Obsadzanie stanowisk swoimi to nie jest rządzenie !

W moich ostatnich wpisach mówiących o błędach i szkodliwych działaniach PiS-u proponowałem także poparcie dla „Ruchu Narodowego” jako strażnika dotrzymywania zobowiązań podjętych przez obecne władze wobec swoich wyborców. Niektórzy komentujący popierający PiS kwestionowali zdolność RN do rządzenia krajem, ponieważ nie ma on wystarczających kadr. Przywódca największego mocarstwa, jakim jest USA, Trump też nie miał kadr, ale jakoś mu dobrze idzie.

Zaczynając pracę w latach 70 ubiegłego wieku, pamiętam taką partię, która miała taką możliwość obsadzania wszystkich stanowisk od kierownika w górę, zwała się PZPR. Obecnie rządzący i ich poprzednicy idą tą samą drogą, obsadzając stanowiska swoimi i rozbudowując administrację, zamiast ją zmniejszać, tworząc pasożytniczą klasę rządzącą. Czy naprawdę chodzi nam o taki rodzaj partii rządzącej ?

Nie taki diabeł straszny jak go malują — proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie realizował politykę globalistów; https://ruchnarodowy.net/

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

09-02-2019 [10:35] - maks jamnicki | Link:

Przy sympatii dla pewnych wątków narodowych, a kogo rządzący  mają obsadzać, nie swoich tylko  "ich"? To by było dziwne. Mitycznych "bezpartyjnych fachowców"? Nie ma polityki bez "aparatu" , tylko nad aparatem można mieć jakąś kontrolę i tylko "aparat" można trochę przymusić do działania. Tak, czasami są przesadnie opłacani, to trzeba ścigać, ale i tak mniej niż poprzednicy. Nie w tym problem. Daj pan receptę co zrobić z władzą sądowniczą budowaną od 44r. 

Obrazek użytkownika Jabe

09-02-2019 [11:11] - Jabe | Link:

Można było się pokusić o zmniejszenie biurokracji i likwidację żerowisk skarbu państwa. Propolska władza powinna się za to zabrać w pierwszej kolejności.
czasami są przesadnie opłacani [...] ale i tak mniej niż poprzednicy – Skąd to przekonanie?

Obrazek użytkownika Gniewko

09-02-2019 [11:47] - Gniewko | Link:

Jak jest uczciwy i pracuje efektywnie, to nie powinno się go zastępować misiewiczami. Obiecywano przecież zmiany na lepsze, a nie powtarzanie tego, co było.
https://3obieg.pl/mobilizacja-...

Obrazek użytkownika Gniewko

09-02-2019 [15:18] - Gniewko | Link:

Proszę mi wyjaśnić, dlaczego premier PiS broni mafii Gdańskiej ?

Obrazek użytkownika Zunrin

09-02-2019 [15:39] - Zunrin | Link:

Tam zaraz broni. Po prostu nie zwalcza.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-02-2019 [17:06] - Imć Waszeć | Link:

Ja mogę wyjaśnić ten fenomen jednym zdaniem: "europejczycy wszystkich krajów łączcie się". No może trochę wymaga to doprecyzowania. Skoro dziś wiemy - ale to głównie my wiemy, bo wszystkie media głównego ścieku nadal liczą na możliwość zakłamywania historii i niedopuszczania tej wiedzy do ogółu społeczeństwa - że komuna obaliła się w zasadzie sama, oczywiście nie licząc kilku teatrzyków dla ubogich intelektem, a zrobiła to na wyraźny rozkaz z Moskwy po aneksie do konferencji Jałta 2, to głupio by było ot tak pozbywać się rządzącym tymkrajem cwaniakom możliwości oblepienia się kolejnymi orderami za walkę z komuną, za uczestnictwo w okrągłym stole i za chlanie z Kiszczakiem. A to dopiero początek, bo po orłach białych są jeszcze wieloletnie rocznice i upamiętnienia, pomniki, a potem suta emeryturka kombatantów. Żeby więc tego nie stracić, to należy dbać o POzory i najlepiej wspierać mafijne układy w miastach państwach i dzielnicach kraju, POobsadzanych z klucza przez zaufanych kolegów z NZS-u, którzy porobili interesy i majątki wespół w zespół z ubekami.

Ale powoli. Czy więc nikt nie walczył, czy nikt nie ucierpiał? Bzdura. Ludzie walczyli odważnie i cierpieli najzupełniej realnie, lecz była to ze strony ko- i postko- muny jedynie wymagana scenariuszem inscenizacja. Ofiara z niewolników. Po prostu ludzie zostali bezczelnie oszukani i poprowadzeni na "gniazda karabinów maszynowych" słodką bździawką o uwalnianiu Polski z łap komunistów. Jak Polska została od komuny uwolniona widzimy dziś w całym kraju, a w szczególności w Gdańsku (Braun). Co ciekawsze, nasz odwieczny sojusznik wiedział o tym od samego początku "obalania" i nawet nie raczył ludu polskiego poinformować, że ten będzie miał z tego tylko GWno, wszystkie rachunki do popłacenia z odsetkami i to do końca dni swoich. W zamian poczęstowali nas polowaniem na ruskich agentów, choć sami łyknęli wszystkich możliwych ludzi Moskwy z Polski, niczym kufel szamba i to bez zagryzania. Na resztę się poluje dla zabawy do dziś, bo najwidoczniej nie chcieli zdradzić. Czego zdradzić, to już osobna kwestia. ;) Dlaczego to jest takie zabawne? Bo wojskówka to niemal jak nielegałowie i prawdopodobnie papierów na nich zawsze było tyle co kot napłakał. Źródło życia dla obcych wywiadów.

"POPIS chce żeby w Gdańsku nic się nie zmieniło. POPIS chce, żeby ten stan gnilny transformacji ustrojowej miał prolongatę i żeby to było podżyrowane przez jakiś akt wyborczy, w którym ludzi nie bierze się w ogóle pod uwagę" - Braun: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika angela

09-02-2019 [13:46] - angela | Link:

Najlepiej nie zmieniać  i nie będzie "swoich", a będzie tak jak było. To o to chodzi, bo RN nie ma żadnych szans na rządzenie.
Trochę uleglosci panowie, ja jestem oczywiście za, dogadajcie się z PiS, i zmieniajcie Polskę przez ścieranie się pogladow, a wzmocnicie prawą stronę dla nas wszystkich korzyści, bo spójrz Gniewko realnie, sami nie dacie rady. 

Obrazek użytkownika Gniewko

09-02-2019 [14:06] - Gniewko | Link:

PiS nie chce się dogadywać z prawą stroną, tylko wspiera lewą nogę tak jak ich protegowany Bolek. Nie dopuszcza do mediów publicznych RN, ale dopuszcza wszystkich lewaków nawet tych, którzy nie mają żadnego poparcia. PiS to jest lewica socjalistyczna. Jeśli przegra to na własne życzenie.

Obrazek użytkownika paparazzi

09-02-2019 [14:32] - paparazzi | Link:

Nie ma takiego prezydenta USA Tramp ale za to miałeś Komorowskiego z cherbu Bul.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-02-2019 [09:32] - zbieracz śmieci | Link:

W normalnym świecie partia która wygrywa w demokratycznych wyboirach i ma wiekszość z nadania suwerena robi wszystko to co chce aby swój program zrealizować nie olądając sie na kwiki opozycji czy inszej jak np.narodowcy !
Tak jest ale nie tutaj bo złodzieje uznali sie za mniejszość i chca dla siebie specjalnych praw,przyznają co prawda ,że wy pisiory wyraliście ale my jako mniejszość w sojuszu z innymi mniejszościami  żądamy oddania wladzy a co najmniej współrządzenia,prawa do uchwalania własnych ustaw-wedla zasady nic o nas bez nas ...!
Nie macie prawa kwicza odrąbywani od koryta pełowcy i zeteseowcy bo my są mniejszość a do kwiku i swój dołączają narodowcy -też jesteśmy mniejszością bliską zera w sondażach i tez mamy i znamy swoje prawa-chcemy staowisk i to wążnych na tyle aby rzadzić w sojuszu ze złodziejami bo są nam tak blisko jak gacie  tyłka!
Gniewko ,wali ci w kaptur coraz mocniej.!
Jestem dobrym człekiem wiec dam wam radę-wy mniejszości podpisujecie bez liku jakies porozumienia i nie wiadomo juz kto z kim i przeciwko komu,stwórzcie nowy ruch FJM-front jedności mniejszości czy coś w podobie Proncio-pronci wiele w jednym.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-02-2019 [11:33] - zbieracz śmieci | Link:

PS.Jak już w tym PRON-cio skleicie się w jeden wielki to i może wam się uda zwabić i biedronkę bo ona lubi wielkie bo ból więkaszy ale i zadowolenie większe!