara!

Machiavelli pisząc w XV wieku..."nie ma partii politycznych"...dobrze wiedział,że złodzieje,zdrajcy,ludzie bez honoru...to są "partie".

Pytania "kto za Gowinem stoi" i "w co gra Gowin"...zostawiam...nie wiem!

Wirus Gowin2020 działa...COVID 19 też..

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-04-2020 [16:22] - Trotelreiner | Link:

Jedno jest pewne...nie zostawią Polski w spokoju,dopóki jesteśmy w UE...
 

Obrazek użytkownika sake3

25-04-2020 [16:44] - sake3 | Link:

Może nikt za nim nie stoi tylko ździebko go popycha.Ktoś ze starej gwardii PO,któremu nie po drodze z obrotowym Kamyszem.A już na 100% za Gowinem stoi rozdęte ego.MIeści sie w gropie takich nadetych bufonów jak Sikorski,Grodzki.

Obrazek użytkownika jazgdyni

25-04-2020 [17:08] - jazgdyni | Link:

45 minut temu, mówiąc prawie dokładnie Twoje słowa żonie, zdenerwowałem ją okrutnie i spowodowałem migrenę.

Mniej mnie interesuje, kto za tym stoi, bo wiem - lewactwo całego świata i zidiocieli bogacze.

Rozmyślam nad taktyką, jak do tego nie dopuścić.
Są dosyć proste sposoby. I to w obszarze prawa i Konstytucji.
Nie powiem jakie, bo nie czas na to.

Damy radę
JK

Obrazek użytkownika RinoCeronte

25-04-2020 [17:33] - RinoCeronte | Link:

To taka zagrywka w stylu Tuska. Czy tym razem też mu się uda? Ciarki człowieka przechodzą. 10 lat po Smoleńsku a metody wiele się nie zmieniły. Ludzie w Polsce nie są głupcami, ale mogą się dać zastraszyć.

Obrazek użytkownika sake3

25-04-2020 [17:57] - sake3 | Link:

Po co denerwować żonę,Libicki zdążył wypaplać,że już mają większość w Sejmie i Gowin na razie chce być Marszałkiem Sejmu na miejscu pani Witek.

Obrazek użytkownika Jan1797

25-04-2020 [20:22] - Jan1797 | Link:

Teraz wystarczy spojrzeć kto zniknie z NB.

Obrazek użytkownika Jabe

25-04-2020 [18:31] - Jabe | Link:

Jarosław Gowin jest ambitny. Wystarczy więc przyjąć, że sam za tym stoi. W każdym razie groteskowe jest przypisywanie sprawstwa złym siłom całego świata. No i przecież hipotetyzujemy, a mocodawcy patriotycznych kelnerów raczej nie zgodzą się na tę roszadę.

W kazdym razie o żadnej zdradzie mowy być nie może, bo z góry było wiadomo, że wagonik pana Gowina od neosanacyjno-postgierkowskiej ciuchci kiedyś się odczepi.

Obrazek użytkownika sake3

25-04-2020 [19:35] - sake3 | Link:

Być może ambitny jako polityk ale słaby jako minister.Położył szkolnictwo wyzsze na lopatki,jako wicepremier tez nie błyszczał.Chyba że to było w planie.Ciekawe czy wreszcie dokończy ,,dzieła'' zatytułowanego,,Wysokie standardy PO'' które pisał i pisał podczas ich rzadów.Nawet sie specjalnie nie dziwię,że dzielo nieskonczone ,bo jakież standardy moze posiadać PO.

Obrazek użytkownika Marek1taki

25-04-2020 [18:08] - Marek1taki | Link:

To w pierwszej kolejności zmartwienie grupy kelnerów trzymających władzę.
Taśm ci u nich dostatek a maja więcej zainwestowane i większe plany.
Jak nie ruszą tyłka to co się stanie? W interesie banków zadłuży nas w unii kto inny niż obecna ekipa? Wypowiedzą pakiet klimatyczny czy jakiś inny cyrograf?
Może poddadzą to pod głosowanie korespondencyjne peselowiczom? A może zaryzykują korespondencyjną zmianę konstytucji, wybory do parlamentu i powtórkę głosowania na Dudę?
Co nam do tego kto realizuje obcą rację stanu?

Obrazek użytkownika tricolour

25-04-2020 [19:38] - tricolour | Link:

Jak to kto stoi?

Stoi 38 milionów ludków, którzy swoje podstawowe zakupy bytowe robią w obcych biedrach, lidlach i realach, dających sto miliardów obrotu zagranicznym firmom. Ludkowie ci bez najmniejszego zastanowienia wywożą owe 10do11 złotych i się cieszą gdy dostaną promocję 0.3pln na masło lub skarpetkę. Cały program 500+ kosztuje rocznie połowę tego. 

Albo inaczej: wybudowanie pawilonu a'la Lidl, licząc z gruntem, kosztami budowy, zatrudnieniem załogi i zatowarowaniem, to koszt 10 milionów złotych. Za rok opłacania obcych sieci mamy dziesięć tysięcy sklepów, którymi wywalamy te obce sieci w kosmos na wieczne czasy i to dwa razy, bo rzeczonych placówek jest raptem z pięć tysięcy...

... ale nie. Tak się nie myśli. Celem jest rozdawanie ryb, nie wędek. Gowin się w to pięknie wpisuje.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-04-2020 [20:07] - Trotelreiner | Link:

Grudzień 2017...następuje atak krakowskiej nieboszczki UD/UW...Gowin,Gliński i Ciapciakiewicz...daliby Geremka...gdyby żył.
Odwołuje [kto???] Panią Szydło z najwiekszym poparciem od czasów Mieszka I.
Odwołuje sie [kto???] p.Waszczykowskiego...jedynego ministra z cojones.
Odwołuje [kto???] p.Macierewicza...człowieka---historie....szatniarz w Pałacu wręcza mu dymisję (sic!)

Duda to też człowiek z geremkowszczyzny na UJ...on zrobił pucz?!

Wchodzi Morawiecki...i "tercet egzotyczny" panowie G-G-C...ze swoim zespołem.

https://naszeblogi.pl/54245-pr...

Wtedy sie zaczęło nieszczęscie..."niedasię","niemożna", "couniapowie?" "comymożemy" "mediasąanty"...klęska...NO qRWA NIE DA SIĘ!

Kaczyński nie ma ręki do ludzi...a jak juz trafił...to "mu zagrażali" i ich wywalił...np.Adam Hofman...etc.

Teraz ministrowie "siłówki"....to śmiech...Błaszczak i ....dam se spokój...

Co pozostaje? Ano siedzą w lejku...albo przeczytac pamiętniki Kiszczaka i Jaruzelskiego...i zrobić powtórkę z rozrywki :-)))

Obrazek użytkownika mmisiek

25-04-2020 [20:47] - mmisiek | Link:

Jak nie patrzeć to rząd totalnych, gdyby taki rzeczywiście powstał, ma pięknie przygotowane przez PiS totalniackie narzędzia prawne.
Będzie czym dusić Polaków i może o to właśnie chodziło...
 

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2020 [08:54] - sake3 | Link:

@mmisiek......Rząd totalnych (gdyby powstał) nie musi się o takie drobiagi prwne martwić,od czegóż ma ,,kastę''wypróbowaną i wierną? Pani Gersdorf za lojalną służbę utrzyma swą funkcję dożywotnio.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

26-04-2020 [08:21] - AŁTORYDET | Link:

Na pewno nie stoją za tym "bogacze" czy celebryci. Dla nich jest zawsze dobry czas. Ani Lidl czy Biedronka. Stoją za tym interesy Rosji i Niemiec, bo obydwa te państwa, niezależnie rządzących/panujących są żywotnie zainteresowane tym, by Polska był słaba, niesuwerenna i była w polityce klientem. Merkel robi to bezczelnie i na rympał, szkoda że publika tego nie widzi. Małym przykładem, była próba przejęcia, doprowadzonego do bankructwa LOT-u, wskutek działania dumpingu firemki założonej za pieniądze ukradzione Polakom. Niemcy mają u nas ogromne pole do działania. Kiedyś caryca wybierała na króla, niedawno niemra narzucila nam "króla europy", przy powszechnym aplauzie kretynów. Ruscy zawsze sie nami brzydzili, niemcy jak widać - też odrzucili pozory szacunku.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

26-04-2020 [09:13] - Trotelreiner | Link:

Niemcy od zawsze Polaków i Słowian uważali za "podludzi'...a Tusk i jego człaki...[człaki---to Lem] już sprzedali,podarowali i przefrymarczyli cały "tenkraj".
Jak sie czyta prasę niemiecką,słyszy tych niby polityków,to nóż sie w kieszeni otwiera!
Oni Polskę i Polaków uważają za SWOJĄ WŁASNOŚĆ,a rząd PiS i prezydenta Dudę....za tymczasowy wybryk  natury!
Tylko dwaj politycy w historii...wiedzieli czym sa Niemcy...Churchill i Stalin.

Ten pierwszy---powiadał,że Niemcy trzeba bombardować co 10 lat...inaczej zapominają,że przegrali wojnę.
Ten drugi---proponował,że wszystkich Niemców,którzy ocaleli...wywiezie na Syberię...w pobliże koła podbiegunowego...i zostawi...

Szkoda...że go Alianci nie posłuchali...

Obrazek użytkownika sake3

26-04-2020 [11:33] - sake3 | Link:

Niesłychane niemieckie oburzenie-z jakiej racji Polacy nie zbierają niemieckich szparagów,no jak tak można.Będą się musieli niemieccy plantatorzy jeszcze milej usmiechać do imigrantów.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

26-04-2020 [09:15] - Trotelreiner | Link:

v y