Stalinowska propaganda ciągle żywa !

Ciągle w postkomunistycznej Polsce jest rozpowszechniana propaganda Stalina, że polscy patrioci to faszyści, szczególnie ta potwarz jest przypisywana Narodowcom jako awangardzie patriotów. To nie „Armia Krajowa”, która posłuchała rozkazów polskiego rządu na uchodźstwie, żeby się ujawniała sowietom, ale Narodowe Siły Zbrojnie walczyły do końca z najeźdźcą sowieckim. To oni w przeważającej większości byli „Żołnierzami Wyklętymi” (Niezłomnymi) walczącymi z sowieckimi najeźdźcami. Jak ktoś może być tak perfidny, żeby narodowców, którzy cierpieli najwięcej od Rosjan, nazywać „ruskimi agentami” może to tylko robić najgorsza antypolska świnia albo być ignorantem, głupkiem bez żadnej wiedzy historycznej !

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ludomir

24-07-2019 [13:16] - Ludomir | Link:

Szczególnie Polsce zasłużyła się współpracująca z hitlerowcami i z nimi uciekająca na Zachód sławetna Brygada Świętokrzyska NSZ, której żołnierze pochowani zostali na niemieckiej ziemi i nigdy do Polski nie sprowadzono ich szczątków.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

25-07-2019 [12:16] - Gniewko | Link:

Jeżeli za współprace uważa się wyzwolenie niemieckiego obozu koncentracyjnego i atakowanie niemieckich posterunków i pochowanie na niemieckiej ziemi to można także uznać, że zamordowani na niemieckiej ziemi więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych też współpracowali z Niemcami. https://ipn.gov.pl/pl/aktualno...  Żadne wyzwiska użyte względem ciebie nie byłyby zbyt przesadne !

Obrazek użytkownika Ludomir

25-07-2019 [19:22] - Ludomir | Link:

Aż tak durnowatej odpowiedzi nawet od ciebie się nie spodziewałem. Bez  odbioru/

Obrazek użytkownika Gniewko

26-07-2019 [11:23] - Gniewko | Link:

Oczywiście ty czerpiesz swoją wiedzę z sowieckiej "Prawdy" i wiedza z „Instytutu Pamięci Narodowej” jest dla ciebie niewiarygodna, tylko Stalin jest dla ciebie autorytetem.

Obrazek użytkownika Ludomir

26-07-2019 [14:23] - Ludomir | Link:

Jednak odpowiem, żebyś całkiem nie zdurniał: moją wiedzę o Brygadzie Świętokrzyskiej zaczerpnąłem m.in. z IPN. Ale co ty możesz o ty wiedzieć, przecież jesteś najmądrzejszy we wsi -nieprawdaż?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-07-2019 [14:41] - Imć Waszeć | Link:

Tak to jest jak ktoś ma nawalone do łba stalinowskiej propagandy. Taki cytat "udzielono Brygadzie zezwolenia na dalszy marsz bocznymi szosami z kierunkiem ogólnym na Pragę Czeską.... Brygada ruszyła dalej przez Sudety na obszar Protektoratu Czech i Moraw, który osiągnęła 20 lutego, mijając takie miejscowości, jak Stary Lisieniec, Petersdorf, Chotevice." To oczywiście jest ziemia rdzennie niemiecka Ja Wohl Herr Komunist!

Za to jakoś te obrazki nikogo nie wzruszają, a na nich właśnie brygada wczesnych czerwonych gender szykuje się do dawania du... Niemcom, rozpoczynając grę wstępną gorącymi pocałunkami w same jadowite nazistowskie usta: https://www.youtube.com/watch?...
Część z "oficerów" sowieckich na zdjęciach to są ... hic... etniczni żydzi.

Jeżeli ktoś ma jeszcze problem z historią, a w szczególności z odurzeniem multi kulti, to tu mamy kolejny obrazek: https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika Ludomir

26-07-2019 [20:59] - Ludomir | Link:

 Instytut Pamięci Narodowej     https://ipn.gov.pl/pl:
W styczniu 1945 r., w obliczu sowieckiej ofensywy, dowództwo brygady w obawie przed jej zniszczeniem przez zbliżającą się Armię Czerwoną i NKWD podjęło próbę wycofania się na zachód i uratowania jednostki jako siły zdolnej do walki o wolną Polskę. Dzięki lokaW styczniu 1945 r., w obliczu sowieckiej ofensywy, dowództwo brygady w obawie przed jej zniszczeniem przez zbliżającą się Armię Czerwoną i NKWD podjęło próbę wycofania się na zachód i uratowania jednostki jako siły zdolnej do walki o wolną Polskę. Dzięki lokalnym, doraźnym i taktycznym, porozumieniom z jednostkami niemieckimi Brygada rozpoczęła marsz ku zachodowi, ku jednostkom alianckim.lnnym, doraźnym i taktycznym, porozumieniom z jednostkami niemieckimi Brygada rozpoczęła marsz ku zachodowi, ku jednostkom alianckim.
Mam pytanie: czy jakaś inna partyzancka jednostka polska kiedykolwiek działała w porozumieniu  Niemcami!?! Niech więc ci zmarli czy nawet polegli żołnierze Brygady Świętokrzyskiej NSZ na zawsze już spoczywają w niemieckiej ziemi, bo Ojczyzna nie będzie ich szczątków sprowadzać do siebie, urągałoby to prawdziwym bohaterom polskim poległym za Ojczyznę i w niej z honorami pochowanych.

Obrazek użytkownika Jabe

26-07-2019 [23:57] - Jabe | Link:

Na wojnie różne rzeczy się dzieją. Zwłaszcza gdy jest to wojna wielostronna. Od czasu, gdy Niemcy przeszli do defensywy, największym wrogiem stali się Sowieci.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

29-07-2019 [00:26] - Imć Waszeć | Link:

Nie partyzantka, tylko cała armia sowiecka, a więc wraz z żydami (litwakami, czyli rosyjskimi oraz komunistami) w roli wysokich dowódców armii i tworzących się wtedy band antypolskich we wszystkich miastach kresów - późniejszej partyzantki. Przecież podałem link do filmu z całuskami, nieprawdaż?

Obrazek użytkownika Ludomir

26-07-2019 [21:12] - Ludomir | Link:

   Kurier Historyczny
Co z Brygadą Świętokrzyską jest nie tak?
Jedynie Brygada Świętokrzyska, przebywająca na obszarze Kielecczyzny miała szansę się wyrwać spod szponów sowieckich siepaczy. Mitem jest jednak, że podczas swojego marszu na Zachód walczyła ona jednocześnie z Sowietami i Niemcami. Od grudnia 1944 r. żołnierze Brygady Świętokrzyskiej mieli ciche zawieszenie broni z wojskami niemieckimi, a podczas swojego marszu otrzymywali od hitlerowców zaopatrzenie, broń, leki, miejsca w szpitalach i kilku oficerów łącznikowych z Wehrmachtu i z SS, którzy zapewniali Polakom nieskrępowane przejście przez niemieckie pozycje i posterunki.
 

 

Obrazek użytkownika Gniewko

26-07-2019 [23:11] - Gniewko | Link:

Niemcy mieli do wyboru albo walczyć z Polakami, albo pozwolić im się wycofać. Co w tym dziwnego, że Niemcy wybrali to drugie. Czy ci rycerze polscy, którzy bronili zdobytego Kremla w XVI wieku i osiągnęli z Rosjanami porozumienie, że będą mogli się wycofać to według ciebie też zdrajcy, którzy współpracowali z Rosjanami ? Puknij się w swój pusty czerep i nie rozpowszechniaj stalinowskiej propagandy.

Obrazek użytkownika Ludomir

27-07-2019 [21:36] - Ludomir | Link:

Aty  nada niczego ani w ząb pojąć nie możesz, albo może nie chcesz i wyjeżdżasz w kółko z tą stalinowską propagandą, którą - wg. ciebie - sieje IPN.  Wróć lepiej do swojej piaskownicy zamiast się tu kompromitować.

Obrazek użytkownika Gniewko

28-07-2019 [07:00] - Gniewko | Link:

Komunizm już się w Polsce skończył, ale ty wychowany przez „stalinowską jaczejkę” nadal swoje dyrdymały będziesz powtarzał i przeinaczał fakty. Po drugie nikt cię tu antypolski komuchu tutaj nie zapraszał. Zamiast tego zdradź mi raczej, gdzie twoi komunistyczni idole pochowali „Żołnierzy Niezłomnych”. Trzeba im sprawić odpowiedni pogrzeb.

Obrazek użytkownika Ludomir

28-07-2019 [14:21] - Ludomir | Link:

Do piaskownicy!