Komentarz odnośnie zdarzeń podczas Marszu Niepodległości

Obserwując to, co dzieje się podczas Marszu Niepodległości w Warszawie, muszę koniecznie wyrazić serdeczne poparcie dla POLSKICH CHŁOPCÓW i MĘŻCZYZN, którzy jasno i dobitnie wyrazili swoją postawę wobec policji. Służby policyjne, ochraniające wcześniej przemarsze różnych prostytutek, bezrozumnych smarkaczy, którzy plują na wszystko to, co dla prawdziwego Polaka święte, nareszcie doczekały się reakcji ze strony Polskiego Społeczeństwa. 

Ci, którzy rzucali w stronę policjantów race mieli CAŁKOWITĄ SŁUSZNOŚĆ. Co to za policja, która ochrania młodocianych bandytów i gówniane ladacznice na polskich ulicach ??? Co to za policja, która nie przeciwdziałała, kiedy smarkata banda kierowała się w stronę domu jednego z najwybitniejszych Polskich polityków ? Czyż nie powinna natychmiast rozgonić smarkaterię  w dniu 30 października ?

Wielce popieram Polskich Patriotów, którzy okazali własny sprzeciw wobec braku właściwych reakcji policji na nielegalne zgromadzenia prostytutek. 

BRAWO POLSCY CHŁOPCY I WSPANIALI POLSCY MĘŻCZYŹNI. 

Dzięki WAM istnieje nadzieja, że Polska nigdy nie zginie !!!!

Jesteście najwierniejszymi SYNAMI naszej kochanej Ojczyzny !!!!!!

BRAWO, kochani POLACY !!!!!

Żal mi jedynie, że ktokolwiek z WAS mógł ucierpieć fizycznie.

Zaznaczam też, że KAŻDY kto zostanie skazany za wyrażenie swojego sprzeciwu wobec otumanionej policji, będzie więźniem politycznym !!!!!

Ci mężczyźni wyrażają gniew NAS WSZYSTKICH na ostatnie wydarzenia !!!!

Jeszcze raz, przekazuję wyrazy poparcia dla Polskich Patriotów, którzy mają dosyć tolerowania w Polsce skandalicznych wyskoków młodocianych smarkul

Wszyscy mamy też serdecznie dosyć bezczelnych działań Marty Lempart i jej kompanek.

Dziękuję Wam Polscy Chłopcy i Polscy Mężczyźni za klarowne okazanie własnego sprzeciwu wobec tego, co ma ostatnio miejsce w Polsce !!!!!!

P.s.
Przepraszam tych z Państwa, którzy oczekiwali na kolejną dawkę przemyśleń przedwojennych duchownych. Rozumiecie jednak, że musiałam skomentować to, co ujrzałam w telewizji i co bardzo mocno wpisywało się w nasze polskie odczucia wobec ostatnich wydarzeń, rozgrywających się  na polskich ulicach.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

11-11-2020 [16:18] - Pani Anna | Link:

"gównianie ladacznice" no, no... Nie znam przekroju zawodowego bioracych udziału w protestach kobiet/dziewczyn ale to skojarzenie u nobliwej Pani dr zajmujacej się czytaniem przedwojennych ksieży troche zaskakuje.

Obrazek użytkownika tricolour

11-11-2020 [19:32] - tricolour | Link:

Może ci przedwojenni księża byli tak nowocześni, jak dzisiejsi, tacy mili, koleżeńscy, do rany - i nie tylko - przyłóż.

Obrazek użytkownika tricolour

11-11-2020 [16:38] - tricolour | Link:

Bardzo dobrze, że Policja potraktowała gówniarzy z broni gładkolufowej. Na drugi raz może zasłużą na ostre.

Obrazek użytkownika sake3

11-11-2020 [20:56] - sake3 | Link:

Ratusz wypłaci gówniarzom odszkodowanie? W końcu przecież to Trzaskowski nastalował ich do prowokacji.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-11-2020 [17:08] - NASZ_HENRY | Link:

Pani reż trochę zimnej święconej wody by się przydało ☺
 

Obrazek użytkownika dr Anna

11-11-2020 [17:17] - dr Anna | Link:

Dopisek  :

Oczywiście moje brawa skierowane były WYŁĄCZNIE do zwolenników haseł przyświecających organizatorom Marszu, jak  np. " BÓG - HONOR - OJCZYZNA" czy "Nasza cywilizacja - nasze zasady" . Nigdy nie popierałam i nie będą popierać lewackich bojówkarzy, prowokujących burdy uliczne.

 

Obrazek użytkownika sake3

11-11-2020 [21:08] - sake3 | Link:

Proszę nie nazywać uczestniczek strajku kobiet prostytutkami ,bo takie porównanie obraża prostytutki.

Obrazek użytkownika sake3

11-11-2020 [20:41] - sake3 | Link:

Mimo wszystko policja miała utrudnione zadanie,bo tam było sporo bojówek szkolonych wczesniej na ,żądanie Trzaskowskiego i z pewnością była też niemiecka Antifa,a pewnie zgoniono na prowokację uczestników niedawnych manifestacji.

Obrazek użytkownika Jan1797

11-11-2020 [20:52] - Jan1797 | Link:

Sądziła Pani, że wszyscy w policji są po naszej stronie?
Jak Pani sądzi komu dzisiaj służyli zadymiarze i kogo słuchali - Bąkiewicza
który jest Gościem? Proszę obejrzeć apele jego ludzi i foty przeciwników, zrozumie Pani.
Widziała Pani czerwony autobus pod Narodowym?
 

Obrazek użytkownika sake3

11-11-2020 [21:24] - sake3 | Link:

Kolejna odsłona walki z PiS-em.Trzaskowski zaczał oskarżać Kaczyńskiego jeszcze zanim MN się skończył co wskazuje że on sam jest inicjatorem prowokacji.Jutro pewno dowiemy się,że to Kaczyński podpalił to mieszkanie.

Obrazek użytkownika Jan1797

12-11-2020 [19:09] - Jan1797 | Link:

Pani sake3,
Gdy przyglądam się "zagranicznym", uważam dobrze pojętym interesem
warszawskiej policji jest nieatakowanie Roberta Bąkiewicza.
Pani trafne komentarze muszą wzbudzać emocje wśród opozycji.
Jan
 

Obrazek użytkownika Jabe

11-11-2020 [22:14] - Jabe | Link:

Sądzi Pan, że policja robi, co chce, bo nie dostała rozkazu tego nie robić, czy że rozkaz złamała?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-11-2020 [04:01] - wielkopolskizdzichu | Link:

W latach stanu wojennego to coś co nazywa siebie dr Anną po takim tekście była by spalona towarzysko w każdej fabryce, uczelni, wszędzie. 
To jest typowa flanela, legendująca się badziewnymi publikacjami z lat przedwojennych, które już wtedy trafiały na makulaturę. 

Zawodowi bojówkarze bez względu jakie hasła towarzyszą im w czasie ich występów nie są i nigdy nie będą patriotami.
Bohaterzy dr Anny w razie realnego konfliktu gdy  grozić będzie utrata życia na froncie, na zapleczu zajmować się będą strzelaniem w potylicę jeńcom z związanymi rękoma lub gazowaniem rozebranych do naga dzieci, kobiet i starców. 
 

Obrazek użytkownika sake3

12-11-2020 [09:32] - sake3 | Link:

Od strzelania w potylicę i gazowania starców i dzieci to raczej Pana bohaterzy i idole się starali np.w Katyniu i w obozach koncentracyjnych.teraz też się starają.Tu zabiją księdza i wrzucą do wody,gdzie indziej ,,tylko ''pobiją a dobrotliwa pani sędzia uchroni od aresztu,jeszcze innego oplują i zwyzywają smarkacze,a nad wszystkim czuwa guru Urban.