Merkel-Putin, czyli nowy układ Ribbentrop-Mołotow!

Nie miejmy złudzeń spotkanie Merkel i Putina to próba odbudowy starego układu Ribbentrop-Mołotow przeciwko Polsce, a także innym narodom europy środkowej. Powinniśmy razem z USA przeciwdziałać temu układowi nawet przez interwencję zbrojną przeciwko RFN spadkobiercy Nazistowskich Niemiec. Gdyby propozycja Marszałka Józefa Piłsudskiego interwencji zbrojnej po dojściu Hitlera do władzy potraktowana byłaby poważnie, nigdy by nie doszło do II Wojny Światowej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

19-08-2018 [02:17] - mmisiek | Link:

Niemcy/Prusy współpracują z Rosją od jakichś kilkuset lat więc skąd zdziwienie? To jest geopolityczny constans, skrajną głupotą byłoby przypuszczać, że "teraz jest inaczej".
Natomiast z USA sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana bo tam dużo różnych czynników ma wpływ na ich politykę, z wiadomym etnicznym włącznie. Niby jasno widać, że ich obiektywnym interesem jest mocne wspieranie naszego regionu jako klina między Niemcami i Rosją, ale czy ten ich interes przeważy w realnych działaniach to niestety trudno przewidzieć.