Polski ksiądz-orator! przywódcą antykowidowców

Pewnie za chwilkę (albo nawet już) ta relacja z Kanady zniknie z sieci... Ale niech tam... odnośnik zostawi ślad obecnej faszystowskiej cenzury w skali światowej, nie wyłączając Polski także z innych macek "naszego" rządowego bestialstwa wg nakazów Mr Global.

https://youtu.be/b31pM0MpJCE

Ten polski przywódca jest rodem z Walentynowicz, ale jest najlepszy z wszystkich występujących wobec łamistrajków, jakich znałem. Coś niesamowitego! I ta Polska, ociosana legenda Solidarności tak mu w tej oratorskiej mowie potrzebna. I mu służy.

Widziałem relację jak go poniżająco i propagandowo aresztowali na tej autostradzie, bo odprawił mszę wbrew zakazowi. Nie poddał się i teraz ma swoją Stocznię Gd. na drugim końcu świata. W rejonie przygranicznym Coutts w stanie Alberta.

[ Polski duchowny skuty w kajdanki na środku ulicy.
[WIDEO] https://www.polsatnews.pl/wiad... ]

Nie pozostaje nam nic innego, poza modlitwą o jego życie, rozsyłać jak najszybciej na wszystkie strony informację o jego dramatycznej walce z masonerią światową - wielogłową bestią na korpusie Belzebuba.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika terenia

08-02-2022 [09:10] - terenia | Link:

Krótki ,ale wymowny filmik   https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

08-02-2022 [15:12] - Zygmunt Korus | Link:

No i znów ten polski niezatapialny gen wolności... Stale jakichś Polaków widzę w tych relacjach z Kanady... Coś niebywałego jakie to doświadczenie przeszliśmy w walce z komuną. Czyli co? Jeśli się teraz ma przydać...? Z tym że to już faszyzm.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-02-2022 [13:02] - rolnik z mazur | Link:

@ Zygmuncie
dzięki za info.Nie poddamy się. Zbyt dużo ludzi jest świadomych tego  co nam szykują globalisci w tym i nasze kacyki. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

08-02-2022 [15:13] - Zygmunt Korus | Link:

Ciężka sprawa. Uściski.