Szukając mitycznego centrum, ślepcy z PiS zatopią Polskę !

Wreszcie szalony bankowiec znalazł to mityczne centrum, którego szukał PiS, to pracownicy przemysłu, handlu, budownictwa i usług, którzy stali się bezrobotnymi, ponieważ zastąpili ich Ukraińcy hurtem sprowadzani za wschodniej granicy. Taki to z niego finansista, że nie potrafił doliczyć się 8 milionów bezrobotnych Polaków. Zasiłki 500+ jeśli się nie ma stałej pracy, nie wystarczą na utrzymanie rodziny i tym bardziej nie poprawią demografii. Jakim to trzeba być głupim i ślepym, żeby tego nie widzieć. Jeszcze do tego PiS od samego początku niszczył wszystkie ugrupowania, które się pojawiały po prawej stronie tak, że zawiedzeni ludzie nie mieli gdzie przerzucić swoich głosów. PiS zraził do siebie wszystkich, którzy mu wcześniej pomogli, jak „Rodziny Radia Maryja” „Kluby Gazety Polskiej” „Ruch Kontroli Wyborów” nie mówiąc o „Ruchu Narodowym”, który mógłby być jego koalicjantem. Za to promował w TVP marginalne ugrupowania lewicowe. Jego ciapowata polityka zagraniczna charakteryzująca się służalczością nie tylko do UE i Niemiec, ale nawet wobec banderowskiej Ukrainy i środowisk żydowskich, zraziła do niego dumnych patriotów, którzy jeśli na niego głosowali, to z obrzydzeniem nie mając innego wyjścia. Mógłbym wymienić jeszcze wiele powodów, dlaczego PiS przegrał wybory w miastach, ale nie chcę zanudzać, część z nich jest w moich wcześniejszych wpisach. Obawiam się jednak, że rząd w tym składzie uwierzył we własną propagandę i będzie szukał winnych wszędzie tylko nie u siebie.

Nie taki diabeł straszny jak go malują - proponuję zapoznanie się z programem Ruchu Narodowego, bo bez silnej opozycji patriotycznej PiS będzie skręcał w stronę mitycznego centrum a tak naprawdę liberalno-lewicowym; http://ruchnarodowy.net/wp-con...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

05-11-2018 [08:21] - xena2012 | Link:

PiS dążąc do centrum które Pan nazywa mitycznym chciał dostosować swoja politykę do woli społeceństwa biernego  w swojej masie ,obojętnego na los państwa.Przecież nasze społeczeństwo takie jest,-bez zycia,podatne na byle propagandę,odporne na zdrowy rozsadek.Huraganowy ogień stworzony przez opozycję wspaty funduszami wyżebranymi w ambasadach niemieckich dał taki efekt,PiS nawet gdyby prowadził każdą inną politykę w tych wyborach też by nie sprostał.

Obrazek użytkownika Gniewko

05-11-2018 [08:33] - Gniewko | Link:

Właśnie że PiS nie dostosował swojej polityki do woli społeczeństwa i w tym jest problem, jak by dostosował, to może by wygrał. W Przemyślu gdzie kandydat Kukiz-15 dostosował swoją politykę do oczekiwań społecznych, czyli powstrzymać imigrację z Ukrainy to znokautował kandydata PiS.

 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

05-11-2018 [08:41] - Goral Supreme | Link:

.."chciał dostosować swoja politykę do woli społeceństwa biernego"..
Czyli miedzy innymi ,spoleczenstwa nie uczestniczacego w wyborach parlamentarnych ,samorzadowych,przezydenckich i zyciu publicznym...
Kreowanie wlasnej polityki opartej i skierowanej do ludzi ktorzy na PIS nie glosuja i maja gdzies odpowiedzialnosc za Polske jest dokladnie obrazem rzeczywistosci czym jest Klamczynski i jego PIS...czyli kompletny absurd i paranoja..Jezeli jest tak jak opiniujesz to wiekszego Idiotyzmu w skali Swiatowej nie mozna znalezc..

Obrazek użytkownika Gniewko

05-11-2018 [09:23] - Gniewko | Link:

Ten niby elektorat bierny, który uważa, że nikt o niego nie dba i jest mu wszystko jedno, kto rządzi, PiS zmobilizował przeciwko sobie i dlatego była taka duża frekwencja. @xena2012 o tym nie wie, że ten właśnie elektorat powoduje, że jedna partia wygrywa, a druga przegrywa.
 

Obrazek użytkownika Goral Supreme

05-11-2018 [09:39] - Goral Supreme | Link:

...czyli podwojne samobojstwo Klamczynskiego i ZDK...Co za matoly..Gang Olsena "wymieka" przy nich..

Obrazek użytkownika Lektor

05-11-2018 [11:16] - Lektor | Link:

Dziękujemy serdecznie takim blogerom jak m.in. Gniewko, jazgdyni, Pasierbiewicz, rolnik z mazur i jeszcze kilku innych. Ich pseudokratyka partii rządzącej w postaci ślepcy, głupki, tchurze .....  przyniosła konkretny rezultat.  Ludzie szczególnie w dużych miastach nie głosowali na uczciwych  ślepców i tchórzy lecz zagłosowali  na tych którzy odważnie okradli głosujących na kilkaset MLD zł, na oszustów z wyrokami lub oszustów w trakcie procesów sądowych.

Dobra robota chłopcy s NB  !!!!!!!
 

Obrazek użytkownika Gniewko

05-11-2018 [11:43] - Gniewko | Link:

Nie wiem jak inni, ale ja swoimi wpisami chciałem powstrzymać samobójczą politykę spadochroniarza Morawieckiego. Winni porażki PiS-u są klakierzy, którzy godzą się na taką politykę. Jest jednak nadzieja, że da się to odwrócić, ale trzeba powstrzymać tę zabójczą politykę, popierając to bezkrytycznie, przyczyniamy się do porażki.

Obrazek użytkownika Lektor

05-11-2018 [12:25] - Lektor | Link:

Achaaaaaaa....
Rozumię, że ta zabójcza polityka to:
- program 500 plus,
-wyprawka szkolna 300 plus,
-obniżenie wieku emerytalnego,
- program dostępność  plusi program antysmogowy,
-program mieszkanie dla młodych,
-programy dla seniorów i niepełnosprawnych, w tym darmowe leki,
-konstytucja dla biznesu,
-pomoc dla rolników i podwyżki emerytur,
- działania na rzecz zwiększenia naszego bezpieczeństwa i zdrowia,
- za reformy, prokuratura, sądownictwo, emerytury ubeckie, i inne),
- rozruch dużych inwestycji (w tym: przekop mierzei w Elblągu,  budowa autostrad m.in. Via Carpatia i CPK pod Warszawą, budowa dróg lokalnych, rozbudowa portów morskich, w tym przejętego od ukraińców portu Gdańskiego, i żeglugi śródlądowej, itd, itd, itd.
 
P.S. W 2015 wybraliśmy sobie centro-prawicową formację polityczną Ufamy PIS i zjednoczonej prawicy, bo ci ludzie chcą nic innego tylko dobrego dla nas i dla Polski !!!  PIS to partia ludzi uczciwych i zaufanych, nieskorumpowanych o żelaznych konsekwencjach w tych sprawach, ludzi patriotycznych, odważnych i honorowych, pracowitych, uznających prawo do życia od poczęcia i wiarę katolicką. A przywódcy PIS J. Kaczyński i premier Morawiecki to najlepsi stratedzy i politycy w dziejach Rzeczpospolitej.
 

Obrazek użytkownika Gniewko

05-11-2018 [17:25] - Gniewko | Link:

Tak 500+ dla Ukraińców, mieszkanie dla młodych Ukraińców, praca dla Ukraińców. Wszystko to kosztem Polaków. Ukraińcy za dali nam za to epidemię Odry.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-11-2018 [12:46] - rolnik z mazur | Link:

Pracownicy urzedów gmin i  miast mają największy wpływ na wynik wyborów.  Po prostu biurokracja górą.  Wiem cos o tym bo miałem okazję poznać wiele urzedów. Jest to  bardzo liczną grupa (w niejednej gminie samorząd jest największym pracodawcą). Ludzie   boją sie zmian i dobrych i złych. Boja się  utraty źródła utrzymania i  najaktywniej uczestniczą w wyborach i zawsze w sposób zdyscyplinowany głosują za status quo czyli za tym, który rządzi. W myśl zasady - ceń szefa swego możesz miec gorszego. A reszta wyborców ( ca 50 % ) ma to głęboko w .....kto siedzi na stołku, bo albo pogodzili się z " bylejakością " albo wyjezdzaja z tego kraju za pracą sezonowo albo na stałe. I tak to wyglada. Pzdr

Obrazek użytkownika Gniewko

05-11-2018 [12:59] - Gniewko | Link:

Najgorsze jest to, że ci, co niby chcą zmian, nie przykładają się do tego i chcą zwalić najgorszą robotę na tych, co z tego nie będą mieć żadnych korzyści. Co do wyborów miałem problemy, żeby w mojej komisji gdzie byłem przewodniczącym uzbierać minimalny skład. Komitety wyborcze nie zgłaszały kandydatów, bo widocznie było w tych komitetach tylko tyle osób, ilu kandydowało, resztę uzupełniano z urzędów gmin. 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

05-11-2018 [14:54] - rolnik z mazur | Link:

No właśnie - reszte uzupełniano z urzedów gmin. Ludzie juz powoli maja dosyc tej polityki i polityków gledzących byle co. Pzdr

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-11-2018 [14:26] - zbieracz śmieci | Link:

Aaaaaaaa,to niby z RN  mamy sie zwąchac ku pełnej szczęśliwości ...a gnijcie sobie z tym 1 % poparcia i kacapskim wsparciem !

Obrazek użytkownika xena2012

05-11-2018 [16:48] - xena2012 | Link:

To nie PiS zmobilizował przeciw sobie elektorat bierny tylko opozycja zrobiła wszystko by ten elektorat zainteresoawć i zagospodarować.Po cóż te wszystkie banery,propaganda ,ubliżanie członkom PiS-u i osmieszanie elektoratu tej partii? Bombardowany kłamstwami opozycji naród dotąd obojetny i nie uczestniczacy w zyciu kraju poczuł się mile połechtany i doceniony,nawet nie pytając czy opozycja ma jakikolwiek program dla  tak podobno zniszczonego przez PiS.kraju.Do obojetnego elektoratu niczym do małego dziecka najlepiej trafiają kłamstwa,krzyki i obrazki,tego opozycja zaiste nie szczedziła.

Obrazek użytkownika Jabe

05-11-2018 [16:57] - Jabe | Link:

Jest szansa, że za rok suweren lepszą opozycję wybierze.

Obrazek użytkownika Gniewko

05-11-2018 [17:32] - Gniewko | Link:

Nie wiem, gdzie ty mieszkasz @xena2012, ale jak mieszkam w Łodzi i widzę, że Ukraińcy zabierają Polakom pracę a ostatnio razem z Gruzinami, Białorusinką i Ukraińcem zabili Polkę. Ludzie to widzą i ci, co stracili pracę albo nie mogą jej znaleźć z powodu imigrantów ze wschodu, głosowali przeciwko PiS. Dalej niech PiS wspiera masową imigrację to za rok przegra wybory i to bez specjalnego udziału Totalnych.

Obrazek użytkownika mmisiek

05-11-2018 [17:30] - mmisiek | Link:

Albo skrajna głupota albo...
W każdym bądź razie ja bym z góry nie wykluczał i takiej możliwości, że owe poszukiwania mitycznego "centrum" mają dokładnie taki sam charakter jak słynne personalne "pomyłki" Prezesa - zgrabna narracja dla pisowskiego luda.
Bo tak się jakoś dziwnie składa, że oni wszyscy mają całkiem dobre rozeznanie sytuacji, wystarczy posłuchać co mówią na taśmach albo co mówił Prezes będąc w opozycji. Tylko jak przychodzi do formalnego rządzenia to nagle dostają małpiego rozumu i robią całkiem odwrotnie. Taki fenomen.
 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

05-11-2018 [20:22] - Roz Sądek | Link:

OK, wszytko  co tu napisano ma jakieś uzasadnienie. A to Pis zaniedbał, a to PO wykorzystała. W porządku, nie pojawia się jednak, albo rzadko się pojawia motywacja nieglosowania, bądź glosowania dla głosowania tych wyborców, którzy od dłuższego czasu są przekonani, że to wszystko gra. PO i PIS, dobry i zły policjant. PO podniósł wiek emerytalny, PIS przywrócił z narracją "obniżył". PO kradła, PIS rozdaje itd itp. Za rok albo parę role się odwrócą. Show must go on.