Marsz przez instytucje-Sądy

Lewacki marsz przez instytucje zapoczątkowany w 1968 roku dotyczy także sądów. Jest to ich najważniejszy bastion. Dlatego tłumaczenie się przed lewackim parlamentem europejskim, że sądy w Polsce trzeba przekształcić dlatego, że jest to relikt pokomunistyczny, tylko rozwściecza europejskich lewaków, bo dotyczy to ich politycznych sojuszników. To samo dotyczy nominacji przez Trampa w USA konserwatywnego sędziego Kavanaugh do ich Sądu Najwyższego, która to rozwściecza lewackich Demokratów. Tak samo, jak Trump musimy odwoływać się nie do lewackich polityków tylko do europejskiego społeczeństwa i robić swoje.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Es

06-10-2018 [10:49] - Es | Link:

Zgoda co do diagnozy.  Pozostaje pytanie o metody do zastosowania w praktyce

Obrazek użytkownika Gniewko

06-10-2018 [12:41] - Gniewko | Link:

Metody są proste, trzeba pozbyć się 5 tysięcy sędziów, których mamy za dużo i zostawić tylko tych uczciwych i pracowitych. Sędziów na telefon; złodziei; lewackich polityków; łapówkarzy itp. posłać na zieloną trawkę a tym, co zostaną podwyższyć zarobki. Większa Francja ma 5 tys. sędziów, a sprawy sądowe toczą się szybciej.