Sensacja ! Anna G. jest w ciąży....

Jedna pani do drugiej pani:
- A wiesz ? Anna G. jest w ciąży !
- "Ta"  Anna G. ???
- Noooo !
- WooooW ! I co – kto jest ojcem ?
- Jakiś Rońda !
- Ten Jacek, profesor ?
- Nieeeee, jakiś Wojciech chyba.
- Łeeeeee, a już myślałam....
- No co ty, przecież to wszystko jedno !

...............

Tak mniej więcej wygląda nagonka na prof.Jacka Rońdę. Cyngielnie, wazeliniarze płemieła, "eksperci" od Laska, wszystko co się rusza i nie ucieka na drzewo, dostało rozkaz zaszczuć Zespół Parlamentarny A.Macierewicza. I wypełnia go z komsomolskim entuzjazmem i czersko-wiertniczą sumiennością.
Nie pomógł list otwarty rektorów, nie pomogły "antysemickie treści" wysyłane z komputera profesora, które czujna czersko-wiertnicza  kundelnia  wyniuchała.
Zatem ?
Jak nie kijem go to pałką aż do skutku...
Dlatego cyngle nagle dostały sraczki bo jakiś Ronda Jacek w szmatławcu tego co ma uszy większe od stada słoni, 15 lat temu wysmarował jakiś list.
Takie te cyngle zręczne są, spostrzegawcze niby, a refleks to mają... szkoda gadać, szachista przy nich to korpus szybkiego reagowania. Pan redachtor Kraśko kilka miesięcy temu w swym programie potraktował profesora jak zabawkę i dopiero teraz się połapał, że zabawka zrobiła sobie zabawkę z niego. Właściwie to się nie połapał bo profesor sam przyznał, że sobie z niego zażartował. Gdyby się nie przyznał, cyngiel do dziś by o tym nie wiedział.
Podobnie z listem w szmatławcu, którego nazwy nie wymieniam żeby się nie ubrudzić - cyngle potrzebowały tylu miesięcy by takiego smakowitego  haka odkopać ? Bo przecież prof.Rońda  z Zespołem Parlamentarnym współpracuje od dawna, a one dopiero dziś ze stoperanem w kieszeni chodzą.
Dziwne to cokolwiek....

Tak patrzę na różne dyskusje nt. casus Rońda i tak sobie myślę - a jeśli  w tej całej chryi chodzi o to żeby sympatycy ZP A.Macierewicza zaatakowali  ZP  i go zjedli na obiad ? A wtedy cyngielnie, całe to towarzystwo wzajemnej adoracji premiera Tuska wyjmie  łapki z kieszeni i powie - my mamy czyste ręce, sami ich sobie zagryźliście...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika GAMA

20-10-2013 [19:25] - GAMA | Link:

Ja chciałbym wiedzieć: czy Grodzka jest, czy nie jest dziewicą? Jeżeli nie jest dziewicą, to czy kiedykolwiek była dziewicą. Czy Grodzka odbyła kiedykolwiek stosunek seksualny jako kobieta?
Jeżeli nikt mi nie odpowie na te, nurtujące mnie dylematy, to muszę zwrócic się bezpośrednio do źródłą, którym to Źródłem jest pani Grodzka (czy tam Grodzki do cholery).

Obrazek użytkownika contessa

20-10-2013 [20:36] - contessa | Link:

;);)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika tipsi

20-10-2013 [20:47] - tipsi | Link:

to fajna babka, szkoda tylko, że nie może nosić krótszej kiecki - niestety, wystają jaja i kabura.

Obrazek użytkownika contessa

20-10-2013 [21:02] - contessa | Link:

Ja pod "fajna babka" w ustach rasowego faceta rozumiem - kobieta, z którą warto nawet zgrzeszyć. Nie wspomnę o kradzeniu koni, do tańca i do różańca...
Itd.
A poza tym - "moja" Anna G. z dykteryjki to niekoniecznie hmmm....
;);)
Pozdrawiam.

PS. Kobiety z "jajami" szanuję. Mężczyzn "z jajami" też. Cudaków choćby miała jaja do kostek - tępię.

Obrazek użytkownika tipsi

21-10-2013 [21:01] - tipsi | Link:

wygooglaj sobie ten dowcip o jajach i kaburze, wtedy złapiesz clou

Obrazek użytkownika contessa

02-11-2013 [23:58] - contessa | Link:

Przepraszam, że dopiero dziś...
Znam !
;)
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika bravor

21-10-2013 [11:50] - bravor | Link:

ale jak się będzie bardziej kumplowała z panią Środą.... to kto wie co i kto się urodzi?

Obrazek użytkownika contessa

03-11-2013 [00:06] - contessa | Link:

ino jakiś "X".
Z "przedłużaczem" - "Y" i trzecia niewiadoma  z cyrylicy....
Uppsssss !
Pozdrawiam.

PS. To taki wic "matematyczny" z szaletów moskiewskich.