„Ja tak jak kot mam 7 żyć”. Ile żyć zostało D.Tuskowi?

W sierpniu 2022 r. na twitterze Donald Tusk czarował swych  wyborców  - „Ja tak jak kot mam 7 żyć.”.
Znaczy się  - wicie, rozumicie - jestem niezniszczalny. Jak "Iron Lady" Thatcher i  jak sam Putin "gniotsia, nie łamiotsia".
Po czym przełączając błogie wejrzenie "ojca Polski"  i "męża stanu" na wilczy wzrok, a sznapstenorka na histeryczny bulgot, straszył PiS – „Nie odstrzelicie mnie!”.
W Berlinie i Brukseli euforia, w Moskwie strzelał szampan - "Nu, maładiec, nasz czeławiek w Warszawie". Walkirie Lempart i Nowickiej na cito szukały zapładniaczy by z byle kim, byle gdzie i byle jak zajść w ciążę i się wyskrobać w znak poparcia dla Donalda Tuska, czemu nie w świetle jupiterów meinstremu?  Wolność, wolność, demokracja, europejskość, hura! Nawet red.Lis Tomasz dostał spektakularnego telewizyjnego udaru mózgu z radości, że Donald to twardziel jest, a dziadek Waldi Kuczyński piał peany jaki jest odważny, mądry i w ogóle...  
 
Donald Tusk jednak nie przewidział jednego - że Polacy odliczanie jego „7 kocich żywotów” zaczną nie od chwili jego "triumfalnego" powrotu z Brukseli do Warszawy w 2021 r. w celu "ratowania Polski z łap proputinowskiego kaczyzmu, ziobryzmu itd.", ale od o wiele wcześniej!
 
Życie nr.1 – „polskość to nienormalność” („Polak rozłamany”, „ZNAK” 1987, nr 11-12)
Życie nr.2  – „panowie, policzmy głosy” (1992 r., „noc teczek”)
Życie nr 3 – pierwszy mandat premiera RP (2007-2011, m.in. Mierosławiec, Smoleńsk)
Życie nr 4 – drugi mandat premiera RP (2011-2014 – niepełny, ucieczka do Brukseli)
Życie nr 5 -  „król Europy” czyli I kadencja przewodniczącego Rady Europejskiej (2014-2017)
Życie nr 6 – „król Europy” czyli II kadencja przewodniczącego Rady Europejskiej (2017-2019)
Życie nr 7 – przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej (2019-2021), którego Bruksela pozbyła się z wielką ulgą.
 
Jest 2022 r.
7 kocich żyć Donalda się skończyło. Donald, brukselski emeryt milioner, farbuje się na antyputinistę, antyNordStrim-mera, siedzi dziś na łaskawym berlińskim garnuszku i chodzi na berlińskim łańcuchu. Za osobiste zasługi dla IV Rzeszy kanclerz Scholz wbił ex króla Europy w gumowce, wręczył widły gnojne by kontynuował przecieranie IV Rzeszy Drangu nach Osten i sypał kwiatki. Donald nawet się nie skrzywił, a przeciwnie - pięknie swemu Fűhrerowii za ten zaszczyt dziękował, składając na tle polskich spichrzów nad Motławą hołd Deutschlandowi...
 
...7 kocich żyć Donalda się skończyło.
Ostał mu się po nich jeno wielki smród i...?
Rzyć!
By „oficerowie prowadzący” zza Odry mieli go po czym klepać w nagrodę i w co batożyć za karę gdy coś schrzani na niekorzyść IV Rzeszy.

PS. To, że Tusk nie potrafi liczyć, wszyscy wiedzą od lat ale czytać podobno potrafi. "Podobno" bo gdzie on wyczytał o siedmiu życiach kota, gdy za tym sierściuchem od dawien dawna ciągnie się mit o dziewięciu?  OK. Niech mu będą te dwa dodatkowe ale on je już też przebimbał.   

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

27-10-2022 [11:55] - Kaczysta | Link:

Super notka
Nawet lemngi mordy pozamykaly

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2022 [12:15] - sake3 | Link:

E tam w ósmym życiu Bruksela przyjmie go w swe ,,ramiony''.Któż tak pieknie wygina się w pałąk niczym głaskany kot nakładając marynarki pijanym unijnym oficjelom jak nie Donald Tusk w życiu siódmym? Zaraz go zaproszą by równie pieknie nałożył marynarkę Putinowi który wprawdzie już nie pije ale chorowity jest. Ocalenie świata zależy więc od marynarki i to wyzwanie stoi przed Tuskiem.