Chyba źle się dzieje w POKO bo wypuścili Rózię z izolatki...

Czy zauważyli Państwo, że Rózia na czas kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich została przez egzekutywę POKO wysłana na tzw. wewnętrzną emigrację?
Dziś wraca. Wyposzczona, wściekła i żądna krwi. Jej wściekłość będzie rosła - unijny komisarz Virginijus Sinkevičius publicznie oświadczył, że nie ma zamiaru kierować sprawy przekopu Mierzei Wiślanej do TSUE.
Pożyjemy, zobaczymy czy nie zmieni Pan zdania, Panie komisarzu. My, Polacy wiemy ile warta jest słowność unijnych urzędników. Tyle co prawdomówność Róży von Thun etc., która swój powrót zaczęła od fake newsa. 

PS. Zrzutka na kaganiec dla Rózi  pilnie potrzebna!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

11-09-2020 [13:33] - Pani Anna | Link:

No ba, na czas wyborów to nawet wirus został schowany, co dopiero Róża. A kaganiec ma obowiązek nosić, no chyba, że nie ma rąk, albo jest psychiczna.

Obrazek użytkownika Czesław2

11-09-2020 [15:39] - Czesław2 | Link:

Spóźnił się troll o 6 minut od wpisu contessy.

Obrazek użytkownika Jan1797

11-09-2020 [20:12] - Jan1797 | Link:

Czy wyjątkowo rzucająca się w oczy wczorajsza aktywność piewców czerwonego ładu
nawet błędnie kojarzona, ma cel jak pisałem wczoraj, a tak określił"Wylewny"?
  https://www.youtube.com/watch?....
 Pomorskie inwestycje zostaną ukończone i niekoniecznie o przekop tu chodzi.
Pozdrawiam.
 

Obrazek użytkownika marsie

11-09-2020 [23:19] - marsie | Link:

Ale te, ciągle te same, ubeckie k...y, są zajadłe! Pozdrówka!

Obrazek użytkownika sake3

12-09-2020 [19:16] - sake3 | Link:

Jak by wypuscili ja z izolatki to chyba polecili by się ubrała porządnie, jakoś ,uczesała wygladała na europosłankę i greffinię za jaką podobno uchodzi.To niechlujnie wyglądające babsko nie wzbudza sympatii zwłaszcza że jej działalność jest równie wstrętna jak wygląd.

Obrazek użytkownika gość z drogi

26-09-2020 [19:18] - gość z drogi | Link:

coś mowili,że złość jej na oczka poszła,ale ja nie wiem czy to prawda,czy  fałsz ,tak mowili na korytarzu i w windzie
pozdr